• Racheli Ganon

סמינר קריון בסדונה - תקשור של סטיב רוט'ר


סמינר קריון בסדונה - תקשור של סטיב רוט'ר

סמינר קריון בסדונה - תוקשר על ידי סטיב רוט'ר

ברכות מבית. מה הוא בית? אנו קוראים לבית Home עם H גדולה, ועדיין כל כך קשה לנו להיזכר בתהליך הזה. אך אנו אומרים לכם יקירים, הייתם כאן מן ההתחלה. מתחילתה של הפלנטה כשעוד היה כאן כל כך חם ומלא בגז, באתם הנה כרוחות. הייתם בגוף אור אז, הרבה לפני הדחיסות. וברגע מסוים, אחד מכם ישב שם, באזור היפהפה הזה ואמר לכם:"האם אתם רוצים לשחק במשחק חדש? בואו נשחק משחק בו נשים צעיף מעל לראשינו ולא נוכל להיזכר במי שאנחנו. ואנו ניתקע אחד בשני וכנראה גם נכאיב אחד לשני מידי פעם, אך גם נאהב אחד את רעהו ונמצא יחד מה אנו עושים כאן".

וכולכם הסכמתם. וצעדתם קדימה במשחק החדש הזה. ואף פיתחתם אותו והתפתחתם באמצעותו כל כך הרבה פעמים. זה היה מחזה מופלא עבורנו לראות. אתם טמנתם קריסטלים בדרככם ולראות זאת מהפרספקטיבה שלנו זה יותר מיפהפה. כי באתם לעולם עם הצעיף שלראשכם וניסיתם למצוא את הדרך. את אותה הדרך שהכנתם עבור עצמכם. לעיתים קרובות אתם רואים או מוצאים את אחד הקריסטלים היפים שהנחתם לעצמכם בדרך בכדי לסמן אותה כשלכם.

והרבה מאד פעמים, יקירים, נתתם את הכוח שלכם לקריסטל. הערצתם את הקריסטל. אמרתם לו – אתה הכבוד!! אנו רק הישויות הקטנות. והקריסטל ניסה כל כך לשקף את אורכם. אך לעיתים קרובות לא הייתם מסוגלים לראות זאת. חלק מזה היה עצם המשחק עצמו והדרך שבה הגיתם תכננתם והנחלתם אותו. כל זה משתנה כל כך מהר עכשיו.

הצעיף אינו הופך להיות רק שקוף, אלא הוא נעלם לחלוטין. אתם מתחילים לראות מי אתם באמת. זה לא יהיה קל יקירים כי אתם לוקים בתסמונת BS – Believe Systems – מערכות אמונה. לפרק ולפתוח אותן, זה החלק הגדול ביותר עבור כולכם. להעז לחשוב מחדש. מבראשית. כי מה שאתם רואים בקריסטל אינו האור מהבית. זו ההשתקפות האישית שלכם, של אורכם.

כל דת על פלנטה ארץ נועדה לשקף את הכוח שלכם. כל ספר נוצר רק כדי לעזור לכם להיזכר במי שאתם. האם זה אפשרי להיזכר בכל החלקים של זה? ממש לא. ובדברים אלו עזר לכם הצעיף. אך עתה כשהוא הופך להיות שקוף לחלוטין, אתם יכולים לראות. בטחו בזה. צעדו לתוך זה. העזו לשים את עצמכם ראשונים בשורת האנרגיה כמקומכם הטבעי. כפי שהוזכר קודם, יש הבדל עצום בין להיות אגואיסט ולבין לשים את העצמי ראשון. זהו המקום החוקי והלגיטימי שלכם.

כשתפגשו או תראו את הקריסטלים בדרך, כשתראו את השתקפות אורכם בתוכם, בכל הדרכים היפות שהן אתם, אמצו זאת אל לבכם. קחו בעלות על זה. דעו שאתם מתפתחים פעם נוספת במשחק המדהים והלא ייאמן הזה. במקור, הגעתם הנה בגוף אור בכדי לעזור לפלנטה בתהליך ההיוולדות בכל הרמות השונות שהיא עברה ושאתם הובלתם אותה דרכם.

כעת, לאחר שיש לכם כל כך הרבה אנרגיה דחוסה, אתם צועדים חזרה אל גוף האור. ממש עכשיו. האם אתם זוכרים מי אתם? אנו זוכרים. ואנו נאחז את האור הזה עבורכם, עד שתוכלו לאחוז בו בעצמכם. לכבוד ייחשב לנו הדבר. אספבו.

ובנימה אישית,

לחלק גדול מאיתנו הוסר הצעיף בהוואי, במסגרת המקהלה העולמית הלמוריאנית שפתחה את שערי האנרגיה החדשה ב-21.12.2012. כך חווינו את עוצמתו של הפרץ האנרגטי הטוב והעצום הזה שהגיע מהעבר השני ועבר דרך גופינו בכדי להתכייל ולהתקרקע. זה היה רב מלהכיל, האינטגרציה שעברנו לאחר מכן ארכה חודשים, ועדיין לא הומצאה המילה שיכולה לתאר את האירוע. בתוך המקהלה היו קומץ של אנשים שאיבדו את האדם הקרוב להם ביותר באותו שבוע ממש. גם אני נכללתי בקומץ הזה. בתוך האבל הגדול והעצום ביותר קיבלנו מתנה שעד היום אנו מנסים להכיל אותה ונפעמים מקיומה בכל פעם מחדש.

זכינו לקבל מסר מהאהובים שלנו מהעבר השני של הצעיף ללא כל צעיף. בצורה נקייה בהירה וטהורה. באותו שבוע בו הם עברו לעבר השני, היינו אתם באותן שעות בזמן התהליך בו האנרגיה שלהם הוטמעה בתוך ליבנו והבנו באותו הרגע כי כל מה שהאמנו בו כל החיים הוא אמת לאמיתה. ובידיעה שהמרחק בין העליונים והתחתונים מתקצר יש כל כך הרבה נחמה. שאלנו, כיצד זכינו למתנה שכזו, לנחמת הנצח הזו? וקריון הסביר לנו כי אנו הם אלו שהלכו בדרך בחשכה מוחלטת ובאמונה שלמה המוארת רק על ידי נוכחותנו. אנו היינו השמאנים, המכשפים, הקוסמים, המאסטרים שנשלחו לכל מחשכי האופל האפשריים. לא רק בגלגול הזה, אלא במשך מאות ואלפי עידנים וגלגולים. זו הייתה נקודת ציון לסופו של מסע ארוך מאין כמוהו שסופו היה טוב מאין כמוהו. עברנו את הסמן.

לדברי קריון, לסוג כזה של אמונה מוחלטת מגיע לראות ולחוש את האמת. זה היה הרגע השלם והמכונן ביותר בחיי. חוויה של פעם בחיים שזרמה בכל מנעד החוויות, הרגשות, הזיכרונות, מאוגדת בערימות של רב-ממדיות אינסופית של הכרה, וחושפת רבדים אינסופיים של הארה, ידיעה וחוכמה שהם מנת חלקה של נשמה עתיקה באמת. אני ערה ומוארת, שלמה ומושלמת, מתעלה בפלנטה שעזרתי בהיוולדותה. כך אני, וכך גם אתם.

Transcribed Translated and edited by – Racheli Ganon


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb