• Racheli Ganon

ילדי האינדיגו ילדי הקשת ילדי הקריסטל


ילדי האינדיגו ילדי הקשת ילדי הקריסטל

ילדי האינדיגו, ילדי הקשת, ילדי הקריסטל / מלאני בכלר

בנקודה הזו בזמן בוודאי שמעתם על ילדי האינדיגו, הקשת והקריסטל. ייתכן וקראתם כי הילדים האלו מגיעים עם "טכנולוגיות רוחניות חדשות", בכדי לתמוך באנושות ובאימא אדמה במעבר הדחוס, להתעלות לרמות גבוהות יותר של אור ואהבה. בוודאי יצא לכם כבר למלא כמה שאלונים אודות דפוסי ההתנהגות והמאפיינים של הילדים (והמבוגרים...) האלה, בכדי להחליט האם הילדים שלכם מתאימים לתבנית אף הם.

אתם עשויים לדעת זה מכבר כי ילדי האינדיגו הם לעיתים קרובות בעלי רצון חזק, רגישים במיוחד, בעלי גלאי אמת פנימי ועם מעט מאד סבלנות לבירוקרטיה או לסמכות שאינה ראויה. ילדי הקריסטל הם טיפוסים אמפאטיים, טלפתיים, שקטים ובמקביל הם מורים רוחניים עם חיבור חזק לטבע ולשושלות הרוחניות. ילדי הקשת באים לעולם ללא קארמה. הם שלווים, מוכשרים מבחינה רוחנית מגיל צעיר, והם נרגשים לדבר ולחלוק באהבה ובשמחה את מה שהם יודעים אודות הרוח.

האמת היא כי תוויות אלה נכונות בעיקרן. כבני-אנוש, זה אך טבעי עבורנו לחלק לקטגוריות, לשים תוויות ולמיין דברים בפיסי, כדי שיהיו הגיוניים עבורנו. זה בדיוק מה שקורה עם הילדים הנולדים באנרגיה החדשה. הם מסווגים בהתאם לדפוסים נפוצים של התנהגות בכדי להחדיר הגיון בהבדלים בין הילדים הרבים בדור החדש כאשר משווים אותם לילדים בעבר. הילדים החדשים, הידועים גם כילדי הכוכב, הקשת, הקריסטל והאינדיגו, הן הנשמות המאפשרות את העלייה המתמשכת של התדר בכדור הארץ, בו האנושות מסוגלת להגיע לשושלת הפיסית ולשמר תדר גבוה יותר.

ילדים אלה יכולים להכיל יותר מהאמת האותנטית של העצמי שלהם שהוא אותנטי, רוחני, אלוהי ורב-מימדי. הם באו לפלנטה עם מטרה מוצקה. התדר הפנימי הגבוה שלהם תומך להשיג את מטרות החיים מהתבנית האלוהית המקורית שלהם כישויות רוחניות בגוף פיסי. בנוסף ללמידה וצמיחה כנשמות אינדיבידואליות, ילדי האנרגיה החדשה נמצאים כאן על פני האדמה לעזור להפיץ אהבה ואור, להעלות את התדר של הפלנטה ולהזיז את האנרגיה הישנה. ובמקביל לעזור לקדם את תהליך ההתעלות המתמשך של האנושות ושל הפלנטה, לרמה חדשה לחלוטין.

למרות שזה טבעי לרצות לתייג את הילדים החדשים, זה מתנגש באופן מסוים עם היעוד שהם באו איתו לכאן. בגדול, הם באו הנה בכדי לעזור לאנושות לצאת משושלת הדואליות והנפרדות לתוך הבנה מוגברת של האחדות והיכולת לבריאה חיובית משותפת בקנה מידה עצום. מאידך, תיוג יכול לשרת את המטרה ולהיות יעיל להורים הרוצים להבין טוב יותר את הצרכים של הילדים הרגישים, האמפאטיים, הרוחניים שלהם. וגם עוזר לילדים הנאבקים בכדי להשתלב ולהיות שייכים. וגם לאלו המרגישים אחרת, שונים, זרים.

זה היופי באנרגיה החדשה המתבטאת בילדי הכוכב. מאחר והם מחוברים לרמה החדשה של אהבה ואור, המימד המוגבר הזה הופך להיות זמין מיידית עבור כל האנושות. בזכות הילדים האלו הנמצאים על הפלנטה, כל התדר האלוהי, הרוחני, המתנות והפוטנציאל לתדר מוגבר הנוכחים בילדים האלה, הם נגישים גם עבורכם, כשאתם מתרגלים מדיטציה, נוכחים באהבה בכל הזמנים, ושומרים על המשכיות בצמיחה הרוחנית ובהתעלות. בעוד חלקים נוספים של האנושות ממשיכים להתעורר לרמות גבוהות ומוגברות יותר של תודעה ואהבה, עבור ילדי הקריסטל והקשת הדרך כבר סלולה. הם מגיעים הנה עם קודים מוגברים של הארה ואהבה ותודעה גבוהה שלמה.

הילדים החדשים כאן כדי לעזור לאנושות ולפלנטה לצאת מהתבנית הישנה של שליטה, פחד וגורל, ולהתיישר עם אהבה, חמלה ותודעה גבוהה יותר. המטרה המרכזית שלהם היא לקבע את התבנית החדשה על פלנטה ארץ בשנים הקרובות. זכרו לאחוז בתוויות כל עוד הן עוזרות ובאותה נשימה לזכור שהן מגבילות לעיתים קרובות. הרי המטרה של הרבה מהילדים הללו היא לעזור לנו לחשוב מחוץ לקופסה. תיוג יכול להציע תובנה כללית אך מגביל כשזה נוגע להיקף האפשרויות של הישויות הרוחניות האלה, בתדר הגבוה הזה, כשהם בגוף פיסי.

לילדים החדשים יכולת לעזור בהיקף עצום. הם בעלי התדר, האיכויות והמתנות הנדרשות. וזה עושה את כל ההבדל. ומה שאפילו יותר מרגש מזה הוא, כי התמצית האלוהית והרטטים והגבוהים הנוכחים בהם, זמינים עכשיו לכולם. הנוכחות שלהם מעצימה את כל מי שמוכן לשחרר את האנרגיה הישנה, לפתוח את הלב לאהבה ואור, ולפסוע לתוך האפשרויות האינסופיות שיש לאנרגיה החדשה להציע.

כשאנו חוברים יחדיו לברוא במשותף ממקום של אהבה ואחדות, כשאנו מכווננים לאהבה המוגברת ולתדר המעוגן ומגולם על ידי ילדי הכוכב, אנו באמת יכולים לפסוע לתוך אינסוף אפשרויות חדשות עבור הפלנטה ועבור האנושות.

עולם בו כולנו ממורכזים באהבה, אור וחמלה, מגלה את עצמו. צעד אחד בכל פעם. והילדים החדשים מובילים פנימה את האנרגיות החדשות עבור כולנו, שנאמץ אל ליבנו.

מאנגלית – רחלי גנון


10 views

כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb