• Racheli Ganon

קריון מקנדה - לשחרר ולהתמסר - פברואר 2016


קריון מקנדה - לשחרר ולהתמסר - פברואר 2016

קריון – לשחרר – Letting go – פברואר 2016

אהבת האלוהים, מטרת חייכם, התודעה שלכם, מערכת היחסים שלכם עם הרוח אינה קשורה לגוף החכם שלכם. הנטייה שלכם לשים הגדרות בקופסאות ואחר כך לתעדף אותם....מה מגיע קודם? מה חשוב יותר? כל זה מוביל לחיים בו השאלות חוזרות על עצמן. "האם אני עושה זאת נכון ומדוע כל זה קורה כעת?" אלו שאלות נהדרות ליצורים שהם לינאריים, אך לא לנשמה עתיקה בפלנטה שהיא חלק מכל שישנו.

אכן, ישנם תהליכים ופרוצדורות בהם למדים לעבוד עם האינייט המחבר אתכם למערכת הסלולרית שלכם ולביולוגיה בעת הזו של האנושות. אך אל תבלבלו זאת עם אהבת האלוהים. אתם ממשיכים ושואלים – "מה הלאה ומדוע זה קורה"....ומחכים לתשובה מהאינייט המדבר עם המערכת הסלולרית שלכם. כשמתמודדים עם בעיה בריאותית, יש להתחבר לאינייט וגם לתודעה המחוברת לרוח וגם לחלק שבכם שהוא אהבת האל. שלושת אלה יחד מהווים קטליזטור לפתרון.

אתם ממשיכים לשער השערות כי כולכם רוצים לדעת כיצד עוברים מעל חומת הפחד או כיצד מגיעים למשהו שעדיין לא קרה, שאתם יודעים ומרגישים שהוא שם. יש בכם חלק היודע לעשות זאת ואתם מנסים לעבור באמצעות הגוף החכם שאינו עוזר לכם. הוא רק מרפא את גופכם ומביא מהאקאשה דברים בכדי לעזור לריפוי הזה. האינייט עוזר לשנות את המבנה הסלולרי ואתם זקוקים לו, בכדי לחיות יותר שנים. אך אל תבלבלו בין האינייט לבין אותה משוכה שעליכם של פחד והארה שעליכם לעבור.

הרגישו זאת. שפה אינה מספקת כדי לעבור את המשוכה דרך כל זה ולהגיע למקום הבא. רבים מכם מתוסכלים. ניתן לראות את התסכול במרכבה שלכם. אינכם מבינים מה זה, כי זה מעבר לשפה. אז אתן לכם זאת בשפתי ובשפה השלישית שהיא אנרגיה של תקשורת המשמשת כקטליזטור עבור הרוח שבתוככם, והיא נכנסת לתודעה של אלו המוכנים לקבל אותה. וזה משמעותי.

הפתרון תמיד שם, מחכה לנפילתו של המחסום הנקרא – היגיון. כי לא ניתן לפתור את הפאזל באמצעות דברים שעדיין אינכם יודעים דבר אודותיהם. הפתרון למה שרבים מכם מבקשים כבר מונח לפניכם, מחכה שתפסיקו לחשוב עליו. מחקו את רעיון ה-איך וה-מה...אלו שאלות שאינן עובדות עם בני-אנוש רב-ממדיים שהם נשמות עתיקות הלומדות דברים שלא ידוע עליכם דבר, עדיין.

אז איך תיישמו את ההיגיון שלכם שהוא במימד השלישי, עם הפאזל שהוא מעבר להיגיון? רק אם וכאשר אתם נכנעים. זוהי מערכת היחסים והתקשורת עם הרוח, האלוהים והיא אודות חיינו והשיעורים שאנו עוברים. וזו אינה רק שיחה עם הגוף החכם (האינייט) אלא מעבר לכך.

דמיינו לרגע שהמחסום שאתם יודעים כי הוא נמצא שם, אותו מחסום המונע מכם דברים, נמס לו לאיטו, ללא מאמץ מצדכם כלל. רק מעצם נתינת הכוונה לעבור אותו. ישנו סוג מסוים של מכניזם שאינכם מבינים אותו או יודעים עליו, והוא כל כך עוצמתי. הוא זוכר ומזהה כשאתם משעים ושמים את האמונה בהמתנה, כשאתם מזיזים הצידה את ההיגיון שלכם ופשוט מאפשרים לזה לקרות. שלבו את הכוונה שיש לכם עם הרעיון והאמונה כי ישנו כוח גדול יותר בבריאה היודע את שמכם, יודע מי אתם ומוכן לעזור לכם ממש עכשיו. זהו הכוח הגדול, המקור היצירתי שהיה אתכם לאורך כל הדרך. הפרדוקס הוא כי המחסום שהשאיר אתכם מנותקים, הוא הדבר שחשבתם כי לעזור לכם להתחבר. ההיגיון שלכם. ההישרדות שלכם. החוכמה שלכם כבני-אדם. האם תוכלו לשחרר את כל אלה?

אם רק תוכלו לראות את המחסום הזה מתמוסס רק לרגע...אם רק תאפשרו. דמיינו דבר אחר. את החיבור של ידכם היוצאת מתוך הריסות המחסום אל הרוח, ואוחזת בידו של האלוהים. אינכם יודעים מדוע, אינכם יכולים לפתור זאת ואין לכם מושג מה קרה. אך לפתע, הכל בסדר. הפחד הוא תוצר של שכלתנות. הוא מגיע מהמוח, אותו המחשב הנושא גם את האגו ומתריע בפניכם לא לגעת בתנור, כי תישרפו. משם זה מגיע. לא מאלוהים ולא מהאינטואיציה שלכם. כל זה יוצא היישר מהמוח שלכם. ומה אנו מבקשים מכם? להתנתק מהדבר שהוא ההישרדות שלכם. אם לא לנצח אז רק לרגע, כדי ללמוד ולאזן את כלי הישרדותי שלכם, איזון מוח, לב ובלוטת האצטרובל. אפשרו לטרילוגיה הזו לעבוד בתוככם.

האם לא עייפתם מלנסות? ריפוי מגיע בעקבות התהליך הלא פשוט הזה שכשאתם פושטים מעליכם את ההישרדות. זהו פתרון אלגנטי. וכשתפתרו אותו, תטפחו לעצמכם על השכם ותאמרו – וואו!! כל מה שהיה עלי לעשות הוא לשחרר. להרפות. שימו יד על לבכם בטרם תלכו לישון ואמרו – "תודה לך רוח". אל תנסו לפתור כיצד דברים עובדים. כי באנרגיה החדשה הזו, הם פשוט לא יעבדו. זה לא הכיוון. עליכם לחצות את הגשר החסר, לסמוך על הבלתי-ידוע ולדעת כי אתם בידיים טובות. ידי האלוהים. המעגל הזה סיים סיבוב מלא. זה המסר. אינכם צריכים להישאר תקועים במקום. אפשרו לדברים להתמוסס, בטחו בבלתי-נראה ולעולם אל תשאלו – "כיצד עושים זאת"?

רק הרימו את ידכם ואמרו – "תודה לך רוח על שאת פועלת להביא את מה שאני זקוקה לו כרגע בחיי. אינני יודעת מדוע פקפקתי בזה אי-פעם". חלק מכם המונע עדיין מאגו, יאמר כי התהליך אינו מושלם אם אינכם יודעים בדיוק כיצד להשיג אותו וכיצד כל זה פועל. וככל שההיגיון ידבר מגרונכם – כך תחושו פחות ופחות שלמים. אך יגיע הזמן בו תסמכו על הבלתי-נראה שאינו הגיוני כלל. זה יהיה הרגע בו תהיו מסוגלים להפיל את מכשיר ההישרדות שלכם ולהתעלם מהמוח שלכם האומר לכם כי זו שטות גמורה. ותיווכחו לדעת, כי המוח חי במימד השלישי, אך אתם לא.

אינטליגנציה חדשה נמצאת מעליכם. הדברים הבלתי-נראים מגיעים לחייכם ומתחילים לעבוד. ואין לכם מושג מדוע. מלבד הידיעה כי אתם מחוברים. וזה כל מה שעליכם לדעת. ואחרים יאמרו....הראו לי כיצד להתחבר. זה מה שהנשמות העתיקות באו לעשות כאן. זהו מסר אזוטרי. עשו את המיטב להרגיש אותו, לדעת אותו, לקבל אותו ולהשתנות באמצעותו..

הנשמות העתיקות אוחזות במצבור של חוכמה עבור הרוח האנושית המתפתחת, המתחילה להיות רב-ממדית. זו ההתחלה. צבע מגיע אל הפלנטה הזו, והנשמות העתיקות הן האוחזות במכחול ובצבעים. וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

האם כבר חוויתם כלי אנרגטי עוקף חשיבה, הממיס את ההיגיון, המחבר אתכם לעצמכם, לנשמתכם ולחלק האלוהי שבכם הממתין בסבלנות להגעתכם? זה מרתק להדק את מערכות היחסים שלכם עם הגוף החכם (האינייט) המחובר לבלוטת האצטרובל שלכם שהיא האנטנה הראשית לחיבור שלכם עם האלוהי ולעצמי הגבוה שלכם אשר מכיל בתוכו את האינטואיציה ואת התודעה הגבוהה שכולה אהבה. החלק הנשמתי שהוא אתם, שם מעבר למשוכה.

ידי המרפאות מאפשרות המתמסרות לפוטנציאל ריפוי אינסופי. בואו לדאות אל מעבר למימד הזה באמצעות הקסם והשושלת המלאכית.

מוזמנים לקרוא שוב את "רגעים של תבוסה מתוקה" -

http://www.healingwithinthelight.co.il/document/99,0,1056.aspx

כי להיות מלאך מרפא בגוף זה אינו הישג אנושי. זהו מינוי אלוהי.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb