• מאנגלית – רחלי גנון

קריון מקליפורניה - יולי 2016


הקדמה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. עדיין קשה לכם לסובב את המתג ולהבחין באנרגיה השונה, במיוחד במסר שכזה. כי מאז ומעולם למדתם כי אלוהים הוא בשמיים ומוסר את מסריו מתוך ענן, ברק ורעם. והוא גדול ואתם קטנים, אז לזמן מה, סדרו את המחשבה, קחו נשימה עמוק וחשבו על משהו נפלא. הכי מופלא בעולם, כמו לידה של ילד...משהו שיעורר את החמלה בכם ויביא אתכם למקום חדש. אם הצלחתם, הרי הרגע נגעתם בפרצופו של אלוהים שהוא אהבה נדיבה וחומלת. זו דרכו של היקום, אפילו לפיזיקה יש גישה נדיבה. היא פועלת למחזוריות וחיבור והרמוניה. זהו טבעה עד לרמה המולקולארית וה-DNAשלכם. אינכם יכולים לחוש או לראות זאת בשל הבחירה החופשית שתמיד עומדת לרשותכם. השינוי הוא מעליכם ובים מכם מתחילים להשתנות כדי להיות בתאום עם היקום.

החמלה, האהבה והכוונה לחפש את אלוהים בכל הדברים, זהו האנוש החדש. וכה רבים מתחילים להרגיש זאת, בכיול מחדש ואפילו מתוך מחלה. אני יודע מי אתם. כל מה שאתם חווים הוא רק כדי להוציא אתכם למקום אחר, נדיב יותר. הרווחתם זאת ביושר כנשמות עתיקות ואתם בזמן הנכון במקום הנכון. חשבתם שזה הסוף? פשוט לא היה לכם רעיון...אינכם יודעים את מה שאינכם יודעים. לא הייתה לכם תבנית חדשה וטובה. כי מעולם לא נאמר לכם להתבונן בהבחנה. האם ידעתם שתוכלו לחיות את כל חייכם באמצעות סינכרוניות בלבד? פיזיקת החיים עצמה עוצבה כך, כדי לשים אתכם במקום הנכון, בזמן הנכון, אם תאפשרו זאת. זהו אינו מזל. ישנה אנרגיה שאנו לא מדברים עליה. זה כמו לעלות על ספינה ללא מצפן או הגה, והגלים עדיין יישאו אתכם למקום הנכון.

הבחירה החופשית עדיין מפריעה בדרך. אתם עדיין מסיתים את הגה הספינה לכאן ולשם...כי מישהו אמר לכם, או אולי כי זה עבד בעבר, או כך למדתם מהוריכם וזה כל מה שיש לכם. מעולם לא חוויתם את הכוח המניע אתכם לכיוון הנכון. תנו לזה לקרות. זו דרכה של הפלנטה לברך בדרך נדיבה. הנה אתגר עבורכם. בכל יום כשאתם קמים בבוקר, שימו רגליכם על האדמה ואמרו – "בוקר טוב גאייה". גאייה היא רשת חיה ונושמת הקשורה למקור היצירתי, שהוא סך האלמנטים של גופכם. היא חלק ממערכת ההארה ועליה להיות חלק מחייכם גם כן. לאן שתלכו, כל מה שתעשו יהיה מחובר לאדמה. זו הרשת הקריסטלית, גאייה. אל תמנעו מעצמכם את מה שאלוהים נותן לכם בחייכם. בני-אנוש, אתם מחוברים לפלנטה הזו יותר מכפי שאתם יודעים. נרחיב בהמשך. הירגעו. כל האינפורמציה שאינה מובנת תבוא לידי ביטוי והדברים שנאמרים כאן יימצאו במקומות רבים.

התחילו לחבר את הנקודות עם המציאות ועם האלוהים הנמצא בכם. אני יודע מי כאן. אנשים שרוצים שלום, שעייפים מהמאבק הפנימי....אגלה לכם, בכל דבר שעברתם, שחוויתם, בכל סיטואציה תמיד הייתם מוקפים במיליון מלאכים סביבכם. והם אחזו בכם ולחשו באוזניכם: "החזיקו מעמד"! פתחו את הדלת לאפשרות. לעולם אינכם לבד. לעולם לא. וכך הוא הדבר.

ראשי – דיילות הנשמה

ברכות. כאן קריון. שוחחנו רבות על היופי שהוא אתם. בכם, ברמה רב-ממדית נמצא הבורא האמיתי של כל הדברים. הביולוגיה שהיא אתם, היא זמנית ואנו מעדיפים לקרוא להתגלמות הזו בגוף – חווית חיים. כשנשמתכם חוזרת ונוכחת בגוף אחר בכל פעם ולכם יש המשכיות כנשמה. ולכן יש כאן משהו יפה להתבונן בו. הפוטנציאל האמיתי שלכם לשוב מגיע עם האלגנטיות של נשמתכם המתבגרת. עליהם להבין ולהתחיל להטמיע את האמת והעובדה כי אתם עתיקים. השתמשו בהיגיון רוחני, אינכם חוזרים לכאן בטעות. ישנה תכנית פעולה. ואתם תשאלו – מי מפעיל את התכנית? מהיכן הוא הגיע? כך זה תוכנן. ואיזו מן תכנית זו, אתם שואלים. נדיבה. כזו שיודעת אתכם. וכמה זמן אנו נחים בין גלגולים, אתם שואלים, אין חוק או פרמטרים רוחניים לתקופת המנוחה. הסיבה לכך היא כי אתם מחכים לקבוצה הקארמטית שלכם, אותה קבוצת נשמות שבאתם אתה ושעליה להיות במקום נכון וטוב כדי שתוכלו לחזור ולבצע בנדיבות את מה שבאתם לעשות.

המשמעות היא שאם למשל עזבתם מוקדם, יהיה עליכם לחכות שהקבוצה שלכם, אשכול הנשמות, תתבגר ואז תחזרו. לעיתים הם צריכים ללכת לעולמם כדי שתוכלו להתגלגל שוב איתם. מסגרת הזמן תלויה במה שקורה בפלנטה. אין חוקים. אין דוקטרינה הקובעת כי זה "חייב" להיות. זו מערכת החוגגת את חזרה של הנשמה לפלנטה. וכל זה מתחיל להשתנות, הרי אני בעצמי (קריון) מדבר אליכם בעקבות השינוי. הגעתי כי עברתם את הסמן. אמנם באתי לפני 26 שנה אך הפוטנציאל כבר היה קיים אז. יכולנו כבר לראות את הקלפי החופשיים בפעולה (כמו ג'וקר). ואני הופעתי ממש כשהיה קלף כזה....זו הייתה נפילתה של המעצמה הנקראת – ברית המועצות. וזה הדבר שהצליח להוציא את האנרגיה אל מחוץ מלחמת עולם שלישית. ויש עדיין כאלו, גם אחרי שזה לא קרה, המנסים להצית מחדש את הרעיון למלחמה נוספת. בעיקר אלו המושקעים כל כך באנרגיה הישנה, שבמשך עידנים הכירו רק את נקודת ההצתה ומבחינתם – זה היה חייב לקרות.

יקירים, השינוי הוא אמיתי ועמו באים דברים רבים, אך לא זה. דיילות של הנשמה. זו הפעם הראשונה בה אתם מתחילים להבין ולהטמיע את המערכת בכם. מערכת ישנה של חוסר מודעות גרמה לכם להיוולד בפלנטה כדי להתחיל מחדש. והדברים היחידים שאתם מביאים אתכם מהאקאשה הם הזכרויות קלות של פעילויות שהפחידו אתכם, או לחילופין עשו אתכם מוצלחים. הדברים שעשיתם עוזרים או מפריעים, אך זהו שיעור. באנרגיה הישנה התחלתם מחדש בכל פעם וחזרתם על אותן טעויות וכשהגעתם לסוף חייכם, הצהרתם, ממש כמו עכשיו – "זו הפעם האחרונה שלי". וכמובן שזו אינה הפעם האחרונה. אך אתם עייפים מכל הדברים שקרו שוב ושוב, אך התזוזה הזו שינתה הכל. התבנית החוזרת על עצמה של הנשמה הולכת לשאת תכונות שונות. מודעות מוגברת, נדיבות מוגברת שיצרו ארצות בוגרות ואלגנטיות....הקשיבו...זה הזמן להבין. איננו זקוקים לקארמה יותר.

קארמה עבדה בעבר, אך זוהי אנרגיה עיוורת של דברים בלתי גמורים. אין בה אלגנטיות. היא פשוט דוחפת ומושכת, והיא אחראית כמעט לכל הדברים שאתם רואים סביבכם ואינכם מבינים. מדוע יש דורות של כבאים ושל שוטרים? כי הם עשו זאת בעבר והקארמה שלהם היא להמשיך לעשות זאת, הם מכירים את זה היטב. וגם ילדיהם יעשו זאת. זו קארמה. גם טיפול בנושא פתוח שלא הסתיים זו קארמה. אתם חדורי מטרה ויוצאים להשיגה ונראה כאילו את חייבים וכל חייכם מכוונים לכך. או שבאתם לתקן משהו שעשיתם בגלגול אחר שלא עבד, וגורמים לו הפעם לעבוד. זו קארמה. אמרנו לכם, אינכם זקוקים לה יותר. זו מערכת אנרגטית ישנה שאין בה צורך יותר. במקום זאת, קיבלתם מערכת אלגנטית של הזכרות. אספר לכם מה קורה לכל נשמה עתיקה. לכולכם. יבוא יום בו תעזבו את העולם בצורה הולמת, וזמן חזרתם יהיה תלוי בדברים שסביבכם (וכך אנו ערבים זה לזה) ובאלו שתבחרו להיות איתם בסיבוב הבא. וכשתגיעו לתעלת הלידה, בנשימה הראשונה, תחושו את ההרגשה מכל תא ותא שתאמר – חזרתי!!! וכשתהיו בוגרים מספיק להבין מי אתם ומה עומד בפניכם, תתחילו להיזכר בדברים מהעבר. ולא את הטראומה והדרמה, כי אם את החוכמה. והיא תרחיק אתכם מהכיריים אם נשרפתם כבר. השיעורים יעברו ישירות לנתיבים הנוירולוגים, למערכת העצבים המתריעה – "סכנה"!

כבר לא תלמדו הכל מאפס....תגיעו עם כל הידע ועם מה שעובד. הטעויות לא יחזרו על עצמם והאינטואיציה תדבר אליכם מהאינייט (הגוף החכם) שידריך אתכם לאן ללכת וכיצד לפעול. באנרגיה הזו, תתעוררו לנשמה בתוך גופכם שהיא הרבה יותר מתקדמת, יודעת את הרקע שלה ותחושת הדיוק תתעצם בכל תחומי החיים, במערכות יחסים, בעבודה, וכך תחברו לנשמות עתיקות נוספות המרגישות כמותכן. יבוא זמן בו האוכלוסייה הערה תגדל בדרך הזו וזה לא יהיה קשור לרוחניות. הדורות הבאים לא יצרו מלחמה כי הם ידעו מראש מה עובד. עד כה ההיסטוריה חזרה על עצמה ולא למדתם דבר, כי אתם מתים מוקדם מידי. אם הייתם חיים 200 שנה, הייתם יודעים ומבינים הרבה יותר...אך כל זה נפסק כעת. תהיו אחראים לדיילות נשמתכם והנה משהו שסיפרתי לכם במערת הבריאה....אתם אוספים את המערכת האקאשית כשאתם חוזרים שוב. לכל מה שאתם עושים יש אפקט מצטבר. וכל מחזור חיים מעתה ואיך יישא בתוכו את האחריות החדשה, הוא יחזור למערת הבריאה כשתעזבו ותאספו אותו שוב כשתחזרו. וכל זה משפיע על הרשת הקריסטלית.

אם אתם חכמים מספיק לשנע את העצמי הגבוה שלכם שהוא נשמתכם, תתחילו להבין שכל מה שאתם עושים, נכנס לרשת ונשאר בפלנטה והופך להיות חלק מכל הדברים. אינדיבידואל שנשמתו נעה, זהו החלק האינטואיטיבי של האנוש החדש שיכיר בתכנית הזו. חזרה לכאן משמעותה לאסוף הכל ולהמשיך מאותה נקודה. חמלה תמיד הייתה המפתח. צורת חיים אלגנטית יותר היא כשאנו מפעילים תבניות חדשות לא רק עבור החיים העתידיים שלנו, אלא עבור ילדנו, כי הם אוספים את התבניות שאנו מראים להם ואתם יודעים זאת. אנו מדגמנים הורות. בעולם ליניארי, מהי הרגשתם כלפי אחרים? כשאתם הולכים למסעדה יוקרתית, מתלבשים יפה ויודעים שיהיה יקר אך מוכנים לכך. והנה בא המלצר. במבט ראשון, מה הוא עבורכם? נשמות מתעלות, מי הוא? על פי התסריט העכשווי, "אני חשוב והמלצר רק משרת אותי, אז אתייחס אליו כמשרת". זו האנרגיה שלימדו אתכם ואפילו המלצר מצפה ליחס כזה.

אך נשמה עתיקה אלגנטית, היודעת כיצד הדברים עובדים ומדיילת את הנשמה בתנועה, זו המחוברת לקריסטל באדמה, תראה את המלצר בדיוק כפי שהוא, כאדם עם פיסת אל בתוכו שהיא יפה באותה מידה. ואז כבר אין הפרדה גם בארוחה. המלצר הופך להיות חלק מהמשפחה. תארו לעצמכם אותו יושב לשולחן ונהנה מהארוחה אתכם. זו דוגמא קטנה לדרך בה אתם רואים אחרים. שכחו את התסריט....בו אחרים נתפסים לפי סטאטוס, מגדר, גיל, בו אתם יכולים להביט על כל אדם ולראות את המשותף – אהבת הבורא בכל אחד מאיתנו. ואז אפילו הארוחה טעימה יותר. זו תבנית חדשה לאנושות שתתרחש באופן טבעי (לתשומת לב כל בוני התבניות...), במיוחד בתוך הנשמות העתיקות שידעו מה לא עובד ומה כן. המפתח תמיד היה לראות את האלוהים באחרים, ללא קשר למעשיהם וזה עובד גם הפוך. כמה פעמים סבלתם מסמכות/אוטוריטה שהייתה מעליכם והדגימה טיפשות מושלמת? תאמרו כי זה נורמאלי....ועדיין, האל נמצא גם בהם, האם תוכלו לעשות את עבודתם בצורה המכבדת אותם למרות טיפשותם? מבלי לעשות דווקא, מבלי לכעוס.

מערכות שאינן עובדות מרגישות כמו נצח ואתם תקועים בהן. השינוי מגיע כשאתם נרגעים ומתנהגים אחרת ורואים את האל באדם מולכם. כי ישנה נדיבות במערכת הזו היוצרת הרמוניה, אם רק תיקחו את הצעד הראשון וזה החידוש. באנרגיה הקלילה יותר יש פוטנציאל אנרגטי יותר מכל זמן אחר ואתם עומדים לראות יותר נדיבות. המערכות יעבדו טוב יותר, המשיכו לשנע את נשמתכם. התיישרותכם עם גאייה קרובה מבעבר. אתם תזרעו בפעם הבאה את מה שזרעתם ואף תדעו זאת. זו הסיבה בגינה כל הטבע האנושי מתחיל להשתנות. וזה יקרה בכל מקום ללא קשר לרוחניות. חוכמה היא חוכמה. אור וחושך הם זהים לכולם. וכשתחזרו ותיקחו על עצמכם יותר חוכמה, דברים בוגרים יקרו לכם. בדרך מינורית, ניתן לראות זאת בילדים החדשים. הם שונים כי כבר יש להם תחושה של ידיעה.

היכונו! אתם עומדים להיות הילדים שיילחמו בחברת באמצעות חכמתם ואתם לא תהיו לבד. יותר ויותר נשמות עתיקות נושאות את התחושה כי הן אחראיות למשהו גדול יותר מהן. דיילות נשמה כלל פלנטארית. הבינו, ישנה מערכת והיא אוהבת אתכם. האנוש שהוא עיוור בכוונת תחילה, לכל הדברים מסביבו שהם גדולים ועצומים ממנו, זו המערכת המאפשרת לכם בחירה חופשית אמיתית. לא בחירה השבויה בקארמה, אלא בחירה לנוע בכיוון שאתם מרגישים שהוא נכון לכם, המבוסס על חכמתכם בעודכם צועדים על הפלנטה. וזה יקירים, יגרום להבדל עצום. חלקכם כבר מרגישים את השינויים. ברצוני שתדעו כי אתם נצחיים וכי מוות אינו מצב שנשארים בו. אתם תמיד תחזרו, כי לא תרצו להפסיד את החגיגה. ובפעם הבאה היא תהיה גדולה אף יותר. כי תזכרו מה לעשות ומה לא לעשות. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

לפני הרבה גלגולים, בגיל 20, הייתי דיילת באל-על, כל חיי שינעתי את עצמי ממקום למקום, היהודי הנודד אינו רק צמח, זו תכונה נשמתית של תודעה בתנועה. זו דיילות הנשמה שקריון מתייחס אליה. הבחירות שלי היו תמיד עבודות שירות. לשרת זו הזכות הנעלה ביותר שנשמה בוחרת כשהיא מודעת למהותן ולערכן של כל הנשמות העומדות מולה. כשעיניה עצומות לרווחה לנוכח יופיין.

וגם כשהייתי בעמדת "כוח", תמיד העדפתי את הכוח האותנטי הפנימי שלי המשרת באהבה ונתינה.....את קדושתם של החיים בכל הדברים. כך אפילו אפיית עוגה או קשירת שרוך בנעליו של ילד הופכת להיות עבודת הרוח. כילדת אינדיגו נולדתי עם תמימות גדולה, ללא כל ידע, אך עם ידיעה עמוקה מוטבעת כי האלוהות מוגשמת בכל, וכי יש שם משהו, עמוק בנבכי נשמתי השומר עלי מכל משמר....תמיד ידעתי באופן שאינו משתמע לשני פנים, כי אינני לבד לעולם, תחושותיי החזירו אותי חדשות לבקרים לנוכחותו השקטה של האל בתוכי.

לשרת זה יעוד נשמתי. ולמרות הדרך הארוכה, אני עדיין כאן, מעט עייפה, מאד עתיקה, לרוב ריקה, לעיתים מלאה, אך תמיד נוכחת. ובאנרגיה החדשה גם זוכה למעט רוח גבית שהיא כמו משב רוח רענן.

אז כיצד אוכל לשרת אתכם היום? ומה תרצו לשתות? קפה או תה? ואם תרצו לשאול דבר-מה, אשמח להשיב. (רק אל תצלבו את השליח).

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb