• Racheli Ganon

קריון איסטר איילנד 2014


קריון איסטר איילנד 2014

תקשורי קריון איסטר איילנד 2014

הכוונה של התודעה האנושית היא אבסולוטית. המאמינים האזוטריים מאמינים כי לאנרגיה יש תוכן. תודעת האל שבתוכנו אינה מתה לעולם. לאחר המוות, חלק מהאנרגיה שלנו הולכת למקור, חלק נשאר על הפלנטה, חלק עובר דרך אבות אבותינו לילדינו, או נשאר במקומות הזקוקים לו. האנרגיה משתנה לעוברת למקומות אחרים לתמוך באנושות.

משואת האמת של הילידים כאן – הם שמו את תודעה העתיקים בתוך האבנים. כוונה ותודעה היו שתי תכונות עוצמתיות מאד בעבר. האי היה מלא הלמוריאנים טריים שהגיעו ישר מהפליאדות עם יכולות תודעתיות גדולות יותר. מואיי – נוצר מתוך כוונה, אינטליגנציה ולא רק ממסורת. זו המסתוריות שהתיירים חשים בה כאן. זהו ייצוג של חוכמה מאלו שהיו כאן לפנינו. עלינו לקבל את הידע כי הייתה חוכמה גדולה מזו הקיימת היום. אנרגיית האמא המופלאה של דרום אמריקה, הם השפעתה העצומה....פאצ'ה מאמא לכולנו.

ההיסטוריה שונה ממה שההיסטוריונים מספרים לכם. כבר אמרנו כי ישנם שלוש שכבות של ציוויליזציה שאינן ידועות לכם בנקודה זו מלפני עשרות אלפני שנים. זה מה שקרה כאן. ה-רפא-נוי היא הציוויליזציה השלישית באי שהוא עתיק ממה שחשבנו ומלא מסתורין שעוד לא גילינו. ישנם מואיי עתיקים מאלו הניצבים לפנינו, זה יוכח עם הזמן. ישנן משמעויות שונות לשבעת הפסלים הפונים למערב. העתיקים כיבדו את כיווני הפלנטה שהתבססו על השמה. הם כיבדו את ארבעת הכיוונים. אך כיוון מערב, כשעומדים מולו, הוא פונה למקום בו שוקעת השמש. המטפורה הייתה תמיד סיום של דברים, סיום של כל יום ולעיתים קרובות, סיום של כל חיים. שבעת הפסלים מביטים על משהו שונה ועצום ממה שחושבים. עם העין השלישית שלהם, הם עוקבים אחר החיים עצמם שהם אינם קו ישר אלא מתעקל ומתחיל מחדש, והם מביטים אל החיים שלאחר החיים בעיניים פקוחות. הם מכבדים את המוות עצמו לא כסיום אלא כהתחלה. מדוע הם פונים לדרום? הם מאד עתיקים, לכל מואיי זה פרצוף זהה. דברים דומים העוברים מדור לדור. המסתורין שבאנרגיה.

כש הלמוריאנים עזבו את ההר הנקרא – למוריה, בזמן הטביעה והפירוד, הם איישו את האוקיינוס הפסיפי. רבים מהם הגיעו הנה. הם חגגו את שבעת האחיות...רמז לשבעת הפסלים. סנכרון. האי הכי מבודד והי מאוכלס בעולם, התגלה על ידי הלמוריאנים, בורך על ידי הפליאדות. אני קורא לכם נשימות עתיקות לשאול את עצמכן – האם קראו לכם רפא-נוי בעבר?

הטבע האנושי הוא זהה בכל מקום. מואיי מייצג דבר קדוש מאד. כאשר מבודדים באי – מתחילים לריב. זה כמו מיקרוקוסמוס של הפלנטה. הילידים הביטו ברקיע והבחינו שהכוכבים זזים בצורה מיוחדת. זו הייתה התחזית של העתיקים כי התודעה האנושית תשתנה. הם ידעו שאם לא תהיה התפתחות, האנושות תשמיד את עצמה שוב ושוב. ההיסטוריה הופרעה כאן על ידי הנזירים שהביאו דרך חשיבה חדשה, רוחניות חדשה, ידע ואהבת האלוהי. מאנה מגשימה את עצמה בכם. יופי אלוהי בתוך הפלטנה שנראה בעין, השדרות, הגיון רוחני, ים האפשרויות הקיימות. פתחו את עיניכם והביטו ביופי, בחיות, בשדות, ביופיים של השמיים, של המים, במקום העתיק הזה בו העתיקים מביטים אליכם....

האם יש עדיין מלחמה מתמשכת בתוכנו? האם יש דרמה ומאבק, האם אתם בשלום עם עצמכם? האם אתם ישנים בלילה? כפי שזה למעלה, כך זה בתוככם. הביטו בשלווה, הקשיבו לרוח, לציפורים, לחיות, ותראו את הטבע במנוחתו. השינוי הוא בכם ובדרך בה פתרתם את הקונפליקט בתוככם. זו היא נקודת מפנה בהיסטוריה של העולם. כל מה שבא קודם הוא עבור הרגע הזה. זה ברור כמו האי. האם דברים משתנים? אנרגיית השינוי והשלווה, במקומות בהם נחתו הלמוריאנים, ליבת הפליאדות. ישנם חלקים המדברים אליך...האם מאנה הוא רעיון או משהו ליישם? האם יש מאנה בכם באותה רמה? להיות אחד עם הארץ? יש אור כאן שיכול לבוא רק מהעתיקים. מהחוכמה של אלו שאנו נושאים בתוך הדי אן איי שלנו. מהאל שבפנים. לכל אדם יש את ניצוץ התודעה שיחבק עץ, שיטפס על הר כדי לגלות משהו בתוכו...

באי של רפא-נוי הרוח מנשבת, נעים וקריר, בחורבות העתיקות של המקום הקדוש, באישור העתיקים לחלוק מעט מהאמת. המאכלסים לא באו הנה מטהיטי או מכל מקום פולינזי אחר. הם באו מלמוריה. קסם האי מכיל את המקור של ציוויליזציות קודמות שקיומן מתגלה גם במקומות אחרים בפלנטה. בבולגריה, ביוקטן פנינסולה, מגלים פירמידות והריסות שאינן משקפות את ההיסטוריה המיידית. כאשר יגלו את המקדשים באי, יגלו שגם הם אינם שייכם לתרבות ההיסטורית שאנו מכירים. אז מי היה כאן קודם? עוד רפא-נוי שלא הצליחו והתחילו מחדש בכדי להתחיל מחזור אנושי מחדש ולהרוס את עצמם. הם פיתוחו תודעה שפתרה בעיות וגם את הפאזל, חוו יותר ממאה שנים של שלום כתוצאה מהתודעה הגבוהה יותר של הרפא-נוי.

סיפור הגעתם של הרפא-נוי: הראשונים מייצגים זמן עתיק, עוד בטרם הפירמידות. חלום קרה בלמוריה והחלום היה שישנו איש ובו יוכלו להתפתח, כי למוריה שוקעת. מקום שיוכלו לבוא אליו. זה היה החזון. אז הם באו בספינה, שבעה במספר לבדוק, ומצאו את רפא-נוי. זה הסיפור. חברו את הנקודות. הסיפור של למוריה הוא סיפור הבריאה של הפלנטה. הפליאדים באו מהכוכבים ונתנו את זרעם לפלנטה הזו שנזרעה בהרבה מקומות בחסד, אהבה ואלוהות, מגזע גלקטי שעזר לאנושות. במדע, הם אחראים על 23 סטים של כרומוזומים במקום 24. המדע קורה לזה – החוליה החסרה. בני-אנוש הם שונים מכל החיות במבנה הדי אן איי שלהם. בלמוריה זה היה שונה. באי הגדול, כשההר היה מחוץ למים, נדחף על ידי בועת מגמה, בדומה להיסטוריה של פארק ילוסטון בארה"ב, ההר היה עצום. שבו והקשיבו. במשך אלפים בשנים, למוריאנים חיו בשלום. היו להם הוראות מהפליאדות. יקירים, הפליאדות לא באו ועזבו. הם לימדו את האנושות דברים מסוימים כפי שהורים מלמדים את ילדיהם לפני שהם יוצאים לעולם בכוחות עצמם. את לימדו את הבסיס יחד עם ביולוגיה ותורת הכוכבים. זו הייתה למוריה. לאט לאט, הפליאדות נסוגו מהידע והאנושות נותרת לבד. האי התחיל לטבוע באיטיות. כל הכפרים רוכזו על חוף הים, ליד האוכל, ליד הדגים. פסגות ההרים היו בשביל הטכסים. כשהאי שקע, הלמוריאנים טיפסו על הגבעות. הם לקחו איתם כל מה שיכלו, בעודם חוזים במים השוטפים את הכפרים שלהם. לקח להר שלוש שנים להגיע למצב בו הוא נמצא כיום. אפילו היום, בהוואי, ישנה פעילות שהיא מהירה. הלמוריאנים פחדו, ללא ערים וכפרים יכלו עדיין לדוג. הם שרדו. ואז הגיע החזון והשאלה – לאן ללכת? חזון הוא אינטואיציה רב-ממדית כמו המקומות הרב-ממדיים כאן, ברפא-נוי. ישנם כאן פורטלים של אנרגיה המתחלקים לחלקים אחרים בפלנטה. החזון היה רפא-נוי. הוא היה דומה למה שהיו רגילים. אך האם זה חלום? האם זה קיים?

הם נכנסו לספינות, שכל ספינה לא הייתה יותר מקנו גדול....וכנגד כל הסיכויים מצאו את רפא-נוי בהמיספרה הדרומית. הם מצאו את האי וחזרו ללמוריה לספר עליו. זה ידע שהיה קיים מחוץ לעצמם. הפליאדות לימדו אותם. הם ניווט כאשר השמיים השתנו, הלכו וחזרו אינספור פעמים, מנווטים כוכבים שמעולם לא ראו. אתם מבינים? הרפא-נוי הגיעו הנה עם אינפורמציה מתקדמת, חלק ממנה התגלה הרבה יותר מאוחר, על האי. אין גבול לתגליות.

סיכום

כל הילידים בפלנטה חולקים את אותו הסיפור. הם מדברים של שבעת האחיות, הם קוראים לאנרגיה הפליאדית, הם מחפשים בכוכבים. זו המסורת המכובדת מן המקור המרכזי. יש תכנית לפלנטה הזו וכבר אמרנו לכם כי היא נדיבה ויפהפייה. סיפרנו לכם שגם לפליאדות היו הורים מזריעים. הזכרנו את הארק כטורים, על אלו שהגיעו מאוריון, נתנו לכם שמות אחרים נוספים ואנרגיות מלאכיות בכדי שתבינו מי הם שותפיכם כאן. הם כולם שותפים שלכם. אמרנו לכם גם כי הפלנטה מוגנת מכוחות חיצוניים. וכמו האי הזה, מותירים אותה לנפשה להתפתח כפי שתבחר, עם כל הבחירה החופשית. פעם אחר פעם אמרנו כי אין התערבות בתודעה. איננו באים הנה בכדי לתת לכם דברים שיפריעו לתהליך האישי שלכם. כדור הארץ הוא מבחן של תודעה. סיפרנו לכם שהשמדתם אחד את השני לפחות ארבע פעמים. אמרנו לכם שישנן תרבויות עתיקות שעדיין לא גיליתם, והן כולן חלק ממבחן התודעה.

ועדיין...יש אחרים הרואים זאת אחרת. הם רואים את מה שהם מאמינים בו כהוכחה. סמלים מכל חלקי הפלנטה שהם זהים, מתרבויות שמעולם לא נפגשו. אומרים שזו הוכחה להתערבות...אך טביעות האצבע מהכוכבים נמצאות בכל מקום. כעת, עלי להסכים עם זה. הפליאדות היו בכלל מקום. יקירים, כשהזרעת הפלנטה קרתה, הפליאדות היו כאן בתהליך שלקח המון זמן. היה לימוד ארוך וסמלים שניתן למצוא בכל מקום. ויתרה מכך. הבטחנו כי תושארו לבדכם לעשות את הבחירות האלה. אך עדיין ישנם אנשים המביטים על מה שנראה עבורם כמסתורי, והפתרון היחידי האפשרי בעיניהם הוא כי "יצורים מהחלל" ירדו מטה ועזרו לזמן קצר, להזיז אבנים וכו'...ואז הם עזבו. או שאולי "טכנולוגית-על" הופעלה לזמן קצר לבנות מצבת זיכרון למלך וללכת... כיצד זה נשמע לכם? האם זה תואם את התכנית האוהבת להשאירכם לנפשכם לפתח תודעה בעצמכם? כל ההמצאות שניתנו מבוססות על התודעה שלכם. הרפא-נוי עבור רובכם נקרא איי הפסחא (איסטר איילנדס). הוא התגלה על ידי אלו שידעו מה הוא איסטר, אלפי שנים אחרים שהרפא-נוי היו שם.

האי נקרא על שם האנשים שהתיישבו בו. אספר לכם אודותם. כאנשים מודרניים, כיצד אתם מרגישים אודות הילידים? לכם יש את כל ההמצאות. מכונות, חשמל, אלקטרוניקה, הייתם בחלל, נחתתם על הירח. לו הייתם יכולים לשים את עצמכם במכונת-זמן ולחזור אלפי שנים אחורה, מה הייתם רואים? אנשי מערות פרימיטיביים, ללא שפה, מתקשרים בתנועות מוזרות..תנו לי לצייר עבורכם סיפור אחר. ללא חשמל או מכונות מודרניות, ללא שום דבר ממה שיש לכם היום, הם היו בדיוק כמותכם. אלא שהיה עליהם להיות פקחים יותר ממה שאתם היום. הם לא היו פראי אדם פרימיטיביים. הם היו חכמים מאד. ברפא-נוי הייתה מלחמה. משפחה נגד משפחה, שבט כנגד שבט, הם השתמשו בכל המשאבים ועמדו למחוק את עצמם מן העולם. אך אז הם יצרו תכנית שתדחה את המלחמה כדי שיוכל לפתור את הבעיות בהתאם ליכולתם ולתודעתם. כעת, הקשיבו, התוצאות היו שלום במשך יותר ממאה שנים. האם תוכלו להצביע על מקומות בהם האנושות השיגה שלום לאורך זמן כזה? אז מי יותר מואר? האנוש המודרני שמצא טכנולוגיה המייעלת את ההריגה אחד של רעהו ?

הרפא-נוי בעצמם, באי הקטן שלהם, גילו תמציות מרפא שריפאו את כל המחלות הגדולות והתוצאה הישירה הייתה תוחלת חיים של 120 שנה. נקודות אלו מפזרות את הקסם של האי. אמיתות המסתורין מונחות באדמה ובאוקיינוסים שמסביב. בכל היסטוריה יש מסתוריות. ללא טכנולוגיה וללא עזרה מהחלל...הם הצליחו להזיז את האבנים. זה הזמן לחבק את העתיקים בשל חוכמתם ופקחותם. כל מה שהיה להם זה כוח משיכה ומינוף. תחתית הפסלים הייתה כמו כסא נדנדה. כוח הכבידה עזר להם להוריד אותם מההר. ואז חפרו בור גדול, הניחו אותם שם והרימו באמצעות חבלים. בסוף הוציאו את החלק המתנדנד בכדי לקבע אותם. הם מינפו מים ושמן והשתמשו במה שהיה לכם. חוכמה אינסופית.

על דפוס הפרצוף שבאבנים – זו תיאוריה ופילוסופיה מדויקת ואמיתית ולא בהכרח אזוטרית. יותר פרקטית. נושקת למתודולוגיה של כל הידע על רפא-נוי. הפרצוף הזה משותף וקיים גם בחלקים אחרים בעולם. באי התגלו יותר מאלף אבני מואיי. רבים עוד יתגלו. פרצופי המואיי זהים, ארוכים וצרים, אף חד, מצח בולט, עיניים שקועות, שפתיים ישרות. גם החלק האחורי של ראש הפסל הוא ישר. כך גלגלו אותו מההר. מהיכן הפרצוף הגיע? מהמתנות הזוהרות של הכוכבים. העתיקים עדיין חיים במימד אחר. הם מביטים עלינו. גם האנושות המודרנית מביטה מעלה ושואלת מה נמצא שם. מסתוריות הכוכבים שייכים לכולם. ישנה תופעה שמתרחשת בפלנטה לעיתים רחוקות בזמנים של שינויי מזג אוויר. היא נקראת – סופות של פלאזמה קרה והיא מתחוללת על ידי השמש. זו תופעה דומה לברק אך מגנטית וגורמת ליצירת אלמנטים בשמיים שנשארים שם והם כמו אור פלורסנטי.

שמם הוא – ספרייט. הם נראים כמו רוח רפאים, לעיתים מפחידים, ארוכים ורזים. וכמו העננים בשמיים, הם מחליפים צורה לעיתים קרובות. הרבה אנשים רואים את התופעה הזו באותו הזמן. היא קורית בשמיים. זו הדרך של העתיקים להראות את עצמם. מתוך סערת פלזמה המגיעה מהשמש. הרפא-נוי ציירו את הצורות האלה וזה הפרצוף שהועבר מדור לדור. כל פני העתיקים זהים. הם לא העריצו את תופעת הספרייט. פניהם השתקפו בפניהם של המואיי. האשימו בעבר את שותפי (לי קרול) כי יש לו די אן איי פליאדי. זה הזמן לגלות לו שיש לו. וגם לכם. לתשומת לבכם, כולכם יצורים מהחלל. היום אנו רוכשים כבוד לאינטליגנציה הכבירה של הילידים בפלנטה. על פקחותם ועל האינטליגנציה של היקום. המשמעות של כל זה היא כי עשיתם זאת בעצמכם. ללא התערבות. ניתן באהבה. וכך הוא הדבר.

עריכה ותרגום – רחלי גנון (Planetary Service)


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb