• Racheli Ganon

התמימות שבנו היא קסם טהור - הפליאדות


התמימות שבנו היא קסם טהור - הפליאדות

איחוד עם התמימות הוא קסם טהור / הפליאדות באמצעות L'Au'Ra

נבהיר כמה דברים בנוגע לחיים בהוויה ילדית, חיים בפלא ובקסם שהוא אתם. זה לא אודות חיפוש אחר האושר או אפילו אודות להיות מאושר. שמחה היא התוצאה כאשר אתם מצויים במצב הטבעי (דמוי ילד) של עשייה והוויה של כל הדברים שבאתם הנה לחוות, ממש כמו להיות מאוהבים, מצב שמצא אתכם, ולא אתם מצאתם אותו.

רבים מכם שכחו מה אתם אוהבים, מה הכי טבעי עבורכם, כך שחייכם עשויים להפוך לשחיקה יומיומית אינסופית של הישרדות וחיפוש אחר ביטחון, בעודכם מנסים לרכוש רמות גבוהות יותר של מודעות, בנוקשות ומורכבות המותירים אתכם יותר מבולבלים ומסובכים בעודכם ממשיכים לחפש את מה שאנו נמצא כאן כעת.

הסיבה לכך היא פשוטה, המיינד והאגו לעולם אינם מתפשרים על ההווה ועל העובדה כי מה שהכי טבעי עבורכם יבוא אליכם ודרככם, בפשטות כמו במשחק. לשחק בכל דבר שמביא לכם שמחה. האגו עוקף את כל מה שנראה כאילו ילדי, בעודו נוטש, זונח ומפקיר את תמימותו ומתייחס אליו כמקרי וחסר חשיבות.

ברצוני להיות בהירה בנוגע לזה, מה שאני כותבת אינו אודות שפה או אודות ניתוח משמעותן של מילים. זה מה שהאגו עושה, מכיוון שהוא תמיד מחפש יותר, כדי למצוא יותר משמעות. בכדי שיכול לחפש ללא סוף ולעולם לא להגיע, לקבל, או אפילו לאפשר ופשוט להיכנס למצב של תמימות, מצב בו זה בסדר ומקובל לא לדעת."אינני יודעת מדוע אני רוצה לשחק כך, זה פשוט מרגיש לי טוב". משפט כזה הוא שטותי בעיני האגו. "אינני יודעת מדוע אני רוצה לעשות זאת אך......."מלאו את החסר המתאים עבורכם. רק כך עף לו הזמן כאילו אינו קיים כלל.

אל תשפטו את הדברים שאתם נהנים מהם או את הדברים שאחרים נהנים מהם. לחלקכם זה עשוי להיות משחק גולף, או לצפות בספורט, או לאחרים סריגה, או ריקוד. לכו אחר מה שמביא לכם שמחה ושחררו את הסיבות מדוע זה משחק, כי האגו אינו מבין זאת וזה בסדר. שחקו בכל זאת. קבלו את העובדה שזה בסדר לא לדעת. האגו נלחם עם העובדה שאינו יודע מה מחכה לכם בייעודכם, והאגו אינו רע, אך כשאתם נכנסים למצב של משחק והוויה, ומקבלים ואוהבים את כל מה שעולה, אז הכל הופך להיות משחק. ובמצב של משחק ושעשוע, אין כל אגו. רק פלא, שמחה המאמצת את כל שישנו דרך אהבה וקבלה של מי שאתם באמת.

ובין אם את מלאכים בצורה אנושית או אם אתם חלק מהמקור האלוהי, האלוהים (מילים המתארות את האני הנצחי שאתם שאין לו שם בשפה הרגילה). מצב זה של הוויה, הוא מצב התמימות שבכם, בהם עליכם לשחרר את כל הדברים המעסיקים את האגו ולהיכנס למצב הטוהר והמשחק, ובדרך לאהוב הכל ולקבל הכל, כולל את האגו, ובכך אתם הופכים להיות לחלוטין מה שאתם כבר. אז שחררו את הצורך "לפתור" את זה. זה שייך לחיפוש האינסופי של האגו. שחקו והיו התמימות שהיא אתם.

אהבו את מה שאתם עם התשוקה האינסופית השזורה בחוויותיכם. אפשרו לזה להיות הדרך בה אתם מאמצים את הבלתי-ידוע, כדרך הוויה לטוהר שבכם. לאלו מכם שעדיין חיים דרך הפילטר של האגו, מילים אלו יישמעו כשטויות, ואתם תמשיכו לחפש...על מנת לא למצוא לעולם.....אך למוכנים שביניכם, תוכלו להיכנס עמוק יותר לקסם וליופי של נשמתכם. מילים או מפעילות את כל הרדום בתוככם.

חיים של קלות, חסד ופליאה, של פשוט להיות ולחיות כיעוד שהוא אתם ותמיד הייתם. אהבה נצחית ואקסטזה אינסופית.

הצחוק מתחיל מבפנים ומתגלגל החוצה. זו מתנת השמחה הטבעית ממקור תמימותך המאפשרת לך לרקוד כאילו אף אחד אינו רואה אותך. מתי צחקת בפעם האחרונה? מתי הרחת פרח כאילו זו הייתה הפעם הראשונה? כל נשימה מביאה עמה ראשוניות ותום. יום נפלא, נשימת בראשית.


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb