• Racheli Ganon

קריון הונגריה תקשור מסכם


קריון הונגריה תקשור מסכם

קריון הונגריה - התכונות האמיתיות של האלוהים

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. כל היום שוחחנו על אהבה. הפעם זה יהיה ספציפי, על אהבת האלוהים. זה כל מה שאנו מלמדים. יהיו כאלה שלא ירצו שנלמד זאת, כי בתוך האנרגיה הזו, מה שאנו מלמדים הוא לעיתים תכופות ההיפך מהמסורת.

לעיתים עבודתו של קריון זוכה להתנגדות בהרבה מדינות. הם קוראים לזה כת. אך אם תלכו לאתר (כן, אני יודע מה זה. עזרתי לו לבנות את זה) תמצאו שאין דבר שצריך להצטרף אליו, אין ארגון כלל עולמי בשם קריון, הוא אף פעם לא מבקש מימון, אין גם שום דרך לשלוח לו מימון והוא לעולם לא מבקש. רק תחלופה של אנרגיות מותרת. אני אומר לכם זאת כי יש אחרים שמקשיבים וזקוקים לשמוע זאת. לפני שמונה שנים אמרתי לו שכל מה שאדבר, בכל מקום בעולם, חייב להיות נגיש לכל אחד הרוצה להקשיב. אלו הם המסרים של אהבת האלוהים. כך התחיל התהליך של השמת ההקלטות באתר בכדי שכל אחד יוכל לשמוע, כולל המסר שאעביר היום, המדבר על חמישה דברים ההולכים כנגד המסורת. הם ניתנו לכם בעבר אך לא בסדר הזה, כי יש כאלו המאזינים והם אודות אהבת האלוהים.

אתם בתוך תקופת האור. ניתן לאמור כי כדור הארץ עובר חלוקה והפצה חדשים. באופן מסורתי הם נקראו הכתבים הקדושים, אך היו רק שניים. האנרגיה העתיקה העתיקה, המיוצגת על ידי המסורת שלכם כ-"העדות העתיקה", הנקראת גם – הפצת החוקים. השנייה, כשמהאסטרים החלו להגיע כולל קרייסט, זו הייתה - הפצת החסד, ויש גם שלישי. האחרון. הקטליזאטור שהעתיקים שוחחו עליו והוא מתחיל כעת – הפצת האהבה. בני-אנוש נוטים להביט על כל ההיתרים וההפצות האלה ואומרים:"אלוהים באמת שינה את הדרך בה בני-אדם עובדים". זה נראה כאילו בראשון – הפצת החוק, אלוהים היה אל קשוח, בהפצת החסד – דברים השתפרו, ובהפצת האהבה – זה שונה לחלוטין. ברצוני לחדד לכם משהו. אלוהים הוא בדיוק אותו הדבר אתמול, היום ולנצח. אלוהים מעולם לא היה שונה. בני-האנוש היו שונים. מה שאתם רואים כאן היא האבולוציה של הרוחניות. זה לא היה קשה, אך עדיין בני האדם ראו זאת כך.

כשיש לכם ילד, ילד יקר, ובשנים הראשונות לחייו אתם עושים כל מה שביכולתכם להגן עליו, כדי שלא יצא החוצה כשהוא אמור לצאת וייפגע. כדי שיישאר לידכם ויהיה בטוח, שלא ייגע בתנור...זהו זמן הצמיחה בעולמו של הילד. זמן שהוא מלא בחוקים. "אינך יכול לעשות את זה, אינך יכול לעשות גם את זה...יהיו השלכות אם תעשה זאת...". אלו שנות ההישרדות. הילד מגיע לגיל 10-12 ומקבל דעה משל עצמו. הוא מסוגל לעשות החלטות שלכם אין שום נגיעה בהם. ואז אתם הופכים להיות המאסטרים והמדריכים שלו. אתם נותנים לו עצות ומקווים שיאמץ אותם, אך אינכם יכולים לשלוט בו יותר. לאחר מכן הוא הופך להיות נער בוגר ועוזב את הבית, וכל מה שאתם יכולים לעשות זה לאהוב אותו. האם אתם מבינים את הדפוס? אתם מיישמים את ההיתרים על ילדיכם שלהם והם אומרים:"ובכן, הייתם קשים כשגדלנו...". והרי לא באמת הייתם קשים. רק רציתם לשמור אותם מחוץ לצרות...הם פשוט גדלו וזו הדרך שבה הם ראו את אהבתכם.

האנושות מתחילה להגיע לנקודה הזו, בה עליכם לראות את אלוהים בצורה שונה ממה שראיתם אפילו לפני דור אחד....אז הנה חמשת התכונות של האלוהים.

1 – שיפוט

שיפוט? אין דבר כזה. עליכם לדעת זאת. אין כזה דבר צירופי מקרים רב-ממדיים בצד השני של הווילון על כל מה שאתם עושים כאן. כי איננו שופטים אתכם כפי שאתם שומעים וסוברים. תוכלו לטעון, איך זה יכול להיות? יקירים, עליכם להבין כי ביקורת ושיפוט היא תכונה אנושית, שנבנתה בתוך הדוקטרינה האנושית, כדי לשלוט בכם. אתם יכולים להיות מודרכים בקלות. "לכו לכאן, לכו לשם, תעשו את זה וגם את זה...שלמו לאדם הזה"....שיפוט אינה תכונה של היוצר והבורא של היקום. נתנו לכם את האינפורמציה הזו שוב ושוב. כשאתם מתים, אתם מגיעים לצד של הוילון שהוא באמת הבית שלכם ואתם זוכים למסיבה. מסיבה מהסוג של – "ברוכים הבאים הביתה". זה כל כך שונה ממה שלימדו אתם. הלא כן? כל הדברים שאתם מתייחסים אליהם כשליליים או חיוביים, הם חלק ממערכת הדואליות על הפלנטה הזו. זהו מבחן של תודעה. הביטו על זה בדרך כזו: אתם שחקנים על במה הנקראת כדור הארץ, ואינכם מודעים לכך. אתם משחקים תפקיד. תפקיד שהסכמתם לגלם לפני שהגעתם לכאן. וכשהמחזה מסתיים והאורות כבים, החגיגה מתחילה. ללא שיפוט. אני מבקש שתשמעו זאת בבירור. הרעיון שניקח נשמה יקרה שהיא המשפחה שלנו, ונשלח אותה למקום חשוך בו היא תישרף חיה בכל יום מחדש, אני שואל אתכם, אמא, אבא, האם הייתם עושים זאת לבנכם או בתכם? האם זו השיטה שלכם? התשובה היא – לא! כי זו אינה אהבה, הלא כך? הגיע הזמן שהאנושות תיישם את חוקי האהבה לבורא. לא חוק. אפילו לא חסד. אלא אהבה.

2 – קריון, מה היא מטרת החיים?

"מה היא מטרת החיים? מה עלינו לעשות"? ומה אם אומר לכם שיש רק מטרה אחת? מצאו את האלוהים שבפנים. עשו זאת בכל דרך שתרצו. "רק רגע, איננו אמורים ללכת לכאן ולשם? אין חוקים?" בדיוק! בראו חוקים שיעזרו לכם למצוא את האלוהים שבפנים. אינני מדבר על ממשלות וציוויליזציות, אני מדבר עליכם ועל האור שלכם. ומה אם אומר לכם שאין דבר שאתם צריכים או חייבים לעשות? זה לא מה שלימדו אתכם, הלא כן? "עלי לעשות מדיטציה בכל יום, עלי ללכת לכנסיה ביום ראשון, עלי לעשות את זה, עלי לעשות את ההוא.." אתם מבוגרים כעת. אינכם בהישרדות יותר. אין הורה האומר לכם מה לעשות. אני רוצה שתרגישו כאילו אתם יכולים להנהיג את חייכם בדרך שלכם, מבלי רגשות אשם כלל, שאולי אתם עושים זאת לא נכון וכו'...אין דרך לא נכונה לאהוב את אלוהים.

3 – האם בכל זאת יש דרך נכונה או לא נכונה?

האם יש דרך נכונה ולא נכונה לכבד את אלוהים? "קריון, חייבת להיות דרך נכונה ולא נכונה. ראיתי אנשים שעושים דברים שאינם יכולים להיות נכונים..." ברצוני לשאול אתכם משהו. מה הדת המאורגנת חושבת עליכם? "אתם עושים זאת לא נכון". זה מה שהם יאמרו לכם. "אם לא תיזהרו, אתם אפילו תכניסו פנימה אנרגיות חשוכות..". זה מה שהם יאמרו לכם. אני מבקש מכם שתשתמשו בהגיון רוחני הכולל בתוכו את ההבחנה של נשמה עתיקה וחכמה. לאלוהים לא איכפת כיצד אתם אוהבים אותו. אחזור על דוגמה שנתתי הרבה פעמים:

אם יש לכם שני ילדים, ואיכשהו איבדתם אותם, ואין לכם שום מושג היכן הם. השנים חולפות ואתם מקבלים פתאום שיחת טלפון:"אמא, יש לי סיפור לספר לך, אך ברחתי ואני בא הביתה". ואז אתם מקבלים עוד שיחת טלפון, מהילד השני:"אמא, יש לי סיפור לספר לך, אך ברחתי ואני מגיע הביתה". כיצד תנהגו? אתם תעמדו בדלת הבית שלכם, דמעה של אושר ניגרת על לחייכם, הם באים הביתה!!!! ומרחוק אתם מתחילים לראות שתי מכוניות מתקרבות. אחת ירוקה ואחת אדומה. יש ילד בכל מכונית. הילדים שלכם חוזרים הביתה. כעת, אמא, אבא, יש לי שאלה עבורכם: את מי מהם תשלחו מעמכם כי הוא הגיע במכונית בצבע הלא נכון? זו שאלה טיפשית, האין כך? האנשה של אלוהים היא רעיון של אנרגיה נמוכה. כשמגיע זמנם של בני-האדם לחזור אלינו, לא אכפת לנו מה צבע המכונית שלהם, אם הם מצאו אהבה או שלא, אנו רק אוהבים אתכם. אנו רק אוהבים אתכם. יש כאן אנשים שהיו זקוקים לשמוע זאת. אינכם עושים זאת לא נכון, וגם הקרובים שלכם אינם עושים זאת לא נכון.אלוהים רואה את האהבה כטהורה, ולא משנה באיזו דרך היא מוגשת. בתיקשור הקודם הזמנו אתכם למצוא שמחה. ישנם רבים הסוגדים לאל ובמקביל אינם מוצאים שמחה. הם עדיין אוהבים את אלוהים. הם אוהבים אותו בדרך שלהם. אנו רואים אותם כפי שאנו רואים אתכם. אין דרך לא נכונה לאהוב את הבורא שבפנים.

4 – הגופים שלנו יקרים לנו

"קריון, יש לנו גופים יקרים ואנו רוצים לטפל בהם, אז חייבת להיות דרך נכונה ולא נכונה בטיפול בגופינו, באוכל שאנו אוכלים ובתכניות שיש לנו עבור בריאותינו". "מה עלינו לעשות שהוא נכון?"

יש הרבה הסוברים כי דרך רוחנית עוברת דרך דיאטה כזו או כזו או אחרת...אני עומד לתת לכם את הדיאטה הרוחנית. האם אתם מוכנים? גלו מה משאיר אתכם בחיים לאורך הזמן הארוך ביותר, ועשו זאת. כל אחד מכם הוא מיוחד בפלנטה. נשמות עתיקות, יש לכם רשומות אקאשיות עשירות ורחבות, אכלתם אוכל מכל קצוות הפלנטה בזמנים שונים. אחת לכמה זמן אתם מרגישים כי עליכם לשנות את הדיאטה ואתם נהנים מכך, ואינכם אפילו יודעים מדוע. אלו הן הרשומות האקאשיות שלכם הבאות קדימה ונותנות לכם משהו שלא ציפיתם לו כלל. המטבוליזם שלכם היום מנווט לא בהכרח לאוכל של האזור שלכם. האם אי-פעם חשבתם על כך?

נשמות עתיקות, חייתם כל כך הרבה מחזורי חיים, אולי המטבוליזם שלכם רוצה דיאטה ממחזור חיים אחר וגם מגיב לכך? אולי בחיים אחרים אלו, לא אכלתם בשר? אתם הופכים לטבעונים ומוצאים שהמטבוליזם שלכם והבריאות שלכם אוהבים את זה מאד. זו הדיאטה עבורכם. לא בהכרח עבור השכן שלכם...שעשוי שיהיה לו ניסיון אחרים לחלוטין. שמעתם זאת? הדיאטה הרוחנית היא זו שמשאירה אתכם בחיים לאורך הזמן הארוך ביותר. אל תתנו לאף מנהיג רוחני להכתיב לכם כיצד עליהם לנהוג בגוף האקאשה המיוחד שלכם.

הרעיון שכל האנושות צריכה לעשות דבר אחד כדי לקבל את אותו ניסיון רוחני, היא אינה הגיונית.כשמגיע הזמן של ילדיכם לעזוב את הבית, הם יוצרים אך הדרך שלכם. וכל אשר נותר לכם לעשות הוא לאהוב אותם. זו היא ההבדלה של האהבה. האנושות מתחילה לחשוב בעצמה בהיגיון מה לעשות. המונח החדש הוא היגיון רוחני. זה מונח העשוי להוציא אתכם מארגונים או להכניס אתכם לתוכם. מכיל בתוכו את הבחירה החופשית לאהוב את אלוהים בכל דרך שאתם רוצים.

5 – אז מה באמת קורה כשאנו מתים?

"קריון, מה באמת קורה כשאנו מתים?" יש הרבה אנשים עצובים מסביבכם. זה הדבר העצוב היחידי אודות המוות. אתם מותירים אנשים מאחור עם לב שבור. אך בעבורכם, לא נותרת אף תכונה שלילית ואף לא כתם אחד. ישנו פרק זמן של טרנספורמציה, בערך שלושה ימים לכל אדם. לעיתים מערכות הפלנטה מזהות את התהליך כי הוא נבנה לתוך מערכות האמונה שלהם, ואז ניתן לשמוע את המוסיקה...אין לי מטפורה שתהיה טובה מספיק לתאר כיצד זה עבורכם להתעורר שוב לבית אליו אתם שייכים.

אתם אנושיים רק לפרק זמן קצר, ואז אתם בבית. אכן, אתם עשויים לחזור שוב ושוב ושוב, אך נשמתכם היא חסרת גיל. הרבה אחרי שכדור הארץ ייעלם, אתם ואני נהיה יחד ביקום. החגיגה היא גדולה. אין שיפוטיות. ברוכים השבים. אינכם יכולים לזכור זאת. חלקכם אינו יכול להאמין בזה. זה החלק החייב את הביקורת והשיפוט בחייו. אך אין. אהבת האל תופסת את כל מאת האחוזים, ואתם מצטרפים למשהו שאני קורא לו – הפיסיקה של האהבה. פתאום יש לכם העיניים והחשיבה של האלוהי.

כשמישהו מת מסביבכם, אני רוצה שתעברו את תהליך האבל. זה נורמאלי. וחזרו להקשיב לתקשור הזה מידי פעם. כי הם לעולם לא נעלמים. הם פשוט משנים מימדים. היו כאן אנשים שהזדקקו לשמוע זאת. האם אתם מרגישים את יקיריכם מסביבכם כרגע? הם לא נעלמים. אין הוכחה לכל זה, כי אם הייתה, לא היה כאן שום מבחן. האין כך? מבחן האמונה הוא שלכם. הם יבקרו אתכם בחלומותיכם. זה הכי קרוב שהם יכולים להגיע. אתם יכולים לחוש את מגעם כשאינכם מצפים לכך...זה הולך לקרות לכולכם. לאבד אנשים, לאבד חברים, לאבד משפחה. ואז, סוף סוף, מגיע תורכם. מתוך אנרגיית האהבה, אנו רוצים לאתגר אתכם בסוג חדש של זיכרון. הזיכרון הצוחק. הזיכרון הרוקד. חגיגת החיים. לא משנה כיצד זה נגמר. הם עדיין כאן. ואם תאפשרו להם, הם יהיו המדריכים שלכם למשך שארית חייכם. תוכלו לחוש אותם מסביבכם. יגיע תורכם לעשות בדיוק את אותו הדבר לסובבים אתכם.

מערכת האהבה, היגיון רוחני, אמא ואבא, אם היה עליכם לעצב זאת, כיצד הייתם עושים זאת? אם היה עליכם לעצב את מה שנתתי לכם, את מערכת החיים עבור הילדים שלכם, כיצד הייתם בונים זאת? האם הייתם שופטים אותם? האם הייתם שולחים אותם למקום חשוך ושורפים אותם חיים? וכשהם עוברים לצד השני של הוילון, מדוע פשוט שלא תשאירו אותם בחיים, רק בלתי נראים? האם זה נשמע טוב מידי? שאלו את העתיקים. שאלו את המערכת שהם מאמינים בה. אבות-אבותיהם תמיד שם. לעיתים הם אפילו בונים בתים עבורם. החוכמה שם. הגיע הזמן עבורכם לתפוס זאת. כי זו האמת. כי זה נכון. זה המסר. שונה מן המסורת, בהחלט.

ההבחנה של האהבה מתחילה השנה. היא תשנה רגשותיכם כלפי הבורא, היא תתחיל להעניק לכםהיגיון רוחני, לראות את ההבדל בין מסורת מעשה ידי האדם ובין האמת. אתם עומדים בפני עצמכם. ללא השגחה הורית. הרבה מאד ארגונים לא יאהבו את המסר הזה. עד שהם יקבלו אהבה משל עצמם, ויראו בעצמם כיצד זה מיושם עבורם. מסר זה הוא עבור כולם. וכך הוא הדבר.

מאנגלית: רחלי גנון – מאפשרת ומקדמת תהליכי איזון פנימי והתעוררות המחוללים ריפוי עמוק


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb