• Racheli Ganon

קריון מספרד - האנוש החדש חלק שני


קריון מספרד - האנוש החדש חלק שני

קריון ספרד – האנוש החדש – 20.9.2015

חלק שני – שלושת התכונות הנותרות.

ברכות. אני קריון. לפני שנתחיל עם הלמידה, אני רוצה לשבת רגע ולהטעין מחדש את הפמליה הנמצאת כאן, חלק מכם חשים בהם. הדברים האלה הם אנרגטיים. הם דורשים הבחנה ורגישות, ממש כמו המסר שמגיע. הפמליה נדיבה ואינה דורשת דבר מכם. זו קבוצה בין ממדית המתמזגת יחד, המכירה אתכם ואת עצמה. היא ספציפית לחדר הזה, יושבת ורואה ומשתפת אתכם. היא כאן לתמיכה למקרה שתהיה לכם מחשבה, אינטואיציה, התעוררות או ריפוי. היא מוכנה לקחת מכם הכל. זהו מקום טוב וזמן טוב להחלטות אודות מערכת היחסים שלכם עם עצמכם, עם אחרים ועם אלוהים.

אתמול התחלנו תקשור אודות שבעת התכונות של האנוש החדש. זה בעצם הרבה יותר מ-7 באופן כללי. המספר הזה מתייחס רק לתקשורים אלו. אבהיר לאלו היושבים כאן וכל אלו הזקוקים לשמוע זאת. תקשור מגבי לאנרגיה של ההווה. מאות עובדי-אור ישובים מלפניי. זו האנרגיה שאנו פונים אליה והיא אודות אלו היושבים לפני. אני מדבר אליכם. אני יודע מה הבאתם לכאן, את האנרגיות, אני רואה את השמחה והחגיגה ביניכם, אני יודע את שמכם ואנו רואים גם חלק מהתסכול וחוסר האיזון שבא בעקבותיו. אנו רואים זאת. בדרכים נדיבות, אנו רוצים לאחוז בידכם ולתקן זאת אתכם בכדי שתוכלו לחיות זמן רב יותר ביבשות שמחות.

אתמול העברנו לכם ארבע תכונות של האנוש החדש והם הובנו בקלות, כי הם לינאריים. יכולתם לספור אותם ולהכניס אותם לקטגוריות. והערב – לא תוכלו לעשות זאת. בספירה הלינארית מתוך השבע נותרו שלוש. אך זה לא כך. כי שלושת הנותרים הם במעגל. מעגל אינטראקטיבי ושלושת התכונות המייצגות אניגמה – פאזל בעל יחסיות בו דבר אחד משפיע על משנהו. אינכם יכולים לספור אותם, אך תעשו זאת בכל זאת כי מה שיש לכם כרגע הוא מוח לינארי. אך הרעיון הוא מעגלי. אני מבקש כי תדמיינו מעגל בו כל השלוש במרכזו. אם אתם משפיעים על אחד, אתם משפיעים גם על השניים האחרים. זה נראה כאילו אלו שלושה נושאים, אך אין זה כך. גם אם אתן להם שם, כי עלי לעשות זאת, תיווצר ציפייה לינארית המבוססת על השמות שנתתי. בכל מקרה, זה לא מה שאתם חושבים.

אז בואו נביט על שלושת התכונות במעגל שכולו חידה: מערכות יחסים, אנרגיית האדמה ואנרגיית אבות אבותינו. שלושתם יחד. כשאתם מדברים על אחד – אתם מדברים על כולם. האנוש החדש, מה היא מערכת היחסים החדשה שלכם? מה היא מערכת היחסים שלכם עם האקאשה שלכם? האם יש לכם מערכת יחסים איתה? לאנוש החדש תהיה. תהיה לו הזכרות של אנרגיית העבר, הזכרות שתוכלו לסמוך עליה לעזרה ולא כמחסום. זו מערכת יחסים עם עצמכם. בנוסף, אמרנו לכם כי אתם הם אבות-אבותיכם. חשבו על זה, אם התגלמתם לאותו מקום שוב ושוב, הסיכויים גדולים שהייתם חלק מעץ החיים האישי שלכם, כאבות-אבותיכם שלכם. לכן אנו שואלים אתכם, מה היא מערכת היחסים שלכם עם אבות אבותיכם? חלק מהם הם אתם. כמה זמן התגלגלתם באזור הזה? ואולי אתם כמה וכמה מאבות אבותיכם?

מה היא מערכת היחסים שלכם עם האקאשה ביחס לכל השלושה? ומה אם היו עוד? ומה אם הייתם במגדרים שונים? ישנם אינטלקטואלים כאן שיפרידו בין הדברים ויתבלבלו בין ביולוגיה לאקאשה. איננו מדברים אודות אבות-אבותיכם הביולוגים הישירים, אלא על המשפחה הקארמטית. האקאשה שלכם מופרדת מאבות-אבותיכם הביולוגים. מידי פעם, אתם יכולים לגלות כי הייתם סבא רבא של עצמכם....מבולבלים? ומה היא מערכת היחסים שלכם עם זה? בואו ונרחיב מעט. מה היא מערכת היחסים שלכם עם הכוכבים? האם בכלל יש לכם כזו? האם בודדתם את עצמכם להאמין שאתם פשוט מכאן? האם אתם מאמינים כי התפתחתם מעפר האדמה? אולי זה יפתיע אתכם, אך בתוך ה-DNAשלכם יש עפר של כוכבים. פשוטו כמשמעו. האם קיימת אפשרות כי יש לכם משפחה שאיננה על הפלנטה הזו? אנו מדברים על הורי הזרע שלכם. אותה קבוצה נדיבה שהזריעה אתכם ושילבה את ה-DNA שלכם עם שלהם, בזמן הנכון. כך שאינכם לחלוטין מפלנטה ארץ. כיצד אתם חשים אודות זה? האם זה מוזר מידי?

בואו ואספר לכם. האנוש החדש יהיה כל כך רגוע ושליו. הוא יהיה מחובר לרבים מאבות-אבותיו העתיקים ויאחז באמונה כי אנרגיית שבע האחריות הפליאדות מגיעה מהמקום שהזריע את הארץ. בואו נצעד צעד אחד רחוק יותר. אם זה נכון, האם גם להם היה זרע ממערכות כוכבים אחרות? והאם גם זה חלק מהאקאשה שלכם או האם היא מוגבלת למחזורי חיים על האדמה הזו בלבד? אתם נושאים את הזרעים של אלו מהכוכבים, האם זה חלק מהאקאשה ואם כן, מה בדבר הזרעים שלהם? מי התחיל אותם? האם זה אפשרי שגם להם היו זרעים ממערכות אחרות? אכן היה להן. ומה בדבר המערכות האחרות האלה? האם היו להם זרעים ממערכות אחרות? ובמשך כמה זמן כל זה כבר מתרחש? אמרנו זאת בעבר, כי פלנטה ארץ היא צעירה. אתם חדשים. אך הזרעים שקיבלתם מהכוכים הם עתיקים, הרבה הרבה יותר עתיקים מהאנושות עצמה. אז חשבו על כך.

מי אתם? מה נמצא באקאשה שלכם? ומה אם אתם חסרי-זמן, לא רק נשמות עתיקות בפלנטה ארץ, ומה אם אתם נשמות אוניברסליות? ומה כל זה יביא לכם היום, אם זו האמת? בתוככם ישנה מודעות גדלה וגוברת שאתם אכן מהכוכבים, מהמקור היצירתי של היקום עצמו. האנוש החדש ירגיש בנוח עם זה. וזה מסתבך אף יותר. מה היא מערכת היחסים שלכם עם פלנטה ארץ? ואנו לא מתכוונים לעפר, לרגבים, כי לפלנטה יש אנרגיה של נדיבות העובדת עם התודעה של האנושות. גאייה. גאייה היפהפייה. חלקכם יודעים זאת. אתם נוסעים לאתרים, לכפרים, וזה מדבר אליכם. מתיישבים ליד עץ או על שפת נהר, ובאיזושהי דרך חשים את אותה לחישה מהטבע – "אנו מכירים אתכם, הכל טוב". גאייה מכירה אתכם. מה היא מערכת היחסים שלכם איתה? לרובכם אין כזו. האנוש החדש יודע. אמרנו לכם על השפעתה של גאייה על התודעה שלכם.

אני קריון. המאסטר המגנטי. ואנו מדברים על הרשת המגנטית של הפלנטה שהיא הכרחית עבור התודעה שלכם. כשהתחלנו לתקשר לכם, לפני יותר משני עשורים, האינפורמציה הראשונה שניתנה לכם הייתה כי הרשת המגנטית תזוז ותשתנה, והשינוי יתחיל לאפשר תודעה אנושית חדשה. טבע אנושי חדש. רוח מתפתחת בעלת DNA חדש ורב ממדי. הכימיה שלו עשויה להיראות זהה מתחת למיקרוסקופ, אך האנרגיה תהיה שונה. זו גאייה. היא קשורה לתודעה שלכם. האם אתם מדברים לגאייה? אבות-אבותיכם דיברו אליה. ומה עם מערכות היחסים שלכם לאבות אבותיכם? לא אלו שהייתם דרך האקאשה שלכם, אלא אלו הביולוגיים, שהיו כאן לפני אלפי שנים? האם ידעתם כי הם ידעו אודות גאייה? האם ידעתם שהם חגגו את מגנטיות כוח המשיכה? חברו הכל יחד. העתיקים בפלנטה הזו כחלק מהטכסים שלהם, נתנו כבוד לעיתים קרובות למזרח ולדרום ולצפון ולמערב. מה הם עשו? הם הביטו על המגנטים של הפלנטה והרגישו את אנרגיית הרשתות. האם ידעתם כי רבים מהעתיקים צדו את החיות כי הם ידעו את קווי הרשת המגנטים בהם צדים בעלי חיים? הם סמכו על גאייה בכל מה שקשור להישרדות, בדרכים שאתם כבר איבדתם. אשאל שוב, מה היא מערכת היחסים שלכם עם אבות אבותיכם ועם גאייה? האם אתם רואים את הפאזל שלפניכם? אלו אינן שלוש תכונות אלא מעגל יפהפה המכיל את שלושתן. אני שואל אתכם. מי אתם? בהסתמך על מי שהייתם ואודות מי שתהיו? זה יפהפה. מערכות יחסים הן מעניינות.

מה היא מערכת היחסים שלכם עם המקור היצירתי? האם אתם מאמינים בזה כבר, כי ישנו אלוהים יחד נפלא ונדיב, שאינו מעניש אתכם ושאוהב אתם? האם יש לכם איתו מערכת יחסים כזו כבר? ומה היא מערכת היחסים שלכם עם הגוף החכם שלכם? האם דיברתם עם האינייט שלכם לאחרונה? האם אי פעם דיברתם בידיעה כי האינייט מקשיב? האם ידעתם כי הוא מכיר הכל אודות אבות אבותיכם? האינייט שלכם מכיר את מערכות היחסים שלכם עם הכוכבים. זה הופך להיות מסובך אך זה לא חייב להיות כך. הדברים האלה הם אוטומטיים. ללא בדיקה אינטלקטואלית, מבלי שיהיה צורך להבין אותם. המעגל הזה שתיארתי זה עתה הוא חלק מאנרגיית המרכבה שלכם. כל מערכות היחסים, החיים הקודמים, השושלת, הידע שבאנרגיית האדמה, ביולוגית הזרע, כולם מכילים את הדבר הזה שהוא אתם. אתם מסתובבים עם שדה עצום שהוא רב-ממדי, ברוחב של 8 מטרים. המרכבה האנושית הרב-ממדית היא יפהפייה. לו רק יכולתם לראות אותה כפי שאני רואה, הייתם רואים את הגאומטריה הקדושה שבתוכה.

זה מי שאתם. ולעולם אינכם צריכים לדאוג או לפתור את זה. פשוט תתחברו אלינו. סינכרוניות היא תמיד בתזוזה. תמיד יהיו אנשים עבורכם להכיר, ישנם תמיד דברים טובים שהם זמינים. זה נדיב. האם אתם מנצלים זאת היטב? אם תתחילו להתחבר בדרך הזו, כל מה שהענקנו לכם הערב ייכנס לפוקוס. כל הדברים האלה שאנו מביאים לכם מגיעים באריזה הנקראת – האנוש החדש. אין בזה דבר שעליכם לרשום והסיבה היחידה שאנו עשינו רשימה הערב, היא רק בכדי שתוכלי לראות את העוצמה והגודל של הנושא הזה וכמה הוא יפהפה. תארו לעצמכם את כל החוכמה שיכולה להגיע בעתיד. תארו לעצמכם ילדים נולדים עם ההבנה הממשית של מי שהם עשויים להיות. הם עשויים לשאול את ההורים שלהם שאלות שלהורים לא יהיה מושג אודותיהם. הילדים יתחילו להיזכר. הגיע הזמן לכבד את גאייה אפילו אם אתם חיים בעיר. ניתן לכבד את גאייה דרך התודעה שלכם.

הגיע הזמן לכבד את אבות אבותיכם שהם – אתם. ואת כל הדברים שהיו עשויים לקרות. הגיע הזמן לכבד את האקאשה, את מערכת היחסים שיש לכם עם החיים הקודמים שלכם. כל הדברים שהיוו מחסומים עבורכם, יהיו כעת גורם השבחה והגברה עבורכם. שימו לב לחלומותיכם. במיוחד לאלו המותירים אתכם בתחושה נפלאה ונדיבה. כי זו אנרגיה חדשה, המתחילה לעבוד אתכם בצורה אחרת. "קריון, אתה לעיתים קרובות מדבר בפאזלים, איננו מבינים מה קורה". הנה המסר שלי: האם תוכלו בבקשה לשבת ולהפסיק להבין? האם אתם מבינים אהבה? לא!! ועדיין אתם אוהבים. האם אתם יכולים לאהוב ולהיות נאהבים? כן!!! אינכם יכולים לנתח זאת באופן אינטלקטואלי. האם תסכימו לשבת ורק לתת לדברים האלה להיות? אפשרו להם להגיע למיקוד לאיטם. רבים מכם יחוו את החוויה שאנו קוראים לה: "אההה, אני יודע עכשיו, אני מבין זאת בעצמי, באופן אוטומטי, כי השתחררתי מזה".

ההמצאות הגדולות בהיסטוריה קרו כאשר היוצרים שחררו את הפאזל והפתרונות הטובים ביותר לבעיות מגיעים כשאתם מפסיקים לנתח. זו היא הנדיבות של הרוח. האנוש החדש מתחיל להתעורר על הפלנטה. הילדים יישאו תכונות שלא היו לכם כילדים. אך לנשמות העתיקות יש את החוכמה ליצור את כל התכונות החדשות כעת. רק דעו כי הן שם. צפו לשינוי של נדיבות. התעוררו בתקווה שדברים יהיו שונים היום עבורכם, מחר עבורכם, תנו לחמלה להדריך אתכם. אלו הדברים שאנו מדברים עליהם המצטרפים לכל מה ששוחחנו עליו קודם. כל הדברים יתאגדו יחד.

יקירים. אני מייצג את המקור היצירתי, אני מאוהב באנושות, ושוב, אתם יודעים מדוע. וכך הוא הדבר.

Translation – Racheli Ganon – Master Healer and Chanel of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb