• תרגום ועריכה – רחלי גנון

קריון מאדמונטון - הנחות והשערות - החלק השני


קריון מאדמונטון - הנחות והשערות - החלק השני

קריון מאדמונטון – הנחות והשערות חלק שני – פברואר 2016

תרגום ועריכה – רחלי גנון

ברכות. כאן קריון. כל התשובות אודות החיים נמצאות בכם כעת. קבלו את העובדה הזו. כל הדברים שאני מדבר עליהם יושבים מעליכם וממתינים שתפתחו את הדלת. כי רק הרשות, הכוונה, הבחירה החופשית שלכם – יהפכו אתכם להיות חופשיים. נקודה. הרשו לעצמכם למצוא את החלק שלכם הנמצא בצד השני של הדלת. זהו חלק מהמבחן, יקירים. אם זה לא בא מכם, אם אינכם מבקשים את זה – אז אין בזה יושרה. אלוהים לא יצעד לתוך חייכם וינער אתכם אם אינכם מאמינים בזאת.

האמת של החיים וכל הדברים שלך ביקשתם בצורה קולקטיבית כבר נמצאים שם, מעבר לדלת. ואם בחרתם להביט בדלת הסגורה ולהתלונן כי דבר אינו קורה – זה בידכם. הפמליה כבר כאן.

ישנם רעיונות מוזרים. הגדרתם כמוזרים נמצאת רק במימד השלישי. בליניאריות הזו שאתם חיים בה הלימוד הוא לצאת משם ולנוע לקופסה גדולה יותר מזו שאתם בתוכה כעת. כזו שרואה את מה שאינכם מבינים ועדיין נותנת לכם תחושה טובה. יקירים, אינכם צריכים לדעת את התבנית לפרטיה בכדי ליהנות מאהבה, או כדי שהרוח תדחוף ותמשוך אתכם לאזורים הטובים והיפים ביותר בעבורכם. אינכם צריכים לדעת כיצד פועל השעון. ההיגיון אינו נדרש בכדי שתוכלו להשתתף בכל התכניות שיש לאלוהים עבורכם. אך רובכם מתחילים מהסוף ורוצים לדעת איך, מתי וכיצד, בכדי לקבל תשובות כאן ועכשיו. כשהאינטלקט שלכם מגרד....אתם רוצים לשבת, לנתח ולבחון את זה בטרם תקבלו זאת. בפעם הבאה, הבחינו רגשית דרך לבכם בשינויים שקורים כדי לחוש את אמיתותם. התחילו עם האמונה. רק בשלב מאוחר יותר תוכלו לפתור את ה-"מדוע". כי כל השאלות הנשאלות בטרם זמנן הן חלק מהשערות והנחות. אתם משערים כל מיני השערות. לעיתים אתם מקבלים מסר חשוב ובמקום להקשיב לו, אתם מנסים להבין מי היה זה שדיבר אליכם. האם זו הרוח, או קריון או הפמליה או משהו אחר....

זהו התקשור השני בנושא השערות. יש לכם קופסה מלאה בהשערות המבוססות על כל מה שאתם, כל הדברים ששמעתם והשתתפתם בהם במשך כל ימי חייכם. זה לא פשוט לצאת מהקופסה הזו. תנו לעצמכם רשות לצאת ממנה לתוך מציאות שהיא הרבה יותר גדולה מזו שאתם רגילים אליה ויש בה אפשור לדברים שלא ניתן לראות, אלא רק להרגיש אותם. כך מתגברת ההבנה כי האנרגיה שמסביבכם אינה רק מלאכית. האם זה אפשרי שהפיזיקה בעצמה היא בעלת מודעות? מהו הדבר שלבכם מייצר כשאתם אוהבים? האם זה אמיתי? האם זה רגש? האם זה שדה אנרגטי? האם זו גישה? האם יש לזה אנרגיה? האם זה משפיע עליכם ועל אחרים? ואם כן, כיצד? כל הדברים האזוטרים האלה הם חלק ממה שאתם למדים כבני-אנוש, אך אינכם צריכים להבינם באמת. יבוא יום בו ההוכחה לכל זה תהיה מדעית ותסביר הרבה דברים. אך האם תחכו עד שזה יקרה או שאתם מוכנים להרגיש זאת כעת?

המסר הזה הועבר פעמים רבות. אין לכם מושג מה היא אהבה. אתם רק יושבים בתוכה ואוהבים אותה. אתם מקבלים אותה. אתם רוצים אותה זהו הרגש האנושי הבסיסי. מהרגע שבו אתם נולדים, אתם אהובים. אינכם צריכים לפתור את זה. ישנו קשר הקיים באהבת האדם לרעהו. נכתבו על כך כל כך הרבה ספרים, הרבה דובר על הצד הרומנטי והנחשק שבאהבה. ואתם רוצים את זה. כי למרות שאתם חשים בזה, אינכם יכולים להסביר זאת. אז האם זה יותר מידי לבקש מכם שתקבלו את דבריי כדברי אהבה? עלינו לדבר אתכם במטפורות, כי חלק מהעקרונות שבאים קשורים לתקשורת עם הרוח שעדיין אילי לכם מספיק מילים עבורם. אפילו הרעיונות עדיין לא קיימים. ועדיין... בתקשור הראשון מסופר סיפורו של האדם העיוור שמעולם לא גילה את המעלית כי הוא שיער לעצמו שעליו לחפש דברים אחרים. הוא גר בבניין בו 80 קומות אך הניח כי ישנה רק קומה אחת. המעלית הייתה שם כל הזמן, הוא הרגיש בה, הוא ראה אותה בעיני רוחו, אך הוא פשוט הניח כי היא משהו שונה. המעלית היא מטפורה ליכולת לנוע למקום גבוה יותר של תודעה, רוחניות, הבנה וידע. ההשערה הייתה כי לא היה דבר מעבר...מה לדעתכם היה קורה אם לא היו לו השערות והוא היה נכנס לחדר האחד הזה והיה מביט על כל מה שיש שם ללא השערות? הוא היה מוצא את המעלית.

הנה מטפורת המעלית. הוא נכנס למעלית והיא מזיזה אותו לרמה הבאה. הוא יוצא החוצה בקומה השנייה או השלישית ומגלה דברים שהם מעבר לדמיונו, המעצימים את חייו בצורה משמעותית. המטפורה היא כי המעלית העלתה אותו אוטומטית לקומה הגבוהה יותר, כי הוא גילה אותה. שימו לב. לא אמרתי שהוא החמיץ את גרם המדרגות כי לא היו מדרגות. מדרגות הן דבר שאתם מטפסים בו בעצמכם. זהו משהו המצריך אתכם להרים את משקל גופכם, צעד אחר צעד, למקום בו אין לכם מושג...שימו לב. הרוח אינה מעוניינת להעביד אתכם בכדי שתגיעו לקומה השנייה. האם אתם שומעים זאת? היא הולכת לרומם אתכם לשם כי מגיע לכם, כי זה הזמן הנכון, כי זו השושלת שלכם להיות בקומות שהן מעל המקום בו אתם נמצאים כעת.

ואלו האומרים לכם כי אלוהים יגרום לכם לעבוד בעבור זה, אינם יודעים דבר אודות אלוהים. הם מכירים בני-אדם, הם מכירים השערות הטוענות כי עליכם לעבוד קשה בכדי להגיע לרמה השנייה. אז בואו ואספר לכם משהו, נשמות עתיקות. אתם עבדתם קשה. אתם תגלו את המעלית ואנו נרים אתכם בעדינות אין קץ בידיים אלוהיות לרמה הבאה, כי מגיע לכם.

רבים מכלל האנושות פועלים בדרך בה הם צריכים לרצות ולהשביע את רצונו של האלוהים. אתם עולים במדרגות ופגעים בעצמכם, וחלקכם לא מצליח להגיע, ואתם ממשיכים עוד ועוד...אתם עושים הכל בכדי להגיע למקום גבוה יותר, אך זה לא עובד כך כלל!! ההשערה ברורה. אז בואו נשבור אותה. נעלה במעלית ונבין כי הורמתם לקומה הבאה.

חלקכם ישאלו – "האם המעלית תמיד הייתה שם"? כן! "האם היא הייתה שם לפני שנכנסנו לחדר"? כן! "האם יש עוד דבר שאנו מפספסים שהוא דומה למעלית"? כן! אני עומד לאמר עכשיו את הדבר היפה ביותר שאומר אי-פעם לבני-אנוש. בתוככם, בעודכם מתהלכים על פני הפלנטה הזו, יש את כל מה שאי-פעם תזדקקו לו למשך אלפי שנות אבולוציה קדימה. זה לא עומד להופיע שם באורח-פלא. המעלית תמיד הייתה וכך גם כל שאר הדברים שאתם מסוגלים לדמיין. אתם נבניתם איתם, נולדתם איתם וזה מוטבע בכם. שושלת ה-DNA שלכם היא שלמה עם הכל. הכוח הרוחני שהוא אתם, מבטיח לכם זאת. כל שעליכם לעשות הוא לגלות את זה. המשמעות היא שכל דבר שאי-פעם תלמדו אודות מה שאתם מסוגלים לעשות, בכל מחלקה של רוחניות, או בריאות, או תודעה, או אמונה, הכל כבר נמצא שם. הכל!!!!

יש לכם מן השערה כזו שעליכם לצאת ולמצוא את זה וללמוד את זה, ליישם זאת על עצמכם, להפעיל את זה, לתפוס את זה, לעבוד עם זה. אך כל זה כבר שם.

האם ידעתי כי הייתי אתכם לאורך כל הדמעות? האם ידעתם זאת? לא קריון, אלא הפמליה מהמקור היצירתי שאני מייצג, שהוא חלק מכם. ונמשיך להיות אתכם כל הדרך. האינפורמציה היפהפייה הזו שאני מציע הייתה גם נחלתם של המאסטרים על פלנטה ארץ. הכל הוא בילד-אין! הכל מובנה. אלו מכם הממתינים לריפוי, נולדתם עם זה. אך הריפוי מחכה לאמונה ולהפעלה שלכם. אלוהים אינו צריך לעשות עם זה דבר. זה שלכם. שמכם מתנוסס על זה וזו הסיבה שאתם זקוקים לריפוי. הכל נעשה בכדי שתפתחו את דלת האמונה וההבנה כי ריפוי הוא תמיד בהישג ידכם, חלק מכם, כל הזמן. הושיטו יד למרפא שלכם, שהוא העצמי הגבוה והחלימו!! (אל-נא-רפא-נא-לה/לו). התרופה להרגלים, לפחד, תמיד הייתה שם. היפוכו של הפחד הוא חמלה ואהבה. בן-אדם חומל ימחק את הפחד ברמה כזו שהוא לעולם לא יחזור לחייו שוב. אם רק תאמינו. זה בכם. הרי אין כאן באמת תהליך. ישנה רק תגלית עצמית. השאלה – "מי אני?" יכולה להיענות באמצעות הבנת המערכות ואף אחת מהן אינה מחוץ לכם. אין מנגנון שהוא חיצוני לכם. הכל הוא אודותיכם ובעבורכם, להביא אתכם למקום בו תוכלו להבין כי זה תמיד היה שם. תמיד. האם אתם מחפשים תודעה גבוהה יותר? קבלו את האמת הזו.

ניתן לאמר כי נולדתם עם חותם. הוחתמתם בלידתכם לתודעה גבוהה יותר. והנה אתם, שואלים כיצד למצוא את זה ולהביא את זה, ומי בכלל ייתן לכם את זה....ואתם נולדתם עם זה!!!!!

אומר לכם מפורשות כי בכם יש הכל. כל תשובה. כי בכם נמצא אלוהים. וכל שעליכם לעשות הוא להירגע. האמינו לזה. הבינו את הדברים. ואם תרצו ללכת רחוק יותר ולראות את יופיין של המערכות שיאפשרו לכם אף להרחיב זאת, רפאו אחרים. כל כך הרבה מכם יושבים ומחכים שמשהו יקרה. מחכים למצוא את המדרגות, את התהליך, את הפרוצדורה, את הרשימה...ואין באמת דבר מכל אלה. וזה כל היופי. האמת הבסיסית של האנושות היא רק לשבת ולנשום חמלה. דמיינו את עצמכם שלווים, מחוץ לפחד, דמיינו את עצמכם נרפאים לחלוטין ונכנסים לצחוק ושמחה היסטריים, כי כל הכאב נעלם. הדבר שאיתו באתם – נעלם. אתם עשויים לאמר כי קרה נס, אך כל מה שקרה הוא שאתם התעוררתם למי שאתם באמת. חלקכם עוד מחכים לנסיבות, לדברים שיקרו בכדי לשנות את המצב. כי אולי זה קשור לעבודה ואולי למשפחה...ואתם דואגים, כי אתם עבדים של השעון. עבדים של הזמן המחכים לסינכרוניות בה מעורבים גם אחרים. זה חייב להיות כך. לכן אינכם יכולים לכפות נושא שמעורבות בו נשמות אחרות.

חכו עד שהסינכרוניות תהיה נכונה בכדי שדברים יקרו. היא תגיע בדרך בה ביקשתם. ייתכן ואתם מחכים למשהו שאינכם יודעים עליו דבר כדי להגשימו, או שיקרה אפילו משהו יותר טוב מזה. האם תוכלו לחיות עם זה בשלום? הדברים שאתם מודאגים מהם משאירים אתכם בקופסת הדאגות. הדברים שאתם פוחדים מהם, מותירים אתכם בקופסת הפחד. הדברים שאתם מאמינים בהם חלקית עוצרים אתכם מאמונה מוחלטת. בני-אנוש יקרים, האם תסכימו לזרוק את המנטאליות המכסה את האמונה שלכם ולעבור דרך השלב הבא, בו המעלית לוקחת אתכם לשם? ומדוע להסתפק בקומה השנייה, כשאתם יכולים להעפיל עד לקומה ה-80? הדברים הנגישים עבורכם הם אינסופיים ומופלאים. הם אפשריים אם תוותרו על ההשערות שלכם הגורמות לכם לחשוב שאתם יודעים כיצד כל המנגנון הזה פועל.

זה אינו ליניארי. נתנו לכם את המסר על החמישה במעגל, בו סיפרנו כי אתם מניחים הנחה כי מקומכם בקופסה ויש לכם עבודה לעשות ואתם עושים אותה, מבלי להביט על אף אחד אחר. וחלק מכם טוענים כי זו הקופסה היחידה שקיימת, כי אתם בתוכה. ולכן, מסקנתכם היא כי כל השאר פשוט עושים זאת לא נכון. ואינכם מבינים כי אין קופסאות. אתם חלק ממכונה העשויה מאהבה, מהבריאה. והחלק שאתם מגלמים הוא החלק שאני מגלם כ-קריון. חלק אחד מתוך רבים. כולכם התמזגות אנרגטית של המקור היצירתי, זה עשוי להיראות כאילו אתם ייחודיים, אך זה לא בדיוק כך. מה שאתם עושים, כחלק ממכונת האהבה הזו, גורם לכל המכונה הזו לעבוד. ומה שחלקים אחרים עושים – גורמים לכם להסתובב. ויחד אתם בוראים שינוי ותזוזה בתודעה, ושלום על פני האדמה. עליכם רק להפסיק לתהות אם כל הדבר הזה עובד ואם אי-פעם תגיעו לשם.

המסר הוא פשוט: התגברו על הדבר שמגביל אתכם, שהוא בסך הכל אמונה ישנה הסוברת כי הדברים שנאמרו לכם על ידי אחרים, או אפילו הוריכם, או המורים שלכם....פשוט הגיע הזמן לחשוב באופן עצמאי. להבחין במה שניתן להבחין בו עבורכם. אתם, רק אתם, נשמות, לא אף אחד אחר. והרימו את עצמכם והיכנסו למעלית!!! למעלית בה יש ריפוי, חוסר פחד, ערך עצמי גבוה...והתחילו להניע דברים. מעולם לא היה מסר גדול מזה אודות הכוח של האנושות. זה חייב להתחיל בכם. וזה לא חשוב בני כמה אתם מבחינה כרונולוגית. כי נשמה עתיקה יכולה לבוא הנה עם אינספור מחזורי חיים ולהיות עכשיו צעירה מאד. יקירים, הקשיבו היטב, מה שאתם מגלים עבור עצמכם במעלית היום, יהיה אתכם כשתיוולדו שוב על הפלנטה הזו. וזה יישאר אתכם. אם תלכו לשלב 5,6,8 ותיוולדו שוב לפלנטה הזו, תתחילו שוב במקום בו הפסקתם. לא מההתחלה.

זה כבר לא ליניארי. ספגו את הדברים האלו כמו ספוג. כי מה שלמדתם היום – הוא לנצח. נשמות עתיקות, לכן באתם הנה לעולם. עזבו שונים, מועצמים, גם אם לא הבנתם אף מילה. הביטו מעלה אל עצמכם. אתם גדולים מכפי שאתם חושבים. והתהליך הוא שאתם צריכים למצוא את המעלית. הדברים יינתנו לכם כי אתם רוצים אותם. ללא מגבלות. ללא הצורך לפתור את זה. פשוט אמרו – "רוח יקרה, הראי לי מה עלי לדעת בכדי להגיע למקום אליו אני שייכת או למשהו טוב ממנו שהוא עבורי. אני בדרכי. תודה". זה הכל. ואז, קחו מרחק, כי זה עתה זרקתם את קופסת ההשערות על אם הדרך. אתם עוצמתיים. קחו את זה ורוצו עם זה. הגיע הזמן.

אני קריון המאוהב באנושות, ויש לי סיבה טובה לכך....וכך הוא הדבר.

לקריאת תרגום החלק הראשון של הנחות והשערות -http://www.healingwithinthelight.co.il/document/98,0,1109.aspx

ובנימה אישית,

שנת 1985 הייתה "תגלית השנה" העצמית, בה החלה ההתמזגות שלי עם העצמי העליון, אשר בעקבותיה התעוררתי לנוכחותי כנשמה כללית עתיקה וכמרפאה מהמקור היצירתי. המקור הוא הרופא הטוב ביותר. והוא העמיד בדרכי מבחנים רבים בדרך, מבחנים של אמונה, חלקם בדמות מחלות רבות להירפא מהן, בכדי שאוכל להשתמש בניסיון ובידע האישי שלי, להביא מזור בדרכים רבות לכל אדם הנקרה בדרכי. האתגרים הרבים הראו לי את הקשר הישיר בין רמת האמונה לאיכות ואפקטיביות הריפוי. ככל שההתמסרות גדולה יותר והאמונה טוטאלית, ככל שהחיבור לאדם הבריא שבתוכנו, לתבנית המקורית המושלמת שלנו, גדולה יותר – כך הקסם בא לידי ביטוי במיטבו. בעבודתי אני יוצרת ואוחזת בחלל אנרגטי טהור בו ריפוי ואף מיידי יכול להתרחש בכמה אספקטים. כאשר אנו עוקפים את המיינד ומנטרלים אותו, נוצרת קרקע פורייה המאפשרת למרפא הדגול שבתוכנו, מקור כל שישנו, לטעת בנו את מגע הקסם – הרפואה השלמה.

העבודה שלי היא זמנית, ואני כאן, רק עד שתתחברו בעצמכם למרפא הדגול שבכם. ואז אוכל לשאול את עצמי מה ארצה להיות כשאהיה גדולה, כשאף אחד בעולם כבר לא יזדקק לעזרתי....כנראה שאהיה רוקמת תחרה או רצה עם זאבים. לעת עתה, אני בשירות. אז כיצד אוכל לשרת אתכם היום?

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Source


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb