• Racheli Ganon

התבניות הקולקטיביות של פגי בכנס בהונגריה


התבניות הקולקטיביות של פגי בכנס בהונגריה

תבניות הקולקטיב במקום הזה (הונגריה) / פגי פניקס דברו

כבדו את חלומותיכם – יש לכם את מה שחלמתם עליו במשך עידנים. חלום השלמות, השלום, הכול נע לשלב הבא של השלם. הכול פורה, שופע ומוכן לפתיחה. אנו מבקשים שתמשיכו למזג בין האינטלקט והאינטואיציה. המשיכו לאחוז באנרגיית השלום שהבאתם הנה לפלנטה הזו, ובו בעת המשיכו בתהליך הכיול מחדש בעצמכם, במשפחות שלכם, בקהילה שלכם, במדינות שלכם, בעולם, ביקום. ניתן כבר לגעת בחלום. הוא רב ממדי ויפהפה.

בוראים במשותף – הדפוס השני שאתם מראים מביא לקדמת הבמה את המסר כי זה הוא הזמן של אפשרויות בחירה, אתם תמשיכו לבחור והאפשרויות יהפכו לבהירות יותר ויותר. הבחירה העצומה שעשיתם היא ללכת מעבר לנקודת האל-חזור, אך עדיין יש בחירות לעשות. הגעתם לרמת אבולוציה בה יש לכם כישרונות, יכולות ומיומנויות. עשו בחירה והציגו אותה לעולם. על פי קריון, גם העולם מבקש מכם לקחת צעד קדימה. חלקם יצור במסגרת ביתו בשקט, חלקכם בחוץ. המשיכו להפרות את עצמכם ואחד את השני. זה זמן האיזון של האנרגיה הגברית והנשית. לא משנה באיזה גוף אתם. האיזון כבר כאן. אותו איחוד בתוככם המביא איחוד גם לעולם.

עיגולי אנרגיה מסביבכם – והם מתעלים מעליכם. כל אחד מכם נושא מועצת תודעה משלו. וברגע זה, המועצה שלכם מעודדת אתכם. אתם תיבת תהודה ייחודית, בעודכם מעלים את תדר ההוויה שלכם, מתפתחים ומתרגלים מאסטריות. ספקטרום הרגשות הנוכח בפלנטה בזמן הזה, מאפשר לבני אנוש לעסוק בפעילות הנוראית ביותר ובמקביל בפעילויות האלוהיות ביותר, כאשר הקולקטיב נפתח לקבלת אנרגיית האהבה האינסופית. ההבנה כי כולנו אחד הופכת חזקה יותר ויותר. ביטויים חדשים של אהבה, של שמחה, רמות חדשות של אינטליגנציה...זה כבר אינו החלום, אלא מציאויות המתפתחות ומתמזגות השייכות לזמנים הללו. הרגישו את החיים שבתוככם. ישנה אמרה האומרת: "בנו את זה, והם יבואו..." אנו רוצים להציע לכם – חגגו את זה. חגגו את זה והם יבואו. נשמו.

זה הזמן שלכם – לקצור את התבואה של העבודה הרבה שעשיתם. להפוך לבהירים יותר כשאתם מתכנסים לאיחוד, לברכות, לכל הזרעים ששתלתם המגיעים למלאות עבורכם. אתם תראו זאת בחודשים הקרובים. הביטו מעלה. היו מוכנים. מותר להתמלא בציפייה כי האבולוציה כבר מעליכם.

אנו מבקשים שתביטו לעומק פנימה והחוצה – לראות את מה שישנו בבהירות גדולה יותר ובמיקוד, לחיות את מה שישנו ואת רגע האיזון, אתם בפירוש מזיזים את האנרגיה ללא שיפוט, ללא פחד, כעת אתם רואים ברור יותר. כן, האנרגיות שלכם משתנות, היסודות שלכם משנים כיוון ממש ברגע זה. אנו אומרים לכם שוב ושוב שכבר הבאתם קדימה את החדש. אנו מבקשים מכם להיות סבלניים. אל תדחפו, כי כשההזדמנויות מקישות – הדלתות נפתחות. עברו דרכן. התכוננתם לזה במשך כל כך הרבה זמן. זהו הזמן בו אנו זוכים להשתמש בכל הדברים שיצרנו עד לרגע זה. לא רק על פני האדמה. בכל המציאויות הרב ממדיות. אנו חוגגים אתכם.

בתוך כל אחד מכם שוכנת החכמה האלוהית הנשית והחכמה האלוהית הגברית. התמזגו. התפתחו. והצמיחו את היכולות שלכם לחיות באנרגיה של אהבה אינסופית. וכך אני הנני.

מאנגלית: רחלי גנון – מאפשרת ומקדמת תהליכי איזון פנימי והתעוררות המחוללים ריפוי עמוק


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb