• Racheli Ganon

קריון אולורו 26.3.2015 - אין שלום אין פרידות


קריון אולורו 26.3.2015 - אין שלום אין פרידות

קריון אולורו – 26.3 - אין שלום, אין פרידה

כאן קריון מהשירות המגנטי. אני יודע היכן אני. לחלקכם כבר יש שורות שירים משלכם, סיפורים משלכם. אתם תורמים לאדמה והיא תורמת לכם. התקווה שלכם היא כי בכל מקום תהיה אנרגיה סימולטנית, שיתוף פעולה, התמזגות בה האדמה תוכל לדבר אליכם, ואתם תוכלו לדבר אליה חזרה. זו משאלה גדולה לנוכח העוצמה הגדולה כאן, מול הסלע האדום. הזמן שעבר, והטוהר שהתפתח באלו ששמרו על טוהר האדמה. חלקם הרגישו כמתבוננים, מביטים על דבר עצום שאולי אינו מובן במלואו.

ברצוני לספר לכם, אבות אבותיכם כאן לברך אתכם ולהודות לכם ואף לרקוד עבורכם. הם כאן לאמר כי הפלנטה משתנה וזה בסדר להתמזג כאן עם האדמה. כי האהבה שאתם מרגישים בלב כרגע, נשמרה בזהירות לרגע הזה. לא כדי שתוחרם או תהיה מבודדת אלא שתוכל לשתף אחרים בטוהר שלה, באיזון שלהם, בצורה נכונה ונאותה, בכדי שתוכלו ללכת מכאן כשהיא בלבכם.

אינכם מתבוננים. ממש לא. הארץ חיכתה לכם. מאחר וכיבדתם אותה, היא חיכתה, הרגישה וידעה אתכם. אפילו עכשיו, בחושך, הסלע מהדהד מפאת הכבוד שנתתם לו. כל זה נרשם ומצטרף אליכם. ברצוני לדבר אתכם היום על משהו כל כך אנושי, שבכל פעם שאתם מגיעים לנקודה הזו, יש לכם אופציה....הזמן לאמר שלום במציאות שלכם. הזמן השולט בכם. אם תשאלו מישהו מה-אנג-נו אודות הזמן, תהיה לכם בעיה אפילו לתאר את זה. אם תשאלו אותם על שנים ובני כמה הם, הם לא ידעו. כי הקוסמוס נע קדימה והארץ מגיבה בעונות. לא בשעות, לא בשנים. ולא על ידי השעון שלכם. ולכן אבקש מכם, בעודכם עוזבים את המקום הזה, להגדיר מחדש את המנוח – שלום. אין פרידה.

כל הרעיון של זמן שיש לו התחלה וסוף הוא עבורכם. ואתם חיים על פיו כל כך שאתם יודעים כי הסוף מגיע, אתם מצפים לו. כל דבר בחייכם חייב להגיע לידי סיום. ומה אם אתם טועים? ומה אם במקום זאת ישנם מחזורי חיים ולא מוות? וכשמחזור אחד מסתיים, אחר מגיע וממשיך מאותה הנקודה. שאלו את האדמה כאן, כשהשמש שוקעת, האם הכל נגמר? שאלו את האדמה, כשהעונות עוברות בשישה שלבים, האם הכל מסתיים? שאלו את הפלנטה עצמה, כשהיא זזה מסביב לשמש, באיזו נקודה ביותר זה נגמר? ואז תקבלו גישה אחרת לגמרי, בני-אנוש יקרים האוהבים סיומים.

אני מבקש מכם כי תגדירו מחדש שלום של פרידה. עשו זאת בצורה משמעותית שתשפיע עליכם מיום זה ואילך. אין פרידה הלילה. אין שלום ולא להתראות. הקשיבו. ישנה מציאות ייחודית כאן. לעולם לא יהיה זמן אחר ממש כמו זה. זה כמו תצלום של ההיסטוריה האנושית לתושבים האזוטריים, לאדמה כאן. לעולם לא יהיה זמן אחר בדיוק כמו הזמן הזה. התכנסות כזו של הנשמות שכאן, חלקכם יאמרו שהם כמהו למפגש כזה כי כשנאמר שלום – זה יסתיים. ואז אומר לכם, הו הו!!! כמה אנושי מצדכם. זה לא נגמר. שאלו את האדמה מתי זה נגמר. האם ידעתם כי הרבה אחרי שתלכו לישון, מה שקרה כאן יישאר כאן ואנרגיית ההתמזגות כאן תחגוג עם כל נשמה שהייתה כאן ותמשיך בכך ותהפוך להיסטוריה.

היסטוריה זהו דבר חי שלעולם לא נעלם. זה גם קשור לשעון שלכם, אתם מבינים? זו אנרגיה. ולאנרגיה יש מחזורים. לאנרגיה אין מוות. לאנרגיה אין שלום של פרידות. כל רגע בכל זמן בחייכם, במשך כל ימי חייכם, תוכלו לשבת כאן. כי חייתם זאת. ואתם יכולים מתוך השקט ליצור את הרגע הזה עם קולי (קריון) בערב המופלא הזה, עם הרוח, והכוכבים והירח, ולצרף גם את כל אלו שאתכם. זו אנרגיה. היא איננה נעלמת. בגלל שהיא קרתה – היא קיימת. אין שלום, אין דבר שמתפוגג בעקבות הזמן שחולף. זה תמיד נשאר טרי. וכהוכחה לכך, אשאל אתכם, מהו טרי עבורכם עד ליום זה שהיה נפלא ונעים, שתישאו אתכם עד סוף ימי חייכם? זה אינו מצטמצם עם הזמן.

אך יש כאלו מביניכם שקנו את אפקט הזמן האנושי וכשהדלתות נסגרות, אתם בוכים על אלו שהלכו, ועל אלו שאהבתם ואיבדתם, כולכם, וכל אלו שתאהבו ותאבדו, כולכם, ואני אומר לכם – הם לא נעלמו. הם כאן בעוד המחזור ממשיך, והיופי שבהם ממשיך, כי הם מה שהם. אתם ההיסטוריה, ואף אחד לא יוכל לקחת זאת מכם. אין כזה דבר פרידה. הדלת אינה נסגרת, יקירים, אלא אם כן אתם סוגרים אותה. ואם אתם סוגרים אותה, זה בגלל שקניתם את נושא השעון....והצטרפתם לאנוש המשוחד על ידו.

אלו הם עקרונות ורעיונות מתקדמים שנלמדו כל המילניום האחרון. חלק מהתושבים הרוחניים המקוריים בפלנטה והחכמים ביותר, יודעים את המחזוריות. וחלקם, בנשימתם האחרונה יהיה גם חיוך קטן וקריצה האומרים: "עוד אחזור..." הם יודעים. חלקם בכל ידע כל כך רחב עד שהם יודעים כבר מי הם עומדים להיות. כך שאין שלום. אין פרידה. יש רק מחזור של התחדשות וחוכמה.

כרגע מגיע סוג חדש של מחזוריות ואתם כאן בכדי לחוות זאת, נשמות עתיקות. בטוהר שנמצא כאן ובלימוד שניתן לכם דרך אלו שהעבירו אלפני שנים בשמירה על האדמה ווידאו שהיא מוכנה עבורכם כשתהיו כאן ותשבו בה. זה אינו סיום. ברצוני כי תעזבו בשקט, ללא שלום. אחזו זאת במוחכם, בכל רמה שדחסה אתכם, ברצוני שתחוו את החלקים הטובים שאתם זוכרים. שתחייכו חיוך רחב, שנים רבות מעכשיו, מבלי כל צער, כי הכל עדיין חי ונושם בתוך העפר. האם תצליחו לעשות זאת? האם תוכלו ללכת מעבר למה שלימדו אתכם? האם אתם מסוגלים לעולם לא לאמר יותר שלום?

לא משנה מה, זו חוכמתה של הנשמה העתיקה המגיעה להבשלה בזמנים האלה. ברכות. הסינכרוניות שהביאה אתכם לכאן, היו רבים שהיו זקוקים לשמוע את המילים האלה, לחוות את הדברים האלה ולחוש את האדמה. לחלקכם היו חזיונות, אחרים הרגישו את המתיקות, לאחרים התסכול התגבר ויש כאלו שעדיין מושפעים מהאירוע ואין להם מושג מה קורה. זה יתבהר.

אהבת אלוהים היא בדרך הזו. תופתעו כשהסלע יקרא לכם גם כשתהיו אלפי ק"מ מכאן...מה שאתם חווים כאן הוא אמיתי ואין שום שלום. שום פרידה. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Planetary Service


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb