• תרגום ועריכה – רחלי גנון

קריון מפורטלנד - חלק ראשון - אפריל 2016


קריון מפורטלנד – התחברות לאלוהים – חלק ראשון – אפריל 2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. היום אציג אינפורמציה מתקדמת המכילה בלבול בתוכה. משהו נפלא קורה כאן כעת והוא נקרא – חיבור. הסיבה בגינה תקשור הוא דבר כל כך שנוי במחלוקת על הפלנטה הזו היא כי רבים אוחזים בדעות קדומות וסוברים שזהו תהליך שאינו ראוי או אפשרי. אך העובדות לפניכם. שותפי (לי) מחובר, הוא זז הצידה ומתמזג איתי. באנרגיה החדשה כבר לא קיימת השתלטות אנרגטית שהיא עבודה רוחנית בפני עצמה. ומי מכיר עובדה זו באופן ספציפי? עובדי האור, המתקשרים והמרפאים. כשהם מקבלים את הזרם האינטואיטיבי המספר להם היכן לגעת באדם כדי לרפא אותו בצורה הטובה ביותר, כשהם יודעים מה לאמר לאדם שמועבר אליו מידע מהעבר השני, כשהם חוברים לתבנית המרכבה שלו כמרפאים אינטואיטיביים. ישנו רגע אחד של שקט ואז המידע מתקבל. על זה אני מבקש לדבר היום. על החיבור הזה שהוא שונה ממה שאתם חושבים כי דברים הופכים להיות מורכבים יותר.

הנושאים האזוטריים מגיעים לנקודה בה יהיה צורך להשתמש בהבחנה בכל צומת שנגיע אליה. בכם, יקירים, בכל פיסה וחלק במבנה הסלולרי שלכם, קיימת מולקולת DNA קטנה. היא מוזכרת גם בספר של קריון – "12 השכבות של ה-DNA". ברמה מסוימת שאינה ניתנת למדידה באופן כימי, נמצאת האמונה כי ישנו מקור יצירתי שהוא גדול מכם. וההוכחה לך נמצאת בציביליזציה. אם תביטו לאחור, העתיקים האמינו שהיה משהו גדול יותר. היה איזשהו סוג של בורא, תמיד, היכן שהוא....זה תמיד נקשר לאמונה ולדרך בה עבדו את הדבר הזה. אך המשותף היה כי מבחינה אינטואיטיבית העתיקים ידעו כי הם הגיעו ממקום אחר. אומר זאת כך – בכם, ב-DNA שלכם קיימת המחמאה הרוחנית הגורמת לכם להבין כי ישנו מקור יצירתי ואתם חלק ממנו. ההבנה האינטואיטיבית הזו אחראית לכל הדתות על הפלנטה. ואין לכם בעיה עם האמונה הזו. אלו שאינם מאמינים באלוהים הם מיעוט זעיר. רוב הפלנטה מודעת לאל האחד. ואם זו לא הוכחה מספקת, אין מעבר לכך.

הדבר האינטואיטיבי הזה קורה בפנים. ויקירים, זה מתחיל לגדול ולהפוך אלגנטי בדרכים מסוימים כמו בלתי-מובן בדרכים אחרות. הפלנטה והאנושות שבתוכה מתחילים להשתנות. כולם. לא רק עובדי אור. לא רק נשמות עתיקות. עם שינויי הרשת המגנטית של הפלנטה, העובדה שהפלנטה שלכם עוברת למקום חדש, פשוטו כמשמעו, המערכת הסלולרית נעה למקום חדש מסביב לגלקסיה המלאה באנרגיות שלא ראיתם בעבר. חלקכם חווים את ההקרנות המשפיעות על השמש, מכלול של דברים שמשנים את האנושות. זה עומד לשנות את הדרך בה אתם מרגישים, את תפיסותיכם ואמונותיכם הישנות, וכל האנושות מעורבת בכך. אך הנשמות העתיקות, אלו שהיו כבר בכל מקום ועשו כבר הכל, הם אלו המבינים בדיוק מדוע, הם יודעים מה קורה והם יסבירו זאת במקומות העבודה, בשעות הפנאי, במשפחה. הם בדיוק אלה המקשיבים כעת לתקשור הזה. זו המטלה שלהם והיא קלה עבורם כי הם נמצאים במצב שהוא כבר מחוץ לפחד.

הבינו את החיבור, יהיו בו גם קשיים. באותו חלק של DNA שאנו משוחחים עליו, ישנו חלק רב-ממדי. ביולוגיים קוונטיים כבר יודעים אודותיו. והחלק הזה הוא מעט יותר ממה שאתם חושבים. זה כבר נראה ואף הוכח בניסויים ואני מצטט את שותפי (לי) באומרו, כי נוכחות ה-DNA תשנה את הסיבוב-הסחרור של החלקיקים האטומים בשדה הקוונטי. זה מלמד אתכם כי ישנה סיבה ותוצאה שהיא קוונטית. בתקשור האחרון הסברתי לכם כי אינכם יכולים לחוות פעולה קוונטית ללא מקור קוונטי. ואם אתם עומדים להמציא המצאה קוונטית מופלאה, היא חייבת לבוא ממקור קוונטי. מקור מהמימד השלישי אינו יכול ליצור אפקט קוונטי. אך מאחר ול-DNA שלכם יש תכונות קוונטיות תוכלו ליצור אפקטים קוונטיים. התודעה האנושית מתחילה לגדול ולהתבגר ואתם תהיו מסוגלים להתחיל לעשות דברים עם התודעה שלכם שיקפיצו אחרים. הדבר הראשון הוא היכולת לשמר את הנעורים ולרפא מחלות בגופכם שלכם. זה יתחיל אתכם ורק אז יתפשט גם לאחרים. אתם תגדלו לתוך זה. הדבר הזה עומד לקרות.

הזיכרון האהוב עלינו - לווייתנים

תהיה לכם אינטואיציה טובה יותר ותתחילו להשתמש בה יותר. אנשים יבואו וישאלו אתכם, מה אתם עושים שעובד כל כך טוב? ולכם לא תהיה כל תשובה. כי זה פשוט עומד להיות שם. אשתמש בדוגמה שהיא מטפורה שרבים מכם יזכרו ויבינו אותה. הדוגמה שייכת לאחד הזיכרונות האהובים שלכם – הלוויתן. לווייתנים מנווטים לנקודת ההתרבות ונקודת האוכל שלהם באמצעות מגנטיות. במערכת של הלווייתנים יש משהו שאתם קוראים לו – מגנטייט (מינרל מגנטי שחור). הוא משיק עם התודעה שלהם, הנמצאת בתוך ההיגיון והמוח שלהם והופך ל-GPS אינטואיטיבי. יש להם מצפן פנימי. אך לווייתנים אינם יודעים שיש להם מצפן. הם פשוט זורמים עם האינטואיציה.

כדי להוכיח לכם זאת, אקח אתכם עשרים שנה אחורה בזמן. ייתכן ושמעתם כי הרבה לווייתנים עלו לחוף על בסיס קבוע וזו הייתה סיבה אמיתית לדאגה בקרב רבים מכם. הדבר המוזר בסיפור הזה הוא שהם התנגדו לכך שיצילו אותם. ליוויתן היה מוביל את עצמו לחוף ואז היו כאלו שמשכו אותו בזנב ושחררו אותו חזרה אל הים הפתוח בצהלות שמחה. בעלי הספינות הצילו אותו רק כדי לחזות בו מחזיר את עצמו אל החוף מחדש....אז מה קרה שם יקירים? הרשת המגנטית, זו שהצפון מצביע עליה, הרשת הזו זזה והשתנתה. וכשהיא זזה, ללווייתנים לא היה שום מושג אודות זה. הם המשיכו לעקוב אחרי אותם קוויים של השפעה מגנטית כמו תמיד, אשר הובילה אותם בכל פעם מחדש למקורות הרבייה והאכילה.

וכשהמגנטים זזו, חלקם נגעו ביבשה. אז הלווייתנים פשוט שחו אל החוף אשר היה פעם עבורם אוקיינוס פתוח. זו אינדיקציה לכך שהמגנטיות זזה בצורה משמעותית בשנים המעטות הללו. זה לקח דור שלם או יותר ללווייתנים ללמוד את הדרך החדשה וללכת סביבה. וכיום, הם לא נסחפים יותר אל החוף, כפי שעשו אז. כעת, מדוע אני מספר לכם זאת? בואו נעמיד פנים לרגע שללווייתן יש יותר אינטלקט מכפי שאתם חושבים ושאתם תוכלו לראיין אותו ולגלות מה או חושב בנוגע לכל מה שקורה. ואתם תשאלו: "מה זה, אדון ליוויתן, אותו דבר המאפשר לך לנווט לשתי הנקודות האלה של אכילה ורבייה? נראה כי אתה יודע לאן אתה הולך על פני כל הפלנטה". והלווייתן יענה לכם ויאמר: "אין לי מושג. אני פשוט יודע. כולנו פשוט יודעים".

יקירים, אם מישהו ישאל אתכם, כיצד אתם יודעים כי ישנו אלוהים, אתם תאמרו – "אני פשוט יודע". וזה אותו הדבר. זה פנימי, זה מוטבע, זה שם, זה אתם, זו השלווה של האלוהי, של הבורא הנמצאת בכם. בכדי שתבינו אומר שוב כי קיימת פיסה אלוהית בכם. ישנה היזכרות. אתם חלק מאנרגיית היצירה הנמצאת בכם. לכן אתם מרגישים כמו בבית. אני מזמין אתם ללכת לאותו מקום פנימי בו אתם מחוברים, בו המשולש המורכב מהלב, בלוטת האצטרובל והמוח מאוזן בכם ואתם מתעוררים לחלק הזה שב-DNA שלכם הדוחה את הכל. אינכם מזדקנים אפילו. אתם יודעים כי החיבור הוא אמיתי וזו הנקודה בה תשבו ותבכו משמחה על חיבור שכזה עם כל שישנו. כי גם אתם חלק מכל שישנו. אתם כל כך חלק מהבריאה הזו ואתם יודעים זאת ומבחינים בזאת. רבים כבר יכולים להתחבר למשולש הזה בתוכם ולשהות שם. במיוחד באנרגיה החדשה.

אך אני מבקש לאמר לכם דבר נוסף. ישנם כאלו שמרגישים חוסר בחיבור ומתחילים לעשות דברים שאין להם כל קשר למקור היצירתי. אני עומד לשאול אתם שאלה רטורית כעת. תוכלו לענות עליה באמצעות מוחכם. האם אדם המכופף כפיות הוא רוחני? חשבו לרגע. היה עליו לגשת ולהשיג את החלק הרב-ממדי של ה-DNA הקוונטי שלו, למשוך ולהביא את זה לתוך התודעה, להפוך זאת למטרה ולשנות את הפיזיקה של זה. הוא באמת יכול לעשות את זה. זה אמיתי. התודעה שלו אכן עובדת ברמה גבוהה מאד בכדי שיוכל להשפיע על המתכת שבכפית. והוא מצליח לעשות זאת שוב ושוב. ואנשים מביטים עליו, חלקם אפילו מעריץ אותו, כי ברור שיש בו משהו המגיע ישירות מלמעלה....והנה מה שאני מבקש לאמר לכם היום. גם אתם תוכלו לעשות את כל זה. תוכלו לכופף כמה כפיות שתרצו ודבר מזה לא יהיה רוחני. תוכלו לעשות את כל הדברים הללו מבלי להיות מחוברים אפילו.

בואו נהיה אפילו מעט יותר אישיים. ישנו מאסטר בפלנטה שיכול להתחיל להגשים דברים ויכול לרפא אנשים רבים. הוא באמת מכיר את הגוף האנושי ויכול להעביר פרוצדורה של מדיטציה....לפני כל טיפול הילינג. הוא מאד מפורסם. זו מטפורה כמובן. אינני מדבר על אדם ספציפי. ואתם שואלים את עצמכם אם האדם הזה מחובר ועונים לעצמכם: "ובכן...הוא חייב להיות מחובר. כל מה שהוא עושה מגיע מאלוהים". אך אני אומר לכם מהיכן זה מגיע. מתודעה אנושית חדשה המתחילה להתבגר ולתפקד ביעילות גבוהה יותר. תודעה המתחילה להשתמש בחלק הקוונטי הרב-ממדי שבתוכה, היכולה לראות תבניות, לשנות את הפיזיקה שלהם ולעזור לאנשים. ועדיין...חלק מאנשים אלו עשויים להיות לא מחוברים. וזה דורש הבחנה מבחינתכם כפי שלא נדרשתם כמותה בעבר.

נחזור אל הלווייתן, פתאום יכולה להיות תזוזה. זהו סיפור שכולו מטפורה. וייתכן ויהיה ליוויתן שיתחיל להיות יותר אינטלקטואל, והוא יאמר: "הביטו, יש משהו בתוכי שהוא כמעט כמו מצפן. אז במקום ללכת למקומות הרגילים של הרבייה והאכילה, בואו נלך מזרחה או מערבה, רק כדי לראות מה יש שם....כי יש בי מצפן...ותמיד אוכל לחזור חזרה לאוכל ולרבייה". ואז הלוויתן עושה פניה ימינה או שמאלה ומתחיל ללמוד ולחקור. לווייתנים לעולם אינם פועלים כך. הם נמצאים במסלול הקשור להישרדות שלהם. זה מה שהם עושים. זו הסיבה שאתם מוצאים אותם תמיד באותם המקומות. המצפן שלהם אוטומטי. אך בואו נאמר כי חלק מהם החליט לעשות משהו אחר....האם זה הופך אותם למשהו שונה באמת? רק מעצם העובדה שהם החליטו לחקור משהו שהוא מוטבע בתוכם ונועד במקורו לאכילה ולרבייה?

יקירים, מה שנוצר עבורכם, ונמצא בכם, הוא פיסת DNA רב-ממדית שנועדה להיות מחוברת למקור המרכזי באמצעות השילוש, שאתם מבינים כעת מדוע הוא קיים. אנו מביאים לכם את האינפורמציה הזו שוב. בן-אנוש שלם, כזה שמחובר לחלוטין, יכול לעשות את כל הדברים שציינתי. אך הגדול ביותר בהם הוא אהבה. אנו עומדים לדבר על המוח הלוגי, הלב האנושי ובלוטת האצטרובל. באופן מאוזן, בלוטת האצטרובל היא זו השולחת ומקבלת את האנרגיה ואת העזרה מה-DNA הקוונטי אל הבורא היצירתי. הקשיבו. גם אם תמחקו את בלוטת האצטרובל ולעולם לא תשתמשו בה, וגם אם תדכאו את הלב, עדיין תוכלו להשתמש ב-DNA הרב-ממדי שלכם. באנרגיה החדשה הזו, יהיו רבים שיצעדו קדימה וזה ייראה כאילו הם עושים דברים שהם מעבר למה שאתם יכולים לעשות, והם יעשו זאת תחת אצטלת הרוחניות. והם אינם מחוברים כלל. כך ייראו חלק מהבעיות החדשות והפזלים והנושאים המתחילים להתרחש באנרגיה החדשה של האנושות. זהו אינו שימוש בלתי-הולם, יקירים. יכול להיות שזה אפילו נעשה בתום ללב ולא בכוונת-תחילה. זו פשוט בורות. הם אינם יודעים. הם אינם מחוברים. כיצד הם ידעו והיכן הם יגלו אודות השילוש?

בואו ואספר לכם משהו, נשמות עתיקות. כמעט כל אחד מכם כאן מולי הוא מחובר. כי במשך כל מחזורי החיים שלכם, כמו הלווייתן, אתם מקבלים את המצפן המאפשר לכם ללכת לאיזה כיוון שאתם רוצים. אתם למדים להשתמש בו ואתם מחוברים. ואינכם עושים או חוזרים על דברים שעשיתם שוב ושוב. במקום זאת אתם מתרחבים. אתם לא שייכים לאלו ששחו מהר יותר בשורה אחת, אלא החלטתם להתנסות ולהתחדש וללכת למקומות שעדיין לא הייתם בהם. כמו ליוויתן אינטלקטואלי המבין וקולט את עוצמתו והולך לחקור אותה. ללווייתנים אחרים עשויה להיות תחושה חזקה יותר אודות הדרך המובילה להאכלה ולרבייה, הם אולי יוכלו לשחות במהירות כפליים מכל ליוויתן אחר, וכולם יביטו עליהם ויאמרו – יש להם מתנה!! גם אני רוצה את המתנה הזו.....והם פשוט לא יהיו מחוברים. מהסיבה הפשוטה שהם עדיין לא פענחו את העניין שיש להם מצפן שיכול ללכת לכל כיוון. הם לא מחוברים. הם פשוט שוחים מהר יותר בשורה ישרה.

מסר זה עשוי להיות אזוטרי ונסתר עבורכם. אם אינכם מחוברים, לא תשכילו להבין. אך מעל לכל אלה נמצאת האהבה. והיא אמורה להגיע כעסקת חבילה. המרפא שהוא מחובר באמת, יחווה גידול מהיר ומחוזק של כוחות הריפוי שלו. יש כאלו המשחקים בכל מיני משחקים ומכופפים מתכות. גם הם עשויים להיות מחוברים. אז איך תדעו? אך הדבר הגדול מכל אלו הוא עדיין – אהבה. יקירים, כל אדם מחובר יראה את הנדיבות שלו, את שמחתו ואת אהבתו בכל תחומי חייו. היזהרו ממכופף מתכות מתוסכל וכועס. הכועסים, הלא מאוזנים, המדוכאים, אינם מחוברים. זה לא כל כך קשה לזהות. ואתם תראו יותר ויותר מזה. אלו שיציגו את עצמם כמתקשרים ויצרו רק דרמה. אלו שיאמרו שהם מתוסכלים וכועסים ותוכלו אפילו לחוש זאת בקולם כשהם ידרשו כל מיני דברים בעודם מתקשרים, או שהם יאמרו לכם לעשות דברים שאינכם רוצים לעשות. ויציגו זאת כאילו אלו דברי אלוהים חיים. הם לא מחוברים.

ואז תשאלו, אם הם לא מחוברים, עם מי הם מתקשרים? ענו אתם על השאלה הזו. לעיתים קרובות הם מתקשרים את עצמם. את העצמי המתוסכל שלהם היוצא ונותן לכם מסרים. אך הגדולה מכל אלה היא האהבה. יהיו רבים כמותם, יקירים. הרבה מתקשרים שתצטרכו להבחין באלו שאינם מחוברים. חפשו אחר הנדיבות האמיתית. זו הנמצאת מאחורי הקלעים. לא משהו שבוחרים להראות לכם שוב ושוב. חפשו אחר האנשים שחייהם מבוססים על אהבה ונדיבות. זה לא יהיה קשה. וזה מה שהשילוש מספק. נשמות עתיקות, מעולם לא היה זמן טוב מזה לחיבור עם הרוח. גם אם אתם חושבים יותר מידי והמוח כבד, הוא חייב לקחת חלק ככלי הישרדותי. אך הלב ובלוטת האצטרובל הם אלו המתחילים לעבוד יחד עם המוח בכדי ליצור תודעה גבוהה יותר, בה להישרדות יש משמעות אחרת מאשר בריחה מטיגריס זועם. הישרדות כעת היא ההבנה שגדולה מכל אלה היא האהבה.

ובעודכם מהלכים על הפלנטה הזו, ההישרדות החדשה מציגה את המאסטריות שלכם. בכל מקום בו אתם צועדים, גאייה יודעת כי מאסטר צועד מעליה. ואתם תאמרו: "אינני מאסטר. לא באמת". מהיכן אתם מביאים את הרעיונות האלה? מי אמר לכם זאת? האם אתם מהדהדים משהו שלמדתם ממישהו אחר או אולי מהוריכם? האם אתם חושבים כי זה רברבני או יהיר מידי עבורכם לשאת את אהבת הבורא? האם אתם חושבים שנשיאת אהבתו מונעת מאגו? היא לא. ברצוני שתעמדו זקופים ותדעו כי כל זה מגיע לכם. הבינו כי התודעה שלכם תשנה את כל הדברים בחייכם. אפילו את הריפוי שאתם מייחלים לו. אתם בשליטה כעת יותר מכפי שהייתם אי-פעם. אל תתנו למצבים להגדיר אתכם יותר. תנו לאלוהים להגדיר אתכם. תנו לשלווה הרב-ממדית להתחבר לשילוש שבכם. תנו לה להגדיר אתכם. כשאנרגיה ישנה מציגה את עצמה, כפי שהיא נוהגת לעשות לעיתים קרובות, אל תתנו לה להגדיר אתכם. ביכולתכם לנפץ את האנרגיה הישנה במבט אחד מלא באהבה. האם שמעתם אותי? במבט אוהב, המלא בנדיבות ובלב טהור, האנרגיה הישנה תברח מכם. היא איננה רוצה לראות אתכם שם, כי אנרגיה ישנה אינה יכולה להמשיך ולעשות ספינים כשאתם שם. ואתם יודעים זאת.

מערכות ישנות כולל אנשים בעלי אנרגיה ישנה ילכו לכיוון השני כשתתקרבו. כי אתם לא תהיו חלק מהספינים והדרמות שלהם. והם יודעים זאת. ישנה התנגשות יותר מבעבר בין האנרגיה הישנה והחדשה. זה מה שקורה על הפלנטה כעת. פשוט אינכם יכולים להמשיך ולספוג אנרגיה ברברית כשהאור מתחיל להידלק. הם ירוצו לצד השני ויצעקו ויצרחו. האנרגיה הישנה אינה רוצה למות. ועדיין, מותה בולט ונראה לעין. מאז שהאנושות עברה את הסמן (21.12.2012 – זה גם התאריך בו מקהלת האצטרובל העולמית שרה טונים בפעם הראשונה), כדור השלג של המציאות כבר מתגלגל במהירות במורד הגבעה, ופניו לכיוון שלום על פני האדמה ותודעה גבוהה יותר. ובתהליך הזה, הרבה מהמערכות ומהאנשים שאין בהם יושרה עומדים ליפול על הפרצוף. וכל זה ייצור אתגרים חדשים של שינוי, עד שיגיע הזמן בו הכל יתיישב. והנשמה העתיקה תהיה שם בכדי לחזות בכל זה. אתם השורה הראשונה לכל הדברים האלה. וכל שעליכם לעשות הוא להיות. כי הגדולה מכל אלו היא האהבה.

ברצוני שתחושו בזה, ותדרשו את זה ותדעו את זה. ותבינו את החיבור שבין המוח הלוגי של ההישרדות לבין בלוטת האצטרובל שהיא משמשת לקבלת ותשדורת של מסרים ואנרגיות מופלאות ובין הלב, שהוא השולט בדבר הזה שאנו קוראים לו חמלה ונדיבות. וכל אלו יכולים לעבוד בצורה יפהפייה יחד וליצור בן-אנוש מאוזן היודע מי הוא ויודע כי הבורא נמצא בתוכו. תסכול לא קיים כשאתם מקבלים את אהבת הבורא. הקרבה לא קיימת כשאתם מקבלים את אהבת האלוהים. זה לקח לי (קריון) ארבע שנים לשכנע את שותפי (לי) בעודו יושב על הכיסא, שזה בסדר לתקשר. וכל דבר שהוא זרק לעברי כהתנגדות, היה חלק מהאמונות המגבילות שהוא למד בשנות חייו המעטות. וכשהוא זנח לבסוף את ההתנגדויות הללו, ונתן לי להיכנס, הכל השתנה. הוא יספר לכם. הכל השתנה.

אני מזמין את כולכם, בתוך הצליל של הקול הזה, לתת לכל הדברים להשתנות. ולהכיר בעובדה כי אמונות קדומות הן רק אמונות קדומות. מה שאחרים אמרו לכם, יכול להיות אמיתי וגם לא אמיתי. האם זו באמת הולכת להיות המציאות שלכם? האם תאמינו למילותיו של אדם אחר ותסגרו את הדלת בפניו של אלוהים? זה אפילו אינו הגיוני. דברים משתנים. שאלו את הלווייתנים. וזו לא הייתה מטפורה. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

ידעתי אנשים חסרי יושרה, ללא חיבור או ענווה או קדושה או טוהר לב. וזכרתי כי גדולה מכל אלו היא האהבה.

הקשיבו לקולן הפנימי שלכם. המצפן הפנימי המהדהד כל העת בעודכם הופכים להיות לווייתנים ערים. השתמשו במנגנון ההבחנה. מצאו את הצניעות ואת הידיעה הפנימית בכם המראה כי יש משהו ביקום שהוא גדול מכם. השתמשו בשילוש המאזן והגיעו באמצעותו לקתרזיס. בכו מתוך שמחה, צחקו בקול, צעקו בחוזקה ובהכרת תודה על החיבור המופלא הזה עם האלוהים. כן, הכל זה מלמעלה. מועדים שמחים לכולנו.

לקריאת החלק השני של "התחברות לאלוהים":

http://www.healingwithinthelight.co.il/document/98,0,1123.aspx

רחלי גנון – מאסטר-הילר מהמקור היצירתי


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb