• תרגום ועריכה – רחלי גנון

קריון מיוחד ליום האהבה - 13.2.2016


קריון מיוחד ליום האהבה - 13.2.2016

קריון מונטריאל – אהבה – 13.2.2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. ברכות לכל המקשיבים שהפסיקו את הפטפוט של מימד שלוש מאחוריהם עם כל מה שנאמר בו בעבר, כדי לקבל משהו שהוא מעבר למה שלמדתם. העובדה כי ישבו בורא שאוהב אתכם. אוהב אתכם. ברמה הסלולרית – אלוהים נמצא בכם. לחלקכם זה כל כך ברור, שאתם אפילו מברכים אחד את השני במשפט – "האל שבי מברך את האל שבכם".

המסר הזה הוא אודות אהבה. כבר ניתנו רבים כמותו היום הוא יום וואלנטיין. זה אינו לינארי. כי תמיד יש עכשיו שהוא מחר באיזשהו מקום בעולם. מחר הוא יום האהבה. ואנו חוגגים אותו ממש כעת. גם אתם מוזמנים, יצורים רב-ממדיים שכמותכם. בואו נחגוג אותו יחד. אם אלוהים הוא האל של יקומים מרובים (ברבים), הכוכב שלכם הוא חלק קטן מהמכלול. וזה מעבר להבנה האנושית בנוגע לגודל האמיתי של המכלול. כדי להמחיש לכם, הלב הוא סמל האהבה עבור האנושות.

זהו מסר ליום האהבה מהבורא אליכם. סיפרנו כבר קודם כי ישנן שפות על פני האדמה הזו האוחזות בשמות רבים לאהבה. והשמות מייצגים את סוגי האהבה הקיימים. אהבת הבורא הוא תמיד אחד מהם. אהבת האם לילדיה, אהבת הילדים להוריהם, האהבה שלכם לחיות, אהבת האנוש לאנוש אחר. זה כל כך מגוון, ועדיין...איכשהו...זה אותו הדבר. האין כך? ישנן תכונות לכל סוגי האהבה הדומות הללו.

לפני שנים רבות, ציינתי את ארבעת תכונותיה של האהבה. אמנה אותם שוב לאלו שעדיין לא שמעו. סוג האהבה שאנו מדברים עליו הוא אודות אהבה אדם לאדם, אהבת האלוהים לבן-האנוש, והאנוש לאלוהיו. זו האהבה המגיעה אליכם מהמקור היצירתי הגדול. הבריאה. מקור הבריאה. לימדנו בעבר תכונה משמעותית בפיזיקה בה החלל שבין האלקטרון והגרעין הוא אהבה טהורה. זו הייתה מטפורה שבאה להדגיש כי האנרגיה הגדולה ביותר בפלנטה היא קוונטית, והיא נקראת "אהבה", והיא נמצאת בכל מקום. אינכם חייבים לחפש אחריה. הבינו, היא נמצאת במבנה האטומי של כל שישנו. זהו בלוק המבנה הבסיסי של כל שישנו, כולל התודעה של בני-האנוש. וזה אינטואיטיבי וכל כך יפהפה.

תכונות האהבה

אהבה היא שקטה. היא איננה מכריזה על עצמה. הבינו, היא רק נמצאת – IS . עם כל המשמעויות שלה והטוהר שלה. היא רק קיימת. האין זה נפלא לדעת כי אינכם צריכים להפעיל את האהבה? אם תפסיקו לפטפט, תוכלו לשמוע זאת ולחוש זאת. האם זה אפשרי שהבורא אוהב אתכם?

אהבה אינה מכריזה על עצמה. אין לה אג'נדה. היא אינה מבקשת מכם לעשות משהו או להפעיל אותה. היא פשוט כאן. לאהבה יש תכונה לאחוז את שאר התכונות יחד. זהו מעגל. אכן. תכונות האהבה הן עמוקות ופשוטות. אהבה היא טהורה. היא אינה מקפיצה את עצמה מעלה. היא כל כך גדולה, היא כל כך מלאה בכל דבר שקיים. ועדיין....היא אינה זועקת זאת מגגות הבתים או מפסגות ההרים. היא אינה אומרת – "תראו אותי. הנה אני. העריצו אותי!!"

אהבה היא שקטה. קל לדבר על תכונותיה, אך קשה הרבה יותר לתרגל וליישם אותן. ישנן כמה השערות בנוגע לאהבה הקשורות לאנושות, שברצוני להדגיש. אם וואלנטיין הוא יום המדבר על אהבת אדם לאחר, כך היא גם אהבת האל אליכם. הקשיבו, חושו, זה מגיע מהבורא. ואם תצליחו להקשיב – תוכלו לוותר על חלק מההשערות. הנחות מגיעות מניסיון, מלימוד, מהחיים. הן באות מהדרך בה למדתם כי הדברים קורים ואתם מתארים לעצמכם שכך הוא. ובאנרגיה ישנה יותר, לעיתים קרובות מאד גם הלימוד הוא ישן. ואנו מבקשים לעדכן זאת עבורכם.

הראשונה –

חשיבה חדשה. ההשערה הראשונה בנוגע לתכונת האהבה שאנו מבקשים לדבר אתכם, עלולה להכניס אתכם להלם. לשוק. כי היא נקראת – פחד. "פחד אלוהים". האם את/ה איש/ה המפחדים "פחד אלוהים"? ואם כן, מדוע? ממה עליכם לפחד?

ואתם תאמרו, זה מה שלימדו אותנו. אלוהים הוא הכל ואנו כלום. אז מה? מהיכן מגיע הפחד? אולי אתם מבלבלים את זה עם הגדרות היוונים בנוגע לאלוהים. אולי האלוהים שלהם אינו מתפקד, בכדי שניתן יהיה לחשוש ממנו. ובכן, חלק משאר התרבויות בנו את האלוהים שלהם שייחשב חזק, שיפוטי, מועך בני-אדם שאינם מתנהגים בהתאם, שאינם עושים את "הדבר הנכון". ועדיין, זה נמשך ומגיע עד אליכם. עד לזמנים המודרניים האלה שבהם אתם חיים. ואתם עדיין אומרים: "אני אדם ירא אלוהים". ואתם אפילו גאים בזה.

ואני שואל אתכם, מדוע? האם אינכם מבינים כי אם תשתמשו במילה "פחד" באותו הזמן ובאותה נשימה בה אתם משתמשים במילה "אהבה" ו-"אלוהים"....אז אתם באמת לא מבינים מי אתם, ומי הוא אלוהים. באמת שאינכם יודעים. אתם רק הוגים את המילים. הבורא של היקום הזה יודע את שמכם. ישנה פיסה מהבריאה הזו בתוככם. היא שוכנת בכם בחוזקה, בצורה איתנה. תמיד הייתה ותמיד תהיה. הדבר הזה שאתם קוראים לו "המבחן של כדור הארץ", הוא מבחן אודות אנרגיה בעולם הבחירה החופשית היחיד של האנושות. זו אינה המציאות שאתם מצפים לה. כשאתם נמצאים בצד הווילון שהוא שלי (קריון), זו מציאות. נשמות עתיקות, אתם ממשיכים לבוא וללכת, לבוא וללכת, בכדי לעבד משהו עצום וגדול על הפלנטה הזו. וזה מה שאתם עושים כעת.

מעולם לא היה זמן מעולה יותר מזה שעכשיו. כי המבחן הזה מגיע להבשלה ואתם מתחילים לראות את האור מנצח את החושך. ואהבת האלוהים היא הדלק שלכם. וכשאתם מפחדים מהאהבה הזו – מיכל הדלק שלכם ריק. לאן שהולכת האהבה, לשם הולכת הפלנטה, הגלקסיה, היקום. ישנם הרבה יקומים. ישנם דברים שעליכם לדעת. התדר של האנרגיה הקוונטית עצמה של אותו טון קוסמי שאתם מסוגלים לשמוע....אותו תדר שבעצם מדבר על הבריאה או על מה שאתם קוראים לו באירוניה – "המפץ הגדול", הוא אהבה. זו אהבה. קוסמולוגיים, חוקרי היקום, יכולים לשמוע אותה. מה הוא אותו רעש רקע? זו אהבה.

ואהבה הוא הבורא שברא את היקום הזה בכדי להגיע לגלקסיה הזו ולפלנטה הזו. בכדי להגיע אליכם ואל נשמותיכם הנמצאות כאן ומפעילות מבחן של אהבה. האם תוכלו לראות זאת או שלא? אם תראו זאת, תעלו את התדר של הפלנטה הזו, של המערכת הסלולרית הזו, של הגלקסיה הזו ושל היקום הזה. וכך תצטרפו לאחרים שעשו את אותם הדברים. זה ישנה את המארג והמבנה של האהבה בעתיד ליקומים שיבואו אחריכם. זמן אינו משהו שמטריד אותנו (קריון) כלל. המקור היצירתי הוא אהבה. הוא תמיד היה ותמיד יהיה. אז מדוע אתם מפחדים ממנו? הגיע הזמן לשכתב זאת. ואם נהגתם לצרף את המילה "פחד" למילה "אלוהים" – אולי זו עכשיו הפעם האחרונה בה תנהגו כך.

השנייה –

הנה השערה נוספת. נקרא לה הגודל. אתם קטנים ואלוהים הוא גדול. וכשאתם יושבים ומביטים על היקום, אפילו בעין עירומה, זה מפעים. מהמם ומציף רגשית. אם אתם נמנים על ברי-המזל שלומדים על הקוסמוס וקוראים לעצמם אסטרונומים, זה כל כך רחב וכל כך מדהים, עד כי כל אחד מכם יודע, כי עמוק בפנים, החיים הם נמצאים בכל מקום. שאלו אסטרונום לגבי הסיכויים שזה אינו כך....והישענו אחורה...תקבלו תשובה שלא ציפיתם לה. אסטרונומים יודעים כי סבירות הסיכוי לחיים חייבת להיות שזה קיים בכל מקום.

אתם מביטים ביקום שאינו נראה. זה שאינכם יכולים לראות בעיניכם הפיזיות, זה שאתם יכולים רק לחוש אותו באמצעות מכשירים. והוא רחב יותר ממה שאי-פעם חשבתם. ככל שהגלקסיה שלכם גדולה, חשבו על ביליוני גלקסיות אחרות המבחינות בתפיסה החישתית של המציאות שלכם. עבורם שם, אתם כמו מיקרוב, חיידק על כדור קטן הנקרא פלנטה ארץ. כל כך קטנים!! אלוהים הוא כל כך גדול והוא יצר הכל. לכן, ההשערה טוענת...כי אלוהים אינו מכיר אתכם. וזו הסיבה שעליכם לצעוק יותר חזק בכדי להישמע. וכל זה אינו נכון!! הניחו להגיון שלכם לרגע. הדבר הקטן ביותר שאתם מאמינים שהוא אתם, בהשוואה לגדולה של היקום, הוא אינו חומרי כשזה מגיע לאהבה. אהבה היא גדולה מזה.

יקירים, נשמתכם היא גדולה ממש כמו כל דבר אחר שקיים. הנשמה שלכם כפי שאתם מציירים לעצמכם אותה, היא המארג ממנו עשויה הבריאה. ישנו מספר אינסופי של נשמות וחלקן נמצאות כאן. וחלקן במקום אחר. נשמותיכם ידועות על ידי האלוהים. וזה לא משנה עד כמה קטנים אתם חושבים שאתם. זו אמונה תפלה. אל תשערו שאתם מכונה קטנטנה, בעודכם ידועים לאלוהים שהוא בורא היקום. המאהב של כל האנושות. אתם מהדהדים את הדבר שהוא הבריאה עצמה, ביום האהבה הזה. אתם חלק מהלב הגדול ביותר שאי-פעם יהיה, הלב של הבורא.

השלישית –

האם מישהו מכם מבין, כי ברגע שאתם משתחווים וסוגדים לאלוהים, אתם בעצם סוגדים לעצמכם? כיצד זה מרגיש? האם זה טבעי לכם? כמובן שהתשובה היא – "לא"! כי הרי לעולם לא תסגדו לעצמכם....ברצוני שתביטו על כל זאת אחרת. המקור היצירתי אינו מעוניין להיות נערץ. אנו רוצים שתאהבו אותנו. (קריון בוכה מהתרגשות). זה שונה. זה שונה מהתרפסות ומלהעריך את עצמכם ככלום ושום דבר, או לעלות במדרגות ולפצוע את עצמכם עד זוב דם, רק כדי שאיכשהו, נשים לב אליכם. האם אתם מבינים שכל מה שאנו רוצים הוא כי תאהבו אותנו חזרה? זה החיבור המתרחש והמשמש כחומר סיכה להארה שלכם. האם הייתם מודעים לכך? השמן המשמן את ההארה שלכם, הוא חיבור של אהבה לעבר השני של הווילון.

אל תסגדו לנו. אהבו אותנו. זהו הבדל גדול מאד. יש לכם כל כך הרבה אנשים על הפלנטה הנותנים לכם עצה בנוגע למה שהאלוהים רוצה, כשהם בעצמם אינם יודעים ואינם מבינים מה אלוהים באמת רוצה. זוהי דעה משוחדת של בני אדם החושבים שהם יודעים מה אלוהים רוצה. וזו לא האמת. לא חשוב לי לאיזה כיוון תפנו. לא אכפת לנו אם תשתחוו או תעמדו. אהבה נמצאת בכל מקום. אנו אוהבים אתכם עד נשמתכם האחרונה וגם מעבר לכך. וכזה נגמר, שלושה ימים מאוחר יותר, כשנשמתכם מופיעה והחגיגה מתחילה, כל מה שאתם רואים זו אהבה. כל מה שאתם שומעים הוא המוזיקה המתנגנת ממיתרי האהבה. ואז אתם בבית. וזו המציאות. זו שלכם היא אינה המציאות אלא רק המשמעות וההתנסות הנקראת - להיות אנושי.

עבורכם זה הכל כרגע. וזה אכן כך. כי עומד בפניכם מבחן אנרגיה שמעולם לא עברתם בעבר. והוא בהיקף כל כך רחב שלא תוכלו אפילו להאמין לזאת. הדבר הבא שתעשו על הפלנטה הזו, נשמות עתיקות, הוא יאכיל יקומים אחרים יום אחד. והאירוניה היא, שאתם יושבים כאן וחושבים שאתם כבולים בזמן. הרי אתם תהיו חלק מהיקומים שיבואו אחריכם!!! כי אתם חסרי-זמן. חסרי זמן כפיסות האל שהנכם, שתמיד תהיו, ותמיד הייתם. וכמה קשה עבורכם לדמיין דבר שכזה. חלקים ופיסות מנשמותיכם נמצאים במקומות אחרים כעת. חלקים אחרים שלכם. גם את זה קשה לכם להבין, למרות שכבר סיפרנו לכם זאת. אהבה היא כל כך עצומה ומרשימה.

הרביעית –

הדבר האחרון שברצוננו לאמר לכם, יקירים, הקשיבו לי, דבר לא יקרה, אלא אם כן תתאהבו בחלק הזה שלכם שהוא אלוהים. למרות כל המגרעות שאתם חושבים שיש לכם, עד שלא תתאהבו בחלק האלוהי שבכם, דבר אינו עומד לקרות. וזה הופך להיות עמוק ומשמעותי מאד. האנרגיה בפלנטה הופכת להיות יותר ויותר קדושה כל הזמן. רוצים לדעת מדוע הצבאות החשוכים נמצאים כאן? כי הם מפסידים! והאור מתחיל להראות את עצמו. הם יודעים זאת וזוחלים החוצה מתחת לסלעים, מנסים למצוא אנשים אחרים חשוכים כמותם, בכדי לחבור אליהם ולנצח משהו שלא ניתן לנצח אותו. והוא נקרא – אור האהבה על פלנטה ארץ.

אהבה היא הקטליזטור (המרכיב שאינו משתנה) לכל הדברים האחרים בחייכם. אם תשבו בחושך, פשוט לא תאפשרו לאהבה להיכנס. אם תשבו בפחד, גם אז לא תתנו לאהבה להיכנס. באותו הרגע בו אתם נכנעים, מתמסרים, כל מה שלמדתם אודות מה שאתם "חושבים" שעשוי לעבוד, תנו לחומות להתמוסס, אהבת האלוהים נכנסת פנימה והיא הקטליזטור לכל דבר. לריפוי, לייעוד או מטרת החיים, לשמחה, לחגיגה, לשלווה ולשלום, ואפילו לשנת לילה טובה. האם אתם מקשיבים לי? זה מה שקורה כעת על הפלנטה.

הנבואה של הקונדור והעיט היא נבואת העתיקים ומשמעותה – כאשר הארץ תתחיל להיות מודעת לאלוהות שבפנים, כשאנרגיית ה-אמא, המייצגת את כל הבריאה, תתחיל להופיע בכל חלקי הפלנטה. אנרגיית ה-אמא ידועה מבחינה מטפורית כאהבה. אהבת האם לילדיה...היא אחת מהאהבות הגדולות הקיימות אצל בני האנוש, האהבה ליצור אנושי אחר. ואפילו היא מחווירה בהשוואה לאהבת האלוהים אליכם. אך עליכם להתחיל היכן שהוא, יקירים. אז התחילו עם אהבה. הירגעו וחושו בה, אהובים. התחילו לאהוב בחזרה, והבינו כי משהו קורה כשאתם אוהבים. זה לא רק "נחמד" להיות אהוב. זה לא רק "נחמד" לאהוב בחזרה.

מעורבת כאן פיזיקה, חיבור שקורה, היקשרות. המבנה הסלולרי שלכם יודע זאת. ה-DNA שלכם מתחיל להפוך ליותר יעיל ומשופר ובריא. שמעתם אותי? ריפוי קורה, רק מעצם העובדה כי הושטתם את ידכם ואמרתם – "אני מוותר/ת". בואו רק נאהב אחד את השני. (אה....)

האם יש מסר גדול יותר מזה ליום האהבה? הלב פועם עבורכם. הלב הפועם הוא היקום היודע את שמכם. כעת, כשאתם קמים מהמקום הזה, עמדו זקופים יותר משהגעתם.

אני אוהב אתכם. (ואני אוהבת אותך מקור כל שישנו). וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

אהבה אינה רגש שניתן לעבד ולטפח אותו. אהבה היא העדה לכל הרגשות. המתבוננת הראשית. רגש יכול להכיר, לזהות ולחוש את עצמו בנוכחות האהבה, אך אהבה היא החומר המקורי ממנו עשויים כל הרגשות כולם.

נשמו עמוק וחשבו על הנשימה כעל נשמה תאומה שאתם מקבלים אליכם בכל פעם שאתם נושמים פנימה, ונשפו החוצה ברכות לכולם.

דמיינו כי עם כל נשימה אתם מאפשרים לאהובכם להיכנס לתוך ליבכם, למקום העמוק ביותר בו, לרבדים בהם הייתם רוצים גם אתם להתקבל על ידו. נשפו ברכות בכוונה טהורה שכל האוהבים ימצאו את האחד המתאים להם ויתאחדו איתו.

אני נושמת פנימה את האהבה שלמדתי לקבל, ואני נושפת ברכות של אהבה לכולם. נשימה אחת בכל פעם.

אני מגיעה להרמוניה עם האהבה מבלי לאבד את הייחודיות שלי. התמסרות מאפשרת לי לרקוד את ריקוד החיים עם מנהל קרקס גדול....כשאני מאפשרת אהבה, אלוהים הוא המאהב הגדול בתבל.

בכוחו הדוחף והמושך של היקום, בזוג אוהבים, בנשימה ונשיפה, בשתי פעימות לב, עוברת כחוט השני אינטימיות עמוקה ביותר בה ניתן להיות שקטים יחד. בכל נגזרות האהבה הקיימות.

הבורא אוהב אתכם יותר ממה שאי-פעם תוכלו לאהוב אותו.

האל שבי מברך את האל שבכם. שתהיו כמו אהבה טהורה שקטה ונוכחת. שתפנו לה מקום ותתמלאו בה. שתשירו את אור האהבה הביתה בכל נשימה.

"למקום שלבי אוהב, שם רגלי מוליכות אותי" (חז"ל)

”The only thing that you will learn is to love and to be loved in return"

באהבה, נשימת בראשית


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb