• Racheli Ganon

קריון מינכן - האקאשה


קריון מינכן - האקאשה

קריון מינכן – מתוך סדנת האקאשה – 26.4.2015

חלק ראשון

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. צאו מהמיינד האינטלקטואלי שמתקשה לקבל אותנו, שם מעבר לווילון. השתמשו בחלק שהוא אהבה, שאנינה בהכרח הגיונית. אותו מקום הגורם לכם לבכות ממחזה או מספר טוב. מאין באות הדמעות? ישנה אמפתיה וחמלה במוח האינטואיטיבי שלכם. אהבת האל אוהבת אתכם והיא כאן. היא מכירה אתכם בשמכם. נשמתכם עצומה והייתה כאן מן ההתחלה, וגם בפלנטות אחרות, מן ההתחלה. אתם חלק מהבריאה. אתם משפחה. האם אתם מרגישים את האלוהות שבפנים? כשאתם לוקחים את נשימתכם האחרונה, מה קורה? במה אתם באמת מאמינים? אם אספר לכם את המציאות שלי, לא תאמינו לזה. מה לדעתכם קורה? האם אתם נעלמים לנצח? אתם יודעים טוב מזה. עמוק בפנים אתם יודעים כי יש יותר....

מוות הוא נושא שקשה אולי לחשוב עליו אך אתם יודעים כי פניכם לאנשהו אך המעבר מוסתר מכם. ההוד והדר הוחבא מכם. היופי, החגיגה של נשמתכם כשאתם חוברים אלינו שוב וכחלק מהגלקסיה אתם שומעים את קולכם מושר באור, כשהוא מצטרף למקהלת הכוכבים. זה מי שאתם. פלנטה זו עוברת שינוי שנצפה מראש. העתיקים ידעו על בואו ועשיתם זאת. כעת מתחיל ה העבודה, כי התבנית שאתם רגילים אליה, מפריעה לכם בדרך. אני יודע היכן אני נמצא. זה לא פשוט לתת לכם אינפורמציה רב-ממדית בצורה לינארית. השעון מתקתק שנייה אחר שנייה, הזמן הוא כמו המיטה הנוחה שאתם שוכבים עליה , והוא שולט בכל.

האינייט אינו רק אינייט. הוא עוטף את עצמו סביב רעיונות בגופכם שאינכם מכירים. הוא הקליפה של החשבה האינטואיטיבית המחוברת לחיים קודמים משמעותיים, כל הרשומות האקאשיות שלכם על הפלנטה הזו וגם רשומות נשמתיות שלכם על פלנטות אחרות. מה שנדרש מנשמות עתיקות בעת הזו היא התאמה בגישה. השנים הראשונות האלו אינן פשוטות וזה הכרחי עבורכם להיות נורמליים כשהכול משתנה. גדלתם בתבנית שראיתם כל חייכם, אתם פונים לסמכות הרוחנית הנקראת אלוהים, מביטים אליו מעלה ממש כפי שהבטתם על הוריכם בילדותכם כשביקשתם מהם עזרה או רשות ללכת למקומות...זוהי תבנית הסמכות. ניתן לקרוא לה סמכות אוהבת, ואתם נושאים אותה אתכם לכל מקום, במדיטציה, אתם מרכינים ראש ומבקשים רשות....חלקכם עדיין מביט מעלה אל אלוהים וממשיך לבקש...

יקירים, אתם אלוהים. אתם חייבים לשנות את הגישה שלכם. כי אם תמשיכו לבקש, דבר לא יקרה. זה הדבר הקשב ביותר לעובדי-אור ולנשמות עתיקות. אני יודע, כי הייתי אתכם בכל הגלגולים. אני מייצג את התודעה בצד השני של הווילון. נדיבי, אוהבים ומכובדים אתם. אני מכיר את האתגרים שעברכם. האויב שלכם השתנה. האויב שלכם כיום הוא חוסר האמונה, הפחד והשינוי. אך אתם עונים להגדרה שהיא – אמונה טהורה – זה הופך להיות אתם. נועו קדימה ודברו היטב עם האינייט שלכם. עליכם להרגיש כי אתם חלק ממנו. זהו החלק החכם שאינו כלול באינטלקט שלכם. הוא מחובר לעצמי הגבוה, לאקאשה, לגוף, זהו חלק רוחני, ולמרות שעדיין לא נלמד, הוא רוצה את מה שאתם רוצים ותמיד מקשיב לכם. כרגע קיים מסך בין התודעה לאינייט ולכן הוא שקט ומקשיב. אם תשאלו אותו משהו, הוא ידע מה אתם עושים. פגשו את עצמכם ברמה שלכם עם האחים שלכם. תוכלו לזהות את התיישרות הביולוגיה. ישנו קשר נשמה בין השדה הביולוגי של המשפחה והוא מונע מאהבה.

האינייט רוצה לשמוע מכם, לדעת מי אתם. הוא אינו מזהה את הצרכים, שלכם, רק את מי שאתם. זוהי תבנית חדשה כשמתחילים לדבר לתאים שבתוך הגוף שלכם. ברמה מסוימת זה כאילו לדבר למקור היצירתי וההצהרות וההיגדים שלכם הופכים להיות דרך קיומית במציאות הזאת. גופכם יעשה כל שביכולתו בכדי למלא את ה-אני הנני שאתם. אינכם רגילים לזה. חלקכם חושבים כי מחשבה ותודעה אינם נגישים. בעתיד תהיה פיזיקה מיוחדת המאשרת כי תודעה מזיזה דברים. אתם חיים בארבעה ממדים ומכאן מגיע הקושי באמונה. מאחר והתודעה היא רב-ממדית, אין כרגע ממשק. אך כחלק מהאבולוציה הרוחנית התודעה שלכם תיקח חלק חשוב במציאות שלכם. האם תודעה יכולה להזיז חומר? בהחלט. האם תודעה יכולה ליצור חומר? זה תלוי עד כמה היא גבוהה....המאסטרים הנעלים עשו דברים דומים, ומה אם אלו לא היו נסים? פשוט הייתה להם תודעה גבוהה יותר ו-DNA שעבד ב-80% מהיעילות שלו. תודעתם הייתה כל כך מיושרת עם המקור היצירתי, שהם יכלו ליצור דברים באמצעות המחשבה, להביט באדם חולה ופשוט לשנות את הגישה שלו, וכך האדם היה מרפא את עצמו. אתם כבני אנוש, לא הבנתם את התהליך. חשבתם שהם נגעו במישהו והוא נרפא...אתן לכם אינפורמציה מפתיעה. כשמאסטר נעלה נגע באדם, הוא בעצם נגע באינייט שלו, והאינייט התעורר. אלו הרגעים בהם התרחשה רמיסיה ספונטנית של המחלה. האדם הזה ריפא את עצמו מידית כי הייתה לו מתנת המגע של המאסטר. האם המאסטר התהלך עם סטים של חוקים או צעדים בכיסו? חלקכם יאמר – 'בוודאי שלא, הוא היה מאסטר'...

ובכן....ברוכים הבאים - מאסטריות. זה הדבר אותו אנו מלמדים. לא חוקים וצעדים הקשורים לאנרגיה הישנה, לא דברים המדברים לבני-אנוש עם תודעה ישנה, אלא נשמות עתיקות המתחילות להתעורר למקור היצירתי ולדרוש את מה שמגיע להם. מתחילים להתפתח באמצעות עקרונות הבריאה. זה רעיון מתקדם מאד ולכן אתם ישובים כאן. אתם יודעים כי זה הדבר הבא. זה המסר להיום. וכך הוא הדבר.

חלק שני

אני קריון מהשירות המגנטי. עבודה בקבוצה מביאה יעילות בה כל אחד משפיע, כי לכל אחד יש תודעה היכולה לשנות דברים בחייכם. אך כשיש רבים המתרכזים באותה תכונה, באותה איכות, זו תבנית שונה לחלוטין של אנרגיה. אפילו בכתבים העתיקים הוזכר כי כאשר שניים או יותר חוברים יחד במטרה משותפת, ישנו פוקוס, יופי, וניתן להגשים הרבה יותר. קבוצה יכולה לשנות תבנית שתשנה את האינדיבידואל. התקבצות רק לשם כוח הקבוצה, תוזכר בהמשך.

למה אתם מצפים? חלקכם יאמרו – 'דבר אינו עובד עבורי, אני באמת לא מצפה להרבה'. האינייט מקשיב למילותיכם, לכל מילה שלכם וגם לחסך בערך העצמי שלכם. תכונה של ספק אישי ניתן לשכתב. זה הזמן לשנות את ההרגל. ישנה תכונה הנקראת – תקווה. קריון קורא לה בשלוש מילים – צפו לשינוי נדיב. השינוי אינו אוטומטי, אתם מדריכים לשם באמצעות התודעה שלכם. הציפיות שלכם מעצבות את המציאות שלכם.

לנשמה העתיקה יש חוסר בערך עצמי מכל כך הרבה מחזורי חיים של אכזבה, ולפתע אתם באנרגיה חדשה – משכתבים את האקאשה. אפילו האקאשה הרוחנית נותנת לכם אינפורמציה שאינה תורמת. זה מעולם לא עבד קודם, אז למה שזה יעבוד כעת? זהו "המאבק", זה האור שאתם נושאים דרך העצמי הגבוה שאתם מביאים, בכדי שיעצב מחדש את הציפיות שלכם. עבור הקבוצה הזו שלפניי, אני מחלק לכם פיסת ניר, עליה כתבו הצהרה. למה אתם מצפים? כמה משמעותי לראות זאת כתוב? התחילו לכתוב את אני הנני ושימו לב כיצד אתם כותבים בעצם את העתיד שלכם. זה אינו רק תרגיל.

אחת הסיבות שסינכרוניות לא תמיד עובדת היא כי אינכם מצפים לזה. אם אתם מתכננים תוצאות טובות לדברים שאינכם מצפים להם, זה שימוש בסינכרוניות. זה אינו לוגי, אך זהו שינוי בתבנית. כתבו היגד. היזהרו בבקשותיכם. מה שאתם מצהירים מתחיל לקרות. חזרו על זה בקול, זכרו זאת. תנו לזה מספר חודשים להיכנס לתוך גופכם ולהישמע, אמרו זאת בקומכם בבוקר או לפני השינה, כהערכה למחזור האור והחושך. אולי הרוטינה תהיה הגיונית עבורכם ותתרגלו לאמר זאת. הביטו במראה ושאו הצהרה. אין צורך כבר להביט מעבר לכתף בכדי לבדוק אם זה קורה או לא.

לאלוהים יש תזמון שאינו שלכם. כל כך הרבה עובדי אור מתאכזבים מחוסר הבנת התזמון של הרוח. יבוא יום בו המיינד יאמר – חיכיתי מספיק וירים ידיים. אך האם אתם מבינים כי סינכרוניות היא גדולה מכם? האם הבנתם כי מה שאתם מבקשים יכול בהחלט לכלול אחרים המתכננים? ומה אם אתם נותנים הצהרה אודות מערכת יחסים, או היכן אתם חיים, או העיסוק שלכם, האם אתם מבינים שזה גם כולל אחרים? אתם עשויים לשאול, כיצד זה יעבוד? האם ניתנים להם גם היגדים? יקירים, זהו פזל נדיב ויפהפה להיות במקום הנכון בזמן הנכון, זו הדרישה המקדימה בכדי שהצהרות אלו יעבדו.

וזה לא המקום והזמן שלכם. אתם מודרכים למקום הנכון, בזמן הנכון, דרך האינטואיציה האישית שלכם. למה אתם מצפים? "רוח יקרה, אני נמצאת במערכת יחסים מושלמת". הנה, אמרתם זאת, אתם ממתינים לזאת, ואתם מחכים ומחכים. ואז במהרה אתם מחליטים שחיכיתם מספיק, אומרים לעצמכם – "גם זה לא עבד", וזורקים את זה הלאה מכם. אשאל אתכם שאלה, מה האינטואיציה שלכם אמרה לכם? לאן קמתם והלכתם? לאן הגעתם בכדי להכיר את האדם הזה? האם ציפיתם שהוא יגיע לסף דלתכם ויצלצל בפעמון? "הנה אני, מערכת היחסים המושלמת שלך". ואני אומר לכם כי עליכם לקחת תפקיד בזה. כל הצהרה שאתם עומדים לקחת, שכתבתם על הדף הזה, יש בה כוח הדורש אחריות להקשבה כי כעת האינייט יתחיל לדבר אתכם דרך אינטואיציה והוא עשוי לאמר לכם להיות במקום מסוים, או ללכת לאנשהו. מה ציפיתם? זה שונה ממה שחשבתם. יש שיאמרו – "אני לא טוב בהקשבה לאינטואיציה שלי". אך לאחר שהצהרתם על דף נייר ותרגלתם קבוצתית, הגוף שלכם יהיה מוכן לפעולה. אינטואיציה היא מטעה וייתכן ולא תבינו אותה כשהיא תבוא.

היו האינטואיציה עצמה, מבלי לנתח ולבחון אותה. לכו עם המחשבה האינטואיטיבית הראשונה. אל תפקפקו בזה. זה המוח הסינופטי שמחליט לספר לך מה אתה חושב ששמעת ויניע אותך מזה. כמה אנשים הכרתם היום, בכוונת תחילה, מערב לאלו שבאתם איתם? האם יש אפשרות שהסינכרוניות כבר כאן? לפני שהעט שלכם נוגעת בנייר, הרוח יודעת את פוטנציאל הכתיבה שלכם וייתכן כי התשובה כבר נמצאת בחדר הזה...עליכם לשנות את התבנית שמסביב להצהרה. וחלק מזה הוא – צפו לשינוי נדיב. זה דבר שהוא קשה במיוחד לנשמה עתיקה, שתמיד מביטה מעבר לפינה, לראות איזו אנרגיה חשוכה הולכת להיות מעליה היום. כי חייתם כל חייכם כשהחושך תמיד אפף אתכם. בואו ואספר לכם מעט על אנרגיה חשוכה. ברגעים אלו ממש היא הורסת את עצמה על פני הפלנטה. היא עיוורת לאור והיא עושה כל כך הרבה דברים בצורה לא נכונה, עד כי יגיע היום בו תודה גבוהה אפילו לא תשים לב אליה. היא תופרת את זרעי ההרס האישי שלה מהאור. וזה כבר לא רודף אתכם יותר.

מה שרודף אחריכם זה חוסר-אמונה, תבניות חשיבה ישנות והדברים שאתים מצפים להם. בעוד רגע תקומו מהכסא, בעודכם כותבים הצהרה חשבו....האם אתם כותבים את העתיד שלכם? חלקכם יכתוב. כאן קריון. מאוהב באנושות על מעשיה ועל המקום אליה היא צועדת. וכך הוא הדבר.

חלק שלישי ואחרון

לכל מי שלא רואה אותי, אני מצייר תמונה. יושב כרגע ליד קופסה שבה 450 דפים עם הצהרות הכוללות את ה-אני הנני של כל הנוכחים כאן היום. הם מיוצגים גם על ידי 450 נרות המנצנצים בחשכה מסביבי. כל נר הוא חיים. אם תביטו על הדברים האלו בתלת מימד, תראו שיש שם על כל נר, חיים בכל אור והיגד או פזל....נשמות עתיקות, שאלו את עצמכם, מי אתם באמת? אינכם רואים זאת כמונו, אך חלקכם יתחיל להבין. מה היא חכמתכם לדעתכם? האם אתם מחשיבים את עצמכם חכמים? כמה מחזורי חיים היו לכם? אלו המובאים לפגישות מסוג זה, רבים מכם היו מן ההתחלה, מתחילת האנוש והאנרגיה היצירתיים של השמש המרכזית. ללא קשר לסיפור הבריאה, רבים מכם מייצגים את אדם או חווה, הבריאה היא נשמה עתיקה. כמה מחזורי חיים היא מייצגת? בואו נאמר כי הייתם כאן 50,000 שנה, כמה מחזורי חיים זה?

מה שאנו רואים, הוא כי מסביב לכסא ישנם 1.3 מיליון אנשים המיוצגים ב-450 נרות. זו משפחה. כמה עוצמתיים אתם? זה תלוי במה אתם מאמינים ולמה אתם מצפים. כך אנו רואים אתכם. אנושיות משמעותית, האנרגיה בפלנטה משתנה. עד 2012 תפקידנו היה לעזור לכם לגרום לזה לקרות. אתם באימון מתמיד - מאסטריות. ה-DNA יתפתח לכיוון הזה. יבוא זמן בו לא תצטרכו מתקשרים, תוכלו לקרוא על זה רק בספרים כדבר עתיק וארכאי, כי יהיה לכם מקור משלכם, והוא יהיה אמיתי ומדויק ויפהפה. הביטוי באורות, בנשמות, בהתנסויות. אורות, האם אתם מודעים לקרבות שעברתם? כל הצבאות נמצאים כאן לפניי. דמיינו את הילדים שראיתם נולדים. כל אחד מכם היה משני המינים, הרבה פעמים. הייתה בכם את החוכמה של – איך להסתדר, אתם מייצגים מערכות אמונה רבות. האקאשה שלכם מייצגת סובלנות. אתם יודעים כיצד זה מרגיש...כל הקרבות שעברכם כשייצגתם את אלוהים בימים ההם...ובכל מחזור חיים זכיתם בחכמה של כל מה שעברכם.

כל אדם שרוצה ללמוד על סובלנות, כדאי שישאל אתם, נשמות עתיקות. הארץ החדשה היא לפניכם. השלב הראשון יהיה שלום על פני האדמה. זה לא יהיה קשה מידי וזה יתחיל שלב חדש ואחר על הפלנטה, של סובלנות לאמונות של אדם אחר. כך שתוכלו להביט במישהו שלבוש אחרת, או חובש משהו על ראשו, ואתם תחייכו ותאמרו – 'זה גם האלוהים שלהם'. ותיזכרו בעצמם, כשאתם הייתם כאלה בגלגול אחר ותאמרו – 'למרות שזו אינה הדרך עבורי היום, אך האלוהים שלהם הוא האלוהים שלי'. ואתם תאפשרו לסובלנות לסחוף את כל הגלובוס וזה יהיה סוף המלחמות בנוגע למי צודק ומי שוגה בכל מה שקשור לאלוהים. כל זה יגיע כאינטואיציה שתעלה מהאקאשה. נשמות עתיקות יתחילו להיות בכל צעדת החיים, גם בפוליטיקה, המנהיגות תהיה שונה. יהיה שינוי נדיב שיתחיל להתרחש. הגורם של הרשת יתחיל להיעלם. השחיתות מתחילה להיראות בדיוק כפי שהיא.

אך שחיתות אינה משהו השייך לנפלאות של חיי הנשמה העתיקה. הם ידאגו אחד לני. האנושות הולכת להתפתח. לאט, לאט, אך תהיו כאן בכדי לחזות בזה. ומה שאני רואה כאן, 1.3 מיליון חיים קודמים נמצאים כאן. לא סיפרתי לכם אודות העתיד. האם זה יפחיד אתכם, אם אומר לכם כי ראיתי ביליון מחזורי חיים? עדיין לא סיימתם. האור הזה הוא רק מתחיל. ישנה כמות עצומה של אור וחוכמה בפלנטה הזו. אני נוסע בסל, אני יודע את תוכנו ואת הכוונה שהוצגה. אני רואה את מחזורי החיים שחייתם כאן, כי הייתי אתכם. כל כך הרבה דברים לא נאמרו בהצהרות בהם אני נוגע. כל כך הרבה יופי כאן. מי ייתן וכל הסיטואציות שהוצגו, הבקשות לריפוי, ייענו כעת. מי ייתן וכל הסיטואציות שהוצגו, יקרו כעת, דרך הכוח האלוהי שהוא כל אדם המיוצג בסל הזה.

אל תתבלבלו עם מה שקורה כאן. אני (לי) אדם בכיסא נותן מסר עבורכם, עבור מי שאתם. זהו אינו אירוע קריון. זהו אירוע ומפגש של נשמות עתיקות. יבוא יום בו קריון לא יהיה כאן. כי ההתקדמות האנושית תהיה הוכחה אישית, ממש כמו שילד גדל להיות מבוגר, כך תגדלו להיות המאסטרים שהתחלתם. אני נוגע בסל ומרגיש ביופיין של הנשמות שכאן, מרגיש את כל מחזורי החיים שהם מייצגים. לפני 25 שנה, שוחחתי על היום הזה, שהוא מגיע. הקשיבו! הוא כאן! נשמות עתיקות. לכו מכאן שונים. זכרו את ההצהרה, זה תלוי בכם אם תתמידו בכך, לאמר זאת בכל יום ולהתכוון לכך. תנו לאינייט שלכם לשמוע ולחוש שאת. זה שלכם. יגיע יום בו היום הזה יצוין כהתחלה חדשה ותדעו שהוא הגיע מכם.

אני (קריון) קד קידה בפניכם באהבה, על כל מה שאתם מגשימים כעת. אל תלכו בייאוש. אם אינכם מבינים מה קורה, הירגעו. אני אתכם בכל צעד, בכל צעד, נשמות עתיקות. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Planetary Service


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb