• Racheli Ganon

בשאר - פורמולת הטריפל להגשמה


בשאר - פורמולת הטריפל להגשמה

התאמת תדרים להגשמה – Bashar

"כשאתם מגשימים, זו פשוט פעולה של יצירת תדר בתוך עצמכם המאפשר משהו שתמיד היה כאן, רק שכעת ניתן לראותו בעיניכם. כשאתם מדברים על רעיון המשיכה, אינכם מושכים לעולם משהו ממקום אחר אליכם מהסיבה הפשוטה כי כל דבר שאתם זקוקים לו, כל דבר שהוא רלוונטי בחייכם, כבר נמצא כאן אתכם. כי מה שנמצא כאן הוא כל שישנו. רק העכשיו קיים. כל דבר שתזדקקו לו אי-פעם נמצא כאן ממש כעת. ייתכן והוא בלתי-נראה כרגע, ייתכן ואינו מוגשם פיזית כי התזמון ההולם עבורו לא הגיע עדיין. אך אם תאפשרו לו להתגשם בדרך בה הוא עוצב לכך, בצורה אוטומטית וסינכרונית, אז תראו אותו קורה. במיוחד אם זה משהו שאתם זקוקים לו באמת, שהוא בהעדפה ובתזמון המתאים.

הדרך בה ניתן לאפשר לזה לקרות בדרך הממגנטת והמואצת ביותר, הוא על ידי שימוש בפורמולה המשולשת – Acknolege, Appriciate, Allow . הכר בזה, הבע את הערכתך ואז אפשר. ברגע בו הגשמתם משהו שהוא אכן משקף את שמחתכם, את התלהבותכם ואת ההעדפות שלכם – עצרו!! אל תבקשו יותר. אל תחפשו יותר. אל תנסו באותה נשימה להרחיב או להגדיל את זה. אל תשאלו מה עוד יכול להיות, האם ניתן לקבל יותר מזה, לאן הולכים מכאן, האם אוכל לעשות את זה, האם זה יכול להיות גדול יותר? או אחרת? הפסיקו. קחו רגע והרשו לעצמכם לאשר ולהכיר במה שאך הרגע ניתן לכם. קחו לעצמכם את הרגע הזה. זה חשוב מאד וקריטי לחלוטין כדי להחזירכם להווה, להשאיר אתכם ברגע הזה, להכיר במה שקרה. מה שהרגע הגשמתם. הרשיתם לעצמכם ליצור תדירות של רטט בתוך ההוויה שלכם שתואם כעת לדבר הזה והוא הופך להיות זמין עבורכם. זו הגדרתה המלאה של הגשמה.

אז קחו את הרגע הזה, קחו את ההפוגה הזו, ואשרו בפני עצמכם את מה שקרה זה עתה. אל תמהרו הלאה, אל תחפשו יותר, אל תביטו אל העתיד בכדי לראות מה עוד תוכלו לקבל. עצרו!! קחו רגע והכירו במתרחש. ולאחר שזיהיתם שזה נדבך בכיוון הרצוי להעדפות שלכם, גם אם זה לא יהיה מושלם או יגיע בבת אחת, אך אם זה הכיוון, אם אישרתם שזה אכן כך, קחו את הרגע הבא והעריכו אותו. העריכו את מה שיש לכם ממש עכשיו באופן הכי מלא שאתם מסוגלים. הכניסו את עצמכם לחלוטין למצב של הכרת-תודה, של חסד, מצב של הערכה עמוקה על כל מה שאתם חווים כעת. זה ישאיר אתכם ברגע הזה ויוסיף אנרגיה לתהליך כולו ואף יעצים אותו. הערכה היא אנרגיה עוצמתית. זהו מצב של חסד בו אנו מזהים את היכולת לאפשר לאנרגיה הזו להתחיל ולהתפשט לכל תחומי החיים שלכם. כי מה שאתם עושים בפועל הוא להעריך לא רק את ההגשמה הספציפית הזו, אלא גם את עצמכם. וכשאתם מעריכים את עצמכם והופכים להיות שווים דרך ההגשמה הזו, הכל מתרחב ומגיע לכל פינה בחייכם. זה הזמן בו ניתן לאפשר לכל הדברים הזקוקים להתגלם בדרך סינכרונית ומואצת יותר, בדרך המאפשרת לכם לחוות צמיחה ושינוי בצורה חיובית, בונה ומרגשת ואף בהאצה גדולה יותר.

אז זכרו את הטריפל-A . הכרה, הערכה ואפשור לדברים לקרות בדרך בה הם אמורים לקרות. אינכם צריכים לגרום לזה לקרות בכוח או לעשות מניפולציה למציאות, פשוט להכיר במה שקרה. וברגע בו אתם מביעים הערכה במלוא היכולת שלכם לחוויה שהרגע חוויתם, כל שעליכם לעשות הוא לאפשר לשני הגורמים הללו לעבוד עבורכם. אפשרו לאנרגיה שלכם להתרחב ולהתעצם ורק אפשרו לדבר הבא שרוצה לקרות, לקרות. זה לא יהיה תמיד מה שאתם חושבים, אך זה יהיה תמיד מה שאתם זקוקים לו. ייתכן גם שזה לא יהיה תמיד מה שאתם רוצים, אך זה תמיד יהיה מה שאתם צריכים. ואם תשכילו להבין באמת, כי זה תמיד רק מה שרלוונטי עבורכם, כי זה באמת הדבר לו אתם הכי זקוקים, המייצג באמת את התדר הגבוה שלכם של הערכה והכרה, אז תוכלו לדעת בוודאות מוחלטת, כי ההגשמה הבאה תהיה בדיוק מה שהיא צריכה להיות, בכדי לקחת אתכם לשלב הבא, להאיץ את חייכם בדרך החיובית ביותר, להביא אתם להזדמנות ולחוויה הטובה ביותר ולאתגר הגדול ביותר בחייכם. אתגר שיאפשר לכם לפתוח יותר ויותר דלתות, ולחוות יותר ויותר את מי שאתם באמת. לדעת את טבעכם האלוהי האמיתי הוא הטעם האמיתי בחיים האלו.

זוהי מטרת העל שלכם. לחוות יותר ויותר, להיזכר יותר ויותר במי שאתם באמת. ודרך המכניזם המשולש של הכרה, הערכה ואפשור ללא מניפולציה, מבלי לגרום לזה לעבוד, מבלי לכפות ולהכריח, רק להירגע לתוך האנרגיה הזו ובאמת להרגיש את העוצמה. כך תזכו לראות יותר סינכרוניות והאצה בהגשמה ותתחילו להתמסר לרעיון הזה שיהפוך בהדרגה לטבע ראשוני עבורכם בעודכם מגשימים את עצמכם ואת המציאות שלכם. עצרו. חיו ברגע הזה מבלי למהר להיות במקום אחר. מבלי לקבל יותר ממה שזה עתה הגשמתם. ואז, מה שצריך להגיע, יגיע. שבו בדממה עם מה שקיבלתם ודעו כי צעד אחד מוביל למשנהו, והצעד הזה יודע לבד מה עליו לעשות. אינכם צריכים לעזור לו. רק תנו לו לעשות את תפקידו. תנו למכניזם לעבוד כי כך הוא עובד. והוא תמיד עובד, אפילו בצורה אוטומטית. אנו מזכירים כאן רק את הפיזיקה בכדי להאיר דרך ספציפית בה ניתן לגשת לאפשור דרך שתי האיכות שהן הכרה והערכה. הן ייקחו כל דבר, יגדילו אותו וישלחו אותו לחייכם כמו טיל. דברים יתחילו להתפרץ ולהפוך להיות אקסטאזה ככל שרק תוכלו להתמודד עם זה. בהתאם ליכולת שלכם להכיל סינכרוניות ושמחה בחייכם. אם תמצאו את עצמכם מבקשים להגדיל.....עצרו!!!

ושוב, הכירו במה שקורה, העריכו את מה שקורה. גם אם זה לא בדיוק מה שאתם מאמינים בו או מעדיפים כרגע. כי אם זה נמצא שם – זה משרת סיבה אמיתית. כדי לאפשר לכם לחקור מדוע אתם מגיבים בדרך שבה אתם מגיבים. התחברו למערכות האמונה המפעילות את התגובה הזו. מצאו זאת בצורה מודעת וכשתאמינו שזה אינו משרת אתכם יותר, שחררו את זה והאנרגיה שתשתחרר תתווסף לשמחה ולהתלהבות שלכם ואף תגביר ותגדיל את ההאצה. אפשרו לעצמכם להמשיך בדרך להגשמת חלומותיכם, הגשמת העצמי האמיתי שלכם והמציאות המועדפת עליכם. אם זה הגיוני לכם, קחו את הזמן, אפשרו לעצמכם לחוות ברגע הזה, הכירו תודה מעומק לבכם על מה שכבר יש לכם ואז רק אפשרו למה שצריך להגיע – להגיע. הוא יגיע. בוודאות."

תרגום – רחלי גנון

ובנימה אישית,

החיים מתגלים בפנינו בכל נשימה. כמו פרח הנפתח בסדר קוסמי מושלם. הכל ידוע מראש והרשות נתונה. הרשות לחוות את הדברים שנועדו לקרות באיכות אחרת ההופכת את דרכנו לקלה ובהירה יותר. להיזכר כי אנו גם הרקדנים וגם אלו שבראו את הריקוד אותו אנו רוקדים כעת.

כל נשימה היא התחלה חדשה. כל נשימה היא הגשמה שיש בה הבטחה, בה ניתן להתחיל מבראשית. שתהיה לכם נשימת בראשית.


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb