• תרגום ועריכה – רחלי גנון

קריון במסגרת האחווה הנשית - פברואר 2016


קריון – תקשור מיוחד ל-Lemurian Sisterhood – פברואר 2016

שלום. כאן קריון. אם לא שמעתם זאת קודם – הרוח היא חסרת-מגדר. שותפי (לי) הוא גבר בגלגול הזה וכעת הוא זז הצידה וכל מה שנאמר כאן נחסם ממנו. בפעם הראשונה שזה קרה, הוא חשב כי משהו לא תקין בתקשורת אתנו. כי לרוב הוא נמצא במקום בו הוא יכול להקשיב למה שמתרחש. זה ההסכם בינינו. למרות שאין כאן שום דבר סודי שיש צורך להרחיקו מאזני הגברים, מפאת הכבוד לנשיות ולנשים הנמצאות כאן, הוא יצטרך להאזין לקלטות בכדי לשמוע מה נאמר כאן.

הבינו, אין דרך מגדרית אחת או אחרת שאנו יכולים להציגה בפניכם באופן כזה או אחר. בצד האחר של הווילון נמצא הבורא ואין בו חלקים ביולוגיים כלל. ישנה רק אהבה. אז אנו מציינים שוב, אל תלכו שולל אחרי הקול....(של לי שהוא גברי...) בעודנו מדברים על דברים נשיים ומתחברים לחלק הנשי שבכם המביא אתכם הנה. דיברנו על אחוות האחיות פעמים רבות. גם בשפה יומיומית. זו קבוצת נשים הקשורות אחת לשנייה. כמו משפחה. משמעות המילה –Sisterhood בשפה הלמוריאנית היא – משפחה נשית. ומתוך מילים אלו נובעת משמעות נוספת.

תמיד הייתה הבנה שיצאה מתוך ההנחה כי האנרגיה הנשית היא גם זו שטיפלה בכל התרבויות באספקט הרוחני. אנו משתמשים במילה – טיפול, כי נשים תמיד היו מטפלות סיעודיות בעלות אינטואיציה חזקה. מספרן היה רב בכל התרבויות וגם בלמוריה שהייתה גדולה בממדיה. תמיד הייתה הבנה, והיא הייתה ברורה כשמש, כי נשים היו אלו שדאגו לכל הדברים הרוחניים, בעיקר בזכות האינטואיציה המפותחת שלהם. בדיוק כפי שהיה ברור תמיד מי מטפל בילדים. זה היה טבעי. וזה אתן. ועם זה באה גם אחריות. חלק נהגו לקרוא לזה –כוח. כוחה של הנשיות האלוהית. והם צדקו. אומר זאת שוב, בזמנים ההם הפיצול המגדרי לא היה כמו היום. הייתה רק הכרה בדברים שנשים עשו ובדברים שגברים עשו.

לא הייתה חלוקה או הפרדה או גבול שיכולתם לעבור אותו ולעשות משהו שגוי. הדברים הגיעו אינטואיטיבית. מי לדעתכם בישל באופן טבעי את הדגים שנתפסו על ידי הגברים? הגברים עצמם. הם בישלו את מה שהם דגו. הנשים הולידו ילדים ודאגו להם. והם רכשו כבוד מופלא אחד לשני. הן היו נשים שידעו לכבד וזכו לכבוד בתמורה. בזמנו כשחגגו את וואלנטיין, הגברים נהגו לקחת את הילדים לזמן מה כדי לתת לנשים שלהם לנוח. היו קודים של כבוד. וזהו הכוח האלוהי הנשי. אם היה באפשרותכם לחזור חזרה ולראות מה היה כוחן של נשים אלו, הייתם מוצאים את הכוח שבקבלת כבוד, הכוח שמביאה עמה מכובדות. הכוח לדעת מהו תחום האחריות שחלקו הארי היה להדריך את כל הסובבים ברוח. והכוח הזה הוא מופלא והוא חוזר כעת.

אך אל תטעו, אחוות האחיות אינה חוזרת. הדבר שחוזר הוא ההכרה במקומכן הטבעי ככוח הנשי הקדוש של ההדרכה. הביטו סביבכם על העולם המטאפיזי. על הבגרות של אלו המגדירים את עצמם כמרפאים ומתקשרים. רובם נשים בעלות אנרגיה נשית דומיננטית. וזה טבעי לחלוטין, כי כך זה צריך להיות מבחינה אינטואיטיבית. הנשים תופסות את מקומן הראוי, ממש כפי שעשו בעבר. הן לוקחות את כוחן בחזרה. אם הייתם צריכים להחזיר אליכם את הכוח האלוהי הנשי היום, מה הייתם עושים? ומה המשמעות של כל זה? ואיך זה מרגיש? אני מדבר אליכם ממקום שהוא חסר מגדר ואומר לכם. זה מגיע. לא בהכרח בדרך בה אתם חושבים. השינוי יהיה איטי, אלגנטי וחכם. אתן תחזרו להדריך והדעה הרווחת תהיה כי אתן יודעות לעשות זאת טוב יותר, בזכות הכלים האינטואיטיביים הטובים יותר שברשותכם אשר יאפשרו לכם להעביר הדרכות רוחניות טובות אף יותר.

זה הזמן בו תאמצו לעצמכן את הנשיות החכמה מחדש. להחזיר לעצמכן את הכוח אין משמעותו לאחוז בחרב. לקחת בעלות על כוחכם זה לעמוד בצורה איתנה יותר אל מול כל הדברים. להשתמש בכוח בכדי להתכונן להדרכה אלוהית חכמה ומופלאה של משפחות. של נשים וגברים כאחד שיביטו בכן ויאמרו:"אנו יכולים להבחין שיש לכם את זה". גברים ישתחוו לדרך שלכן כזכרים בדרך משלהם שלא תהיה מתנשאת מעליכן. זו תהיה דרך מתוקה והם יאמרו לכן:"זה מה שעליכן לעשות. אנו רואים זאת. מדוע שלא תהיו אתן המדריכות שלנו?" בעתיד נוכל לראות יותר נשים כשרות בממשלה, וכמרים נשים. זה שינוי שהוא נועד לבוא והוא אכן יגיע. הכוח האמיתי של האלוהות הנשית הוא – "הדרכה חכמה". בדיוק כפי שאתן מדריכות את ילדיכן, כך תדריכו את הפלנטה. וכך הוא הדבר. קריון.

"האלוהים שלי הוא אבסטרקטי, ערטילאי, הוא אהבה בצורתה המופשטת ביותר. ואני מודה לו בכל בוקר על שעשני אישה". נשימת בראשית.

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Sourced


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb