• Racheli Ganon

קריון טורקיה - חזרתם של המאסטרים


קריון טורקיה - חזרתם של המאסטרים

קריון טורקיה – חזרתם של המאסטרים

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. המסר הערב הוא אודות אנרגיות עמוקות שברצוני לשוחח אתכם עליהן. אך לפני כן, ישנה פמליה מלאכית בבניין. חלקכם מכירים אותה, את האנרגיה. ניתן להרגישה כשנכנסים לחדר. קשה לתיאור....מלאכית ואף יותר מכך...

אשאל אתכם, מהי תפיסתכם אותנו, שם בצד השני של הוילון? האם אתם מפרידים את האנושות ממה שקורה בצד השני, או שאתם רואים את זה כשילוב? זה משולב. כי האלוהים נמצא בכם. אתם שלוחה של המקור היצירתי. האם ידעתם זאת? שלוחה. כלומר, אתם משפחה ומשפחה היא דבר חשוב. יקירים הפמליה כוללת את העתיקים של האדמה הזו המביטים בכם ומאחלים איחולים. הנשמות של אלו שאהבתם ואיבדתם, ברמה מסוימת נמצאים כאן,ואתם יכולים לחוש בהם. זה עמוק מה שקורה כאן. הרוח נושבת יקירים, באנרגיה חדשה עבורכם. הגלקסיה מודעת אליכם.

כמעט כל דוקטרינה רוחנית בפלנטה אוחזת באינפורמציה אודות הזמן הזה. המידע האחרון ביותר מדבר כל כך שהולכת להיות חזרה של המאסטרים. הוא טוען כי נראה אותם שוב. כמה מהעתיקים מדבירם על זמן הבריאה שחוזר, בו הושלם המחזור. חלקם מדברים על האלים שלהם החוזרים בגוף אמיתי איתו ילכו על פני האדמה יום אחד. זהו חוט אינפורמציה השייך לאדמה ויש כל כך הרבה אנשים בפלנטה כרגע המחכים למאסטר שלהם שיחזור. הם רוצים להביט בעיניו ולאמר – ברוך הבא. התגעגענו. הם גם מדברים על פלנטה שמתעלה בעקבות חזרתם ובכלל על זמן שעוד לא היה כמותו. וזה כתוב בכל כך הרבה מקומות, בצורות ודרכים שונות מתואר זמן זה של התעוררות.

יקירים, הרוח תמיד דיברה אליכם בחידות. במטפורות. אם תביטו בכתבים בכל מערכת כמעט של כתבים עתיקים מהרוח, הציתותים מהמלאכים הם לעיתים קרובות כתובים כמטפורה. יש סיבה לכך, כי אתם קוראים וכותבים בצורה ליניארית, אתם מאמינים ותופסים מציאות בצורה ליניארית, מילה אחת אחרי השנייה, מחשבה אחת אחרי רעותה, והרוח אינו כזו. מסרים מהמקור המרכזי מגיעים ברעיונות מופלאים שהם רב-ממדיים. בעבר כך זה ניתן לאנושות. כחידות וחמשירים. כולם היו מטפורות (השאלות לשוניות). רק ב-100 השנים האחרונות הרוח הייתה מסוגלת לדבר אתכם באופן ישיר, כפי שאתם שומעים כעת. לעיתים, שותפי (לי) נסער מהאינפורמציה שהוא יודע כי היא מגיעה. הוא מרגיש ביופי שלה, ביושרה שבה, בדיוק שבה, ועד כמה שהיא עמוקה.

נשמות עתיקות, יש עבודה לעשות, זה מה שקורה בהמשך. ברצוני לנסות משהו שלא שוחחנו עליו בעבר. אם זה נכון שסיפור הבריאה בפלנטה הזו הגיע מפלנטה אחרת שהתעלתה, המשמעות היא שהם היו כאן מן ההתחלה. לעיתים הם מראים את עצמם לכם. הם אפילו עשויים להיראות מלאכיים. הם באים ממקום בו הם כבר עברו את כל זה, בדיוק כמותכם. יש להם מאות אלפי שנים של אבולוציה שלכם אין. הם מגיעים למקום בו הם יכולים להזריע את הפלנטה שלכם ולהיות חלק מהמקור היצירתי, פשוטו כמשמעו.

אומר לכם, אם יש אלוהים בתוככם ואתם מתחילים להתפתח רוחנית, יגיע הזמן בו תתמזגו עם הבורא. זה עשוי להיות עוד רחוק מאד, אך זה העיצוב. אתם הופכים להיות המקור היצירתי. לא אנושות. פלנטה שהתעלתה, זהו היעד. אלו שהזריעו אתכם הם סיפור הבריאה שלכם, והם נמצאים כאן מאז ומעולם. הם אלו שארגנו את קפסולות הזמן, עבור דבר מאד מיוחד.....דיברנו על אינפורמציה המגיעה אליכם כעת מחלקים בגלקסיה, כי עברתם את הסמן של 2012. אתם רק 3 שנים מאחוריו. ואחת מהשנים לא נחשבת כך שאתם בעצם בשנה שנייה ויש לכם עוד דרך ארוכה ללכת. אך התחלתם. וזה ידוע לכולם. הפלנטה הזו זזה אל תוך האור.

כעת, התכוננו למה שאומר לכם: האינפורמציה זהה בכל כך הרבה מערכות אמונות אודות חזרתם של המאסטרים והאלים. אך ברצונו לאמר לכם משהו. הם כולם כאן. זה קרה, אך לא כפי שאתם חושבים. אתם מחפשים אחר מאסטרים בגוף אנושי בשר ודם, או ישויות מלאכיות. במקום זאת, התחילו לחפש אחר אנרגיית השכל הישר וההיגיון הבריא המונחת על רשתות הפלנטה דרך קפסולות הזמן, והיא מגיעה מהמאסטרים החוזרים. קפסולות הזמן לא הופעלו עד שלא עברתם את הסמן. והנבואה אומרת כי זו תהיה ההתחלה של פלנטה שמתעלה. המאסטרים חייבים לחזור. אך לא בגוף אנושי, לא בכדי שתוכלו להביט בעיניהם....כעת אשאל שוב. מי לדעתכם כאן היום? ישנה פמליה היודעת מי אתם. אם הייתם יכולים לשמוע אותה – היא הייתה שרה לכם שירים הנוגעים ללבכם. הם מכילים את תמצית המאסטרים המובאת אליכם על ידי קפסולות הזמן. חברו את הנקודות האלה של השכל הישר, הגיע הזמן בו תתחילו להבין בדיוק מה קרה. יהיו גם כאן כאלו שיעלו ספקות. דברו איתי בעוד 50 שנה וראו. לפני 25 באתי ונתתי לכם אינפורמציה שנראתה אז בלתי אפשרית. שלא תהיה מלחמת עולם שלישית, וגם לא ארמגדון....כל הדברים שחלקכם חיכו שיקרו. כל הנבואות הצביעו על סוף הציוויליזציה. אמרנו לכם שזה לא יקרה בדרך כזו. המשמעות של כל זה היא שהנבואות הישנות נעלמו. ועדיין אתם ממשיכים לחזור אליהם בניסיון לראות מה קורה בהמשך...יקירים, הסיפור השתנה!! הנבואות לא התגשמו. שיניתם זאת! וכעת אתם מקבלים נבואות חדשות. המאסטרים חזרו. לאט לאט, האנרגיה שציפיתם לה על הפלנטה הזו מתחילה לעלות, כי הרשתות של הפלנטה הזו שהן אזוטריות, מקבלות אנרגיית תמיכה מהמאסטרים של העבר והם מעבירים זאת לנשמות העתיקות המבקשות את זה. רק לאלו המבקשים זאת והמוכנים להאמין בזה ורואים את המציאות של זה. וזו רק ההתחלה.

כי כעת העבודה מתחילה, יקירים. יש רק סיבה אחת שבגינה המאסטרים של הפלנטה שמו את עצמם כאן בחזרה. בכדי שתוכלו לאסוף את התודעה שלהם ולהפוך אותה לשלכם. אתם עוברים דרך הבחנה חדשה של מאסטריות. לאט לאט,תצטרכו לאסוף את התכונות של המאסטרים. לא את הדברים הדרמטיים, לא התכונות המאפשרות לכם להסתובב ולרפא אנשים, אלא התכונות הקשות יותר, הגדולות יותר. חמלה. תלמדו להיות כמותם. כאן מתחילה העבודה. נשמות עתיקות, אשאל אתם שאלה אישי, ממני אליכם, כיצד אתם מרגישים אודות האנשים שאינם אוהבים או מחבבים? ברצוני שתדמיינו בעיני רוחכם מישהו שאינכם אוהבים. מיידת המוח האנושי יאמר לכם מדוע אינכם אוהבים אותם. אני מבקש שתניחו לזה. זה עומד להיות קשה....

המאסטרים באים עם אור לבן. אור לבן טהור כפי שלא ראיתם מעודכם. והם מעבירים אותו אליכם, לחלוק אותו אתכם. אשאל אתכם כך, מהו צבע האור שאתם מחזירים חזרה לאלו שמסביבכם? את מי אינכם אוהבים? אני מבקש שתראו כעת אותם כבני-אדם ותדמיינו את אורם בדיוק כפי שלכם. האם זה באמתך משנה מה הם עשו או במה הם מאמינים? אתם מבינים....הם משפחה. המאסטרים שהילכו על הפלנטה הזו ראו כל אדם כמשפחה. האם גם אתם כך? כמה זה קל עבורכם להקשיח את לבכם, לאיזו תבנית התרגלתם? כשאתם עוברים על פני פליט ברחוב, האם אתם מסובבים את המבט? האם זו טרחה גדולה מידי עבורכם? האם יש לכם אמפטיה? האם אתם רואים את האור הלבן שלהם כזהה לשלכם, או שהוא נראה שונה? אלו שאלות קשות. אתם הולכים לחיות את חייכם בתבנית חדשה. החמלה של המאסטרים תזרום בכם אם תאפשרו זאת.

עם איזו קבוצת אנשים אינכם רוצים להיות? אלו שאלות קשות, כי אתם יודעים כי יש כאלו שאינכם רוצים להיות איתם. אולי הם אינם מאמינים כמותכם, ואולי הם עושים דברים שאתם לעולם אינכם עושים, אולי אתם חשים שיש להם סטנדרט של תודעה נמוכה יותר משלכם....האם אתם מבינים שהם משפחה? האם אתם יודעים שיש בהם אור לבן גם כן? האם אתם יודעים מה חמלה באמת עושה? חמלה היא אנרגיה המזמינה את אלו שמסביבכם לאחוז בידכם, את יד האל שיש בכם, כנשמות עתיקות יש לכם את האחריות של המאסטרים על הפלנטה הזו. אתם הם אלו שהאנרגיה הזו זורמת אליהם. מה תעשו איתה?

זה נחמד לדעת שאתם מיוחדים, נכון? אך זה בא עם משהו הנקרא – אחריות. זה מסוג האחריות שביקשתם וחיכיתם לקבל. במשך מחזורי חיים רבים הקשבתי לכם מאחדים את ידיכם בתפילה ואומרים: 'מתי זה הולך להיות טוב יותר? מדוע זה חייב להיות כך? למה זה כל כך לא הוגן?' והנה אתם, והכול שונה. זה מש שחיכיתם לו. זו ההתחלה. העבודה הקשה שלפניכם אומרת כי האור שלכם עליו להיות מופץ באופן שווה, בכדי שתוכלו לראות את אור האלוהים בכל אחד שאתם פוגשים. כאלה שאינכם אוהבים, כאלה שאינכם רוצים להיות איתם, כאלה שעשו לכם משהו, בגדו בכם, אולי אפילו פגעו בכם. יש בהם את האור גם כן.

נשמות עתיקות, אתם הגשר של האנושות ואתם אלו המקבלים את האנרגיה הזו דרך קפסולות הזמן. חמש זוגות כבר הופעלו מתוך ה-12. ככל שיותר זוגות יופעלו, כך תחושו יותר אחריות. זה כל מה שביקשתם. הכל. יקירים, הירגעו עם זה. האינטואיציה הולכת להראות לכם כיצד החמלה אמורה לעבוד אתכם. זה מאד שונה. לכל אחד דרך ייחודית וכל אחד יקבל את המסר הזה בצורה שונה. זה עמוק. כולם חזרו. הרוח נושבת, קדושה, היא מרעננת, אלו שחיכיתם להם. האם את חשים בזאת?

אנו סוגרים מבלי לאמר שלום. אם אתם באמת מבינים את מה שקורה, תבינו שאתם נצחיים. הנשמה מעולם לא נוצרה. היא תמיד הייתה. היא לעולם אינה נעלמת. היא תמיד נמצאת. הנשמה היא כמו מעגל החיים, ללא התחלה וללא סוף. כששותפי (לי) יעזוב את המקום הזה, רק הוא והגוף שלו ושמו יעזבו. כי התמצית של קריון, שהיא פשוט תמצית מלאכית, שאוהבת אתכם, היא נשארת. היא מעולם לא עזבה. היא מעולם לא הגיעה. היא תמיד הייתה כאן.

זה היופי של משפחה. האם חשתם בזאת? אפילו אלו שחשבתם שאיבדתם, הם עדיין כאן. ישנה רוח מרעננת שנושבת. היא חכמה. יש בה אינפורמציה עבורכם, אם תחפצו בכך. בחירה חופשית היא עדיין הכרחית, אך אני יודע כי בחרתם. אני יודע כי אתם מוכנים עבור זה ואני יודע שתעבדו עבורו. יקירים, אין שלום, אין פרידה ולא נקבל דבר כזה. כי ישנו מחזור לחיים. ברמה מסוימת אתם תמיד חיים. אתם המשפחה שלי ואחד של השני.

מהו צבעו של האור שתפיצו כשתצאו מכאן? ואלו שאינכם מדברים אליהם, האנרגיה הישנה עוזבת. היו האור שיראה את הדרך לעתיד. והתחילו עם חמלה.

אני קריון מאוהב באנושות, לא אומר שלום. וכך הוא הדבר.

תרגום בעיניים דומעות – רחלי גנון


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb