• Racheli Ganon

קריון מפרו - יום לאחר האירוע בפריז


קריון מפרו - יום לאחר האירוע בפריז

תקשור קריון מפרו יום לאחר האירוע בפריז

ברכות. אני קריון. התקשור היום טומן בחובו אנרגיות רבות ודברים שעדיין לא נאמרו בשפה השלישית הרווחת כאן. התקשור היום הוא לכולם. המאזינים והקוראים. אנו בסוף סיור הקונדליני. השם הוא מטפורה – לידת תודעה חדשה על פני האדמה, בריאה במשותף של החדש. לידת ילד היא מיוחדת ונתפסת כהתחלה, לא סוף. לידה אינה נראית דרמטית ועצומה כי יש שם פוטנציאל. חיים שלמים נחגגים על הפלנטה. זו המטפורה.

עליכם להבין את התזמון. אנו ישובים כקבוצה ומשהו טרי קרה. זה מעורר חמלה בכל הפלנטה, לראות מה אנשים עושים לאנשים רק אתמול, באירוע בצרפת. החמלה טרייה, הדמעות טריות, ויש סבל גדול וחיים שישתנו לנצח. מה התגובה שלכם לזה? השולחן שלפניי נקרא מזבח של חמלה. בנשמות עתיקות ניתן לגעת רגשית בקלות. ברצוני שתקשיבו למשהו....

כבני-אנוש הישובים בכיסא, האם אתם יכולים להשפיע על משהו סביבכם? האם אתם מקבלים או משדרים אנרגיה או שניהם? רוב הפלנטה משמשים כמקלט. הם קורבנות של כל מה שקורה סביבם. הרעיון שהם יכולים לשנות את כל זה מבחינה תודעתית אינו חלק מהאמונה שלהם. ויקירים, זה השינוי שאנו מדברים עליו. שוחחנו על רמות המודעות השונות וכעת אני מבקש שתשתמשו בזה.

לנשמות העתיקות יש אנרגיה עצומה וכוח בזמן הזה. האם ראיתם חדשות? את כל אלו המרימים שלטים בייאושם ואומרים – הקץ קרוב...הנבואה הישנה נכונה.... כל הסימנים מראים על כך....יש לי חדשות עבורכם. הם אינם יבינו זאת כקורבנות הנסיבות. והנה החדשות. הסוף בא וגם הלך. ההתחלה כאן. לכל הנשמות העתיקות הישובות מולי, הגיע הזמן לפעולה חומלת מקבוצה קטנה בעלת מחשבות דומות, היודעת כי היא משמשת כמשדר של אנרגיה ויכולה לעזור לאלו שנותרו מאחור לקבל.

ישנם אלפים הזקוקים כעת לחיבוק עז, שמישהו יאחז בהם, הם אינם יכולים להאמין למה שקרה ותחושת הקורבנות רבה. ואתם יכולים לשנות זאת מרחוק. מרחק הוא ליניארי ואתם יכולים להגיע אליהם מבלי לדעת את שמם ולהקיף אותם באהבת האלוהים. נשמות הן לנצח. הן לעולם אינן מתות. אתם מבינים? הקשיבו להם, חבקו אותם, היו חלק מהריפוי הנדרש כעת. המשדר שלכם, נשמות עתיקות, עושה זאת טוב מאד. הייתם תלמידים מספיק זמן. התבגרו כעת והקרינו את האנרגיה הזו לכל אלו הזקוקים לחמלה שלכם. חבקו את הצער שלהם, הם ירגישו אתכם, גם אם לא ידעו מה זה ומדוע זה, הם יקבלו מכם שלווה בעקבות האבידות שלהם. ורק כשתתאחדו יחד מאוחר יותר כנשמות, הם יוכלו להביט עליכם ולאמר – תודה! האם תוכלו לעשות זאת? זהו החלק הראשון של התקשור והדבר החשוב ביותר שנאמר לכם היום.

זה כבר לא מספיק רק לשבת בכיסא ולהקשיב לרעיונות האלו מבלי לקחת חלק פעיל ממה שקורה על הפלנטה. לפני שנים קיבלתם חיזוי שהשינוי שמגיע יהיה שונה מכל דבר שאי-פעם ציפיתם לו. יש חשיכה שהתאגדה יחד על הפלנטה הזו, כפי שאמרנו לכם שיקרה. וזו התגובה לאור שאתם הדלקתם אשר נלחמת לטובת חיים של אנרגיה ישנה. תודעת חשיכה הגוברת בפלנטה של שחיתות, תאוות-בצע, מוות, חוסר-אכפתיות, תמיד הייתה דרכו של הטבע האנושי. המטפורה בהירה. האור מתחיל להידלק וזו מטפורה לתודעה המוגברת של הכל. אמרנו לכם לפני שנים, עוד בטרם עידן האינטרנט, כי כאשר כולם יוכלו לדבר עם כולם – לא יהיו יותר סודות. כעת אתם מבינים על מה דיברנו. זהו כלי עבורכם לתקן את החושך. אראה לכם כיצד בעוד רגע. מה שיינתן בתקשור ייראה בלתי-אפשרי.

אתחיל בהתחלה. השינוי הוא כבר מעליהם והחושך מתחיל להתאגד. אלו שאין להם מושג לגבי כל זה, מתחילים להקרין את הפחדים שלהם. "זה הסוף! ידענו! מלחמה עולמית!" זה לא חדש ונעשה אף קודם. רצח-עם. זו האנרגיה הישנה ביותר שצועקת – "מלחמה דתית"! ואני אומר – כמה ליניארי. הרי כך זה היה לנצח. האם אינכם מודעים לעובדה כי רוב המלחמות בפלנטה היו בשם האלוהים? כמה ליניארי!! ביליוני נוצרים, מוסלמים ובאמצע היהודים....לא כך הוא. אתם תראו משהו נוסף ושונה שבא בתבנית שמעולם לא חוויתם. בפעם הראשונה בפלנטה אתם מתמודדים עם אויב שאין לו גבולות, או מדינה או שפה אפילו. זהו צבא החושך והוא נלחם בכל דבר שיש בו יופי, יושרה, אור, חופש, חשיבה נאורה וגבוהה, הוא הולך להילחם בכולם. ואתם תאמרו, כיצד זה ישתלב באנרגיית העולם החדש של האור?

אוכל להסביר זאת בכמה דרכים. הראשון הוא הבחירה החופשית שיש לכל בן-אנוש. האם זה באמת מפתיע אתכם שהחושך נלחם על הישרדותו? החושך מייצג שליטה. שליטה אבסולוטית מלאה על הכל. אך בעיקר על כסף. וכשהם מפסידים אפילו כלכלות משתנות. יהיה הרבה יותר קל להקים מערכות לא שוויוניות לטובת המלחמה הזו. כל עוד הן קיימות, החושך יילחם על האנרגיה הישנה של נפרדות חשוכה, בצע-כסף ושחיתות יכולים לחיות יחד בקלות. באור הם אינם יכולים לחיות. יקירים, זו היא אינה מלחמה בין דתות. זו מלחמה בין החושך לאור. אומר לכם דבר שיש בו סתירה. חושך אינו חכם. המטפורה היא כזו – כשאתם מאירים אזור מסוים, יש לכם בינה כיצד לעשות זאת בצורה הגיונית. יושרה היא דרכם של המוארים. דבר אינו מאיים עליכם יותר. אתם רואים את הפינות החשוכות, את הדמיון שבין אדם לאדם.

החושך אינו מתפקד וזה נכון. הוא אפילו טיפש וזה נכון. כשאתם רואים להקת דבורים חגה סביבכם שאינם מחבבים, האם תיקחו מקל ותתחילו להכות בהם? האם זה יהיה חכם? כי זה מה שקורה כעת ויקרה שוב. הצבא החשוך אינו מתפקד. הוא אינו יכול לראות את מה שמגיע. הוא ימשיך להכות בדבורים בכל העולם, מבלי להבין שבכל פעם שהוא עושה זאת, הוא חושף את עצמו למה שהוא. חזינו דבר נוסף לפני שנים. אף אחד לא יהיה מסוגל לשבת על הגדר באנרגיה החדשה. אין ממשלה שיכולה לשבת ורק לצפות כל כולם יהיו מעורבים. עליהם יהיה להחליט להילחם בחושך. הם יהיו רגישים יותר לצבא החשוך. אמרנו לכם זאת כבר לפני שנים, כל הממשלות בפלנטה יהיו מעורבות בסופו של דבר בחיסולו של צבא החושך. ובעוד הצבא הזה מכה בנחיל הדבורים במקל, אלו היושבים על הגדר ייתלשו מעליו, ויראו את החושך והאור וייקחו החלטה.

הצבא החשוך בפעולותיו זורע את הריסתו שלו, כי הוא אינו מבין אור. הוא מבין רק דבר אחד. פחד. אנרגיה עתיקה מאד הטוענת כי אם תוכל להפחיד אנשים, תוכל לנצח כל קרב. זוהי תודעה של אנרגיה ישנה ויש בה אמת, אך רק אם אתם קורבנות. אך אתם משדרים, מגדלורים של אור, זה לא ישפיע עליכם. כי אתם יודעים טוב מזה. כולם בפלנטה יצטרכו לרדת מהגדר ולחסל את צבא החושך. כבר אמרנו לכם קודם כיצד לעשות זאת ופוליטיקאים יגלגלו את עיניהם...דווקא אלו שבתוך, שיודעים כיצד זה עובד....כי ניתן לחסל את הצבא החשוך ללא מוות. את הדבר היחידי שהם פוחדים לאבד אתם יכולים לקחת מהם כעת. כסף. כיצד צבא חשוך פועל כשאינו יכול לאכול? כשאין לו כלי נשק? אפילו החבר החשוך ביותר בצבא החשוך ילך הביתה אם לא יאכילו אותו, או אם לא יהיה מישהו סביבו שיארגן אותו, כי הוא לא אכל..."בלתי אפשרי"...יאמרו חלק. "הכסף מגיע ממקורות לא ידועים", הם יאמרו. תנו לי לאמר לכם משהו. זה מגיע ממקורות מאד ידועים. וכשמקורות אלו ייחשפו – זה יעשה הבדל עצום. אדבר לפוליטיקאים. אתם יושבים מסביב לשולחן עם בעלי ברית ממדינות אחרות המחייכים אליכם, ובו בעת מממנים את הצד החשוך, ואתם מרגישים בסדר עם זה?

זה לא יחזיק מעמד זמן רב. וכשזה ייוודע, אתם תהיו האחראים. כי ידעתם על זה ולא עשיתם דבר בנדון. ברצוני לדבר אל האמריקנים (שותפי לי הוא מאמריקה). אומר לכם משהו שלא תאמינו לו. המיסים שלהם שעבדתם עליהם כל כך קשה, מוצאים את דרכם את הצבא החשוך. ויש כאלה בתוך הממשלה שיודעים זאת. אתן לכם תשובה בכמה מילים. שקיפות בינלאומית ונתינת דין וחשבון מבחינה משפטית. זה הזמן לנקות את המימון של החושך. זו אזהרה לאלו שבהנהגה היודעים זאת ולא עושים דבר בנושא. ימי המנהיגות שלכם ספורים. האור הולך לחשוף את זה ואתם תפסידו. אז מדוע לא לעבור לצד הנכון של הגדר כבר עכשיו? האם זו אוטופיה לחשוב כי העולם יכול לחבור יחדיו ולמשוך את השטיח מתחת לרגליו של החושך במקום בו הוא יושב? על פקעת הכסף שהוא יושב עליה? צפו לקלף החופשי שמגיע.....(כמו הג'וקר במשחק קלפים, כזה שיטרוף את כל כללי המשחק).

זה תלוי בכם המאזינים, כל מי שמאזין או קורא. הקשיבו ודעו, זו אינו מסר חשוך. ההתחלה כבר כאן. הדברים משתנים ואתם חוזים בשינוי. יבוא יום בו לא תראו יותר מראות כאלה. וזה המסר המשמח שיש לי עבורכם היום. אתם תזכרו את הזמנים האלה בו העולם התאחד ונוכח לדעת לאן מועדות פניו. קשיחות שתשנה את תבנית הקיום. חיים, ממשלות, עסקים, כולם יתחילו להבין כי המאבק הוא שלהם. ברצוני שתברכו ותבינו את אלו שאבדו (שנרצחו) אתמול. כפי שאמרתי, אין בהם דבר שגוי. הם בסדר. הם מביטים חזרה אליכם כעת ואומרים – עשינו את חלקינו. כעת עשו אתם את החלק שלכם. הם יחזרו לפלנטה, כולם, וישתתפו ביופיו של האור. האמינו לי. הסוף כבר קרה. זו ההתחלה.

אני מאוהב באנושות כי ראיתי את מה שאתם מסוגלים לעשות. אני בסביבה במשך זמן רב מאד. וכך הוא הדבר.

תמלול תרגום ועריכה – רחלי גנון


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb