• Racheli Ganon

קריון באלי - הקדמה - 29.3.2015


קריון באלי - הקדמה - 29.3.2015

קריון באלי – 29.3.2015 – הנשמה העתיקה

הקדמה

חלקכם עדיין חושבים כי כדי לגעת בצד השני של הוילון יש לעשות זאת בקבוצות ולא ביחידים. אשאל אתכם רק שאלה אחת: מדוע אתם מגבילים את אהבת האלוהים? הרוח רואה אתכם כמשפחה. אין דבר קדוש מזה. משפחה היא יקרה, יש בה אכפתיות ואחריות...ואתם כבר גם יודעים כי אתם שונים. אינכם מייצגים את מה שהתפתח מהחיות. ה-DNA שלכם עצמכם שונה בכדי שתוכלו לצעוד ולצלוח את המבחן הזה, אם תבחרו לקרוא לו כך. ההתנסות האנושית של חיים אחר חיים, יוצרת את ההזדמנות לצמיחה וחוכמה והתקדמות. לכן היא קיימת.

יקירים, כיצד אתם מרגישים כלפי המשפחה שלכם? אם יש לכם ילד ואתם רואים אותו גדל ולומד דברים ואתם כל כך מרוצים עד שאינכם יכולים לחכות ולספר לשכנים ולחברים על הדבר הטוב שילדכם עשה.....אז אפשרו לי לשאול אתכם זאת, אמא, אבא, האם אתם שולחים את ילדכם למישהו אחר בכדי שיוכל לדבר אתכם? האם אתם כל כך חשובים עד שאתם מזיזים את עצמכם כל כך רחוק מילדיכם? ואולי אתם גורמים להם לכתוב לכם מכתב ולשלוח אותו אליכם דרך מישהו בתחפושת מיוחדת שנמצא בחדר השני...רק כדי שתוכלו לקרוא אותו ולשלוח אותו חזרה עם מישהו בתחפושת אחרת אליהם?

נשמע מוזר, אך זה מה שאנשים עושים. הם לא רואים את אלוהים בתוכם. הם רואים אותו בנפרד מהם. אז הם פותחים בתהליך, פרוצדורה שלמה בכדי להגיע לאלוהים. יקירים, אומר לכם את האמת, אנו אתכם כל הזמן. גם כשאתם במדיטציה. האם אתם מודעים לכך שאנו אתכם במהלך כל היום? חלקכם מתחילים לשאול ולבקש את כל הדברים שאתם רוצים וצריכים. אנו יודעים מה אתם צריכים. חלקכם חושב על אלוהים כחבר טוב שאתם מתארים בפניו את כל מה שקרה במשך היום.....אך היינו אתכם כל הזמן הזה, בדיוק כפי שאתם עם ילדכם. רק שיקירים, אינכם הילדים שלנו. אתם שווים לנו, אתם משפחה, וכשאתם לא כאן – אתם איתנו. אתם אנחנו.

הוילון החוצץ בינינו הונח שם בכוונה, בכדי שתהיה לכם בחירה חופשית להביט. וכך נוצרה מערכת דרכה אתם למדים באמצעות הבחירה החופשית ומבלי להיות משוחדים מאיתנו. זו המערכת של הפלנטה. הרעיון הוא שתגלו את האלוהים שבפנים בעצמכם. הוא בתוככם. כל מה שחי ונושם הוא חלק מהמערכת. הכל. גם האדמה הקדושה. והכול מודע לכם. יקירים, אתם אלו שהתעלו על הפלנטה. אין דבר שהתעלה יותר מכם. זו הבחירה החופשית שלכם, למצוא את האלוהים שבפנים ולשנות את הפלנטה. התהליך ישנה אתכם. חלקכם מאמין שאתם עובדי אור. אתם משתמשים במטפורת המגדלור כל הזמן. אספר לכם כי אלו העובדים באור, הופכים לאור בסופו של דבר. הופכים להיות מגדלור.

זו מערכת הפלנטה המבצעת אינטגרציה בתוך עצמה. ישנו מחזור של יופי. אמרנו זאת כבר קודם. אין דבר כזה – מוות. רק מחזוריות של החיים. אמרנו לכם כי אין פרידות כי מתוך המחזוריות כולנו ממשיכים. ומה תעשו עם האינפורמציה הזו? אנו מבקשים שתאמינו לזה. אל תשנו דבר סביבכם עד שתאמינו לזה. האם זה ייתכן שאתם יותר ממה שנאמר לכם? האם זה אפשרי שהאנרגיה שלכם בעצמה יכולה לשנות את הדברים סביבכם? התשובה היא – כן! יתכן שבתוככם אנרגיה העומדת מעליכם ורואה דברים סביבכם? כן! האם ייתכן שה-DNAשלכם מתחיל להתעצם ולהיות יותר מודע למי שאתם? כן! וכל זה שייך לסוג מסוים של בן-אנוש הנקרא – נשמה עתיקה.

האם זה אתם? נשמה עתיקה היא אדם/ה שהיה כאן פעמים רבות והוא נושא עמו באקאשה שלו כמות עצומה של אינפורמציה, חוכמה ומחזורי חיים שלמים של כישרונות, משני המינים, והיופי של הידע שהוא/היא אוחזים בו. האנרגיה בחדר הזה קדושה והוכנה במיוחד עבורכם. הדפוס האנרגטי עם המשפחה הוא רק אהבה. אהבה של האדמה אליכם, אהבה של אלוהים אליכם, אהבת הרוח לכל מה שאתם. כיצד נוכל לאמר זאת ביתר קלות? אנו יודעים מי אתם. מכירים את שמכם, את כל מה שקרה לכם, כל המסתוריות שבחייכם, שהיא כמו ספר פתוח לאלוהים. ולכן אנו גם אוחזים בפתרונות, בדף הבא של ספר החיים שלכם. הפתרונות כבר נעשו. אם רק תהפכו את הדף, תוכלו לראות זאת. וזה יופיו של הלימוד שלנו. בני-אנוש מסוגלים לעשות דברים שהמורים שלהם לא דיברו עליהם או לא ידעו עליהם או שהם פשוט חיו בעידן בו זה לא היה אפשרי. וכעת זה אפשרי. הכל אפשרי. אנו יודעים היכן אנו, מי כאן ומה מחכה לכם. וכך הוא הדבר.

התקשור המרכזי והארוך.....יפורסם בקרוב.

ובנימה אישית,

ה-דה ז'ה וו המשמעותי ביותר שקרה לי בהוואי, מפגש הפסגה של נשמות עתיקות מכל העולם, מצרפת קטע מיומן המסע הזה:

"זכיתי לשיר את ההתחלה הזו (21.12.2012 ) עם עוד 1,000 חברים עתיקי יומין. החיבור והאחדות שחווינו בכל הימים של האירוע היו באמת יוצאי דופן. אנשים ניגשו אלי, חיבקו אותי, אני חיבקתי אותם, הם הכירו אותי ואני אותם, למרות שלא נפגשנו מעולם. זיכרון של נשמות הוא הקסם הגדול ביותר.

לאחר שפרמנו את הפאזל שנרקם לפני 26,000 שנה על ידי שירת טונים מדויקת להפליא, קריון סיפר לנו, בצורה שאינה משתמעת לשני פנים, שלרוחניות אין כפתור "מחק". את מה שאנו עשינו – אף ישות כבר לא תוכל לקלקל. הכוונות וההצהרות של הטונים וצמדי הטונים יוצרים הגדרה רב-ממדית שהיא בעצם הגדרת ההתעלות. לכן חשוב שנמשיך ונעבוד איתן.

אני מודה לאינטואיציה שלי שהביאה אותי במדויק לביתי המקורי על ההר בהוואי. על ההזדמנות להביט באוקיינוס ולהיזכר באבות אבותינו ובאילו שאהבנו ואיבדנו. הפחנו חיים בגשר הקוונטי, בטונים שיש בהם הילינג מופלא. והתאים שלנו מגיבים ונזכרים ומתעוררים. תודעה חדשה.

סיפור חיי אף הוא סיפור הקוטביות של החיים. גם אני כמותם נאחזתי בקצוות, דואליות בכל. דבר והיפוכו אחד היו הם לי. ולא היה בסביבתי אף לא אדם אחד שיאמר לי – אכן, כך הוא. תמימותי ואהבתי חסרת הגבולות לחיים ולאנשים בחיי הביאו אותי לקצוות הפגיעות ועדיין...הקולן הפנימי שבתוכי, המקום השקט והעוצמתי היה חזק מכל רעש חיצוני. במקום הגבוה הזה בתוכי הייתי מוגנת, בחיבור מלא לבורא שבתוכי ומחוצה לי.

כבר מפעימת ליבי הראשונה ידעתי. ידעתי שיש יותר. לא האמנתי. ידעתי. המקום היודע הזה הציל אותי ואפשר לי לעבור את מסכת החיים הבלתי-אפשרית שלי, לצלוח אותה ואת האתגרים שנשמתי בחרה לעבור. גם כשעמדתי על הראש כמו בקלף השוטה ידעתי כי הבדיחה היא אינה על חשבוני. אני בהודיה על ההאצה של השנים האחרונות שהביאה אותי לחוויה המדויקת הזו. עד היום אינני יודעת אם העולם התיישר או פשוט עומד על הראש יחד איתי. לעולם אזכור את המסע הזה. נקודת המפנה המשמעותית בחיי עד כה. וכך הוא הדבר."

(כל הזכויות שמורות)


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb