• Racheli Ganon

נשמת הכוכב - רחלי באמצעות סיריריון


נשמת הכוכב - רחלי באמצעות סיריריון

נשמת הכוכב / סיריריון

שלום וברכה, כאן סיריריון, הדובר הגלקטי האישי שלך, ליבך נמצא במקום בו אנו יכולים לספר לך סיפור שנמצא אצלנו והוא במרחק שנות אור ממך.

הסיפור מתחיל בבוקר בהיר אחד בו נשמה חדשה צלולה וטהורה ירדה לאוויר העולם וחיפשה לה חברים כמותה. היא הסתכלה מסביבה ולא היה שם שום דבר שישקף אותה, שיראה לה מי היא ומה היא עושה ומה המתנות שלה בחיים האלה. היא הלכה לאגם והוא הראה לה את פרצופה, החזיר לה בדיוק את כל מה שהיא. ועדיין, היא לא ידעה מה היא, לא נפתחה לעצמה, לא התעוררה, לא רצתה לראות, לא רצתה לדעת, לא רצתה לשמוע, ואז יום אחד הופיע המשלים האנרגטי שלה. הוא היה כל מה שהיא לא הייתה ובכל זאת, עדיין השלים אותה בצורה שלא תתואר במילים. היא אחזה בידו וראתה עולם חדש ושלם הנפרש מחדש לפניה. הוא היה המראה המשלימה הטובה ביותר שלה. אך לא עבר זמן והמשלים שלה רצה לחוות את הדברים בנפרד. היא הביטה בו ופתאום המראה כבר לא הייתה זכה ורכה ונכונה וראויה. פתאום היה בה עיוות, סדק. היא החלה לאהוב את עצמה רק כשהוא אהב אותה, היא העריכה את עצמה רק באמצעותו. הזהות שלה התבוללה בתוך הזהות שלו. היא לא ידעה היכן הוא מתחיל או מתי היא נגמרת. היא לא ידעה, שכחה איך זה מרגיש להרגיש לבד, להיות בכוחות עצמה, להביט פנימה, לחפש את המראה הפנימית, במקום להביט החוצה ולראות מראה שבורה..."השלמות נמצאת בתוכך", אמר לה קולה הפנימי. עקבי אחריה בליבך. אז נפרש בפניה שוב העולם ומלואו והפעם הוא היה אחר לגמרי. היא נחשפה לעולם הפנימי הנפלא והאישי שלה בזכות הסדק שבמראה. היו שם צחוק ודמע, ושירה מופלאה, וחוכמת הילידים ואהבה טהורה, הייתה שם שלמות עטופה בשלווה קטנה, מרוככת. היו שם כל הדברים. ים של דברים. הגלויים, ואלו שעדיין מעט נסתרים. היא הייתה נפעמת ביותר מהגילויים החדשים ואצה רצה ליישם אותם בעולמה. היא באה עם כל אוצרותיה, נגעה באנשים והם נרגעו ונפעמו, והתחברו לכל הרגשות כולם, שעלו וצצו, ואפשרו להם בזכותה, להתחבר עמוק לעצמם. ואז גם הם פתחו את תיבת הפנדורה שלהם וצצו ממנה אוצרות לרוב, מכל מה שהיה, וכל מה שהם. לפעמים, בשעת לילה מאוחרת יושבת לה הנשמה המתוקה ושטה לה בחלומותיה היפים....ומרחוק היא שומעת קולות רפרוף על מלאכים, קולות של כנפיים נפרשות ונפתחות לרווחה, כנפיים של לבבות המתחברים למוסיקה האישית שבתוך ליבם.

יום אחד, בגלקסיה רחוקה, נוצרה ילדה תמה, מלאה בתום, בחום, ילדה של אהבה טהורה. היא לא ידעה שהיא אהבה עד שאהבת חינם מילאה את ליבה בעוצמת הליבה....היא לא ידעה כי ליבה פתוח לעולם עד שנסגר.

מתנת הבורא אלינו היא לשבור לעיתים מעט את המראה, את התמונה....בכדי שנוכל לפתח מודעות וללמוד, לצמוח ולגדל תודעה בריאה. המזכירה לנו בכל יום ובכל שעה את הכוכב הזוהר ביותר בשמיים, ממנו באנו ואליו נשוב בבוא העת. החיים הם חלום קצר מועד. נשיקת חיים מסתיימת ברגע....נדיר. תודה סיריריון.

כשזרע מגיע לביטויו המירבי, הוא חייב להגיע לא מוכן לחלוטין. הקליפה נשברת, הפנימיות שלו יוצאת החוצה והכול משתנה. למי שאינו מבין צמיחה מה היא, זה נראה כמו הרס טוטאלי.....

Racheli Ganon – Master Chanel Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb