• Racheli Ganon

קריון מפרו - לימה - נובמבר 2015


קריון מפרו - לימה - נובמבר 2015

קריון מפרו – נובמבר 2015

ברכות. כאן קריון. לאלו המקשיבים אנו נמצאים בלימה אשר בפרו. רבים מכם לא ראו ולא מבינים כיצד החיים מתרחשים כאן. אתחיל בזה, אדם יושב בכיסא לפניכם, מדבר בשפתו שלו וכל זה אמור להיות מסר מהצד השני של הווילון...חלק יאמרו שזה טרנס, חלק יאמרו שזו העמדת-פנים. זהו תקשור. עובדי האור הנמצאים כאן, אתם מוזמנים להשתמש בהבחנה שלכם כיצד האנרגיה בחדר משתנה בהדרגה. יקירים, כשהתחלתי זאת עם שותפי (לי), גם אז הייתה האמונה הזו, הקושי הזה שעל בן-האנוש לעבור. והאם זה באמת אפשרי שאדם יכול להביא אינפורמציה מהמקור היצירתי? ואם כן, מדוע שותפי אינו מתכונן? הוא יושב בכיסאו ומיד מתחיל לתקשר. יש כאלה שיאמרו כי זה לא נכון. כי עליו להתיישר תחילה עם האנרגיה מהעבר השני, דבר הדורש גישה ונשימות .....

ישנו אנוש חדש המתגלה ומדגים לנו דרך הוויה חדשה של האנוש עם המציאות. בתרבות שלכם מספרים לכם כי דבר כזה לא יכול להיות. שיש רק מספר מצומצם של בני אנוש היכולים להשיג רמה כזו של תקשורת וכי עליהם ללכת אליהם בכדי לדבר עם הרוח, עם אלוהים. אומר לכם שוב, יקירים, תמיד היינו בתוככם. אתם נולדתם על החלק האלוהי שבכם. זהו חלק מהגנום שהוא הדי-אן-איי. בליבת החלקים הפיזיים שלכם קיים יופיו של הבורא. אינכם נפרדים ממנו. אין באמת הפרדה. אך הדואליות שאתם חווים משמרת בכם את המחשבה הזו. כולכם מוזמנים לחבר יחד את החלק האנושי והחלק האלוהי. זוהי זכותכם וזה ישנה את הכל בכם. אלוהים אינו אלוהים ששופט. חשבו עליו כעל הורה קוסמי אלוהי האוהב אתכם כפי שאתם אוהבים את הילדים שלכם. דעו כי אינו שופט אתכם וכי נשמותיכם הן לנצח.

ואפילו כשאתם עוברים מן העולם הזה, מרכז הליבה בלבכם ממשיך לחיות. אתם מאבדים רק את הגוף ולא את יופייה של נשמתכם. ואתם תחזרו, על פי הלימוד מהעתיקים מתחילת החיים על פני האדמה, אשר ידעו אודות מחזור החיים. ברצוני שתזכרו שאפילו אלו שאהבתם ואיבדתם, חזרו או יחזרו ויהיו להם שמות אחרים ופנים אחרות. אך יופייה של האהבה שבנשמתם תהיה אותו הדבר. זוהי האנרגיה במחזור החיים. זהו יופייה של הדרך בה צועד בן-האנוש. אלוהים הוא בכם. אז בעודכם מצטרפים לחלק האלוהי שבכם, של האנושיות שלכם הופכת להיות קרובה יותר לאלוהי. אתם מתמלאים בשמחה. וזוהי דרכו של אלוהים. רוח המלאה בשמחה היא המדד המרכזי לאדם החי בשלום עם עצמו. לפני שנים שאלתי את שותפי (לי) אם הוא ירצה להיות קרוב אלי. וההסכם נעשה. שותפי אינו מכבה ומדליק את התקשורת שלו עמנו (קריון). אנו תמיד שם. וכשהוא יושב בכיסא, הוא פשוט פותח את הדלת ומאפשר לי להיכנס.

אדבר כעת על דרום אמריקה. בכל פעם שאנו נמצאים בתרבות שונה משל שותפי, אנו מכבדים זאת. אך אני (קריון) אינני אמריקני. אני מהמקור היצירתי. אני יודע את שמכם. התרבות שלי היא התרבות של אלוהים. אני יודע מי כאן והאתגרים שהם נושאים. תמיד הייתי אתכם. וכשאני אומר – "אני" , אני מתכוון לזה שהוא המקור היצירתי. לכל בן-אנוש הבחירה למצוא את האל שבפנים, או שלא. וכשאתם מוצאים אותו, לא תאבדו אותו שוב. הוא הופך להיות חלק מהמציאות שלכם ואין דרך חזרה. אני מדבר כעת לאלו המוארים ברמות רבות. אל הנשמות העתיקות.

כעת אדבר על אלו היושבים לפניי. מה ראיתם בחדשות לאחרונה? הסברתי בעבר בפירוט על המפוחדים והפוחדים מהעתיד. אחזור על זה מעט. יקירים, חזיתי בחדשות שלכם. ציינתי כי כאשר האור מתגבר על הפלנטה, אלו שהשקיעו בחושך יילחמו בכל מאודם על קיומם, בכדי לשמור על סטטוס-קוו. כשרואים אותם היום, הם נראים בלתי-אנושיים ועדיין...הם בגוף אנושי. יש הקוראים להם "רוע טהור" כפי שאמרנו שהם יהיו. אין כל אור במחשבותיהם. הם אפילו משתמשים באלוהים כתירוץ וזה נראה מאד מפחיד. הם רוצים להפחיד אתכם. האם הם מצליחים? עובדי האור, זוהי שאלת השאלות. זהו החושך הנלחם בשינוי שעל הפלנטה הזו. הם אינם רוצים שתתאחדו. הם רוצים להפריד אתכם לחלקים רבים שיילחמו אחד כנגד רעהו. הם בונים על זה. כשאתם בנפרדות ושונאים זה את זה, זו ההתחלה של חילוקי הדעות והמלחמות. וזה מה שהם רוצים. כפי שציינו בעבר, הם נמצאים בחשכה ולכן אינם מתפקדים. עם עשויים לא לחשוב כמותכם והפעולה שהייתה בפריז, תתחיל לזרוע את הזרעים של ההרס העצמי שלהם. הם פשוט אינם מצפים שהאור ינצח או שבני-עדם יוכלו להתאחד נגדם. אך זה מה שקורה בפועל. עקבו אחרי זה. סיפרנו לכם על אויב חשוך ללא מדינה או גבולות, דבר שקורה בפעם הראשונה בהיסטוריה. זו הוכחה ניצחת לשינוי שקורה ולכך שהאור הוא חזק יותר ממה שהיה בעבר, כי אחרת הם לא היו מתנהגים כך.

אנו גם מבקשים מכם כעת להפוך את כל הכעס לחמלה עבור אלו שנפגעו מאירועי הטרור. בני-אנוש בלימה או ב-קוסקו יכולים להקרין את אהבתם על פני כל כדור הארץ. עד כדי כך אתם חזקים. אינכם חייבים לחלוק את הצער אתם. אל תהיו קורבנות, אלא הקרינו במקום זאת אנרגיות יפות ושמחות לאלו שלבם דואב. גם אם תחשבו שזה לא עושה את ההבדל, זה בהחלט עוזר. לא יהיה להם מושג מהיכן מגיעה האנרגיה הזו, אך אתם תדעו. זו משמעותה של אהבה. לעיתים זה אינו הגיוני אך לאנשים מאוזנים ישנה היכולת ליצור איזון עבור אחרים מן האור ולהיות לצידם. אפילו הערב, לפני השינה, אתם מוזמנים לשלוח את האהבה הזו לכל הפלנטה, לכל אלו הזקוקים לה ביותר ברגע זה. השינוי קורה ולכן קריון נמצא כאן.

בטרם אתקדם, האם חשתם מה קרה בחדר? את אסופת המלאכים מן העבר השני, כחלק מהפמליה שלעיתים קרובות מגיעה איתי....אין כל היררכיה בצד השני!!! אין חשוב וחשוב פחות. ישנה רק אהבה. והיא כאן, בחדר. בדרכם, המלאכים אוחזים בכם ומחבקים אתכם בגלל מי שאתם ובזכות ההחלטות שעשיתם בחייכם.

אדבר מעט על העבר. יושבים מולי מאמינים אזוטריים את היבשת שלכם מורכבת מעיקר מכאלו שאינם מאמינים. רוב דרום אמריקה היא חלק מארגון הנקרא – כנסיה. הרבה ישאלו כיצד יקרה השינוי וכיצד הוא ישפיע על הכנסייה. דרום אמריקה היא ספציפית בייצוגה את הארגון שהכובשים העניקו לה ואשר מיליונים הולכים בעקבותיו. שותפי (לי) דיבר מעט על מנהיג הכנסייה שהוא כעת אחד מכם. אפיפיור דרום אמריקאי בפעם הראשונה והוא שונה כי הוא מודע לשינוי, הוא רואה אותו. הוא והבא אחריו ישנו את פני הכנסייה באמצעות – אור שיקבל משמעות אחרת לאלו שיתחילו להבין כי אלוהים הוא בתוכם. שינויים קורים לאט, ניתן לראות זאת במנהיגים. יגיע הזמן בו גם לכמרים יהיו משפחות. יגיע הזמן בו גם הנזירות יוכלו להיות אמהות. החוקים יתרככו, היופי יגבר. יקירים, הכנסיות אינן עומדות להיעלם. הן רק יהפכו ליפות ונפלאות יותר ויתכתבו טוב יותר עם החיים. זו תשובה שלא ציפיתם לה. הרבה מאמינים אזוטריים ממתינים לנפילת הכנסייה. אך ההפך הוא הנכון. היא הופכת להיות אור גדול אף יותר. ואלו חדשות טובות עבורכם.

דבר נוסף שאתם מוזמנים לעקוב אחריו בזהירות, כי הוא יקרה במהרה. מערכות אמונה נוספות יתחילו להיפגש יחד. יהיו אלו מפגשים המכבדים את ההבדלים. כמו קונגרס של הבדלים. בין אם זה הינדי, או יהודי , או נוצרי או מוסלמי. הם נאספים יחד מתוך מנהיגות גבוהה, בדרך האומרת:"אנו מכבדים את ההבדלים, אך אנו מאמינים באל האחד". ולכולנו יש את הזכות לסגוד בהתאם לאמונות שלנו. אך ישנו דבר כי כולנו מאמינים בו. הזכות להיות כאן עם אל אחד". ואף אחד מהם אינו טועה. כי אין רק דרך אחת לעבור את האל, את המקור היצירתי. רבות הדרכים לכך. וגם הכנסייה תדע את הדרך הנכונה. זוהי תודעה גבוהה יותר. זו האחדות. האם שמתם לב כי החושך שעל הפלנטה הזו בעצם יכריח ויעזור לאחדות הזו לקרות? למרות שזה ההיפוך הגמור ממה שהוא רוצה. השינוי יכלול דברים שלא ציפיתם להם. גם בדרום אמריקה. לאט ובטוח, יהיו שינויים בממשלה ודברים יתרחשו. רעיונות מסוימים שכבר נמצאים כאן בעבודה כגון חבירת כל המדינות יחד ויצירת מסחר חוסם כנגר שאר העולם. בדומה למה שעשו באירופה. ייווצר ארגון לכל מדינות דרום אמריקה הקטנות והגדולות שיסכימו לקבל על עצמן את אותם חוקי המסחר. האם תוכלו לתאר לעצמכם מה זה ייצור? כרגע הדרכים להעצמת השחיתות הן רבות ורובן קשורות במסחר. כאשר יהיו חומות שקופות ובלתי-נראות וחוקי המשחק ישתנו, גם השחיתות תהיה קשה להשגה. אחדות. זה רעיון חדש וחלקכם יאמרו אפילו בלתי אפשרי. אך כך זה קרה ממש לפני 50 שנה כשאירופה אמרה שזה "בלתי-אפשרי" ואיחדה את כל אויביה, את כל הארצות הכובשות בהיסטוריה, לקבוצה אחת הסוחרת יחד.

זה גם הפוטנציאל של היבשת הזו כחלק מהנבואה האומרת כי העולם יתחיל להיות רך יותר, זו התחלת השלום על פני האדמה, חיבור שני ההמיספרות, הצפון והדרום יחד. הגיע הזמן שאנרגיית הדרום, אנרגיית האם הנשית, תתחיל להשפיע בעוצמה על הצפון. זה יהיה תחילתו של השלום על פני האדמה. חושו זאת. השינוי כולל אתכם. הילדים של ילדכם (הנכדים) יהיו מעורבים בדברים נפלאים בפלנטה שתזכה לשלום ללא ספק. יקירים, זה ייקח מעט זמן, אך הסימנים כבר כאן. ישנו סוג חדש של אנוש שעומד להופיע ולהתגלות בדרום אמריקה, בעקבות התזוזה והשינוי. בשל האטיות, תפקפקו בזה ותתהו אם זה באמת קורה. התרבות שלכם אוהבת דברים מידיים ומהירים. יש מעט מאד סבלנות בתודעה שלכם. אך עם הזמן תראו כיצד דברים משתפרים, צפו בפוליטיקה שתשתנה, ותהיה בה מנהיגות בעלת יותר יושרה. ישנו גם "קלף חופשי" שמגיע הנה. מערכת, או מנהיגות, או רעיון מהפכני וחדש שישנה את מערכת היחסים בין מדינות ואפילו בין ערים. יהיו רעיונות שלא נראו מעולם אשר יקרבו חלק מהעניים ומהעשירים יחד אשר יפעלו בשיתוף פעולה לשנות את אחת הבעיות הגדולות שעל היבשת הזו. האם תוכלו לדמיין זאת? ראו זאת בדמיונכם וזה יקרה מהר יותר. גם אם עדיין אינכם יודעים "כיצד".

דמיינו את התוצאה הסופית, בה כולם חיים טוב יותר, בשמחה וללא רעב. זו החוכמה שכבר נמצאת כאן, המתחילה לעשות שינוי משמעותי. מה קרה במדינתכם וסביבכם לפני 100 שנה? הביטו על מה שקורה היום. האם היה שינוי בתודעה? זה אמנם לא קרה בשבוע שעבר, זה איטי ויהיה איטי גם הלאה. אך אלו הן הנשמות העתיקות המסוגלות לראות את העתיד והם יגרמו לו הגיע מהר יותר. אנו מדברים על דברים אזוטריים הקוראים לכוח שבכם ביודענו מי אתם. אתם אלו המרגישים את האל שבפנים. אני יודע מי אתם. זה המסר לנקודה הזו בזמן. יקירים, אל תתייאשו. אור בהחלט מגיע. וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

את תרגום המסר הזה אני מקדישה לאבי היקר, שהלך לעולמו בנר שלישי של חנוכה, השבוע לפני שלוש שנים. גם מהעבר השני הוא איתי כאן, לוחש באוזניי כל הזמן, צועד לצידי בכל יום. נוכח, לא נעלם. לעיתים משאיר לי נוצה על הכרית, או שולח לי שיר מעל גלי האתר, לעיתים בלתי נראה או נשמע, אך תמיד קרוב, אהוב וכל כך חסר. הזמן שעובר רק ממלא אותי בגעגועים אינסופיים לחיבוק ארצי אחד ממנו, לאהבה הטהורה שנשקפה מעיניו, לחוש ההומור שלו, לשירי הערש שהיה שר לעצמו עוד בטרם ידעתי מהם טונים....לעיניו הכחולות ולאהבה ולנתינה ללא תנאי, חפה מכל חומר, שהדגים עבורי כל ימי חייו. אני מודה לבורא עולם על שהיה ועודנו בדרכו, חלק מחיי. המלאך יעקב, אבי הפרטי שבשמיים, זיכרונך ברוך וחרוט בלבי האוהב לעד.

תרגום עריכה ותמלול – רחלי גנון

לאתר קריון – www.Kryon.com


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb