• Racheli Ganon

קריון-אורוגואי- 22 באפריל - חלק ראשון - העשייה שלנו היא נצחית


קריון-אורוגואי- 22 באפריל - חלק ראשון - העשייה שלנו היא נצחית

קריון האחרון – אורוגוואי – אפריל 22

חלק ראשון

מה לי עושה עכשיו? הוא עובר תהליך בתוך עצמו שעדיין לא נלמד, כזה המאפשר לתודעה האנושית לזוז הצידה ולקבל את הרב-מימדיות של עצמו, בכדי לקבל מסר מהעבר השני. ויש כאלו שיקשיבו וישאלו: " כיצד נדע שזה אמיתי"? התשובה היא כי לעולם לא תהיה תשובה אימפירית. במקום זאת, תהיה הוכחה אישית. אלו שמרגישים אנרגיה, ירגישו אותה עכשיו. אלו שיש להם הבחנה של אלוהים ורגילים לדברים כאלו, ירגישו את דחיסות האהבה שתנוע בחדר. אין הוכחה גדולה מזו.

נשמות עתיקות בפלנטה מתעוררות. ומגיעות למקומות כמו כאן....ויש כאלו שמתעוררים בפעם הראשונה לנפלאות שבתוך גופם. חלק ידעו כל הזמן שזה שם והם מתחייבים לזה מחדש. יש הבנה שזה משתנה והכלים של עובד האור משתפרים. ובאמת יש תזוזה אמיתית של אנרגיה. שמעתם את צמד המילים – "אנרגיה חדשה" במשך שנים, וכעת היא כאן. זה קורה עכשיו. כשאתם למדים ללכת, התהליך הוא שאתם למדים. אך האם אתם הולכים או לא? אנשים ישימו את תהליכי הלמידה האלו בקופסאות ויאמרו:"האנרגיה החדשה אינה כאן, עד שנתבגר לתוכה". אנו רואים זאת שונה. האנרגיה החדשה כבר כאן. אתם פשוט למדים אודותיה לאט. כשאתם לומדים מתמטיקה, אתם מבינים שהידע המתמטי כבר כאן. אך אתם לומדים אותו. אז האם הוא כאן או לא? האנרגיה החדשה של הפלנטה כבר כאן. חלקכם למדים זאת לאט יותר מאחרים. עבור חלקכם זה פגע ישר בלב. חלקכם עוברים כיול מחדש לזה. ישנו זמן של הסתגלות מחדש עבור הנשמה העתיקה בו היא מתיישרת עם האנרגיה החדשה. ייתכן כי נשמות עתיקות התעוררו לחלקי האינפורמציה הללו לפני זמן רב. הרבה ידעו אודות האל שבתוכם במשך שנים. במיוחד המרפאים שהאיזוטריה היא החיים שלהם. אני יודע מי כאן, מי שומע.

נדבר רגע על האנרגיה החדשה. אתם חושבים שעבדתם איתה במשך שנים, אך זה אינו נכון. הנקודה היא כי עבדתם עם אנרגיה שהתקיימה עם אנרגיה ישנה, שהייתם צריכים לדחוף אותה, ופתאום החדשה הגיעה והיא שייכת לכם, התאמנתם לקראתה במשך שנים. רק שעתה עליכם לקחת צעד אחד אחורה וליישר את עצמם בכדי לעשות מקום לכלים החדשים שקיבלתם. חלק מכם מתוסכל, חלק מכם מרגיש כי המתנות שלו עוזבות אותו. ואתם חושבים שעשיתם משהו לא נכון....יש אלפים כמוכם, נשמות עתיקות עובדי אור שעליהם להתיישר על התהליך. מה שאתם יודעים ומה שאתם מרגישים מתחיל להשתנות. הרבה יקשיבו לרדיו...צריך לכוון בדיוק לתחנה ואז השידור ברור. כשהתדר עולה לרמות גבוהות יותר, האינפורמציה היא פחות ברורה. ואז צריך לכוון באמצעות הכפתור מחדש. זו היא המטפורה. הצדר של האינפורמציה מתגבר ומזמין אתכם למצוא אותו ולהתכייל איתו. והמתנות שלכם רק יוכפלו.

הקשיבו עובדי אור, אתם מתכיילים לתדר חדש שלעיתים לוקח זמן כי כל התאים שלכם קשורים ומשתתפים בזה. החלק של הגוף לו אנו קוראים הגוף האינטליגנטי או האינייט, הוא חלק מזה. כל שאתם צריכים לעשות הוא להתאים את עצמכם. כן, יהיו גם נושאים פיסיים. זה קשור לעצמי הרוחני. אם אתם חווים דברים פיסיים כרגע, אז ברכות!! זהו מסר האומר לכם לא להפריד את הפיסי מהרוחני. זהו מסר המזכיר לכם שכל הגוף הוא חלק מאלוהים. אם אתם הולכים להיות חלק מהאנרגיה החדשה, כל התאים הפיסיים שלכם חייבים להיות מעורבים. אינכם יכולים לחיות בדרך אחת עם מבנה סלולארי באנרגיה נמוכה. מבינים? כל הגוף מעורב. ייתכן ושמעתם זאת בעבר, אך לא עשיתם זאת בעבר. כי האנרגיה הזו היא חדשה. מעולם לא התיישרתם איתה. הקשיבו. תזוזת האנרגיה, חלק מהאנוש החדש, עובד האור החדש, המסייע האזוטרי, הופך להיות דינאמי במקום סטטי. אספר לכם מה זה אומר: בעבר, ברגע שמצאתם את המקום שעובד בשבילכם, לקחתם נשימה ארוכה ואמרתם:"הגעתי. לבסוף ואני הולך לעבוד עם האנרגיה בתדר הזה". זו מחשבה ליניארית. האנרגיה החדשה נושאת דרך דינאמית והיא תמיד תזוז. כאשר אתם מתואמים איתה, זה סימן עבורה להגיע גבוה יותר...

חלק מהכלים החדשים של עובד-האור, היא היכולת להיות בתנועה אזוטרית כל הזמן. לנוע עם אנרגיית הפלנטה כשהיא ממשיכה לווברט גבוה יותר ויותר. באנרגיה הישנה זה היה יכול להגיע רק עד מקום מסוים. באנרגיה הישנה, זה המקום אליו רציתם להגיע. באנרגיה החדשה – זה פתוח לגמרי. אתם יכולים לנסוק גבוה ככל שתרצו. עליכם להרגיש בנוח עם האנרגיה שזזה כל הזמן. ואתם תהיו. זו היא ההזמנה. כעת, אתם שואלים:"מה עלי לעשות?" וזו שאלה כל כך אנושית. ומה אם אומר לכם כי אינכם צריכים לעשות דבר? זה אינו ליניארי. ומה אם במקום זאת אומר לכם לפתוח את לבכם לדברים שאינכם מבינים, שאינכם יודעים דבר עליהם, ולהבין שיש חלק בגופכם שאכן יודע. היכנעו לגוף האינטלקטואלי. במילים אחרות, אל תנסו להבין הכול, שימו את האינטלקט בצד והתחילו להרגיש מה זה אומר עבורכם. לא מדובר כאן על תהליך שתלמדו. וזה גם לא אודות משהו שתקראו בספר שיש בו שלבים....זה אודות תודעה מודעת רב-מימדית. בואו ואתן לכם משפט: "היו שקטים ודעו שאתם אלוהים"."Be still and know that you are god" .

הרבה דברים ממה שהזכרתי כאן יקרו באופן אוטומטי, אם תאפשרו להם. ומה אם הייתי אומר לכם שנולדתם לזה? אין זה משנה בני כמה אתם. מה שאתם עושים כעת...הו יקירים..כיצד אומר לכם זאת? מה שאתם עושים עכשיו הוא לנצח. כי כאשר תחזרו לפלנטה הזאת, כל מה שאתם עושים עכשיו יהיה חלקכם ולא תצטרכו לעשות זאת יותר. מה עובר עליכם כעת? נמשיך לשוחח על זה, אתן לכם כמה דברים לחשוב עליהם הלילה.

אלו הם המבחנים לעובדי האור, לנשמות העתיקות. מחכים דברים כל כך טובים בהמשך הדרך, אם רק תתנו להם להיות. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon – Master Channel Healer – Planetary Service


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb