• Racheli Ganon

קריון מסולט לייק סיטי - על האמונה


קריון מסולט לייק סיטי - על האמונה

קריון מסולט-לייק סיטי

הקדמה

מסר של אהבה מהמשפחה הנמצאת בצד השני של הוילון. אתם כאן לזמן קצר יקירים ואתם יודעים זאת ברמה כזו או אחרת. לכן אני יודע את שמכם באור, אני יודע את נשמתכם שהייתה כאן פעמים רבות ותהיה כאן שוב. אני מכיר ויודע את אהבת האל שהיא עבורכם, בתוככם, אתכם. אני מכיר אתכם. דבריי הופכים לתדר של אהבה כשאתם מקשיבים להם.

נעבור לשאלות הלוגיות. האם אתם מאמינים באלוהים, ברוח? התשובה היא –כן. אתם מאמינים במקור היצירתי העצום גם אם לא תתנו לו שם. האם אתם מאמינים בבורא? בבורא של כל הדברים?בבורא שאין לו שם ואת שמו אינכם יכולים לבטא? ואתם תאמרו – כן. אנו מאמינים. האם אתם מאמינים כי לבורא יש אהבה עבורכם, כי בעצם נוצרתם על ידי הבורא? ואתם תשיבו – כמובן. הבורא ברא הכל. האם אתם מרגישים כחלק מהבורא ולא חלק מהבריאה? כשלוחה של תודעה אנושית על הפלנטה הזו המחפשת את הבורא? איזו סינכרוניות מעניינת. אף צורת חיים מסביבכם אינה מחפשת אחר הבורא. רק בני האנוש. וזה לא קשור לאינטליגנציה. אתם חלק ממשפחה ואתם יודעים זאת. כשאתם מביטים לשמיים ושואלים – מהיכן באתי? החלק של הבורא משמעותו שאתם שייכים לדבר הזה, שעשוי להיות תמצית האהבה עצמה.

האם אתם מאמינים שאלוהים אוהב אתכם? ואתם תאמרו – כן! והצהרתי בפניכם היום היא – מה עוד אתם זקוקים לדעת? מה עוד? כרגע נתנו לכם הכל. ברמה מסוימת, כל השאלות הרטוריות האלה נענו על ידכם בצורה המאשרת זאת. אז מה עוד יש שם? תשכחו את כל מה שלימדו אתכם וחזרו לבסיס האלמנטארי היפהפה. הלימוד שלכם עם עצמכם הוא היפה ביותר ביקום. כל מה שהתגלה הוא נדיב. האם היו לכם חיים קודמים? האם המערכת אכן גדולה ממה שסיפרו לכם? האם אלוהים גדולים ממה שנאמר לכם? האם באמת קיימת קופסה המכילה את הדוקטרינות המחליטות עם מי אלוהים יכול לדבר ועם מי לא? האם זה לכולם? השתמשו ביכולת ההבחנה שלכם. הבורא של היקום אינו שם אתכם בקופסאות. היקום הכולל את כל הדברים ואת התודעה כחלק מהאלוהי – מעוניין בכם. ישנה מטרה לפלנטה שהיא גדולה מהאמונה שלכם. החיים מונעים מכם מלראות את הגדולה של החלק שלכם. אם הייתם רואים את התמונה הגדולה, לא היו בעיות בריאות בחייכם. התאים שלכם מקשיבים ונשלטים על ידי התודעה שלכם. כך שאם יש לכם פחד ממחלה – היא תהיה שם. אם תאפשרו לה לעבור מעצמה מבלי לדבר לתאים, היא תעשה את שלה באופן רנדומאלי ותתפוס הכל. אך כשהתודעה שלכם בשליטה, לא משנה מה יש לכם, תוכלו לשלוט בזה ובין אם זה יחוסל מגופכם או יישאר שם, אתם בשליטה על חייכם והמחלה יודעת זאת.

היום אדבר על אחד הפילטרים הגדולים ביותר המונע מכם מלראות את התמונה הגדולה. אפרוש בפניכם חמישה נושאים נפוצים של אמונה הבאים בעקבות הקופסאות שאתם חיים בהם, שהן אינן רוחניות. כל קופסאות הקיום, התודעה, של מה שאתם חושבים שהוא נורמאלי על הפלנטה והוא אינו כך כלל. כי הגיע הזמן ממש כמו עכשיו להתעורר לידע גדול יותר בו תוכלו לאמר לעצמכם כי לא משנה בני כמה אתם, אתם רק מתחילים. ישנה גדולה אפשרית עבורכם. זו נקודת מבט חדשה עבור האוכלוסייה הבוגרת, על כל מה שאפשרי. בפעם הראשונה, כשתתחילו לקבל אקאשה יעילה יותר, אתם הולכים לזרוע את עצמכם היום בדברים שתתעוררו איתם מחר. כאשר תחזרו לחיים אלה ותתחילו מחדש, אתם תזכרו את מה שעשיתם היום. אמצו ללבכם את הרעיון כי אתם אחראים לגופכם לחלוטין. אתם חוזרים לנעורים, אתם מתחילים לאחוז במחלות שבפנים או במה שאתם קוראים לו – הזדקנות. תוכלו בפירוש לשנות זאת וכך תיראה תודעת העתיד. וכשתחזרו, תמשיכו משם. כבר לא מההתחלה. תדעו מה כבר עשיתם והיכן כבר הייתם. מה שאתם עושים היום הוא אינו לשארית חייכם, הוא לשארית החיים של הפלנטה. חשבו על זה. ואתם עדיין שואלים מדוע אלו זמנים חשובים?

הנשמות העתיקות הן אלו המבינות באמת, כי יש לכם ניסיון של עידנים. זה בתודעה שלכם, באקאשה שלכם, אתם מוכנים יותר מכל אחד אחר. אהובים כל כך אתם. עוד בהמשך. וכך הוא הדבר.

ראשי – שבת

ברכות. כאן קריון. השעון שלכם אינו כמו של המקור היצירתי. אין פרידה. אין ליניאריות. אין זמן. הדקות אינן עוברות עבורנו. כל הרעיון של זמן הוא שונה לחלוטין. בעבורנו, המשמעות היא שאתם זה לנצח. והנשמה שאתם טוענים שהיא שלכם, היא עבורנו חברה טובה, חלק ממשפחה שתמיד איתנו. לא ניתן לברוח מאהבת האל. הניסיון המאיר נשאר אתכם. ישנה תפיסה הטוענת כי אנרגיה שנוצרה במקום אחד או אזור אחד או תדר אחד, נשארת במקום כשאתם עוזבים. (זה מה שקורה להרבה עובדי אור האוחזים באמונה הזו כשהם חוזרים ממקומות אנרגטיים חזקים וחווים נפילה אנרגטית עם חזרתם). וזה אינו עובד כך עם אנרגיה. המסר היום סובב כולו סביב אנרגיה. סביב המילה שמשתמשים בה לעיתים כה קרובות בחוגים אזוטריים ולאחרונה בעידן החדש ובאנרגיה החדשה מאז 2012 , אך לאנרגיה עצמה יש משמעות אחרת לגמרי.

יקירים, האנוש עוצב ליצור סוגים מסוימים של אנרגיה. בעיקר דרך חשיבה מודעת שאתם קוראים לה – כוונה, אינטואיציה, משהו שניתן להתמקד בו. כשחושבים על תודעה, חושבים על משהו שעשוי להיות סטטי. אנו חושבים על משהו מסומן, שיש בו פוקוס ומטרה וסיבה. ייתכן ויש לכם תודעה של אמונה. המילה – אמונה. אני מבקש שתשבו כאן רק לרגע, אתם המקשיבים. מה היא אמונתכם? ספציפית, מה היא אמונתכם אודות ליכולות שלכם? והטווח הזה עשוי להשתנות מאפס לאינסוף, כשהוא מותנה ותלוי בפילטרים של אותו אדם. חשבו לרגע מחדש על מה שאתם חושבים שהיא – אמונה. עבורנו, אמונה היא אנרגיה ממוקדת. בתוככם, ממש כרגע, ישנו מנוע של אמונה. כלי המפיק משהו, שהולך לאנשהו. מכשיר של אנרגיה.

ויש רמות שונות של אמונות התלויות במה שקרה בעבר, מה שניסיתם וכמה בזמן אמת האמנתם והערכתם. כמה פיזיקה יש באמונה? אנרגיה היא משהו שניתן למדוד ולעקוב אחריו ולראות....במקרים של תודעה, כוונה, אמונה, אינטואיציה – הם נראים כמו רעיונות אזוטריים אלגנטיים ולא פיזיקה. אך לאלו האוחזים בידע רב-ממדי, זהו פאזל בפיזיקה.

ומה אם אומר לכם כי רמת האמונה שלכם מטפחת ומגדילה את היכולת שלכם לריפוי ולהתעלות על הפלנטה? רמת האמונה שלכם, פשוטו כמשמעו, היא שתחליט בעצם באיזו רמה ועד כמה תתעוררו לאלוהים. כי אמונה היא אנרגיה היכולה לשמש כמחסום או כמאיץ. נחזור לפילטרים. מה נאמר לכם שאפשרי בגופכם? לא מה שלמדתם היום או אתמול, אלא במהלך כל חייכם? מה הרופאים אמרו לכם, בבית הספר, ההורים שלכם? האם הם סיפרו לכם על התבנית של כל מה שאפשרי בגוף האנושי? לפני שנים רבות נתתי לכם אקסיומה, תבנית, חזון שסיפרו כי יום אחד הריפוי של הגוף האנושי יהיה לחלוטין תלוי בתודעה. שיהיה טיפול זהה לרבים. וחלק יירפאו וחלק לא. זו כבר אינה הליניאריות של הכימיה, התגובות של הגוף האנושי, לזקירות. במקום זאת יהיו סוגים של ריפוי שיהיו תלויים באנרגיית האמונה. וכעת אתם יושבים בקו הזמן הזה. רפואה וריפוי עומדים להשתנות על הפלנטה. וחלק מהדברים שמפריעים בדרך אל התוצאה הרצויה הם הידע של כל מה שהיה. והידע של מה שהיה טוען כי ריפוי הוא ליניארי והוא מיועד לכולם. כשאתם מוצאים תרופה למחלה זה אבסולוטי. כולם אומרים – נפלא! מצאתם ריפוי למחלה...כמה מעט אתם יודעים. כעת, כשתיישמו את התרופה הזו, חלק מהמחלות יירפאו וחלק לא. זו הפעם הראשונה בה אין כדור אחד שהוא עבור כולם.

כך "לפתע" עליכם לאחוז בתודעת האמונה בכדי לחוות ריפוי. וזה מה שהופך אתכם באופן מלא ולחלוטין אחראים על גופכם שלכם. לא משנה מה התורפה, לא משנה למי יש את התרופה, לא משנה איזו חברה ייצרה אותה, לא משנה איזו טכנולוגיה עומדת מאחוריה, לא משנה מה האלמנט הפיסי בה, זה לא יעבוד אם לא תאמינו בזה. וזה חדש!!!!! אני משתף אתכם בזה כרגע בכדי שתבינו את עומקו של הכוח שלכם. כשתעזבו את החדר, האם תאמינו במה שנאמר היום? או שפשוט תקבלו זאת כמשהו נחמד...אולי כעקרונות השייכים לעתיד או למישהו אחר....אך אם גם עשויים לאמר" 'כן! אני מאמין/ה בזה!' באמת? באמת? האם אתם מאמינים מספיק בכדי להשתמש בזה ולצפות לתוצאות האפשריות? יקירים, אין שיפוט מאף אחד כאן אודות חוסר האמונה שלכם, כי הרי כל האינפורמציה הזו ניתנת לכם על ידי מורים שאתם סומכים עליהם. תבנית הקיום מתרחשת כי שרדתם בתוכה. זה עובד. ופתאום אנו רוצים לשבור את התבנית ולאמר שישנה אנרגיה הפועלת בגוף שלכם בצורה שיכולה לרפא אתכם מכל מחלה, מכל חולי שעשוי לבוא.

היו בהיכון לתבנית נוספת שבאה אליכם בנושא – כיצד לרפא את הגוף האנושי ולחגוג את כולו. היו מודעים לכך כי אם אינכם תופסים את זה לחלוטין, השינוי הזה לא יהיה עבורכם. מורה גדול נותן לכם עצה הוא קורא לאמונה חוסר בגרות בהבנה. זו תפיסה חסרת בגרות, ומה שהיא עושה, היא בעצם מסבירה כי מוקדם מאד בחייכם אתם מחליטים מה אפשרי ומה בלתי אפשרי. וכך אתם שמים את עצמכם בתוך כלא תפיסתי. במילים אחרות, אפילו לפני שאתם מתחילים, אתם כבר יודעים שזה אינו אפשרי. כיצד זה מרגיש? כך בני-אנוש מאמינים ואוחזים בתפיסה מוקדמת לא בוגרת. וזה חזק אצל בני האדם עד כי עליכם להבין, או שיש לכם את זה, או שלא. כיצד החיים אימנו אתכם לחיות בלי זה? שאלו את עצמכם.

ברצוני להראות לכם כמה עוצמתיים אתם. הרי שמעתם סיפורים על בני אנוש היכולים לרפא את עצמם מיידת, רמיסיה ספונטאנית, אתם קוראים לזה. כשאתם עומדים ליד מיטתו של אדם שנרפא מיידית כך, אתם שמחים ומהללים את הרוח. בוכים וצוחקים לנוכח מה שקרה. נס!! זה מה שקרה בגופו של האהוב שלכם. הרפואה קוראת לזה הפוגה ספונטאנית, אנשי הרוח קוראים לזה – נס. מדוע? כי זה דבר שהוא בלתי צפוי, כי אינכם מאמינים לה. כי אינכם חושבים שהגוף האנושי מעוצב לזה. לכן זה חייב להגיע מאלוהים ולהיות נס. אוי! בני אנוש יקרים, זה עתה חזיתם בכוח שיש לכל אחד מכם בתוכו, כמובן בהתאם למידת אנרגיית האמונה שלו. מאיזושהי סיבה, אולי זה היה קצה החוט עבור האדם שהושפע ולרגע, לשנייה אחת, הוא נרגע ונכנע לכל הדברים שאי פעם נאמרו לו שהם אפשריים. אז הוא אפשר לגוף שלו לרפא את עצמו מיידית מהדברים הגרועים שבגרועים שהפלנטה הזו יכולה לתת. זהו כוחה של האמונה. היא מרסקת תהליכים הכרתיים מוקדמים ובעצם מנתצת את הכלא שאיתו באתם, עם כל אמונותיכם.

בתוך כל אחד מכם קיים גבול, תחום, קצה. כמה רחוק הוא יכול ללכת? לאן הוא מוביל אתכם? אתם יושבים וחושבים שאין לכם את זה. אך אנשים, יש לכם! ברמה כזאת שההצהרות שניתנו ביום הזה ממש, אלו שהתאמנו עליהם ואנו מזמינים אתכם להתחיל להשתמש בהם, בנושא אמונה. בנו הצהרות משלכם שינפצו את המחסום של כל מה שנאמר לכם שאפשרי עבור בני האנוש. רק כדי שכאשר יגיע הזמן עבור האנרגיה שלכם, יחד עם האנרגיה שהיא התרופה ב-ה הידיעה, תוכלו ליצור באמת את הרפואה מבלי שיהיה מחסום בתוכה שלא ידעתם עליו, ולא ציפיתם לו. אתם לחלוטין מוצר של כל מה שקרה לכם באנרגיה הישנה ובעבר. אתם נושאים אתכם חסמים ופילטרים שאינכם יודעים אפילו שהם קיימים. ואתם שואלים – אם אינני יודע שיש לי את זה, כיצד אוכל להיפתר מזה? והתשובה תמיד זהה – אל תתעכבו על הסמנטיקה. יש לכם את היכולת להתרומם ולדאות אל מעבר לדברים הללו.

דרך האינטואיציה וכוח ההצהרות, הכוח לדבר עם הגוף החכם שבתוככם, הכוח לאמן את האינייט שכל הדברים אפשריים דרך אהבה וחמלה. גוף האינייט שלכם אחראי לנתץ את האמונות הללו דרך תודעתכם כשאתם נותנים לו רשות לעשות כך. עליכם לבנות את הגשר בין תודעת האנוש לפעולותיו של הגוף החכם. כי כל החסמים והפילטרים ממוקמים בתוך האינייט כי אתם יצרתם אותם והנחתם אותם שם, דרך מה שקרוי – לחיות את החיים. אתם מבינים מה הם הדברים שאינכם זקוקים להם יותר, כל הדברים שנאמרו לכם. הגיע הזמן לספר לאינייט מי אתם. אכן קיים 'נורמאלי חדש' בפלנטה. ואם אתם הולכים לעבור את זה, עליכם להתחיל להשתמש בחלק מהכלים מהסוג שתמיד היה לכם אך מעולם לא הבנתם את עוצמתם וכוחם. ארגז הכלים שלכם עשוי להיראות זהה, אך הוא אינו דומה כלל.

לאחרונה, יש בכם נטייה להתחיל ליצור רשימה של כל הדברים שאינכם יכולים לעשות. ואתם אפילו לא מודעים לכך שאתם אכן עושים זאת. האם ידעתם שאתם מונים את החסמים שלכם כשאתם שואלים – כיצד אוכל לעשות משהו? כמה פעמים לעשות זאת? מה הוא תהליך העשייה? כל שאלה כזו נשאלת כי ישנו חסם במיינד שלכם שאינו מאפשר לכם לצעוד מעבר לכך. האם אתם מבינים כיצד זה עובד? אם תפסיקו לשאול את השאלות של כמה ואיך, מתי והיכן ומדוע, ובמקום זאת תלכו למקור של הנושא......שם נמצאת חמלת הבורא אותה אתם נושאים אתכם. כמו קערה המוכנה להתהפך ולהישפך מעליכם, על ידי המקור שהוא תמיד בכם, שהוא התודעה והחמלה של הבורא. יש לכם את זה.

נשמות עתיקות, יש לכם ניסיון בזה. כיצד הפכתם להיות שמאנים בעבר? זה עדיין שם! מה אתם יודעים אודות הקסם שהפעלתם עבור אחרים? זה עדיין שם!! זה הזמן ליישם זאת על עצמכם ואתם יכולים. אז מה תאמרו לגופכם כשתעזבו כאן? אולי תתחילו מהצהרה זו – " אני נותן/ת לעצמי רשות להיות אני". בזה הרגע אמרתם לאינייט שלכם לנקות את כל הדברים ולהתכונן לכל הנפלאות שבדרך. לכו מכאן שונים. וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

נולדתי לפני 57 שנה כנשמה ערה לעולם שהיה בתרדמת עמוקה. ילדת אינדיגו חדשה עתיקה. הגעתי לכאן ללא הפילטר של האמונה, במשך כל חיי שחיתי נגד הזרם, חשופה לחלוטין כשרק משוטי הידיעה הפנימית העמוקה והמוחלטת מתגייסים לעזרי. לא היה דבר מסביבי שאישר לי ואף לא ברמז, את ידיעותיי אך גם לא היה דבר שהיה בכוחו לערער את פנימיותי. בגיל 27 עברתי הארה פתאומית והסכר נפרץ בבת אחת. פרק אותי והרכיב מחדש פעמים רבות. כך הפכתי לימים למרפאה באנרגיה, מרפאה באמונה ובידיעה שלמה. למדתי להכיל את כל עוצמותי, העמקתי ביעוד המולד שלי והפכתי למאסטר מרפאה, אומנית האמונה. חיכיתי בסבלנות שנים רבות שאני וחבריי נהפוך להיות 'המנה העיקרית'. לא המשלימה, לא האלטרנטיבית, אלא הדבר עצמו. כפי שידעתי שהוא אכן כך, מנשימת בראשית הראשונה שלי. לכן התקשור הזה הוא מרגש במיוחד עבורי.

כשאנשים קטני אמונה מגיעים אלי – הם חוזרים הביתה כלעומת שבאו. כי ריפוי מתרחש בהתאם למה שתודעת האדם מאפשרת. ישנו קשר ישיר בין יכולת הריפוי וההתעלות לבין רמת האמונה. גם סוגי הטיפול שאני מעניקה מותאמים על ידי ההדרכה הגבוהה שלי לרמת האמונה של האדם שמגיע. הוכחה חותכת לעולם לא תהיה. כי זה תמיד עניין של בחירה חופשית ואמונה. כלי אנרגטי המבוסס רובו ככולו רק על אנרגיה שהיא שם נרדף לפיזיקה של האמונה.

כאן בכדור לימוד זה השיעור החשוב שנלמד. אני זוכרת אותי ואת חבריי ממקהלת החמלה והריפוי, עומדים מול הר שאסטה, שרים טונים, ממש לאחר שהתעורר אל עצמו, ממש לפני שנה....וההר היה יפה ומצויר כמו תמונה, כפי שהוא תמיד. הוא ידע כי איננו זקוקים לאישורים וקישוטים מעבר לידיעה והאמונה העמוקים שבלבנו. אז הוא לא העיף לעברינו חלליות, וגם לא ענני כיפה, והישויות שבהר רקדו בתוך ליבנו, ולא השתקפו מתוך עינינו הפיסיות. היקום מספק הוכחות רק לאנשים בעלי רמת אמונה מאותגרת. וזו הייתה מתנת חיים, החוויה השלמה של הידיעה, שאין בה ספקות, ואין טענות ואין מענות....שלמות. והיקום הודה לכל אחד מאיתנו בדרכו. ובאותו ערב חזינו בשקיעה האדומה מאין כמוה, ביופי האינסופי שהחסיר מאיתנו פעימה בעוצמתו. וידענו. הכל טוב בעולמנו ובכל הבריאה.

כל אחד מאיתנו אחראי על גופו שלו. אז אם יש אמונה בלבכם, אני מזמינה אתכם אלי להתחבר לרשת האמונה, ועד שליבכם יגיע לשם במלוא עוצמתו – אמשיך לאחוז אותה עבורכם. הריפוי שלי מציע פתרונות רב-ממדיים לאתגרים ליניאריים והוא אכן אינו מיועד לכולם. אלא לאלו האוחזים אמונה בליבם ומבקשים להפוך 'מחלה' ל-'חמלה'.

שלכם, בחמלה ובאמונה שלמה, רחלי

תרגום ועריכה - רחלי גנון – מאסטר מורה מרפאה מהמקור היצירתי


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb