• Racheli Ganon

סמינר קריון מאולורו - הערב המסכם


סמינר קריון מאולורו - הערב המסכם

סמינר קריון מאולורו: הערב המסכם

"איזו זכות וכבוד להיות כאן בארץ ה-Anagu. כולנו למדנו בדרכים שונות את סיפור הבריאה, שבע האחריות, אנרגיית המקום מושרשת בלבנו. אני כאן בכדי לעזור לכם לחבר את הנקודות אודות האנרגיות המשמעותיות הנמצאות כאן. ברצוני להזמין אתכם לעצום את עיניכם ולהרגיש את אנרגיית המקום הקדוש בוא אנו יושבים, המרכז האדום של אוסטרליה, בסלע מונוליף הגדול בעולם, הידוע גם כ-"אולורו". במשך אלפים בשנים ה-אנגנו חיו כאן בהרמוניה שלמה עם אמא אדמה. במשך אלפי שנים הם היו שומרי החוכמה של האזור הזה. במשך אלפי שנים הם הביטו מעלה אל שמי הלילה וראו את מקבץ הכוכבים.

סיפור הבריאה שלהם הוא סיפורם של שבע אחיות ובמשך אלפני שנים, שורות השירים שלהם הושרו בכל היבשת, עם כל נשימה. תרבות ה-אנגנו עדיין חיה ועשויה בהחלט להיות התרבות החיה העתיקה ביותר בעולם. קריון שוחח רבות בתקשורו על השושלת שלהם והטוהר שהם נושאים עמם, בתוך ה-DNA שלהם. קריון גם סיפר לנו, כי ההורים הרוחניים שלנו, הם הפליאדות. הם ביקרו בפלנטה בכוונת תחילה, נושאים עמם עיצוב מקודש שהתחיל את מה שאנו קוראים לו – "הזריעה הרוחנית של האנושות". ביקור זה כלל אירועים רבים שקרו סימולטנית. האנושות התפתחה בדרך ייחודית בהשוואה לכל הדברים האחרים סביבנו. הפליאדות הגיעו בכדי לתת לנו את ה-DNA שלהם, שהוא ה-DNA של היקום. חלקים מה-DNA שלנו הותכו בתהליך שיצר 23 כרומוזומים במקום ה-24 השכיחים. באותו הזמן בו הפליאדות הזריעו את האנושות, הם גם יצרו את רשתות הפלנטה הכוללות גם את תודעה גאייה.

כחלק מהעיצוב המקודש שניתן לנו על ידי הפליאדות, הוצבו קפסולות זמן בתוך ה-DNAשלנו, בגאייה ובלווייתנים והדולפינים. קפסולות זמן אלו הן כולן חלק ממערכת תומכת שקריון קורא לה – "מסלול מהיר להארה". ההנחה לגבי קפסולות זמן אלו הייתה תמיד כי הם יופעלו וישוחררו כאשר האנושות תגיע לתדר מסוים. התדר הזה הוא מדידה ישירה של התודעה הקולקטיבית שלנו. ב-2012 עברנו את הסמן, בו האנושות בחרה באופן מרשים באהבה וחמלה במקום שנאה ויותר...

אל תתנו לכיסים הדמוגרפיים הקטנים של האנושות שעדיין תקועים בתודעה נמוכה, לשטות בכם. הם המיעוט. אך מאחר והם כל כך מושקעים באנרגיה הישנה, הם עושים כל שביכולתם לאחוז בפחד ובחשכה. אך פחד וחשכה אינם יכולים להתקיים באור. כשהפליאדות הגיעו לכאן, הם שמו את עצמם במצב קוונטי על פני כל הפלנטה באזורים שונים, אך במיוחד בתוך קפסולות-הזמן של גאייה. קפסולות אלה מיוצגות על ידי 12 Nodes ו-Nulls עיקריים שעבדו יחד כזוגות קוטביים. אנרגיה קובעה במקומות אלה, בהנחה שאם האנושות תצליח להגיע לתודעה גבוהה, מקומות אלו ישחררו אינפורמציה עבור האדם האינדיבידואל כמו גם עבור כל הפלנטה. ישנה גאומטריה מקודשת בין הזוגות הללו. 12 קפסולות זמן אלו נמצאו על אדמה קדושה ויצרו אנרגיית דחיפה-משיכה עבור הפלנטה ועבור מערכת השינוי של האבולוציה, במידה ותופעל.

קפסולות הזמן הן קדושות, ברובן לא נגעו עדיין, הן מוגנות ומייצגות את תבנית הבריאה הפליאדית המקורית. אולורו מייצג אחד מ-12 האתרים הקדושים בם קפסולות הזמן קיימות. מעל 40,000 שנה נשאו ה-אנגנו את השושלת הזו בתוך ה-DNA שלהם. קריון תאר את ה-DNA שלהם ככזה שהוא במרחק צעד אחד מהפליאדות. מה שהופך אותם לנביאים, לחוזים, בדרך שקשה להסביר. הם נותרו טהורים בזכות המיקום המרוחק שלהם והבידוד שלהם על הפלנטה.

שאר 11 האתרים מאוכלסים בצורה שקשרי הדם שם הפכו להיות מעורבים ומטומאים מרוב מבקרים. וכל זאת דרך הבחירה החופשית הקיימת בכדור ארץ. 12 הקפסולות עוצבו לקבל את אנרגיית הדחיפה-משיכה המועברת מהמקור המרכזי הגדול. ולמרות זאת, רק לאחר שארבע מהזוגות זוהו, נפתחו ושוחררו, רק אז התשדורות יכלו להגיע לאנושות באמצעות הרשתות. במהלך מקהלת הבריאה של ד"ר טוד, קריון זיהה את הקפסולה החמישית שהופעלה והצטרפה לאחרות בשידור אינפורמציה רוחנית אל תוך הרשתות. ה-Node הוא – אולורו. ה-Noll הוא – הר לוגן בקנדה.

כל חמשת זוגות הקפסולות הן כעת מעצימות את הגעתם של כלים חדשים עבור האבולוציה הרוחנית. ברצוננו לברך את אבות אבותינו, הפליאדות, האוחזים בתכנית הבלו-פרינט של החיים ובתבנית הבריאה, שהם השרישו בנו ובגאייה. ברצוני לכבד את ה-אנגנו על הידע והחוכמה שלהם, ועל תפקידם כשומרים על האדמה הקדושה הזו. ולבסוף, ברצוני לכבד את כולכם היושבים או המקשיבים לקולי, על כך שאתם כאן בשנים המשמעותיות האלה. יחד אנו בונים גשר ליצירת ה-"נורמאלי החדש". ארץ חדשה מלאה באהבה, חמלה, סובלנות, יושרה והפעלה של כל המילים הללו. בהחלט, אנו זורעים את זרעי השלום, אדם אחד מדהים בכל פעם.....תודה".

דבר נוסף על ה-Ana gnu :

סיפורם המופלא של ה-אנגנו הועלה לבמה ב-2013 ותועד בסרט נפלא הכולל בתוכו את כל שרשי תרבות החיים העוברת דרכם כבר 40,000 שנה, בסיפורים, שירים, ריקודים, אמנות ומוסיקה שהם חלק מלבם הלאומי.

הם מגוללים במופע מערכות יחסים בין גברים ונשים, חשקים גבריים ואכפתיות נשית, קשרי משפחה, הכוחות הבלתי-צפויים של הקסם, והכוח המיוחד שהוא סיפורם של הפליאדות הקיים בכל מקום בעולם.

פרויקט השירה בקמברה, שורות השיר אותם שרה גם המקהלה לפליאדות, כולל ראיונות המגוללים סיפורים אישיים בלינק – www.thesevensisterssonglines.com

תרגום ועריכה – רחלי גנון


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb