• Racheli Ganon

מסר ממאסטר האהבה לשנה החדשה


מסר ממאסטר האהבה לשנה החדשה

מסר ממאסטר האהבה – אנו מגבילים את המודעות שלנו בכדי לשרוד

התכוננו לכמה אירועים בלתי-צפויים שיתגלו בתחילת 2016. הרבה קורה ברבדים העמוקים של הקולקטיב האנושי בעודכם מכינים את עצמכם קולקטיבית ואינדיבידואלית להתעוררות שלכם. תוצאות ההכנות האלה יתחילו להיראות במספר תחומים במאמץ האנושי הכללי. יהיו הרבה דברים שיעניינו ויסקרנו אתכם בשנה החדשה. למרות חוסר ההסכמות והקונפליקטים המתרחשים ומתמשכים בכל העולם, אשר המדיה משתמשת בהם בכדי לפתוח עוד ועוד את כל האג'נדות המונעות מפחד, וכל זאת רק כדי לעודד אתכם להאמין כי דברים הולכים להיות "גרועים" יותר.

להתעורר משמעו להפוך להיות חופשי. חופשי מכל המטען הפסיכולוגי והרגשי המרוקן את שדות האנרגיה שלכם וחותר תחת ההתלהבות שלכם כל החיים, משאיר אתכם מדוכאים וללא מוטיבציה, בעודכם נאבקים עם מעגל יומיומי של מחויבות ארציות, גשמיות. התחייבויות המתגברות במספרן ללא קשר כמה מהם כבר פתרתם וכמה הותרתם מאחור. עולם האשליה בו נראה כי בני-אנוש נמצאים באינטראקציה כישויות אינדיבידואליות, כאשר נראה כי כל אחד נמצא במאבק תמידי להישרדות בעודו מחפש נואשות אחר אהבה וקבלה, זוהי סביבה מאד תובענית ומתישה. אך כל אחד מכם בחר להיות כאן בעת הזו, כדי לחוות ולהתנסות ולגדול בזכות השיעורים שהצבתם בדרככם לעצמכם לפני שהתגלגלתם בגוף. וגם כדי לעזור לאנושות באופן כללי, להתעורר.

לכל אחד מכם יש מטרה מהותית וחיונית על פני האדמה, בכל רגע ורגע. אך לחשוף את המטרה הזו ולאפשר לה לצוף ולשנות את חייכם, זה לא קל. למרות שזה פשוט. פשוט? כן! פשוט עליכם להפוך להיות אהבה בפעולה.

העולם בו אתם חווים את החיים כבני-אנוש נראה כה אמיתי ומסוכן, כך שרק לחיות זה דורש את כל האנרגיה האישית שלכם והמשאבים, ומותיר מעט מאד זמן או מוטיבציה עבור המטרה הרוחנית המהותית. כשאתם מרגישים מפוחדים ומאוימים, ההגנות שלכם עולות ואתם מסתתרים מאחורי מסיכות כתחפושת לזהותכם האמיתית. הזהות האמיתית שלכם היא אחת עם כולם ועם אלוהים. במקום זאת, אתם פוחדים אחד מהשני, אפילו במערכות היחסים האינטימיות ביותר. כי בגידה באמון הופכת להיות תחום בפני עצמו.

הדרך היחידה בה ניתן לצאת מהביצה של הפחד היא לשחרר ולאפשר לאהבה לכוון אתכם בכל רגע נתון. אך בגלל שהסביבה הלא אמיתית והמאיימת שלכם נראית כל כך אמיתית בעיניכם, נראה כאילו זה מהלך עניינים מטורף, כזה שנועד להסתיים באסון. במשך עידנים החכמים באו והתערבו בתוככם לעיתים קרובות בכדי להדגים את דרך החיים הזו. ובעודכם למדים ומכירים בחוכמה ובשיעורים שהם לימודו והדגימו, הצלחתם לשכנע את עצמכם שהם באופן מיוחד – "מיוחדים", ושכל מה שהם עשו והדרך בה הם חיו היא בלתי-אפשרית לאנשים "נורמאליים".

כעת, כשכוח הצונאמי של האהבה הזורם בחופשיות לרוחב הפלנטה, יותר ויותר מכם חשים את השפעתו ומעריכים מחדש את חייכם ואת הדרך בה אתם חיים אותם. אתם מכירים בעובדה כי החיים נועדו להיות חוויה הרבה יותר מרוממת ומספקת הרבה יותר מאשר סגנון חיים המושתת על חומר טהור יוכל לספק אי-פעם. וכך אתם פונים פנימה בכדי לעסוק ולשלב תרגולי מדיטציה והרהורים. תרגילים אלו מאפשרים לכם למצוא בתוך תחושת שלווה ועמידות המאשרת עבורכם כי טבעכם האמיתי הוא אכן רוחני, בעודו נותן לכם את הכוח להסיר את המסכות ולפעול על בסיס יומי ממקום של כוח פנימי אותנטי, בו העיסוק הוא מאהבה ולא מפחד.

אתם, כפי שרובכם יודעים, ישויות רוחניות בעלי כוח עצום ויצירתיות, אשר חווים חוויה זמנית מוגבלת כבני-אנוש בתוך אשליית העולם שבניתם, כשקיבלתם על עצמכם את ההחלטה להיות נפרדים ולצבור את הכוח והידע שלכם שהם לחלוטין הכי לא אמיתיים שאפשר, הכי רחוק מהאמת שחיי הנפרדות מן המקור מאפשרים לכם. כי הרי אתם כבר יודעים כי נפרדות אינה אפשרית. כי יש רק את כל שישנו, שהוא אחדות הקיימת בשדה יצירתי אינסופי, בו אהבה היא הכוח ההופך את כל מה שאפשרי, לאפשרי. שדה הפוטנציאלים שלכם. All that is which is Oneness.

על ידי כניסתכם לאשליה, הסביבה הלא אמיתית והזמנית שבניתם עבור משהו רגעי שנראה כמו הסחת-דעת מבטיחה ממצבכם הטבעי שהוא יכולת יצירתי חסרת-גבולות, בתהליך זה איבדתם ואז גם שכחתם לחלוטין מי הייתם. זו הייתה הכוונה שלכם, להיות חלק מהמשחק. אך אלוהים בהבנתו עד כמה אבודים, מפוחדים ומבולבלים תהפכו להיות, מיידית סיפק עבורכם את האמצעים המאפשרים להחזיר ולשלוף את הזיכרון, להתעורר מהחלום, ולחזור לביתכם האלוהי, למרות שמעולם לא עזבתם אותו.

כן, כל מה שבניתם בכדי לשחק בתחושת הנפרדות היה ועדיין מאד משכנע ברגע שאתם מחויבים לו ונראה כאילו אתם מוצאים את עצמכם בתוכו. אתם מחולקים לישויות אינדיבידואליות במספר עצום שאינו מוגדר מרוב אינסופיותו, שכל אחת מהן חשה בודדה, נטושה, לא חשובה ובעלת מעט ערך אם בכלל. ביקום שנראה כל רחב אתם מוצאים את עצמכם והפחד עולה. פחד הוא אינו אמיתי בעליל. ולכן מעולם לא חוויתם אותו. אך בתוך האשליה, זה עלה כי לפתע נראיתם אינדיבידואלים קטנים וחסרי משמעות המנסים נואשות לשרוד בסביבה עוינת, בה האחרים, ממש כמותכם, התמודדו עם אותם הנושאים באינספור דרכים שונות ומשונות. ההתנסות הייתה ונותרה עדיין עצומה ומוצפת רגשית.

בכדי לשרוד אתם בוחרים להגביל את המודעות שלכם בכדי שגודל האשליה וחוסר המודעות שלכם יוחבאו מכם היטב. זה עזר להגביל את כמות הפחד והטרור שהייתם עשויים לחוות. למרות זאת, במאות השנים האחרונות, המדענים שלכם התחילו להבין עד כמה רחבה היא האשליה וההכרה המזעזעת הזו הובילה אתכם לחפש מוצא מחוסר המשמעות הזה שנראה לעין, וללכת לכיוון תכנית תרשימים גדולה יותר של הדברים.

במהלך דורות רבים של אשליה, תמיד היה משהו שאנו קוראים לו – "הפילוסופיה הנצחית". בה נראה כי כל הדתות המרכזיות בעולם תמיד הציעו את אותו המסר הרוחני הבסיסי. מסר של אהבה ללא תנאי. אך בעוד הדתות הללו התמסדו והפכו להיות הזרם המרכזי, המסרים הפכו להיות מושחתים. כי אלו הראשונים שהלכו אחר הישויות האוהבים, מייסדי הדתות האלה המסובבות על דתם ודרך חייהם, כמעט באופן קבוע חיפשו וביקשו לרכוש לעצמם כוח אישי והשפעה דרך החיבור שלהם לאחד הקדוש. כתוצאה מכך, רוב הארגונים הדתיים, וגם הארגונים שקוראים לעצמם "קהילה", במקום להראות אהבה בפעולה, בנו לעצמם כוח ממנו המנהיגים שלהם יכלו לקבל יתרונות חומריים בעודם משעבדים כמויות של נשמות בנפרדות, שחיפשו ישועה בייאושם. המייסדים הללו, על ידי שכנוע להיכנס לריבונות ולתמוך בהיררכיה, השתמשו בתמיכת ההמונים למטרותיהם האישיות המרושעות.

כעת המודעות לשחיתות מסוג כזה נפוצה לרווחה, וקשרי הדם של "העלית" שנהנו והיו חלק בשימוש בשיטות האלה במשך עידנים, אינם יכולים יותר לשלוט על האנושות. האנושות, כפי שציינו בעבר, עשתה החלטה קולקטיבית להתעורר לתוך המורשת האמיתית שלה כישויות אלוהיות שאינן נפרדות, והן אחד עם האלוהי. וההחלטה הזו היא בלתי הפיכה. (תודה לאל שאין כפתור UNDU ברוח). אתם תתעוררו. כי זהו רצונכם ורצון האלוהים וכך קורה. וגם בשל העובדה שאתם כבר מתעוררים.

המטלה העיקרית או היחידה שלכם בעצם היא לאהוב בכל רגע. אתם יודעים כי אהבה היא תמיד התשובה, לכל שאלה שנשאלת. כי באהבה אין "אם" או "או" או "אבל"....אין ספקות. אז לכו לפי הדברים שאתם מדברים במו פיכם. כך העולם משתנה. על ידי האנשים. אנשים כמותכם, ההולכים את הדברים שהם מדברים, הולכים את משנתם. Walk the Talk . דברים אינם משתנים על ידי שיח רטורי או ויכוח ובטוח שלא על ידי מלחמה וקונפליקט. העולם משתנה באמצעות אדם אחד בכל פעם, וכעת הגיעה העת בה כל האנשים משתנים יחד.

הרצון להשתנות קיים. זהו הרצון האלוהי. כך גם הכוונה. כי לכולכם היה כבר מספיק כאב, סבל ומלחמה. לכן היו בטוחים להיכנס פנימה בכל יום ולאחוז באור האלוהי גבוה בהתכוונות שלכם להיות צינור או ערוץ דרכו שדה האהבה של האלוהי, אותו צונאמי של אהבה, יזרום בחופשיות ובשפע בכל רגע, על כל הפלנטה. התוצאות ידהימו אתכם.

אחיכם, האוהב, JESUS

Source – John Smoleman

תרגום מסר זה הוא תוצר של אהבה בפעולה מנשימת בראשית, המזמינה אתכם לחוות צונאמי של אהבה בטיפול ייחודי ליצירת חלל של זמן ומרחב אלוהיים המתיישר עם האהבה שהיא אתם


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb