• תרגום תמלול ועריכה – רחלי גנון ©

מסר מהמלאך מיכאל - ספטמבר 2015


מסר מהמלאך מיכאל - ספטמבר 2015

מסר ממלאך-הקשת מיכאל / פדרציית האור הגלקטית דרך רונה הרמן

תרגום תמלול ועריכה – רחלי גנון ©

מאסטרים אהובים, חזרה לדרך הצרה של התעלות בתודעה היא התחלה של התעלות ההפכים בה אין טוב או רע, נכון או לא, רק בחירות הרמוניות בתוך ספקטרום הדואליות המוסכם מראש. כמאסטרים מועצמים ומתפקדים עצמאית, תעשו רק את הבחירות הגבוהות והטובות ביותר לטובת הכלל.

לאט ובבטחה, חוסר המשולמות שיצרתם בעולמכם הפנימי והחיצוני כאחד – מתוקנת. לקח הרבה זמן לפלנטה ולאנושות להגיע למצב הנוכחי של חוסר שלמות שהוא כל כך נפוץ ושכיח כיום. רמת ההתקדמות בטרנספורמציה שנעשה על ידכם, לגיונות האור הארציים, בזמן כל כך קצר, הוא באמת ובתמים פלאי. בהחלט. דלתות הרב-ממדיות של העבר נסגרות, ודלתות העתיד נפתחות בקצב מהיר יותר ויותר, בעוד תהליך ההתעלות מואץ.

הפחד משינוי היה גורם שליטה מרכזי במודעות התודעתית שלכם במשך המון זמן. בתחילת המסע שלכם לתוך הדחיסות, ראיתם מגוון רחב מאד של ביטויים עצמיים ושוני. שמחתם על כל בריאה חדשה, אך במהלך ההתנסויות הארציות שלכם, שכחתם כי אתם יוצרים במשותף והטלתם ספק בכל מידה של יכולותיכם היצירתיות. ואכן יש לכם חיבור ישיר למקור העוצמתי של הבריאה המונע על ידי נהר החיים והאור.

כשלמדתם לנשום עמוק וללא מאמץ, התעליתם אל מרכז הלב הקדוש שלכם בו הבורא והבריאה אחד הם. זה היה הזמן בו התעוררתם ונוכחתם לדעת כי אתם מתנסים במציאות שלכם דרך צעיף של אשליה. שאתם הם החולמים כמו גם החלום עצמו. כעת אתם מתחילים לשחרר את עצמכם מהקשרים עם מסת התודעה ותבניות האמונה שלה, ואתם מתחילים לחפש את האמת הגבוהה שלכם. בזמן הזה, אתם מתחילים את המסע חזרה לשלמות כשאתם שואפים לברוא מחדש את עצמכם כילדי השמש של אבא/אמא אלוהים, ישויות של אור וזו המורשת האלוהית שלכם.

הבורא הוא המקור של נשימת החיים. הנשימה היא קו החיים דרכו ניתן לנשום את כל שישנו. כשאתם נושמים, אתם מקבלים את המתנה הזו שמקורה בתוך חבל הליבה של הבורא. עם כל נשיפה, אתם שולחים את המתנה הזו של נשימה קדושה חזרה ולתוך שושלת מקור האינסוף של החיים. כשהצעיף שבין העולם שלכם לשלנו מתמוסס בהדרגה, אנו עושים את המיטב בכי לתת לכם את הכלים והידע שתזדקקו לו כדי לתפקד ולהרגיש בנוח במציאות מתרחבת, כבני-אנוש נשמתיים מאוחדים ומפותחים. חשוב עבורכם להבין כי יש לנו את היכולת להשגיח ולנטר את צורות החשיבה המרכזיות בהן גם האמונות הכי מכובדות של מסת הקיום במישור הארצי, ודרך כל החושים המפותחים ביותר שלנו אנו יכולים להשקיף ולהתבונן באור ובצללים בכל מקום בעולם.

אתם כעת מודעים כי ישנם חוטים של חיים ואור ששטים דרך יקום העל, לכל יקום וגם ליקום המחליף, לגלקסיה, למערכת הסלולארית, לפלנטה ולתוך כל ישות הנמצאת בהתעלות. ברגע שתתחילו להתעורר ולראות בצורה פעילה את העוצמה והחיבור תתחילו לבקש הדרכה וכיוון, קו האור האישי שלכם יגדל באורו ובחוזקו. אנו בשושלת המלאכים מקרינים חוטים של שברי אור הבורא דרך כל היקום החלופי. החוטים החיים האלו של האור מקרינים את האיכויות, התכונות, המעלות והמידות שאנו מגלמים כנציגים של אמא/אבא אלוהים וזו משימתנו האלוהית – להפוך אותם לנגישים לאנושית, לארץ ולכל הבריאה.

כשאתם מרכזים את התודעה שלכם בכל אחד מאיתנו, אתם מתחברים אוטומטית לאחד ממיליוני חוטי האור ואנו מידית מודעים אליכם. זה כמו להתכוונן לתחנת רדיו או להתחבר לתוך שקע אנרגטי. חוזקו של חוט האור תלוי בתדרים שאתם מגשימים או בהרמוניה והעוצמה של החתימה האנרגטית שלכם ושל העצמי של נשמתכם. נשמת העצמי של כל אדם מתאמצת לקבל על עצמה את תפקידה ההולם כבמאית של התנסויות חייה.

קיימת מידה של מלחמה המתרחשת בין נשמת העצמי וגוף האגו של התשוקה והתאווה. כי האגו אינו חפץ לוותר על השליטה לטובת מערכות גוף נמוכות יותר, פיזיות, מנטליות, רגשיות ואתריות. הנשמה היא נצחית וניתן לקרוא לה- האישיות של העצמי האלוהי שלכם. היא זוכרת מי אתם באמת ואת כל מה שחוויתם במסעותיכם הרבים כניצוץ אלוהי מודע. גוף האגו ומאווייו הוא חלק אינטגרלי מהאישיות הפיזית שלכם. הפיזי, המנטלי והרגשי קודדו עם התכונות, החולשות, העוצמות, האתגרים וההזדמנויות שבחרתם לחוות בחיים החשובים האלה. דעו כי תמיד הייתם אתם שבחרתם או הסכמתם לשיעורים הקארמטיים שנועדתם לפתור בכל מחזור חיים.

בחירה חופשית אף היא מיושמת מבפנים החוצה וגם בתקופות שבין מחזורי-החיים של ההוויה. (בין גלגולים). מציעים לכם וכך נוצרות ההצעות. על אף פי כן, אתם הייתם תמיד אלו שעשו את ההחלטות הסופיות. עליכם להתאמץ ולהתעלות מעל הסיטואציות המלחיצות של היום-יום בכדי שתוכלו להמיר רגעים של צרימה/חוסר הרמוניה לשעות של שלווה ורוגע. חשוב במיוחד שתתרכזו במה שנמצא בחייכם ובעולם האישי שלכם. וחשוב שתתחילו לדמיין את עצמכם כפי שאתם מבקשים/מתאווים להיות. הדגשנו כל עליכם לתרגל חוסר-שיפוטיות. וזה כולל חוסר שיפוט של העצמי. זכרו! כעת יש לכם גישה לכל חלקיקי הבורא של אור החיים אותם אתם יכולים למשוך קדימה אל תוך לבכם המקודש ולעולם אל תשכחו כי אלמנט חלקיקי הבריאה הזה יכול להיות מופעל רק על ידי האהבה והכוונה שלכם.

בנוסף, אנו מזכירים לכם כשאתם מבצעים אינטגרציה לתדר הנוסחה של השפע ומקבלים זאת כאמת שהיא שלכם, זה הופך להיות חלק משירת נשמתכם, מנשמת העצמי. לאחר מכן, תבניות התדר של השפע יקרנו הלאה מהפורטלים הקדמיים והאחוריים שלכם, ממרכז הכוח הסלולרי שלכם בסימן האינסוף ועל ידי כך יצרו זרם אינסופי של שפע וכל הדברים הטובים.

כבר שוחחנו מזמן על תכונת האגואיזם. זה התקבל כהלם לרבים מכם, כי זה עמד בסתירה לכל מה שלמדתם בעידנים הקודמים. אנו מבקשים מכם להביא בחשבון כיצד אתם יכולים להפוך/לשנות או לתת/להעניק מה שאינם דורשים מעצמכם תחילה? חובה עליכם להוות דוגמה זוהרת לאחרים ולחלוק את אהבתכם, אורכם וחכמתכם עם האדמה, האנושות וכל הבריאה.

כשאתם מתפקדים בתוך איזון הרמוני או מתוך אווירת הממד הרביעי הגבוה ואתם פוסעים לכיוון הכוח, המתנות והמודעות של תדר מימד חמש שהוא קריסטליות פירמידת האור שלכם, אז ניתנת לכם גישה לערי האור המוצבות בדרך אסטרטגית בממדים הגבוהים סביב הפלנטה. בעשותכם כך, אתם מתחילים את זרימתם של החלקיקים העקשניים של סם האהבה והחיים, אל תוך פירמידת מימד חמש של האישיות שלכם, שהיא ההעתק האתרי המדויק שהשארתם שם לפני זמן כה רב.

מנקודה זו ואילך, יש לכם אספקה של אור הבורא הזורם בנהר ורטיקאלי מאוזן של קו החיים שלכם, לתוך הכלי הפיזי שלכם, דרך צ'קרת הכתר בו האספקה תשוחזר בלבכם המקודש. ברגע שתתחברו למקור האלוהי הזה על העוצמה, האור, החיים, המציאות הארצית שלכם לעולם כבר לא תהיה אותו הדבר. עליכם לקחת את כל מה שאתם זקוקים לו, כי האספקה היא בלתי מוגבלת. ראו את החלקיקים הנוצצים האלה זורמים דרך גופכם בזרם של אור זוהר, מאזנים, מתמירים, משנים ומעצימים. דרך הטכניקות שניתנו לכם, במיוחד הנשימה הנצחית האינסופית, אתם תשלחו אוטומטית קדימה את המתנה המבורכת של לאור הבורא אל תוך העולם.

לאחר שתצהירו את כוונותיכם ותיצרו ריטואל כנושאי אור המעוגן בחוזקה במוחכם, לא תצטרכו להתרכז בשליחה קדימה של חלקיקי האור, כי גאומטריית הבורא תשב במקומה ותעקוב אוטומטית אחר השבילים שבחרתם. אתם יכולים ליעד אחוז מסוים מחלקיקי האור לפירמידת העולם או לפירמידה החלופית להתעלות האנושות והפלנטה ואתם יכולים גם להקדיש חלק לפירמידות בהם אתם חברים אקטיביים. גם אל תשכחו להחדיר ולהשריש את פירמידת העבודה שלכם, הפרויקטים שלכם וזרעי המחשבות שלכם, בחלק מאורו של הבורא.

כשאתם מרגישים כי אתם מוצפים באור ואהבה, והרוח היא הבמאית של חייכם והתנסויותיכם, אתם כבר לא מודאגים מלקבל את חלקכם באהבה, בעושר, בכבוד וכן הלאה...כי התוקף של מי ומה שאתם בא מבפנים. וזה המקום שבוא אתם זזים למצב חסר אנוכיות, של מאסטריות עצמית בו אתם יודעים כי יש לכם גישה למעלות העשירות ביותר ולכישרונות של זכויות אלוהיות מלידה. אינכם תלויים באף אדם ובשום דבר בעולם הפיזי. כי הפכתם להיות ישויות של אור,שליטים ריבוניים ואדונים לעצמכם.

אנו רוצים גם לפזר מעט בלבול אודות בחירה חופשית. כשאנו מבקשים מכם להתפלל שכל זה ייעשה, איננו מבקשים מכם לוותר על הבחירה החופשית שלכם. אנו מתאמצים לעזור לכם לעשות את הבחירות הגבוהות ביותר שאתם יכולים לעשות בצורה אינטליגנטית. זה יעזור להצהיר: "אני מבקש/ת עבור נשמתי דבר גדול יותר עבור טובתי הגבוהה ביותר וטובתם הגבוהה ביותר של הכלל".

בנסיבות עתידיות, לא תוכלו תמיד לדעת מה תהיה הבחירה הגבוהה ביותר. כשאתם קוראים לעצמי הגבוה שלכם בכל יום, כשאתם עולים ומבקשים להתיישר עם כל העצמי האלוהי שלכם עבור הטוב הגבוה ביותר בכל יום, אתם נותנים לנשמת העצמי שלכם רשות להנחות, להוות השראה ולהדריך אתכם. אתם תחזקו את החיבור בין העצמי הגבוה שלכם וישויות האור שיתחילו לתקשר אתכם דרך האינטואיציה שלכם ויעזרו לכם לעשות את הבחירות המושלמות בכל רגע נתון שבכל יום ויום.

בכדי לזרז את התהליך, תוכלו להצהיר בקול רם: "אני מניח/ה כעת את אישיות האגו שלו תחת שליטתו של העצמי הגבוה שלי בכדי שננוע קדימה במאמצים מאוחדים. אנו ניצור יחד רק יופי, הרמוניה ואיזון, בתוכנו ומסביבנו". זה יאפשר לעצמי הגבוה שלכם להתחיל לכוון אתכם ליעוד הגבוה ביותר אשר יזרז את תהליך השינוי ויבצע אינטגרציה של הגופים הפיזי, המנטלי והרגשי עם העצמי הרוחני שלכם. כולכם נדרשים לעשות החלטות חשובות ומשמעותיות בעודכם מתכוננים לעוד במימד החמישי שכבר מגיע. זכרו, אתם תמיד בשליטה על ההחלטות הסופיות שאתם בוחרים לעשות.

שנות השינוי המגיעות יכולות להיות הכי מרגשות ומספקות בחייכם. אם רק תתחילו להיכנס לתוך המוח הקדוש שלכם מתוך הלב המקודש שלכם. הבאתם קדימה במחזור החיים הזה הרבה כישרונות ויכולות מופלאים. אף על פי כן עליכם לאמץ גישה ולהביא את מתנותיכם אל תוך המודעות שלכם, בכדי שתוכלו להפוך אותם לשלמים יום ולשתף אותם עם אחרים. אפשרו לעצמכם לדמיין את העולם המושלם שאתם מבקשים ליצור ואז עקבו אחרי הדחיפה של הרוח בעודכם נוקטים בפעולות הנדרשות להגשמת חלומותיכם. עליכם להשתמש במתנות שבורכתם בהם כדי שיורעפו עליכם מתנות נוספות.

רבים מאלו הנוכחים בחייכם או אלו העשויים להיכנס לחייכם, ינסו לרפות את ידיכם ולהניא אתכם מהדרך שלכם. יהיו גם חברים ומשפחה שתשאירו מאחור בעודכם פוסעים בדרך ההארה. זה התהליך כשאתם למדים את השיעורים המוצגים לכם ואתם מוכנים להתקדם לכיוון האור. אחרים בסביבתכם עשויים להיתקע באשליה של הממד השלישי והרביעי וזו תהיה הבחירה שלהם. אז את תשפטו אותם. ברכו אותם ואפשרו להם ללכת בדרך שנבחרה על ידם ובמקביל אל תאפשרו להם להרתיע או להרחיק אתכם מהדרך שלכם.

לבבות אמיצים כמו שלכם בחיל חילוץ, אתם האמיצים מספיק בכדי לצעוד בדרך אחרת מאמונות פופולריות ותודעה מסיבית מוגבלת של אווירה מהממדים הנמוכים, היעוד שלכם מובטח. להפוך לדוגמה זוהרת לכל אלו שמסביבכם על ידי הקרנת אהבה והרמוניה. גם אם לא תעשו דבר יותר מזה, כבר תמלאו את המטרה האלוהית הנוכחית שלכם.

ראו את עצמכם מוקפים בלהבה סגולה של טרנספורמציה אז הקרינו את הלהבה הזוהרת הזו אל תוך עולם החומר. ראו כל מצוקה או צרה כזרע של הזדמנות בעודכם עוברים דרך כל שיעור ומרוויחים את הערך הלימודי שלו. דעו כי לעולם לא יהיה עליכם לחוות את הסיטואציה הספציפית הזו שוב. כשאתם נעים קדימה באומץ, מבקשים ומחפשים לחיות את האמת האישית שלכם, זהו הצעד הראשון בלקיחת הכוח האישי שלכם חזרה.

שוב, אנו מזכירים לכם, המיינד המקודש שלכם אוחז את זרע הזיכרון האטומים של עברכם ושל העתיד שלכם. המקור האלוהי האישי שלכם יועצם על ידי האב/האם האלוהיים. זרעי הזיכרון של העתיד חייבים להישמר באינקובטור של הלב המקודש וחלקיקי האור האלוהי המופעלים על ידי האהבה שלכם. דרך כוונה טהורה ופעולה הם יוכלו להיות מוגשמים בעולם דחוס של צורה.

שפע מכל הסוגים הוא הגשמה טבעית כשאתם בכוונון הרמוני עם הרוח והתכנית האלוהית לטובתו הגבוהה של הכלל. יקירים, מעולם לא הייתה כוונה כזו שתהיו לבדכם במסע. אנו מכים להתאחד אתכם ולהיות עזר כנגדכם בזמנים המואצים הללו של שינוי. לעיתים קרובות ביקשנו מכם לקרוא לנו, כי אנו רק במרחק של מחשבה מכם. אנו מבקשים מכם כעת לדמיין זרם של אור, קו חיים היוצא ממרכז הלב ומתחבר אלינו. תוכלו ליצור קשר עם רבים מאיתנו, כמה שתרצו. ויחד אנו נקיף את הכדור עם חוטים של אור הבורא. אתם אהובים בצורה עמוקה ומשמעותית.

אני המלאך מיכאל.

ובנימה אישית, מסר לשנה החדשה,

http://www.healingwithinthelight.co.il/document/99,0,1045.aspx


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb