• Racheli Ganon

קריון מפרו - העמק הסודי ופאצ'ה מאמא


קריון מפרו - העמק הסודי ופאצ'ה מאמא

העמק הסודי, פרו

אהבה ללא תנאי

אתם כאן בכדי לשנות את עצמכם ולשנות את העולם. ברכות. אני קריון. מישהו שאל שאלה, כיצד מתרחש תקשור ומדוע יש כאלו הזקוקים להכנות יותר מאחרים? שותפי (לי) ואני (קריון) עברנו שינוי לפני שנים רבות בהקשר הזה. אנו מדברים על הנשמה האנושית. אותו החלק המכיל בתוכו את פיסת האלוהים. ומה קרה בנקודה הזו? שותפי קיבל החלטה לקבל את החלק האלוהי שבו להתמזג לתוכו בצורה פעילה כל הזמן.

האנושות נוטה לאחסן את אלוהים בקופסאות. יש זמן לעבוד את אלוהים, זמן להתפלל, זמן לצחוק, זמן לבכות, והיכן נמצא אלוהים מחוץ לזמנים האלה? אשאל אתכם, את כל אחד מכם, כשאתם רוקדים ושמחים, האם אלוהים שם? כן! בהחלט! בעצם, הוא נוכח יותר מאשר בזמנים אחרים. כי זה תמיד קשור לשמחה, לאהבה. שותפי יושב ומיד מתקשר. כי הוא חיבר את החלקים בדרך כזו שאינה מצריכה לעבור גשר. ולא רק הוא. גם רבים מכם מתקשרים כך.

עבור המקשיבים והקוראים, אנו בעמק סודי בפרו, בדרכינו למאצ'ו פיצ'ו. אני עומד לגלות מעט יותר על הרוח וכיצד היא מרגישה ועל חלק מהאנרגיות שאתם מרגישים. אנו מדברים על אנרגיה שלעיתים אינה מובנת כהלכה, וזו האנרגיה של האהבה. אם אשאל אתכם מהי אהבה ואשים אתכם בחדר מול דף נייר, מה תכתבו עליו? בוודאי תשאלו על איזה סוג של אהבה מדובר. הרי יש כל כך הרבה סוגים. יש לכם אהבת הורים לילדיהם, אהבת אנוש לאנוש אחר, אהבת האנוש לאלוהיו, אהבה לאמא אדמה, פאצ'ה מאמא. איזה סוג של אהבה? זה מעלה את השאלה האם קיימת ההכרה כי ישנם סוגים רבים של אהבה? זו נקודה מעניינת בשפה האנושית. ככל שהשפה יותר עמוקה, כך מוגדרת אהבה בצורה ספציפית יותר. בחלק מהשפות העתיקות המדוברות גם כיום, ישנם לפחות 20 מילים המתארות אהבה. בשפה האנגלית יש מילה אחת, כי היא חדשה. העתיקים ידעו את ההבדל ואף הגדירו זאת בצורה פרטנית.

בואו נדבר על הדבר הטהור ביותר מבחינת הגדרתו. אתם מכירים זאת כ-אהבה בלתי מותנית. תנו לי לשאול אתכם, היכן אתם רואים זאת ברמה היומיומית בביתכם? והתשובה תפתיע אתכם. זו האהבה של בעלי החיים, המביטים בכם באהבה ללא תנאי רק עבורכם. ללא קשר מה תעשו, הם פשוט אוהבים אתכם. חלק מבני-האדם אפילו מעדיפים אותם על פני אנשים. הם מעדיפים לשהות במחיצת חיות שאין להם דעות קדומות, או חוקים. הם פשוט מביטים אליכם בחוסר שיפוט. זו רק דוגמה לאהבה ללא תנאי. אמהות המביטות על ילדיהן בפעם הראשונה, רגע לאחר הלידה, זו אהבה ללא תנאי. הלב נשפך לכיוונם. זו האהבה הטהורה ביותר הקיימת בצורה לינארית על הפלנטה.

כשתגיעו למאצ'ו פיצ'ו, ברצוני להגדיר את סוג האהבה שתחושו בפורטל הזה. אנו נקרא לזה – אנרגיית הרחם. פאצ'ה מאמא נמצאת שם. אהבת הפלנטה הזו אליכם מוגשמת באנרגיה הנשפכת מהמקום הזה. ישנה אהבה בלתי מותנית טהורה הנשפכת מהמקום הזה לכיוונכם. ואתם הולכים לחוש זאת, אם תבקשו. גם האנשים המגיעים לשם לא בחיפוש אחר חוויה רוחנית, ישבו שם לרגע קט ודמעות יגיעו. אנרגיית האם, אנרגיית הרחם, אהבה ללא תנאי עבורכם היישר מהפלנטה. אהבה בלתי מותנית מהמקור המרכזי הגדול אליכם. הבורא שהוא אלוהים מביט עליכם ואינו שופט. אינו שופט. זו התחושה הניתנת לכם דרך החיות בפלנטה הזו, אתם זוכים לחוש זאת בכל הפורטלים שאנו מגיעים אליהם. אז מהיכן הספקנות לגבי זה? הדואליות, שאף היא נמצאת כאן אתכם באנרגיה החדשה הזו. וזה מה שצריך להשתנות. הדואליות גורמת לכם לדאוג ולשאול, האם זה באמת ללא תנאי? האם עלי להאזין לאלו האומרים זה מותנה? וכל זה נקרא הבחנה אלוהית. אחת מהסיבות שאנו נוסעים למאצ'ו פיצ'ו הוא לא רק כתיירים, אלא בכדי שתוכלו לחוש זאת ולתרגל זאת כדוגמה של כיצד לאהוב את עצמכם. אני מעוניין שתאהבו את עצמכם ללא תנאי.

כל כך הרבה נשמות עתיקות מתמודדות עם האתגר של הערך העצמי שלהן. "לאהוב את נשמתנו שלנו? זה לא יכול להיות ללא תנאי", כי אתם אנושיים....כי עשיתם דברים, וישנה אשמה אישית, חלק יאמרו אפילו חוסר ניקיון. אך אני מבקש כי תמחקו את כל זה. והשתמשו בדוגמאות שקיבלתם בכדי להתגבר על הבעיה. יהיה זמן במאצ'ו פיצ'ו בו תשבו ותקבלו תקשור נוסף. יהיה רגע של שקט. אני מבקש שתתרכזו בזה. "האם אוכל לאהוב את עצמי כפי שאלוהים אוהב אותי?" ובתוך המקום הזה תקבלו דוגמה של אהבה ללא תנאי הנשפכת מהאדמה. לכן אנו לוקחים אתכם לשם. להקיפכם באנרגיית הרחם, בה נולדתם לזמן חדש והארץ מכירה בכם ומדברת אליכם ואומרת לכם – זה טהור. כעת לנו מכאן ואהבו את עצמכם. וכשתתאהבו, אז דברים יתחילו לקרות בצורה מודעת.

זהו מסר פשוט אודות האנרגיה העוצמתית ביותר בפלנטה. אנרגיית האהבה היא יותר ממילה. היא הגשמת האלוהים על פני האדמה. תנו לזה להיות. וכך הוא הדבר.

מאצ'ו פיצ'ו - רחם הבריאה

שלום. כאן קריון. זה שונה היום עבור השומעים והקוראים. אנו מביטים על יופיו של מאצ'ו פיצ'ו. אנרגיית הרחם נמצאת כאן. אתגרתי את שותפי לעשות משהו שאינו עושה בדרך כלל. לתקשר בעמידה. אנו יושבים על מרפסת ויופייה של השמש בפעם האחרונה שהיינו כאן, התבטא כזריחה נוזלית מגאייה. והיום זה ההיפך. אם תהיו שקטים, תוכלו לשמוע את ההר נושם, תוכלו לחוש את העתיקים שבנו אותו, ופשוטו כמשמעו את כל האלפים שראו וחשו זאת. עבור המקשיבים, אין לכם מושג. אתם שכאן – האנרגיה נשפכת מהמקום הזה היישר אל תוך לבכם.

יקירים, זה פורטל. טהור. דיברנו על פורטלים פעמים רבות. חלקם אינם טהורים, הם כבר מעורבים באנרגיות אחרות. זה נותר טהור. ולמרות שהרבה היו כאן, ללא קשר למה שהאנושות עשתה כאן, אנרגיית גאייה ממשיכה לשפוך אהבה טהורה לכיוונכם. ברצוני לספר לכם כי ישנם שלושה דברים שתוכלו לעשות כאן שהם חשובים לאנשים בעלי אוריינטציה רוחנית. הראשון הוא עבור אלו שאינם יודעים דבר מלבד העובדה כי הם נמצאים על ההר. אלו שאינם רוחניים כלל, ישבו על סלע ויבכו ולא יהיה להם מושג מדוע. זה פורטל. המקום הזה נוגע בלבבות. וזו התגובה הראשונה של גאייה. בפורטל טהור האדם יכול לגעת בגאייה ולמילה פאצ'ה מאמא יש משמעות.

ייתכן והייתם כאן 80 פעם או יותר, ואתם עדיין מביטים על המקום הזה בפליאה, בזכות מה שאתם חשים שנשפך מהאזור הזה. הדבר השני הוא – כאשר יש פורטל טהור, סוגים מסוימים של תקשורת הופכים להיות אפשריים. זה דבר שקשה להשיג במקומות שאינם טהורים. תנו לרוח לדבר אליכם. אתם באנרגיית תקשורת בה הגיע הזמן לאהוב את עצמכם ובאמת לכייל מחדש את חשיבתכם. אם המקור אכן בכם, חושו זאת, עשו משהו בנדון והפסיקו לדאוג.

פורטל טהור מקדם תקשורת. ובתוך התקשור הקצר הזה, אתן לכם משהו חדש. פורטל טהור הוא כזה שמגביר תקשורת בין נשמה לנשמה. הקשיבו, נשמות לעולם אינן מתות. אנשים באים והולכים בפלנטה הזו, אך הנשמה שיש להם היא לנצח. אם יש מישהו כאן שאהב ואיבד מישהו יקר עבורו, זה הזמן להשלמה. הם כאן. פורטל התקשורת ללא קשר מתי אבדו לכם, הנשמות הן תמיד חיות. והפורטל הזה הוא מיוחד. אם ישנו משהו שתרצו לאמר, זה הזמן וגם להם יש מסר עבורכם – "היו בשקט ובשלווה ודעו כי הכל טוב". האם שמעתם אותי? זה הזמן והוא יפהפה כי הנשמות המבקשות לדבר אתכם מחייכות ואומרות תודה על כי באתם למקום הזה. אומרות תודה על שאתם חיים על הפלנטה כעת ותודה על שאתם ממשיכים את העבודה.

זהו מקום לתקשורת. מאצ'ו פיצ'ו הוא יותר ממה שאתם חושבים. כעת היו שקטים לכמה דקות. אמרו בלב את דבריכם והרגישו את החיבוק של אלו המגיבים ומדברים אליכם חזרה. ברוכים הבאים למקום מיוחד מאד, יקירים. וכך הוא הדבר.

תמלול תרגום ועריכה – רחלי גנון


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb