• Racheli Ganon

קריון מבריטניה - 24/7 - מאי 2016


קריון מבריטניה – 24/7 – 8.5.2016

הקדמה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. בעוד האנרגיה מתאימה את עצמה, האם האנרגיה כאן היא מה שציפיתם לה, לאחר שהגעתם עבורה? כמה מכם מבינים את האמת אודות האל שבפנים? בריאת המין האנושי הייתה בכוננה. כל הקיום שלכם הוא בכוונת-תחילה. חלק מה-אב נורמאליות בחייכם שהמדע עדיין לא מצליח לפצח, גם היא בכוונה. עצם העובדה שיש לכם 23 כרומוזומים במקום 24, גם זה בכוונה. זה מציב אתכם בצד אחר של האבולוציה ומאפשר לכם להביט על עצמכם אחרת. ומה אם....כל מה שאני אומר ניתן לכם באהבה מהצג האחר של הוילון? ישנם עדיין כאלו הספקנים לגבי התהליך. האם הוא אמיתי?

אני יודע מי אתם. אתם הבריאה המושלמת של האלוהי, בעלי בחירה חופשית להבחין בעצמכם, מה נכון לכם, מה קורה סביבכם, אתם עומדים בפני עצמכם וכזה מגיע להחלטות....אתם לבד. כי כל החלטה שלכם – מכובדת. ייתכן ושמעתם כי יש זמן ומקום לכל דבר. וישנו. זמן להתעורר, זמן לדחות, זמן להתבודדות וטיפוס למקום ממנו תוכלו לבחון מי אתם. אנו יודעים זאת. הנה מה שעליכם לדעת....בעודכם עושים זאת, הלוגיקה, הלב, עומדים בפני עצמם. אך אתם לעולם אינכם לבד בתהליך. ללא קשר למה שאתם מרגישים אודות הפגישה או התקשור, או אפילו הרעיון של זה.

ישנה אמת עקבית אחת והיא כי בן-האנוש צועד לצד אלוהים. הרוח תמיד בכם, אתכם, לצדכם, בכל דבר שאתם עושים. זה תמיד היה כך. אפילו אדם חסר אמונה מוקף במלאכים כל הזמן. אלוהים בכם, ללא קשר לאמונותיכם. ובנושא האמונה, הגוש החוסם אתם מלהתעורר ולראות יותר ממה שנראה לעין, הוא ההיסטוריה האישית שלכם. כיצד גדלתם? מה נאמר לכם?מה החלטתם מראש? בני אנוש יקרים, איזו מציאות בראתם? איזה עולם יצרתם או הרסתם? ההיסטוריה שבאתם איתה, נותנת את הטון גם בנוגע לדברים שתיקחו אתם מכאן. אלא אם כן....משהו קורה. ובדבר הזה עליו אני מדבר יש ריכוך. ואולי תוכלו לאמור לעצמכם:"האם זה אפשרי כי ישנם דברים שאינני יודע עליהם? האם יכולים להיות דברים אזוטריים, רב-ממדיים, רוחניים שהם סביבי ואיני יודע דבר עליהם? שהם מנוגדים למה שחשבתי, אך בכל זאת עשויים להיות שם?

אתם במקום הנכון בזמן הנכון להבחין בסוגיה הזו. לא להיתפס על ידי אוזו אמת או ישות או להתעורר, אלא פשוט להשאיר את דלת ההבנה – פתוחה. כדי שלבכם, מוחכם, האינטואיציה שלכם יוכלו להביט היטב, ואם באמת תביטו היטב, תראו את האור שמעבר לדלת...והאור יהיה בדמות פרצופכם שלכם, המחכה לצאת ולמלא כל פיסת DNA בגופכם ולשנות אתכם לנצח. לשנות אתכם בדרך שאינכם יכולים אפילו לדמיינה.

הקול המגיע מהעבר השני של הוילון, מגיע מהמקור היצירתי המכיר את המושלמות שלכם, את מתיקות נשמתכם. הוא רואה אתכם בדרך שאפילו אתם אינכם רואים את עצמכם. בני-אנוש יקרים, אומר לכם משהו. כל מה שאתם חושבים על עצמכם – הכפילו! פתירת הבעיות שלכם, באיזון, בריפוי, הקשיבו למקהלה, למוזיקה, זו מטפורה. המקהלה היא התאים שלכם השרים את שיר הריפוי שבאתם לקבלו. ואתם לא הראשונה שתשתנו בעקבותיו. דבר אינו קורה לכנות אתם. האנרגיה בחדר נוצרה מפמליה שהבאתם אתכם. כל נשמה כאן נושאת פיסות ולקים שאפילו אין לכם מושג אודותם. דברים רב-ממדיים שהם תמיד אתכם, הם ממלאים את החדר ממש עכשיו. לו רק ידעתם באמת מי היה כאן, מה היה כאן, נראה לי כי הייתם נדהמים. יש כל כך הרבה תמיכה לכל החלטה שאתם עושים ממש כעת. פתחו את הדלת והביטו על עצמכם אחרת. הכול קורה כי אתם מאפשרים את זה, כשאתם גורמים לזה לקרות. אחריות אישית היא המפתח. היו האדם שאתם מייחלים לו. פתחו את הדלת וקחו את מה שכבר שלכם מתוך בחירה חופשית.

האם זה אזוטרי מידי עבורכם? עד שתיווכחו לדעת כי אכן החלטתם לראות יותר מעצמכם. האם זה אפשרי שיש משהו אלוהי אזוטרי בכם שהוא גדול יותר ממה שאמרו לכם, על הפלנטה הזו? האם אתם חשים בזה? שבו וחושו את עצמכם כנשמות עתיקות שחיו כאן בעבר. רובכם בחדר, הקשיבו, אינכם חייבים לדעת היכן ומתי וכיצד, רק הרגישו כי הייתם כאן בעבר, נשמות עתיקות חכמות. אתם יודעים כיצד זה עובד, ואתם ישובים במקום ייחודי. הרי עמדתם בתור כדי להיות כאן, ממש עכשיו, לטובת השינוי הגדול הזה, בתרבות המסוימת הזו. אין מקריות עבורכם. זהו מסר אוהב המציין כי יש כאן יותר ממה שאתם חושבים. אינכם לבד. עוד אשוב. וכך הוא הדבר.

מסביב לשעון 24/7 והכלים החדשים שמגיעים

ברכות יקירים. אני קריון מהשירות המגנטי. ישנם כאלו שעדיין חושבים שהתהליך צריך להיות ארוך יותר. כשאדם זז הצידה ברמה כזו שהרוח זורמת פנימה במלואה...חייבת להיות יותר הכנה. כי הרי המבנה הסלולארי של האנוש אינו בנוי להכיל כל כך הרבה אנרגיה וכל כך מהר. מה שאנו מבקשים לאמר לכם הוא כי כל אחד מכם, במיוחד באנרגיה החדשה הספציפית הזו, משתנה ברמה הסלולארית. אתם רואים כיצד האנרגיה זורמת לתוך הגוף מיידית. ללא הכנות. באנרגיה הישנה, זה הרגיש כמו שמיכה שהייתה מעליכם, שהייתם צריכים להילחם בכדי לעבור דרכה, ממש לסלול את הדרך כדי לעבור, אך לא עתה. לא כעת. מבחינה אישית ואינדיבידואלית, חייכם הם מקטעים מתוך שעון וזהו עוד מקטע שכזה. ואני עומד לבקש מכם להיות יותר ויותר רב-ממדיים.

אבקש שתחשבו מעבר לשעון ולנפרדות. שתעשו משהו שהוא כל כך אינטואיטיבי עבורכם. לכו אל האל שבפנים. זו תכנית פעולה אינטואיטיבית לאנוש. אתם קמים בבוקר, וזה שם. בני-אדם מחלקים ומקטלגים את מה שקדוש, כיצד צריך לעבוד את האל, בכל מערכות האמונה זה כך. לפי החוקים. ואז כשהטכס נגמר אתם מתפנים למשהו אחר. ואני שואל, האם זה באמת מתאים לכם? האם אתם באמת רוצים למדר את אלוהים בחייכם עד לנקודה שהוא יהיה זמין עבורכם, רק כשתחליטו לשבת במדיטציה? ומה אם אמרתי לכם שההזמנה מהרוח היא 24/7? חשבו על זה. להיות תמיד במצב של הודיה, אדיבות, נועם, ממש כעת אתם אכן שומעים מסר מהצד השני של הוילון, אך זה אינו צד אחר כלל. הכול בפנים.

מדוע שלא תתחילו למתג מחדש את כל מה שייך למימד השלישי, המפריד ביניכם ובין אלוהים? זה אינו מסר מהצד השני. אין צד אחר. ישנו רק צד אחד. הצד שהוא אתם, במערכת יחסים שהיא 24/7. זה מעצים את הנושא האינטואיטיבי שברצוני לשוחח עליו. נשמות עתיקות, לכם, המרגישים ויודעים כי התהליך הזה הוא אמיתי, זהו הצעד הבא. חוויה מסביב לשעון לא רק באירועים ובמדיטציות או בדברים משונים ומוזרים...אלא לשאת זאת אתכם לעבודה, לבית הספר, למשפחה, גם כשאתם עוצמים את עיניכם לפני השינה, וגם כשאתם מתעוררים בבוקר, זה תמיד שם. וגם נמצא אתכם במהלך כל הלילה. חלק מכם מתעוררים לעיתים קרובות בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר....אני יודע מי מקשיב. ואני שואל, כיצד אתם מגיבים לזה? האם עולה בכם רוגז רגעי האומר: הו! אני חייבת לישון...רוח יקרה, מה את עושה לי? אומר שוב, אני מזמין אתכם לחייך. הביטו על השעון וחייכו, ואמרו....שוב העירו אותי...וברצוננו לאמר לכם כי זוהי דרכנו לטפוח לכם על השכם ולאמר לכם – "אתם יודעים שאנו כאן.....כעת חזרו לישון". (או שבו לתרגם איזה תקשור...) זה הכול. אנו תמיד שם. אל תהפכו את נוכחותנו למקום בו עליכם לדווח עליו, או לפנות זמן בשעון עבורו. עשו זאת כל הזמן. ואתם שואלים: "קריון, מתי אנו אמורים למדוט?" והתשובה היא – "כן". "קריון, פעם אמרתי כי איננו צריכים יותר לעשות מדיטציה"....וזה נכון. כי אתם תמיד במצב מדיטטיבי,24/7.

אתם תמיד במצב המכבד את אלוהים. "קריון, האם אתה מתכוון שאנו יכולים להסתובב לנו ורק לעשות עבודה רגילה ולדבר עם אנשים ועדיין לשמר את זה, וזה יהיה בתוכנו תמיד? בתוכנו?" כן. זה נקרא מציאות רוחנית. וזו ההזמנה. ויש כאלו שיאמרו – "אינני ממש בטוחה שאני יכולה לעשות זאת"...יאמרו זאת אלו שבעיקר נהגו לחלק את זמנם לטכסים ותאריכים ומועדים. אלו שהפרידו ושמו את החיבור הזה במיכלים. וכעת אני מבקש שתבינו. המיכל הוא אתם והזמן הוא עכשיו. 24/7. יקירים, מגיעים "כלים" שתתחילו לקבל באנרגיה החדשה הזו עבורכם, המבקשים לחוות אבולוציה של רוחניות, תזכו לכמה כלים חדשים. והאבולוציה של הרוחניות אינה עומד להיות רוחנית יותר. זו אבולוציה.

ומה אם אומר לכם כי אדם מאד רוחני הוא זה שאינו מספר אפילו על הרוח? שאינכם יכולים להבחין בכלל שהוא כזה? אדם המתהלך לו והוא מאוזן, והוא יודע מי הוא, הוא יודע כי האל בתוכו ואינו מרגיש צורך לצעוק זאת מצמרות הברושים. אחד היכול ללכת ממקום למקום בשלווה, ללא פחד, ולהרגיש בנוח כל הזמן, להיות מלא בחמלה כל הזמן. כזה שאינו ממהר לכעוס או להתרגז, אחד שתמיד מוכן להקשיב. כך נראה האלוהים שבפנים. זו האבולוציה של הרוחניות בתוך האדם. זה הדבר. באנרגיה ישנה יותר, חלק ממערכות האמונה הבינו לחלוטין את תהליך ההתגלמות מחדש ואת התפתחות הרוח ששמה אותם בשביל מואר אשר לפי אמונתם, ייצור פעם אדם מואר. והוא יהיה כל כך מואר שלא ניתן יהיה אפילו לגעת בו. באנרגיה הישנה, זו הייתה האמת לאמיתה. זה מה שקרה באנרגיה הישנה כשהאבולוציה לא הייתה מוכנה עדיין או לא התאימה לקו-הזמן.

נזירים שהשיגו נירוונה, היה עליהם להתבודד בחדר אחר. לא ניתן היה לגעת בהם. וכך הם היו לבד, מקבלים ומברכים את אורם שלהם במשך כל ימי חייהם. וכל זה משתנה ונע כעת לכיוון ההמונים. זה אינו חוזר חזרה אל העתיקים. זה שונה. האנרגיה הזו שאתם בתוכה כעת, עומדת לקדם דברים שאינכם מצפים לכם, שאינכם יודעים דבר לגביהם. ואני עומד למלא עבורכם מעט מהפער הזה. אדבר על דברים הקשורים אליכם ואל ילדיכם במחזור החיים הבא, אשר עוסקים ברוח מתעוררת ובקרבה לבורא היצירתי. זו הארה, איזון, חמלה, שלוות-נפש ואהבה. זוהי הגדרת האור. זה עדיין לא כאן, אך יכול להיות, וזה מתחיל עכשיו עם מערכת יחסים שהיא 24/7 עם הדבר הזה שנמצא בכם.

בכל חלק ב-DNA שלכם, בכל מולקולה, ישנם כמה כלים חדשים הבאים לכיוונכם, והם לא בהכרח תואמים את הציפיות שלכם. אני עומד לתת לכם רעיונות שלא ראיתם בעבר, ואני לוקח בחשבון כי המתקשר (לי) לא יוכל לתאר אותם במדויק עבורכם. כי אנו אומרים שוב, יקירים, זה מאד לא פשוט לתאם בפניכם משהו שאינכם יודעים, שעדיין לא ראיתם ושמעתם. המשמעות של "כלים חדשים" היא שככל שאתם מתקדמים, דרך חייכם, דרך הדורות, דרך ההעצמה של התודעה האנושית, כך תהיו מסוגלים לעשות דברים שלא יכולתם בעבר. וזה אמור להיות הגיוני עבורכם. העובדה כי ה-DNA שלכם עומד לעבוד טוב יותר וביעילות גבוהה יותר מאי-פעם מתוך רב-ממדיות, תאפשר לכם לראות התקדמות בדברים שציפיתם להם, שלא הייתם מסוגלים לעשות קודם, וכעת אתם זקוקים להם.

הכלי החדש הראשון – זכות אקשית

המשמעות היא כי גשר ייבנה ביניכם ובין הרשומות האקשיות שלכם. כרגע, אתם מאמינים שהאקאשה היא כמו סדרת ספרים. ספריה המתארת מי הייתם ומה עשיתם. אך זה אינו כך כלל. זו משיכה של אנרגיה המשלבת את כל מחזור החיים שהיו לכם אי-פעם, אל תוך מעיין של חוכמה, התנסויות, ידע. זה מה שאתם מושכים אליכם. לא אינפורמציה על מי שהייתם, או מה היה שמכם, או לפני כמה זמן זה היה, או במה עסקתם, או הבעיות שהיו לכם....יקירים, אינפורמציה כזו היא ליניארית. ה-DNA שלכם יתחיל להיות יותר קוונטי. אסבר מעט יותר מזה בעוד רגע.

המצב ההישרדותי בו חייתם במשך אלפני השנים שקדמו לשינוי, בטרם עברתם את הסמן (ב-21.12.2012), דרש מכם להיות לחלוטין במימד השלישי. זה הכול. כל מה שיכולתם לראות זה קיום בסיסי. ואתם שורדים בדרך היחידה שאתם מכירים. כפי שצוין הבוקר, חייב שיהיה לכם מנצח וחייב שיהיה גם מפסיד...ובעודכם מתקדמים והדברים מתחילים להתבהר, מגיעים כלים חדשים. האנרגיה האקשית היא אחת מהן. תוכלו למשוך ממנה (כמו בבנק – רק אם אתם שם בזכות...) מחוכמת העבר ולהביא אותה לקדמת הבמה. וסוג החוכמה שאנו מדברים עליו כאן הוא קולקטיבי מצטבר, בזכות כל הגלגולים שהייתם כאן. הזכות שעומדת לכם אינה רק מהגלגול הקודם, אלא מכל הגלגולים כולם. האם תוכלו לתאר מפגש עם מאסטר שחי אלפי שנים וחווה כל כך הרבה, ואתם בנוכחותו והוא מרגיש לכם סופר-אנושי, והוא בן אלפי שנים, והוא מתחיל לדבר ואומר:"הנה מה שאני רוצה לתת לכם". וכל מה שהוא יבחר לתת לכם, מבוסס על אלפי שנות ניסיון-חיים ויופי.

ואתם מתחילים לכתוב...בצורה ליניארית. הרצאה שכזו עשויה להימשך כשנה. כעת, התבוננו במטפורה הזו, כי הכלי המגיע אליכם. תארו לעצמכם שמציפה ושוטפת אתכם חוכמת הידיעה והיא בת אלפי שנות מחזורי-חיים, ככה, בבת אחת!!! וכך תגיעו לפלנטה, לא רק כנשמה, אלא כנשמה חכמה מאד מאד...וזה כל ההבדל. ואתם מביטים על אלו שמסביבכם ואין להם את זה. והם יביטו עליהם אחרת ויבינו כי יש לכם משהו שהם זקוקים לו. אתם הולכים להיות מאד אטרקטיביים בזכות החוכמה הזו שתהיה מנת חלקכם. והאיזון שגם יהיה. זכות אקשית היא כלי חדש עבור הנשמה העתיקה. לא לכולם יש "זכות" כזו. עליכם להבין, שמכל רבבות האנשים שחיו על הפלנטה הזו, קיים רק קמצוץ קטן שחי את כל מחזורי-החיים כולם. מן ההתחלה. וכן, המשמעות היא שבעתיד (או בהווה) הם יהיו חכמים יותר מאחרים. וכולם יכירו בזה. זה ייראה. וזה חדש.

וגם האנרגיה השמאנית שתבוא לידי ביטוי דרך חכמתכם, תיראה ותכובד. אתם תוצבו במקום בו תוכלו ללמד זאת. וזה העתיד. תבנית חדשה לגמרי, של הכרה רוחנית. לא כפי שקורה כיום, בצורה של שרלטנות, וכבר לא תצטרכו להיות נזירים מתנזרים, אנא בני-אנוש רגילים שמזהים אותם כאנשים בעלי זכות אקאשית. האם זה אפשרי לדעתכם שהאנושות תוכל להצביע על כך ולראות את זה? כן. וזה כבר גם קרה בעבר. "קריון, על כמה דורות מדובר"? התשובה היא – כן. כי התשובה היא תמיד – כן. הקצב יהיה מהיר או איטי על פי בחירתכם. וכן, זה עשוי לקרות מהר מכפי שחשבתם. כבר ניתן לראות ולהבחין בזה בילדים החדשים. הם חכמים מכפי שאתם הייתם. והנה זה בא....אתם מביטים בזה, בוהים בפניהם, וכל הדבר הזה הופך להיות הרבה פחות מוזר.

הכלי השני – האבולוציה של האינטואיציה

כלי שכבר דובר בו, על האינטואיציה של בני האנוש שתהיה הגישה יותר ובמקביל גם איטית יותר. כרגע אינטואיציה כי כמו הבזק אור (כמו פלש של מצלמה) עבורכם. היא עוברת דרך המיינד שלכם, דרך התודעה שלכם מהר כל כך עד כי אין לכם מושג אם זה באמת התרחש. ואתם שואלים:"מה זה היה? האם באמת קיבלתי הבזק אינטואיטיבי?" ואתם מייחלים לכך שתוכלו להאט את זה ולהביט בזה ולנתח את זה. וזה בדיוק מה שתהיו מסוגלים לעשות. אינטואיציה תתפוס את מקומה כדבר מוצק ממש כמו האינטלקט כיום. הם תשב שם ותיתן לכם אפשרויות בחירה. והן אפילו יהיו בצבע. ולכם אין כל מושג על מה אני מדבר. דמיינו כי יש לכם תודעה אינטואיטיבית שהיא בהירה ממש כמו ההיגיון והאינטלקט. האם זה הגיוני? כי אינטואיציה היא תהליך רב-ממדי. האין זה אך הגיוני כי שאנו הופכים להיות יותר רב-ממדיים היא תאט, תציג את עצמה, תהיה שם עבורכם?

שותפי (לי) העביר שיעור היום על האפשרויות שטומנת בחובה האינטואיציה. תוכלו לחוש את הפוטנציאל שלפניכם, לפנות ימינה או שמאלה בהסתמך על אינטואיציה בלבד ולא על ההיגיון. מה שמחכה לכם היא סינכרוניות פשוטה שהאנוש החדש יוכל לראותה בבירור רב. האם לכולם תהיה אינטואיציה כזו? לא. לא לכולם תהיה אינטואיציה ברורה כפי שיש לנשמות העתיקות המקבלות ראשונות את הכלים האבולוציוניים הללו. כי אתם, הנשמות העתיקות, בדירוג גבוה יותר, כי פשוט עברתם כבר את זה. יש היגיון בזה. אלו הבאים לפלנטה בפעם הראשונה לא מגיעים עם סט של כלים הדומים לאלו שהיו כאן כבר אלפי פעמים..... ואלו אתם. ובכוכב הבחירה החופשית, חלק מכם אף לא ירצו בזאת. אין שיפוט. אלו שידחו זאת מעליהם הם אלו שעדיין אינם מוכנים. או שהם חיים בקופסה משלהם ופוחדים מזה מאד. פחד מהארה הוא נושא גדול וחשוב, נשמות עתיקות.

כולנו מכירים בני אדם נפלאים שלעולם לא ישבו בחדר כמו זה. הם יכולים להיות הילדים שלכם, השותפים שלכם, האחים והאחיות שלכם. והם מופלאים ובעלי הרבה מהתכונות הנהדרות ששוחחנו עליהם כאן. אך הם לעולם לא ישבו כאן. הם אינם רוצים ואינם מתעניינים בזה. למרות שקיימת בהם האמונה, הם אינם מביאים אותה לידי ביטוי במחזור החיים הזה. ותמיד קיימת הפעם הבאה. כפי שאמרנו בעבר, חלקכם מתגלמים בגוף ואחר כך מקבלים תקופת מנוחה. הם בחופשה. והם לא יבואו לפגישות, הם לא יעשו עבודות אור. לא כעת. וזה ממש לא באחריותכם לגרור אותם לכל מיני מקומות, קדושים ואחרים. ברצוני שתראו את האל שבהם, ממש כפי שאתם רואים את האל מסביבכם כעת. ללא שיפוט. וזה היה הכלי השני.

הכלי השלישי – אנרגיה אינפלציונית (קשורה לאינפלציה)

הקשיבו לזה. זו אנרגיה המתרחבת כשאתם מביטים בה. היא מתרחבת כשאתם מבחינים בה, כי יש לה מודעות. כשאתם מושכים אליכם אנרגיות מסוימות בחייכם, אולי זו הבנה, אולי זו חמלה, אולי זה ריפוי, אולי זה כל הדברים יחד. אלו אנרגיות של בני-אנוש ואתם הולכים ועובדים איתם. אולי אתם מרפאים, אולי אתם קוראים אינטואיטיביים העובדים בתחום אחד של אנרגיה ואני מבקש שתתכוננו, כי זה מתחיל לגדול מעצמו. אתם רגילים לתהליך לינארי בו אתם לוקחים עת וחופרים באדמה והערימה שנערמת היא ביחד לחור שנפער. כעת, התכוננו לזה כי זה אינו תהליך לינארי אך מכבד את כוונת התודעה. אנרגיית אינפלציה עומדת להיבנות כמעט בעצמה, רק מעצם העובדה שתביטו עליה, שתעבדו איתה מתוך בחירה, כי זה יהיה נכון לכם וראוי וחלק אינטגרלי מהצמיחה שלכם. ואתם יודעים אינטואיטיבית כי זה שייך לכם וזה חלק מהכלים שמגיעים שלא ציפיתם להם כלל.

הכלי הרביעי והאחרון – התיישרות עם החומר - חלק מה-DNA שלנו הוא קוונטי

כל זאת ואפילו לא נתתי לכם את כל הסיפור....הכלי האחרון שיכול להיות גם ראשון, וכאן זה נהיה מורכב כי זה דבר שמעולם לא תארנו אותו. יקירים (שותפי לי, היה זהיר....) המבנה הסלולרי האנושי הוא בחלקו קוונטי. קוונטיות היא מילה שהשתמשנו בעבר אשר מתארת רב-ממדיות. המבנה הסלולרי האנושי הוא רב-ממדי בחלקו. אם הוא לא היה כזה, לא היה לכם תחום לימוד הנקרא – ביולוגיה קוונטית. זה כבר כאן על הפלנטה וכבר נראה ואמור לספר לכם כי המבנה הסלולרי האנושי הוא בחלקו רב-ממדי. ביולוגים קוונטים עשו מחקרים המראים כי נוכחות DNA במחקר, ישפיע על הסיבוב, הסחרור, הספין של האלקטרון בשדה הקוונטי. וכשמסירים את ה-DNA– הסחרור נפסק. סיבה ותוצאה. הבנתם? –הDNA שהוא מבנה סלולרי אנושי, הוא בחלקו רב-ממדי. כעת, הנה מה שעומד לקרות. בתהליך אבולוציוני רוחני בו ה-DNA מתחיל להיבנות לרמה גבוהה יותר של יעילות, 44% ומעבר לכך, החלק הזה של הרב-ממדיות כבר לא יהיה רק חלק. הוא יהפוך להיות רב-ממדי לחלוטין. (הדבר דומה לכך שכאשר אנו עולים בתדרים עד למימד ה-12, ומשם אנו מתחברים לכל הממדים כולם שהם רבים).

מה קורה לבן-אנוש שהמערכת שלו הופכת להיות יותר קוונטית? מה ראיתם אצל המאסטרים של הפלנטה? ישנם מאסטרים השולטים ועובדים עם דברים פיזיים במוחם. כל הזמן. זה לא נפסק לפני 2,000 שנה...חלקם כאן כעת. במדינות שונות, תחת שמות אחרים, וניתן לראות את התהליכים האלו במוח האנושי. בני אנוש שיעבדו ביעילות של 44% יוכלו לקחת את התודעה שלכם ולהשפיע על החומר שמסביבם, ואולי אף לשנות אותו. זכרו כי להזיז חומר זה קל יותר מאשר לשנות בפועל. לכלי הזה נקרא – התיישרות עם החומר. כאשר חומר מסוים הופך להיות רב-ממדי, הוא כורת ברית עם כל החומר הנמצא סביבו. אינני מצפה מכם להבין את זה. סוג כזה של בן-אנוש המיישם אנרגיה של תודעה טהורה, יוצר בן-אנוש שיכול ליצור דבר מתוך הכלום, מתוך הריק. או להזיז דברים מצד לצד....ייתכן וזה יישמע לכם כמו "סופר-כוח" וזה אכן כך. זהו כוח אלוהי עצום, בו אתם מיושרים עם החומר ברמה כזו, בה תבנית החיים עצמם יכולה להשתנות.

"מה יקרה עם בני-האנוש בעתיד? אם לרבים יהיה סופר-כח, כיצד זה יעבוד?" יקירים, זו המשמעות של פלנטה בוגרת. ואתם תאמרו – "זה לעולם לא יעבוד". אם אנו נוכל לעשות זאת, גם קרימינלים ונוכלים ישתמשו בזה ואז יקרו דברים כאלה וכאלה..." צאו מקופסת ההישרדות שלכם לרגע. בתודעה גבוהה יותר אין נוכלים וגנבים. ישנם גיוונים רבים, וריאציות שונות של אור, אך זה כל מה שיש. האם זה אפשרי שתהיה פלנטה בה יהיה רק אור? ומה אם הייתי מספר לכם כי לשם פניכם מועדות? או...לא בגלגול הזה יקירים. וגם לא בגלגול הבא וגם לא בזה שיבוא אחריו....דברים כאלו לוקחים זמן. ראינו זאת כבר בעבר. ישנן פלנטות בגלקסיה הזו שעברו את הסמן, הם עברו את אותם הדברים שאתם עברתם, רק עם חוקים מעט אחרים בגלל פרמטרים שונים בשמיים, אך אלו דברים מאותו הסוג. גם הן עברו את הסמן והתודעה שלהם החלה לעלות. בסופו של דבר, הפלנטה עצמה הפכה לאור.

ברצוני לשאול אתכם שוב, האם אתם יודעים כמה צעירים אתם? נשמות עתיקות, האם אתם יודעים עד כמה צעירים אתם? הפלנטה הזו היא בת ביליוני שנים. ובשנייה האחרונה האפשרית, נוצרו בה חיים. והנה את כאן, יושבים ומתרברבים על מאה אלף שנים, אולי אפילו מאתיים אלף שנים, של אנושות על פני הפלנטה. אתם מביטים על פלנטות אחרות בגלקסיה שחלקן בנות 13 ביליון שנים....ובתוכן ציוויליזציות בנות מאתיים מיליון שנים.....וזה עוד נחשב צעיר במונחים גלקטיים. האם אתם מבינים כד כמה טרי כאן הכול, וחדש? וזה אכן כך. יש ביניכם כאלו הנמצאים בסביבה הרבה יותר זמן. חלקם הזריעו אתכם ונתנו לכם את 23 הכרומוזומים במקום 24. ואלו שעזרו והם עדיין כאן, הם סוכנים בעלי שמות רבים. אלו הם הנדיבים והאוהבים והחכמים, והבחירה החופשית היא שלכם. להבחין בהם, לראות אותם, או שלא.

בסופו של דבר, אתם תתמזגו איתם. זה מה שראינו בעבר, אך זה לא יקרה כעת. השינוי שנעשה ב-2012 הוא מאד צעיר עדיין. 2013 אינה נחשבת. אתם בני שלוש. אתם בני שלוש. בתודעה חדשה, באנרגיה חדשה, בתזונה ושינוי חדשים, אתם בני שלוש, וזה כלום!!! ועדיין, אתם יושבים כאן כי אתם מתחילים להרגיש את כל זה. אתם מתחילים לדעת כי משהו השתנה. ואני נותן לכם סקירה לא רק לגבי העתיד שנשמע כל כך פרוע, אלא גם מידע על הדבר הבא שמגיע. ההתיישרות עם החומר שתגיע בשלב הרבה יותר מאוחר. אך כעת, ממש לפניכם, ממש בפתח, נמצאת כבר האינטואיציה האקשית. החוכמה תגיע תחילה. אנו מספרים לכם דברים שכבר ראינו בעבר. מעניקים אותם כתקווה עבור הפלנטה, ובעיקר כדי לספר לכם מה קורה ב-DNA שלכם. כעת המטלה היחידה עבורכם היא - 24/7. לא לחלק את זה יותר. כשתעזבו כאן, התקשור לא יסתיים. הוא ימשיך בתוך נשמתכם, בכל רגש משעות היום.

העצמי הגבוה שאתם נושאים אתכם, אשר מתקשר אתכם, בקרוב מאד יהיה חלק מכם ואתם תביטו על דברים אחרת. תביטו על אנשים אחרת. תביטו על העתיד אחרת ובעיקר – תביטו על כל נושא המוות בצורה אחרת. זה 24/7 ולשם אנו הולכים. חלק מכם (המרפאים) אשר התחילו להתיישר עם החומר, האם אתם מבינים שזה הדבר המחסל את המחלות? כל דבר שאינו ראוי, הגדל בגופכם, ניתן לשליטה לחלוטין כאשר ה-DNA פועל ביעילות גבוהה יותר. כבר ציינו בעבר, זה דבר המראה את עצמו לעיתים קרובות ואתם חושבים כי זהו קסם הנקרא – רמיסיה ספונטאנית. זה כבר שם. הגוף בצורה מיוחדת מנקה את עצמו מיידית, ממש בכמה רגעים, והמחלה נעלמת מעצמה.

הרימו את ידיכם ואמרו: "תודה אלוהים". ותוכלו להוסיף: "תודה בן-אנוש, על כך שהצלחת להתפתח ולהראות לשאר בני-האנוש מה אפשרי עבורם. עבור כולם". כל מה שנאמר היום כבר מתרחש על הפלנטה שלכם ומהווה דוגמא למקום אליו הולכים הדברים. זכרו, המאסטרים של כל העידנים עשו זאת כדי להראות דוגמה. תנו לזה לשקוע, במיוחד אם אתם כאלו המבקשים הוכחה והיגיון כדי שכל זה יהפוך להיות אמיתי עבורכם.

זהו המסר של השעה, של היום, של השנה, עבור כל אלו המבקשים לדעת מהו הצעד הבא להעצמת חייהם. 24/7. צעדו עם העצמי הגבוה שלכם באנרגיה שהיא יפהפייה. וותרו על הקטלוג....וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

אינטגרציה היא הדבר החשוב ביותר בעבודה אנרגטית. טבעה של האנרגיה הוא להתרחב כל הזמן ולבטא את עצמה בצורה מגוונת בכל הממדים, בכל התדרים ובכל היקומים המקבילים. לכן עבודת המיזוג וההטמעה חשובים כל כך.

קסם מתרחש מתוך הגשר הרב-ממדי המטובע בנו המתעל אור אלוהי וחוכמה מודעת. אנרגיה טהורה מהמקור האלוהי, מהאב/האם האלוהיים הנצחיים. אין הפרדה בינינו. יש רק אהבה. ישנו כוח אלוהי עצום בתוכנו.

האלוהות היא בכל. בדברים הגדולים כקטנים. הקדושה נמצאת בכל מקום, כל הזמן, בכל דבר בחיינו. זו התמונה הרחבה המזמינה אתכם להירגע, להתמסר וליהנות מהדרך היפה, המוארת והאינסופית שלפניכם. זכרו לנשום עמוק בכל רגע מחדש, הרשות נתונה. נשימת בראשית.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb