• Racheli Ganon

קריון הוואי - חלק שני


קריון הוואי - חלק שני

חלק שני – Kauai

אני קריון מהשירות המגנטי ואני יודע היכן אני. עבור המקשיבים ועבור אלו הנמצאים כאן בגוף, תנו לי לצייר תמונה גם עבורכם. באי הנקרא – קאוואי, בזמנים לקוריאנים עתיקים, הידועים בשמות שונים לחלוטין, אתם עומדים בקו החוף, שומעים את המיית הגלים הנשברים, אתם מרגישים את הרוחות המתחלפות, את מזג האוויר הנפלא, השמש, בנקודה הזו הנקראת גן-עדן. במקום הזה ממש היה שלג. גליישרים (מתקופת הקרחונים( , המקום שאתם עומדים בו היה קרוב לים. הנה עובדה מעניינת בנוגע למקומות קדושים בכל הפלנטה. ברגע שהם קדושים לקבוצה אחת, הם נשארים קדושים גם לקבוצה הבאה. הרשת הקריסטלית של הפלנטה מקליטה את הקדושה הזו ואפילו אם תרבות אחת נכחדת או נעלמת, אחרת תגיע ותבנה את המקומות הקדושים בדיוק באותה הצורה. אני מבקש רשות להעביר את האינפורמציה שאני עומד להעביר עכשיו. מהעתיקים שהלכו במקום הזה, ותמיד היו כאן, השומרים של המקום הזה והקדושה שבו, ידועים לכולנו. ישנם כמה מקומות על הפלנטה שחייבים להישאר טהורים וקדושים וסלחניים. ובין אם זה באטמוספרה הדרומית או הראשי ההרים או במעמקים של המדבר, או קרוב לחוף, ישנם רבים וזה אחד מהם.

למוריה...אתם עומדים עליה. וזו ההזכרות של מה שתרחש כאן עבור האנושות, שאנו חוגגים היום. ולאלו מכם שצעדו באמת על הבוץ של המקום הזה, אתם חוגגים את עצמכם בתוכו. אך כל הנשמות העתיקות במקום הזה וגם אלו המקשיבים, יחגגו את אחד התהליכים שקרו, לא רק במקום הקדוש הזה, אלא בכל האי. האנרגיה של קצה ההר, הרבה לפני שהוא היה אי, הייתה יותר מקדושה. האנרגיה הייתה תמיד אהבה טהורה. טכסים של אהבה התרחשו כאן. ולא רק בין בני-אנוש. טכסי אהבה לעתיקים, לאהבת האל, לאהבת האדמה, האהבה לאבות אבותינו (שהם אנחנו), אהבה לילדים, הסליחה של הלוחמים, זו אהבה. אכן, יש שרידים לכך בכל האי עד היום הזה.

האות E בלמוריה עומדת עבור Emergence – הופעה, נביעה, בצבוץ, עלייה....זו היא מילה מעניינת בכל שפה אם מתרגמים אותה נכונה. אך בהקשר שלנו אנו מתכוונים להופעה הראשונה של הנשמה האנושית. ההתעוררות ליום של האור. מהחשיכה, שלא היה בה בורא בתוכה, לאור הבוהק שנמצא בתוך כל בן-אנוש. זו הייתה חגיגה של החיים. השתמשו בזה באופן יומיומי אך גם בהזדמנויות מיוחדות שהיו לעיתים קרובות אף הן יומיומיות. כמו חתונות. הן התחילו באוקיינוס, כמובן, ולמרות שעברו דרך הצפות והוריקנים, הכול שרד. ישנם מקומות קדושים המכוסים על ידי מים עד עצם היום הזה. ניתן לזהות אותם. מעט מאד גדל סביבם. הם קדושים. עמוק מתחת לאוקיינוס, ומאותן סיבות, המקום הזה קדוש היום. הטבלות ילדים על פי המסורת נחגגו כאן, המסורת לא השתנתה עם השנים, רק שאז חגגו את האהבה. כיום אנו קוראים לזה לעיתים קרובות הקדשה, הטבלה, וכו'...ההכרה שהייתה כי הילד שייך לעתיקים, הילד שייך לבורא, הוא שייך לגאיה, וכל זה בכלל מתחיל באוקיינוס, ממנו באים כל החיים, כך אמרו העתיקים. אז הילדים היו כאן, והחתונות היו כאן, טקסי הסליחה היו כאן, כמו גם טקסי היום-יום שחגגו את החיים עצמם, את ההתחדשות של כל הדברים, בכל יום.

אתם צצים ממקום חשוב למקום מואר, כמו סיפור הבריאה עצמו שאפשר לאנושות לנבוע לתוך האור, לקלוט ולהכיר בכך מתוך בחירה חופשית, שיש להם בורא בתוכם. המקום הזה הוא אודות שמחה, ובריאה וחדשנות וחיים. כל האנשים ידעו למה זה משמש וכולם ביקרו כאן פעמים רבות. מקדש שנראה שונה לחלוטין ממה שהוא נראה היום. אך אתם עומדים כאן, בשנה זו של 2014 שהתזוזה מתחילה לכבד בצבוץ של הפלנטה הזו לתוך אנרגיה חדשה המשקפת את הסיבה שבזכותה המקום הזה נבנה.

האם אתם רואים את החיבור, נשמות עתיקות? האם אתם רואים על מה העתיקים מחייכים ברגע זה? אם תאפשרו לעצמכם, האם תוכלו לחוש אותם כאן, למוריאנים? הדברים מחוברים. זה לא היה כל כך מזמן, יקירים, הפלנטה הזו הגיעה, צצה, ב-200,000 השנים האחרונות, ופלנטה ארץ נמצאת כאן כבר במשך ארבעה ביליון שנים....זה לא היה כל כך מזמן. רבים מכם היו כאן. אז היום אני מבקש שתזכרו מה שלמדתם על המקום הזה, והחשיבות שלו עבורכם. תנו לאבות אבותינו לשיר את שירי ההיזכרות, של השמחה, מהיכן אתם נובעים, יקירים, כשאתם שומעים זאת, ולאן זה הולך מכאן? חגגו היום את האדמה עליה אתם דורכים. כי העתיקים חוגגים. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Chanel Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb