• Racheli Ganon

קריון באלי - הנשמה העתיקה - 29.3.2015


קריון באלי - הנשמה העתיקה - 29.3.2015

התקשור המרכזי – באלי

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. היום המסר מכבד את הנשמות העתיקות. יקירים, אמרנו לכם זאת כבר כי אלו העושים את ההבדל בנקודה הזו בזמן הם אלו בעלי הניסיון הרב ביותר. ואני מתכוון לאלו שחיו שוב ושוב, באנרגיה שאתם קוראים לה – כדור הארץ. לאדם מנוסה שחי מחזור חיים אחר מחזור חיים – אנו קוראים נשמה עתיקה. וברצוני לספר לכם משהו נוסף, אם לא ידעתם זאת כבר. הנשמות העתיקות הן אלו המתעוררות. נשמה עתיקה יכולה להיות בת פחות מ-20 או יותר מ-80, אין זה משנה. כי העתיקות מתייחסת לכמות מחזורי החיים שהיו לכם ולכמות החוכמה שלכם כיום בזכות זה. ואפילו כעת יהיו כאלו שישאלו – האם אני נשמה עתיקה? אתן לכם כמה פרמטרים לחשוב עליהם.....בהמשך.

בינתיים, אני רואה את המתיקות, היופי המטרה של היותכם כאן. אני מגיע מהצד השני של הוילון, בו לא קיים זמן והתפיסה שם שונה מאשר כאן. ישנה מודעות לכל מה שאתם במקום ממנו אני בא. אנו רואים את התסכולים של החיים שאתם חיים עכשיו ובעת ובעונה אחת רואים את היופי של מחזורי החיים אותם חייתם בעבר. רואים את כל מה שעברתם ואת כל האמונות שהביאו אתכם עד הלום. אנו רואים הכול בבת אחת. ועדיין, אתם שואלים, האם אני נשמה עתיקה? אתם, היושבים כאן, השאלה שלכם מדהימה אותנו. התחילו לשאול שאלות בכדי לאשר את מה שאתם כבר יודעים ברמה מסוימת. הנכם נשמות עתיקות. אני יודע מי כאן. מבחר פרקי הזמן בהם שהיתם על הפלנטה הוא עצום. כל מה שחוויתם, התרבויות השונות, הקרבות שהשתתפתם בהם, הסיבה לשמה באתם....

אך הליניאריות שלכם....באמצעותה אתם חושבים שהגעתם חיים לאחר חיים, שפעם הייתם מלחים ופעם אמהות ופעם טבחים...היה יכול להיות נחמד אם זה היה כל כך פשוט....זה אינו כך. כשאני מתכוון לניסיון, אני מתכוון גם לנשמה שמגיעה שלשלושה חודשים ועוזבת...בהסכמה מוקדמת עם הוריה, וכל זה כדי ששיעור יילמד ותינתן הזדמנות להורים להפוך להיות רוחניים דרך הצער שלהם.....מחזור חיים כזה הוא משמעותי ביותר ואורכו שלושה חודשים בלבד. נשמות עתיקות, לעשות משהו כה בסיסי, כה משמעותי, כמו להגיע הנה רק כדי לחיות עד גיל 19 ולמות בשדה הקרב על ידי כדור או סכין...ואתם שואלים, מה הטוב שזה תורם למישהו? אומר לכם, בני-אדם יקרים, כי כל נשימה שאתם לוקחים כנשמות עתיקות על הפלנטה הזו היא משמעותית ונחשבת ליפהפייה. חלקכם נאלצתם ליפול בשדה הקרב וחלקכם להיות מנצחים. זהו ניסיון. ואתם שואלים, איזו דבר ישאיר אותנו במערכת של למידה? איזה טוב יוצא מזה? אולי הזיכרון שיום אחד תמצאו את הכוח בתוככם ו תאמרו – ' לא יהיו יותר שדות קרב, כי זה לא חשוב אם אתה המנצח או המפסיד. שניהם שייכים לאנרגיה נמוכה'. זהו ניסיון, נשמות עתיקות.

כעת אעניק לכם את התכונות של הנשמה העתיקה, ואבקש מכם לבדוק אותם אישית, ביניכם לביניכם. אל תשקרו לעצמכם. אל תהיו בהכחשה. שבו ונקו את עצמכם כעת, נשמות עתיקות.

הסיבה הראשונה המצביעה על כך שאתם נשמות עתיקות, היא שאתם כאן. חדר כזה לא מתמלא בבני אדם שהם פשוט סקרניים ברמה הזו. למידת דברים כגון אלו באנרגיה הזו, האם רציתם לבוא? גם אם גררו אתכם לכאן, על ידי מישהו שרצה שתביטו ותקשיבו למה שקורה, זו סינכרוניות. אין מקריות. אז אתם כאן. האם אתם רוצים לשמוע את קריון, או חושבים על ארוחת הערב שמגיעה עוד מעט...היו כנים עם עצמכם. נשמות עתיקות הן סקרניות אודות כל כך הרבה דברים. אך כשזה מגיע לאנרגיה הזו, הם נמשכים אליה כמו עש ללהבה. אתם מזהים מדוע אתם כאן וברמה מסוימת רוצים לדעת יותר. אתם כמו ספוג לאינפורמציה, לא מתוך סקרנות, אלא כי זה מתחיל להדהד עם אמת העידן הזה.

הסיבה השנייה – חלקכם עוברים התנסויות משמעותיות של היזכרות. אתם קוראים להם – דה ז'ה בו....מונח שמשמעותו – "הייתי כאן קודם. יש לי תחושה של היזכרות למרות שאינני יכול לזכור אם זה קרה או לא". וחלקכם חווים זאת יותר ויותר. תכירו מישהו באופן אישי, וכשתעזבו את הפגישה – תהיו משוכנעים שכבר ראיתם את האדם הזה קודם....רק כדי להיווכח מאוחר יותר כי מעולם לא פגשתם אותו. אתם הולכים למפגש ופוגשים משהו כל כך חברותי וכל כך מוכר ומרגיש כמו משפחה, ואתם מקבלים ממנו אינפורמציה ואתם נרגשים מהחבר החדש הזה. ועדיין, איכשהו דרך הכל אתם מבינים כי זהו חבר ישן. אולי פגשתם אמא או בת מחיים קודמים...גברים יפגשו אחים לנשק וירגישו קירבה גדולה אליהם, ויקראו להם בשמות חיבה, וירצו להיות איתם...אך זה יותר מכך. ישנו דמיון בתודעה ואתם מתחילים להיזכר. אקרא לזה – "התעוררות אקאשיות". יותר ויותר תפגשו בסיטואציות הנראות מוכרות ופנים שנראה לכם שאתם מכירים, ועדיין...זו הפעם הראשונה.

לשותפי (לי) זה קרה כשהגיע למקומות ותרבויות שמעולם לא היה בהם, ומעולם לא ראה, ושם פגש אחים ואחיות והיה לו קשה לעזוב. רבים מהם אפילו לא מדברים את שפתו ונזקקו לתרגום, ועדיין, הוא מביט בעיניהם והוא יודע כי הם משפחה. הוא חווה התנסויות כאלה על פני כל הפלנטה, פוגש משפחה שאינו מכיר בכל פעם מחדש. זה הסימבול, הסימן שהוא נשמה עתיקה. לחלקכם זה קורה שוב ושוב. כמה מכם רואים 11:11 על השעון, נשמות עתיקות? האם ידעתם כי זו מערכת משלוח לנשמות עתיקות המכירות נשמות עתיקות? זה מחוץ לסינכרוניות. במקרה, אינכם אמורים לראות את המספרים האלה לעיתים כל כך קרובות. זו מערכת של תקשורת המונעת מאהבה האומרת:"אנו יודעים מי את/ה, נשמה עתיקה". אולי את אישה שמעולם לא ילדה ילדים ועדיין....ברמה מסוימת ילדת. ואת יודעת זאת. את יכולה לחוש בזאת. אולי אין לך ילדים כי את מרגישה שהבאת ילדים שוב ושוב ושוב...וכעת זה הזמן לנוח. ואת יודעת איך זה....את באמת יודעת....נשמה עתיקה. היית כאן מספיק זמן. האקאשה שלך מהדהד את היותך אמא. וזה זהה עבור הגברים. גבר מתוק שלא יפגע בזבוב ובטוח שלא באדם אחר, יודע, ברמה העמוקה ביותר, שהוא הרג כמה אנשים בחרבו. והוא יודע כיצד זה מרגיש, ברמה מסוימת. כעת, אם אתה אדם היושב כאן בקהל ומקשיב לי, אני מאתגר אותך ללכת לשם איתי, כי תחוש זאת. זה מצלצל בתוך האקאשה שלך, זה חלק מהמבנה הסלולארי שלך. מתוק ומכובד ככל שתהיה כעת, אתה יודע כי יש לוחם בתוכך.

כעת, אם תרצו להפוך אזוטריים באמת, הנשים בקהל, גם אתן יודעות שיש לוחם בתוככם גם כן. אתן מרגישות זאת. השתתפתם בשדות הקרב על פני האדמה ואתן יודעות זאת. אולי אינכן זוכרות כיצד זה להיות גבר, אך אתן מגיבות לשדה הקרב. גם אתן יודעות איך זה, לשרוד או שלא...בשדה הקרב. כל כך הרבה היסטוריה ניצחתם והפסדתם ולעיתים קרובות. כולם כאן השתתפו במלואם בכל זה. לעיתים מתתם על קידוש השם, ולעיתים מתתם לא כל סיבה. אך היה לכם את הניסיון והידיעה של איך זה מרגיש לבוא וללכת מהר, ובפעם הבאה להחליט שזה מה שתעשו שוב ושוב...וכי מדוע לא?

יש כל כך הרבה סימנים. אולי אינכם מודעים להם. חלקם נחבאים. הנה אחד שברצוני כי תבחנו במוחכם בעודכם ישובים. האם אתם נאיביים או חכמים? קחו בחשבון כי אדם נאיבי לעולם לא יחשוב על עצמו ככזה...אך אני מדבר על חוכמה שהיא מעבר לשנים שלכם. האם אתם בעלי חוכמה מעבר לשנים שלכם? והתשובה בכל פעם היא – כן! ואתם יודעים זאת. בעודכם ישובים כאן, בכל הכנות, עם גופכם, עם מוחכם, אתם יודעים זאת. יש לכם חוכמה מעבר לשנותיכם. כיצד זה ייתכן? ואיך תתארו איך זה מרגיש? יקירים, זה עתה נתתי לכם את אחד המפתחות לידיעה שאתם נשמות עתיקות. ואינכם מדברים על כך אפילו עם אף אדם. הרי כיצד תוכלו לאמר דבר כזה למישהו מבלי שהם יאמינו שהאגו שלכם תפס שליטה? כשתאמרו.."אני חכמה יותר מכל אחד בסביבתי"....ואולי זה גם נכון. וזה משותף לכם ולקבוצה. וכשאתם נפגשים, אתם נוכחים בזה, ומוצאים משפחה. החוכמה שלכם מגיעה דרך התנסות ששילמתם עליה היטב, יקירים. כך תדעו שאתם נשמות עתיקות.

התכונה הבאה אינה קלה ושוחחנו עליה בעבר. יש דבר אחד שלהיות נשמה עתיקה יוצר באישיות שלכם, ותדעו כי יש לכם זאת. אני יודע מי כאן. במשך עידנים דחפתם כנגד אנרגיה ישנה ולא הצלחתם. האנרגיה הישנה הייתה תמיד בשליטה. והייתם צריכים להתחבא מפניה או להילחם בה. וזה לא באמת נהיה טוב יותר. מחזור חיים אחר מחזור חיים בזבזתם בתנאים כאלו, תמיד מנוצחים, עד עתה. כעת התעוררתם לתקופה בגלקסיה, לזמן בפלנטה הזו שהעתיקים דיברו עליו ובו שינוי משמעותי. האנרגיה היא לצידכם. על זה שוחחנו. ולמרות זאת, מה אתם סוחבים, נשמות עתיקות אל תוך האנרגיה הזו? מה אתם סוחבים אתכם? אתם סוחבים חוסר בערך עצמי. חסך שלם בערך העצמי שלכם.

עשו חיפוש בנשמתכם כעת, אתם יודעים שאני צודק. גם אם אתם אסרטיביים כלפי חוץ וחזקים מול אחרים, כשאתם לבד, אתם תוהים מי אתם. אתם תוהים אם תצלחו את זה, אם אתם הצודקים...זו נשמה עתיקה. הניסיון שלכם עצמו גרם לכם לחפש אם שווה לכם להיות כאן, באנרגיה החדשה הזו. החוכמה שלכם לבדה שוקלת את כל שישנו ויוצאת עם ההערה הזו:"אולי אני לא שווה את זה להיות כאן"? על זה אתם חושבים. חוסר בערך עצמי הוא תכונה של נשמה עתיקה, אך זה מתחיל להסתובב ולהשתנות כשאתם למדים מי אתם, מדוע אתם כאן ומדוע אתם מרגישים כפי שאתם מרגישים. אין דבר טוב יותר מלגלות את האמת, כי היא פותרת את העבר. לגלות את האמת בנוגע לעבר גם שם את העתיד בפרספקטיבה, ואתם מתחילים לקבל את הערך העצמי שאתם ראויים לו.

תכונה נוספת היא לגלות מטרה. לנשמה העתיקה יש כל כך הרבה ביצועי עבר, יש כל כך הרבה היסטוריה שהייתם חלק ממנה, שאתם מגיעים אל הפלנטה עם האנרגיה החדשה ואתם מביטים סביבכם ואומרים: מהי המטרה שלי בלהיות כאן? ואתם אולי מאפשרים לאחרים לאמר לכם מה זה...אולי אתם הולכים למקומות שנוטעים בכם ביטחון במה שזה, אך עמוק בפנים – אין לכם מושג. מהי מטרתי? מה אני עושה? זו שאלה אזוטרית, כי חלק מכם, אם לא כולכם, ברמה מסוימת, מרגישים לא מסופקים ממה שאתם עושים. "זה לא מספיק, אולי זה לא הזמן הנכון" בו הלכתם לכיוון אחר ממה שחשבתם. הו, נשמות עתיקות, זה באמת מראה כי אתם נשמות עתיקות באנרגיה חדשה, הלומדות את דרכן מחדש. כי למרות כל הפעמים שחייתם בהם קודם, מעולם לא חייתם באנרגיה הזו. זו הפעם הראשונה, אז אתם מרגישים מעט אבודים. אולי המטרה אינה נהירה או ברורה, כי האנרגיה החדשה אינה נותנת לכם את המשוב (הפידבק) שנתנה האנרגיה הישנה. אינכם יכולים לדעת, כי אינכם יכולים לבטוח במה שאתם מרגישים. אז אתם שואלים שאלות. "האם אני עושה זאת נכון? האם יש משהו שעלי לעשות טוב יותר, או פשוט יותר?" אומר זאת שוב, נשמות עתיקות, כשתאם מתחילים לרפא את עצמכם מהתכונות האלה, הכוח שלכם באמת מתחיל להיראות. אתם מבחינים לא רק במי שאתם, ושמגיע לכם להיות כאן, אלא גם שהגעתם עם כל כך הרבה ניסיון, ואתם מתחילים לפעול מתוך הניסיון הזה גם כשאינכם מודעים לכך. האינטואיציה מתחזקת. אתם מתחילים לקבל עצות עבור חייכם שלכם, סינכרוניות בנוגע לאן ללכת, הכל מבוסס על היותכם נשמות עתיקות היום.

אלו שרק מגיעים לפלנטה, יקירים, הם שורדים בלבד, אין להם את הכלים עדיין. יהיה להם בעתיד, אך כרגע הם תוהים אודות מה כל זה. אתם יודעים אודות מה זה. יש לכם את חוכמת ההזכרות. אתם מתחילים לפתור את הביעה וכבר אמרנו לכם מה הייתה המטרה. אמרנו לכם להירגע ופשוט להיות כאן. אמרנו לכם שאין זה חשוב מה אתם עושים. הנה רעיון שאינו עובד עם מה שההורים שלכם אמרו לכם. אין זה חשוב מה תעשו. האור שלכם עוזר לפלנטה הזו, החיפוש אחר מי שאתם עוזר לפלנטה הזו, האזוטריות שלכם, הישובים בכסא היום, עוזר לפלנטה הזו. הרשת הקריסטלית זוכרת את מה שאתם עושים, והיא תחזיק מעמד במשך דורות קדימה. אתם הנחתם בתוך הרשתות של כדור הארץ הזה את אנרגיית הבגרות של תקופות החיים שלכם. זה גם מה שאתם עושים ממש כעת. האנרגיה החדשה הספציפית הזו על הפלנטה היא כמו ספוג הסופג את האנרגיה שלכם, וכל זה בכדי שלדור הבא יהיה את כל מה שלמדתם כנשמות עתיקות.

ישנה כאן מערכת שהיא מעבר למה שאתם חושבים. ממש עכשיו בעודכם ישובים בייאוש, תוהים אם מגיע לכם להיות כאן, ומהי מטרתכם, הפלנטה הזו סופגת את כל מה שעשיתם, את כל מה שלמדתם והיא מתבגרת בזכות זה. זו מערכת שנשמה עתיקה צריכה להכיר ולדעת. הירגעו והיו. רק היו. דעו שאתם כאן בכוונה. הירגעו. תנו לסינכרוניות לדחוף אתכם לדבר הבא שיהיה נדיב ונפלא עבורכם, אם רק תאפשרו זאת. עברתם כל כך הרבה מחזורי חיים בהם סבלתם, וזה טבעי עבורכם לחשוב שאתם כאן בשביל לסבול. אתם לא! אתם לא! הורים, האם אתם מבינים את ילדיכם לעולם בכוונה שיסבלו איתכם? זה לא הגיוני. זה לא במסגרת השכל הישר מבחינה רוחנית כלל. עליכם להתחיל להשתמש באינטליגנציה הרוחנית האומרת –'מה הייתי עושה אם הייתי אלוהים', ואז, ברמת מסוימת, עמוק בפנים יהיה קול שיאמר – 'אתה הנך אלוהים'. חלק מכל הבריאה הנך. ואתה יכול גם לענות לשאלות הלוגיות של עצמך, אם תבחר בכך.

עוד תכונה שלעולם לא תחשבו עליה, אינם יודעים אותה. אתם חושבים שזה ברור אך זה לא. אם תספרו לאחרים מה שאני עומד לאמר לכם כעת, הם יביטו עליכם כעל משוגעים. כי לנשמה העתיקה באנרגיה הזו יש את היכולת להרגיש את אהבת האלוהים. אחרים לא מרגישים זאת. זה מחייב בגרות, זה דורש מחזורי-חיים של ניסיון עבורכם להבין את הנדיבות של הבורא, ומה המשמעות של כל זה בפנים. הנה משהו שמעולם לא אמרתי לשותפי (לי) ואני מגלה זאת כאן עכשיו בפעם הראשונה. הוא כבר סיפר לכם את סיפור קריון, כשהוא ישב על הכיסא בפעם הראשונה, עבר בו רגש. וזה היה הקטליזאטור שאפשר לו לשבת בכיסא שוב ושוב. והוא לא רק הרגיש את זה. הוא גם אהב את זה. והוא ידע מה זה היה. הוא היה ועודו נשמה עתיקה והוא היה מוכן להרגיש את אהבת האלוהים ולזהות משפחה. ויקירים, הנשמות החדשות אינן מזהות משפחה, הן לא מבינות את הרגשות שיש לכם, את הבגרות שבלהיות אהובים על ידי הבורא. אתם נשמות עתיקות. אם אתם יכולים לחוש בכך – אתם נשמות עתיקות. ברכות לכולכם על שאתם מי שאתם. אתם אלו המשנים את הפלנטה. בחדר הזה, הגעתם מכל כך הרבה ארצות וכל כך הרבה שפות. ולכולכם יש דבר אחד במשותף. ברגע זה. יחד. נשמות עתיקות. אתם הולכים לשנות את הפלנטה.

על ידי הנוכחות שלכם כאן, עובדי אור, הרשתות סופגות את האור שאתם נושאים אתכם שהרווחתם והוא מוחזר אלינו חזרה. זו המערכת, והאנרגיה החדשה בפלנטה זקוקה לנשמות העתיקות, לניסיון שלהם ולחוכמה שלהם, שייכנסו לתוך הרשתות כדי שלאלו שייוולדו בעתיד יהיה את זה, את מה שלימדתם אותם, דרך חייכם שלכם. מערכת אזוטרית קשה לתיאור ומשמעותית ביותר. חשבו על כך. בזכות העובדה שאתם חיים כאן היום, אתם מטביעים ברשתות ידע עבור הדורות הבאים. כיצד אתם חושבים שהאנושות אי-פעם תתבגר ותתפתח רוחנית מבלי הידע הזה? התשובה היא – שאי אפשר בלעדיכם. אתם אלו ששמים זאת הלכה למעשה בתוך רשתות הפלנטה. לזה מתווספות קפסולות הזמן של הפליאדות שנותנות לכם את האינפורמציה הזו, שתגרום לפלנטה להתעלות בסופו של דבר. זה רחוק מעכשיו אך חשוב. הזרעים שאתם זורעים לעתיד, רק על ידי כך שאתם נמצאים כאן ומאפשרים לנו לדבר אליכם.

אז...נסיים ונשאל – מה תעשו עם זה? אני מבקש שתחשבו על הדברים אם תוכלו, אם תרצו, על כל מה שנאמר. ושאלו את השאלה – 'האם זה ייתכן שאני יותר ממה שאני חושב/ת? האם זה אפשרי שאלוהים מכיר אותי כשאני יושב/ת כאן עם כל הבעיות והתסכולים שלי וכל הסידורים שעלי לעשות והילדים שעלי לגדל, והקרובים שעלי לרצות והבוסים שלי....האם זה אפשרי שאלוהים אוהב אותי דרך כל זה? והתשובה היא – כן! כן! כן!

אתם כל כך חשובים, נשמות עתיקות. ברכות. זו המטרה שלכם. רק להיות. וכך הוא הדבר.

(כל הזכויות שמורות)


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb