• Racheli Ganon

קריון סיכום שנת 2014


קריון סיכום שנת 2014

קריון – סיכום שנת 2014 - טורונטו

אנו מדברים על האנרגיה שבחדר. יבוא יום בו תוכלו לראות אותה. ניתן לראות ולמדוד כל אנרגיה כשיש את הכלים לכך. היא שם. בינתיים נתאר זאת. הפמליה נכנסת איתי, ישויות מופלאות, אקרא להם משפחה. בחלק מהמקרים תוכל לקרוא לכם קרובי משפחה וחברים. הפמליה של קריון היא המרק של אלוהים, היא נשמות שהיו, ואלו שיבואו. אלו אנרגיות בלתי מוסברות אך נחוות כאהבה, היוצרת מקום בטוח להיות בו. יש חמלה, אהבה, הבנה, משפחה, יש את כל שישנו. וכל זה תומך בכם כעת. זה ממקום אתכם במרכז המציאות. חלקכם תרגישו בכך. זו הצהרת היופי הקיים בבחירה חופשית, השייכת לאנושות. אנו לא כופים אנרגיה על אף אחד. אנו רק מניחים אותה כאן עבור אלו המבקשים ומסוגלים לחוש אותה. זו הספה הנוחה שאתם ישובים בה היום בעודנו מעבירים את המסר.

במשך כל השנה שוחחנו אתכם אודות מסתוריות המתנות, אודות היופי של הזמן הזה, ודרך כל הקשיים והשינויים, הזמנו אתכם להחזיק מעמד. לא להתייאש. להבין מה עומד בפניכם ובאותו הזמן לברך את עצמכם על היותכם כאן. זהו מסר מורכב ועדיין יש פשטות בחלקיו. הוא מושתת על עקרונות העולם כחדש שנלמדו גם בעבר. זהו העידן החדש חדש. ביצעתם פנייה כה חדה עד כי גם המורים שלכם עברו כיול מחדש. במיוחד לאור העובדה כי לא ניתן למשוך את האנרגיה הישנה לתוך החדשה. פשוט לא ניתן. אם תפעלו כך, יהיה בזה הרס עצמי. כל המסייעים והמטפלים, משכו אינטואיציה והביאו קדימה העצמה של כבר דבר שאתם עושים. כי המוח האנושי מוכן והנשמות העתיקות מוכנות לתבניות חדשות לגמרי המתרחשות בכל היבט בחיים.

את המסרים המקדימים לימדנו מתחילת השנה. זו הפעם הראשונה בה אנו מביאים את עיקרי הדברים, ארוזים בצורה כזו. נתחיל בהתחלה. דיברנו אתכם על האפשרות של אבולוציה לבני-אדם שלא חשבתם עליה קודם. אבולוציה של החוכמה. דיברנו על הגורמים, על התודעה הכוללת בתוכה פיסיקה, אך הנושא העיקרי היה רעיון אודות ילדים, שכאשר הם גדלים, זה לוקח המון זמן ואז כשהם מגיעים לבסוף למקום הזה ממש לפני ההתבגרות, הם עדיין נמצאים במגרש המשחקים ועדיין מכים אחד את השני ומקללים אחד את השני וקוראים אחד לשני בשמות...זה הטוב ביותר שהם יכולים לעשות.....אך כשהם גדלים והופכים להיות בוגרים צעירים, עוברת דרכם חוכמה אחרת. הם מפסיקים להכות אחד את השני ולקרוא בשמות גנאי. פתאום הם רואים אחד ברעהו דברים שלא נראו בעבר. לשניהם ההכרה כי אם עליהם להסתדר ביניהם, עדיף שיסתדרו. הם מתחילים להביט אחד על השני אחרת, רוכשים חברים, הופכים למבוגרים. הם הגיוניים, הם מאוזנים, זה פשוט, האין כך?

אתם רואים זאת בילדים שלכם, עברתם זאת בעצמכם, אך יקירים, הפלנטה הזו לא ראתה מראות כאלה מעולם וגם לא עברה זאת. אתם הכיתם אחד את השני עם מקלות וקראתם בשמות אחד לשני במשך אלפי שנים. זהו תהליך צפוי. פלנטות אחרות עברו אותו. מגיע הזמן בו יש הכרה מלאה של שינוי. זה לא התחיל כעת, אלא לפני 50 שנה. זה עבר עידון וליטוש לפני 25 כשאני (קריון) הגעתי לאחר שראיתי את הפוטנציאל. הבנתי כי תצטרכו עצה, עזרה וגם לדעת מה לעשות בכל צד שהוא הבא. שאר הפלטות עברו את זה גם בשלב הזה וכולם נזקקו לסוג זה של עזרה. לכן אנו כאן. לא היינו מגיעים במידה ופוטנציאל של חציית הסמן לא היה קיים עבור הפלנטה הזו. נקודת השוויון הייתה הסמן. היא הונחה לפני עידנים בכדי לשמש כמבחן אחרון, שבמידה ותעברו אותו – תתחילו להשתנות. זו הייתה אינטואיציה לכל אורך הדרך. העתיקים ידעו זאת והכניסו את הידע לנבואות שלכם וללוחות השנה שלהם.

התכונה הראשונה – התבגרות

כשהילדים מתחילים לגדול הם משתנים והחוכמה מתחילה להשתנות. אולי חוויתם זאת עם ילדיכם שלכם. הם גדלים והופכים לבוגרים צעירים המתנהגים ופועלים אחרת, הם מבינים דברים אחרים ואתם הופכים מעט גאים בהם, כפי שאנו גאים בכם. מגרש המשחקים הסתיים. כל האינסטינקטים של ההישרדות שהיו לכם, בהם הפרדתם ומשלתם, עברו מן העולם. ועתה אתם מצתחילים את פקטור החוכמה. הוא מגיע לאט, אנו קוראים לזה – השנה הראשונה, שהיא חופשיה מתכונות הכיול מחדש ומהתזוזה הגדולה. 2013 לא הייתה שנה טובה להתחלות. חלקכם ניסו ויודעים בדיוק על מה אני מדבר. שינויים קורים לאט ולא בצורה זהה כי האנושות היא ייחודית. חלקכם עדיין עוברים את השינוי בצורה שתיקח זמן רב, זה תלוי במי שאתם. אך כולכם ללא יוצא מן הכלל חוויתם תזוזה חיובית משמעותית. בן-האנוש רואה זאת כדבר שלילי. זה הוא שאינו רוצה לנוע קדימה. הוא פוחד מכך כי אינו יודע מה המשמעות של זה. ואני (קריון) אומר לכם, אתם תאהבו את זה. התרחקות ממגרש המשחקים משמעותה בעיקר כי הבריונים ייעלמו מן העולם. במקום לקרוא בשמות, עובדים יחד על גברים ואז מתחיל שלום על פני האדמה. שלום אינו המטרה הסופית, אלא ההתחלה של הקריאה הסופית. זה הולך להיות החלק הקל, האמינו בכך. החוכמה דואגת לכך. כשילדים הופכים להיות בוגרים יותר, חוכמת ההורים מראה להם כיצד לנהוג. האיזון הוא הכול. אז בנקודה הראשונה, אתם בפלנטה ארץ שהתבגרה ואתם מתחילים להתבגר. כל התהליך ירגיש אחרת.

התכונה השנייה – הפסיקו להיות "מוזרים"

בתחילת השנה ניתן מסר שונה ממה שציפיתם. אמרתי לכם להפסיק להיות מוזרים. באנרגיה הישנה היה ערך למוזרות. כך הפרדתם עצמכם מאחרים בכדי שתוכלו לאחוז באמת שלכם, וכדי שאחרים יישארו רחוק ממנה. כדי שתוכלו לאחוז באמת ללא הטרדות, להאמין בה כשרציתם להאמין, וגם אף אחד לא ניסה לקחת את זה מכם. הייתם מוזרים מספיק בכדי להרחיק אותם. כן. הייתם. שאלו את קרובי המשפחה שלכם. חגים הם זמנים מאתגרים בהם עליכם להיות על משפחותיכם בין אם אתם רוצים או לא. על הפיל שמתחת לשולחן הם בוודאי לא ישאלו אתכם. שאלות כגון: מה אתם עושים? במה אתם מאמינים היום? האם אתם עדיין עושים את הדברים המוזרים? הפסיקו להיות מוזרים. זה הזמן לצאת מהצדפה של כל הדברים שאי-פעם למדתם אודות האור, ולאזן את עצמיכם. בחג הקרוב אתגרו את עצמכם. הראו למשפחה שלכם שהשתניתם. אתם רגועים, מלאי חמלה, מחייכים יותר, מרגישים בנוח איתם וגם עם השאלות שהם עשויים לשאול. אתם מרגישים בנוח כי יש לכם חמלה כלפי האנושות, וזה הכול. כל שישנו. ואם הם ישאלו שאלה ספציפית שבעבר הובילה אתכם ישר לחוסר הסכמה וויכוח ודרמה, אתם יכולים לשחרר את זה, להביט עליהם ולאהוב אותם בחמלה ולתת להם תשובה שהיא לא פחות ממופלאה. מה הופך אותם לטועים? מה הופך אתכם לצודקים? במקום זאת, ספקו להם תשובה המראה עד כמה אכפת לכם מהם, וזה הרבה מאד. תשובה כמו – "אני אוהבת אתכם" יכולה להספיק. מה דעתם על זה? תאהבו את משפחתם מספיק כדי לא להיכנס לשיח שיפריד ביניכם. הם יביטו בכם וישאלו: "מה קרה לכם"? במידה ותדגמנו איזון, אין אף אדם שלא ירצה להיות אתכם. אינכם יכולים להאיר אות אורכם ממקום של חוסר איזון. זהו המפתח. לא בידוד, לא מוזר. זה הזמן להפסיק לאמור לאנשים במה אתם מאמינים. אתם יכולים להמשיך להאמין אך אינכם חייבים לשתף. לעיתים אתם אומרים דברים שמרחיקים אנשים מכם. הם יזהו מיד שאתם חלק מהמוזרים האלה....זה לא מה שאנו מבקשים יותר. איזון, הפצת האור, חמלה לאלו שמסביבכם, זהו הנורמאלי החדש.

התכונה השלישית – הנורמאלי החדש

התחלנו לדבר על זה ביולי. אינכם יכולים לחזור אחורה לכל מה שפעם עבד, יקירים. בני-אנוש בבסיסם אינם אוהבים שינוי. שינוי הוא אינו משהו שניתן להתמודד איתו והוא גם גוזל אנרגיה כשמשתנים דברים שלא אמורים להשתנות. כך אתם פועלים. כיצד זה ייתכן עבורם להתרגל למשהו שזז כל הזמן? אמרנו לכם כי הדבר דומה לתחנת רדיו עם תדר שמתחיל לזוז. התקשורת עם הרוח שתמיד הייתה לכם דרך מדיטציה, למוד, מחשבה אינטואיטיבית, נראה כאילו היא חסרה, אך היא ישנה, רק החליפה את התדרים שלה. בצורה מטפורית, אנו מבקשים מכם למצוא את התדר החדש ולהפעיל הכול שוב. מה שלא סיפרנו לכם עד לא מזמן, הוא כי זה זז כל הזמן. בכל בוקר, עליכם לקום ולמצוא מחדש את המרכז שלכם. עד כדי כך מהר האנרגיה זזה. דברים ינועו מהר יותר מאי פעם, גם מה שלקח שנים להזיז ולשנות. כמה מהר הנכם מסוגלים להתאים את עצמכם למציאות משתנה? התבניות משתנות. יש משהו הנקרא – הנורמאלי החדש, שהוא בעצם מציאות שהיא בתזוזה מתמדת. היא אינה באמת מתיישבת במקום אחד. השתמשו בדוגמא שאתם הולכים לעבודה, רק כדי לחזור הביתה ולמצוא כי הרהיטים בביתכם ארגנו את עצמם חדש, בעצמם. כאילו קיבלו תודעה משלהם והחליטו לזוז מעט. באתם הביתה, ולא אהבתם את הארגון החדש. אז החזרתם כל דבר למקומו. אך בכל פעם שעזבתם, הכול השתנה שוב. הרהיטים זזו. מה תעשו? יש קבוצה שתאמר – "אני קונה רהיטים חדשים. זה לא עובד. הפתרון שלי הוא לעשות את המיטב, לגרום לאנרגיה הישנה לעבוד. אנרגיה ישנה, רהיטים ישנים, אל תזוזו, אני רוצה זאת בדיוק כך". ויהיו גם כאלה שיאמרו – "אינני מבין את זה, אך זה די חמוד. אני כבר לא יכול לחכות ולראות מה הרהיטים יעשו מחר...". ואכן, בכל יום הם מחליטים לזוז שוב. להתייחס לכך כך, זו חוכמה. במקרים אחרים צריך אומץ. התכונה השלישית הזו היא קטליזאטור לאיזון בחייכם, בו אתם מקבלים שינוי כ- נורמאלי. קבלה מסוג כזה תייצר עבורכם קיום הרבה יותר שליו. איזון עם שינוי. לא סובלנות. איזון. אינני מבקש מכם להיות סובלניים לזה. אני מבקש מכם לחבב את זה. האם תוכלו לעשות זאת? נשמו עמוק, כל זה כלול במה שהתאמנתם עבורו. יש כאלו הרגילים לשינוי, רואים זאת בחייהם, ויש כאלו שרק עכשיו מתחילים לראות זאת. לכל אדם דרך ייחודית משלו. לא התאגדתם יחד ככיתה אחת הנמצאת ברמה אחת. לכן אין באפשרותנו לתת חוק כללי לכולם ולעולם לא ניתן. ישנן רמות שונות של ידע וחוכמה.

תכונה רביעית – רק הפחד מכבה את אורכם

אמרנו לכם שתהיו בסדר ושלא תתייאשו. מלבד דבר אחד. החושך, שהוא התודעה החשוכה של הפלנטה, זו שתמיד הייתה שם ומרימה את ראשה היום, היא מכירה את חולשותיכם בבהירות...היא יודעת מי אתם, כפי שאני יודע. והם יילחמו בכם בדבר האחד העובד טוב מאד. הפחד. כשאתם מפחדים, האור שלכם כבה. אתם מפחדים, ויהיו דברים שיבחנו את הפחד הזה. הם בחנו את שותפי (לי) בפחד, גם את פמליית קריון....בפחד. פחד הוא משתק. פחד הוא אנרגיה שמוותרת. היא תיקח את כל האושר מחייך עד כי לא יישארו דברים שאתה מזהה, ואפילו לא תדע מי אתה. אני אומר לכם יקירים, פחד הוא מה שהחושך מעוניין ליצור. יש לזה פיתרון. פחד אינו יכול להיכנס כשהאור משודר כל הזמן. האם אתם שומעים אותי? הגיע הזמן עבורכם להפסיק להגן על עצמכם באיזשהו מעטה דמיוני של אנרגיה חשוכה או תודעה חשוכה, או כל דבר אחר שאתם מדמיינים המנסה להגיע אליכם. הבינו את הפרמטרים והתבניות החדשות. אתם משדרים אור. וכשאתם משדרים אור, דבר אינו יכול לחדור פנימה. זה כבר לא אודות מעטה, כי אתם פרו-אקטיביים. אינכם עומדים ומנסים לתפוס את החיצים המגיעים מהחושך. אתם האור. וכשאתם בעלי התודעה הזו – דבר אינו יכול לחדור. כל עוד האור מוחזק, החושך אינו יכול להיכנס. זה הרעיון, זו מטאפורה אך היא אמיתית. האור שלכם מוגדר כגורם החמלה, כגורם החוכמה, כגורם השמחה, אל תאפשרו לחושך לכבות אותו.

תכונה חמישית – האינייט – הגוף החכם

ואז התחלנו לספר לכם על האינייט. רצינו שתדעו שמה שלא היה באנרגיה הישנה שונה כיום. הגוף החכם שנקרא אינייט, מתחיל להתגבר ביעילותו. גשרים מתחילים להיבנות בין המוח הסינופטי הפיסי ובין בלוטת האצטרובל. המשמעות של כך היא כי חשיבה אינטואיטיבית הופכת לברורה יותר. כיצד בני-אדם בנויים? המוח האינטואיטיבי שהוא בלוטת האצטרובל אמור להיות שווה בגודלו למוח הסינופטי. בין שניהם קיימים בן-אנוש עצום היכול ליצור סינכרוניות, כזה המבין מה לא תקין בגופו ומאד מתקדם בטיפול בו. הוא מגלה דברים בטרם הם מגיעים כי האינטואיציה שלו רואה את התמונה הגדולה יותר. כך אדם עוצב במקור. חלקכם עומדים להיות יותר אינטואיטיביים. זה מגיע עם סימפטומים כמו לילות חסרי שינה, שינויים בדיאטה, הליכה בקווים מוזרים ברחוב...במילים אחרות – בעיות איזון. אינכם יכולים לשנות את הביולוגיה שלכם בצורה כל כך רדיקלית ללא תסמינים. ומה זה יוצר אצלכם, במיוחד אצל המתבגרים שביניכם? פחד. פחד מלאבד את ז. מדוע האדם הולך תמיד פונה לחושך כשמשהו משתנה? שינוי אין משמעותו דברים שליליים. כשהייתם ילדים והתחלתם להתפתח, אינכם זוכרים אפילו, הגוף שלכם התחיל לצמוח וחגגתם את זה. לא יכולתם לחכות בכדי להיות גדולים אף יותר. לא הייתה לכם סבלנות לחכות לדברים שתוכלו לעשות כמו הילדים הגדולים שמסביבכם. אהבתם את זה. כעת, בא השינוי כשאתם מבוגרים יותר, ואתם פוחדים ממנו. הבינו זאת, עדיין לא סיימתם לגדול. מה דעתכם לעשות מה שהמבוגרים עושים? אלו הנמצאים בפלנטות אחרות? אינכם יכולים לחכות כבר....האינייט שלכם רוצה להתחבר אליכם במלואו. אל תהפכו את זה לדאגה. אפשרו לו להתחבר. הגוף שלכם מקשיב לכל דבר. לא רק לדברים שאתם אומרים לו במימד השלישי, אלא גם דברים שאתם פשוט חושבים עליהם. הגוף מקשיב. מה מצבכם במחלקת הערך העצמי? מה אתם אומרים לעצמכם? האם אתם אומרים שאתם לא מוגבלים? שלמרות המסורת סביבכם, תוכלו להחזיק מעמד יותר מכל הסביבה שלכם? כי אינכם חייבים להזדקן. וכשאתם אומרים זאת, האם אתם באמת מאמינים בזה? או שיש חלק בכם האומר – "נשמע טוב, איך עושים זאת?" הערכה עצמית היא הנושא המרכזי של הנשמה העתיקה. דיברנו על כך שוב ושוב, בזבזתם כל כך הרבה מחזורי חיים בהם כינו אתכם, פיסית, מנטאלית, ואתם באים לחיים האלה והכול בתוככם זועק – "זה הולך להיות אותו הדבר"....וזה לא. כיצד תעברו את זה? התשובות משתנות מאדם לאדם. עד כמה אתם מאוזנים כרגע? האם אתם יכולים למצוא את המרכז ולהתאזן ברמה בה תוכלו לדבר עם גופכם, אחד על אחד, ולהרגיש אותו מגיב? בפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית יש לכם כימיה והאינייט שהם כולם אוזניים הרוצות הוראות..- ומוכנות לנוע לפיהם. זו היא אנרגיה חדשה יקירים. בחנו אותה. ישנם דברים פשוטים שתוכלו לבצע עם עצמכם כדי לבחון את הדברים הללו. בפעם הבאה שתרגישו חולים, אני רוצה שתאיצו את הריפוי שלכם ותחתכו לחצי את מספר הימים שלוקח להחלים. מיידית. דברו עם האינייט. תנו לו את לוח הזמנים וראו את זה קורה. עשו את הדברים הפשוטים האלה ושאלו את עצמכם – מה עוד אוכל לעשות? בכל יום ביומו, תוכלו לדבר עם הכימיה שלכם והאינייט שלכם...."אינייט היקר, אני יודע שאתה שם....."

תכונה שישית – הישרדות רוחנית

זהו רעיון שרק הצגנו והוא קשר לכל אדם הקורא לעצמו בן-אנוש רציונאלי. ישנם שני סוגים של הישרדות. הישרדות הכימיה שלכם היא באחריות המוח שלכם. הוא שם אתכם במצב של הישרדות ושומר עליכם בטוחים ומוגנים, כמיטב יכולתו. אך יש סוג אחר של הישרדות המונח במקום בו לא ראיתם אותו קודם, והאינייט אחראי עליו. כי האינייט מחובר לעצמי הגבוה. אנו נקרא לזה – הישרדות רוחנית. כיצד עזר האינייט לבני האדם להגיע למקום בו הם חכמים יותר, בוגרים יותר ולא מגדירים את עצמם יותר כחיילי מלחמה? מה האינסטינקט שהאינייט יכול לתת לאנושות, למנוע מהם מללכת לאותו למקום שהלכו אליו כל כך הרבה פעמים כבר קודם, המקום ממנו לא יכלו להתקדם יותר? אמרנו לכם מה זה היה והיה לכם קשה לשמוע את זה. המנוע של ייצור החוכמה באנושות נמצא בגלגולי החיים. בכל פעם שבן-אנוש מתגלגל מחדש, יש לו את היכולת לאסוף את החוכמה מהחיים הקודמים, להדביק אותה לחיים הנוכחיים ולהפוך חכם יותר בזכות זה. יגיע הזמן, כשהאנרגיה תהיה נכונה, נשמות עתיקות יתעוררו ויכתבו את מה שהם התנסו בו בחיים קודמים. ניתן יהיה לעקוב אחרי זה ולראות זאת. לעומתם, לנשמות חדשות אין את הניסיון להבין מה שאתם מרגישים. הם לא מרגישים את האינייט. הם לא מרגישים את העצמי הגבוה. הם עדיין מתבוססים בסוג מסוים של הישרדות. הם לא מעוניינים ואתם – כן, כי הגעתם לנקודה. כל כך הרבה מחזורי חיים עברו, בכל פעם שחזרתם הנה, הייתם מעט יותר חכמים מהפעם הקודמת. האם אתם מבינים מה זה יצר? זמני חיים קצרים. הסתכלו האקאשה שלכם, בכל מחזורי החיים הקצרים. הביטו בהגיון של זה. זו הייתה ההישרדות הרוחנית שלכם. חיים קצרים בכל פעם שאפשרו לכם לחזור שוב ושוב וככל שבאתם יותר, כך הפכתם חכמים יותר. כעת, עברתם את הסמן ההוא ואותה הישרדות רוחנית אינה צריכה להיות שם יותר, היא נמצאת שם רק כי עוצבתם כך. עליכם להתחיל לתכנת מחדש את האינייט. לתכנת מחדש את הדי אן איי והדרך לעשות זאת היא בהבנה, בהיגדים, באמונה, בידע, בכוונה. הגוף שלכם יודע את מה שאתם יודעים. דברו אליו. באנרגיה החדשה יש לכם את היכולת לנוע לחוכמה חדשה ולהישאר בחיים. מה דעתכם על זה? חוכמה חדשה בעודכם כאן. זה משנה הכול. אינכם חייבים לעבור דרך חווית המוות, אינכם צריכים להיוולד מחדש, אינכם צריכים לגדול שוב, כדי לאסוף חוכמה ולהמשיך....אתם יכולים לאסוף אותה ולתת לה לגדול ממש כעת. אמנם הדי אן אי שלכם מתחיל לעבוד טוב יותר, אך האינייט אינו יודע זאת עדיין. עליכם לספר לו, דרך התודעה. זה המפתח שתמיד היה. זהו חלק מהבחירה החופשית. הגוף לא יקום ויעשה דברים עבורכם. עליכם לתת לו הוראות. דבר אינו קורה באופן אוטומטי כי זה נוגד את הבחירה החופשית. בשיחתכם עם האינייט, אל תחזרו על מילים ומשפטים. זה אינו משיג דבר. כוונה מודעת היא המפתח. אמרו לאינייט שלכם – "אנו לא עומדים להזדקן, אנו הולכים להיות חכמים יותר, אנו מתבגרים והופכים למשהו שאינו חייב להזדקן. כשאנו מביטים על המאסטרים שחיו 600 שנה, האם אתם חושבים שזו טעות דפוס בתנ"ך? זה רק כדי להראות לכם שזה עובד. יקירים, הכול תלוי בכם. זה אפשרי וגם חלק מהתבנית החדשה. לכל אחד מכם יש סיפור אישי לספר, עם המכאובים והפחדים האישיים שלכם. אנו יודעים מי אתם.

איזה מסר נפלא

שישה נושאים עבורכם להביט בהם. 6 הוא מספר רוחני גבוה בנומרולוגיה. זו הייתה הסקירה של השנה. אייטמים משמעותיים עבור הרוח האנושית, עבור הנשמות העתיקות. אומר לכם רק זאת. הישרדות אינה הדבר בו אתם אמורים להיות. עליכם לברוא כעת פלנטה חדשה ואתם יכולים לעשות זאת ולהתחיל בעצמכם. הדבר הראשון שאי פעם אמרנו לכם, יקירים, הוא לאהוב את עצמכם, והמקום שבו זה יקרה עבורכם הוא כשתרגישו בנוח בתוך העור שלכם. התמסרו לתוך הליבה, והתחילו את הדברים עליהם שוחחנו כל השנה. זה ישנה את הפלנטה. וזה מה שבאתם לעשות. וכך הוא הדבר.

מאנגלית – רחלי גנון

(תקשורים מלאים מכל השנה האחרונה בלשונית – תקשורים באתר שלי)


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb