• רחלי גנון

על האגו - פרספקטיבה מלאכית


פרספקטיבה מלאכית – רחלי גנון

עכשיו ולעולם

נוכחות ה-אני הנני של אחד ואחת מאיתנו הכינה אותנו לרגע הזה במשך מחזורי-חיים רבים. מאז נפילתנו מן החסד לפני עידנים רבים, האגו האנושי שלנו השבור לרסיסים והמבוסס על פחד שולט בנו ועושה בנו שפטים עמוסי מניפולציות מאז ועד היום. אספקט המוטציה הזה של האנושות שנפלה למודעות נמוכה, חושב כי הגוף הפיזי שלנו הוא מי שאנו, ושמטרתו וסיבת היותו היא להשביע את רצונם של החושים הפיזיים שלנו. התפיסה המעוותת אודות האגו האנושי שלנו חושבת שכל מה שצריך להיעשות בכדי לשרוד הוא הולם ומתאים. גם אם המשמעות היא לשקר, לרמות, לגנוב או להרוג. אנו יכולים לראות הוכחות של הזעם הרועם הזה בכל העולם בעת הזו.

פשוטו כמשמעו, כל מחשבה בודדת, רגש, מילה, פעולה ואמונה שאנו אוחזים בהם, שבסיסם אינו אהבה, אחדות וכבוד לכל החיים והיצורים הברואים, הוא חלק מהמניפולציה והשליטה של האגו האנושי שבסיסו בפחד. אך כעת הכל משתנה. מאז לידתה של הארץ החדשה, ב-21.12.2012 , הגענו לרטט של תדר המאפשר לנו להתיר את קשרי אחיזתו המשתקת על האגו האנושי שלנו. זהו מצב המייצר חלל מקודש המאפשר לנוכחות האני הנני שלנו ולממלכת שמיים לחנוך אותנו לסדר גבוה יותר של הוויה. כשאנו מתעלים מעל יכולות האגו בסיומו של תהליך זה, הוא לעולם לא יוכל לשלוט, להשתמש או להשפיע עלינו יותר.

ואז נוכל אף לאהוב את ההיבט האישיותי שלנו שהתפזר לתוך האור. אם זה נשמע טוב מלהיות אמיתי, זו הייתה מטרתה של התכנית האלוהית מאז הדחף הראשוני של נפילתנו מן החסד. במאמצים משותפים של שמיים וארץ, אירועים חסרי-תקדים התרחשו מאז לידתה של ארץ חדשה. פעילויות האור הללו העלו את האנרגיה, התדר והתודעה של האנושית לרמה המאפשרת לאנושות ולממלכת שמיים להגשים בניצחון את השלב הזה בתכנית האלוהית.

בשנים הקרובות, נוכחות האני הנני של כל איש, אישה וילד על פני האדמה תהיה מודעת היטב להזדמנויות הקוסמיות. אמת זו תגבר על חוסר המודעות ועל חוויות וקשיי היומיום של האנושות. כשאנו מתמזגים עם האגו התחושה הראשונית מזכירה לנו מוות. פחד-מוות הוא פרי יצירתו של האגו. אך זו דווקא תחילתם של חיים מופלאים. התמזגות ואינטגרציה עמוקה המתרחשת בינינו לבין עצמנו, מביאה אותנו לאיזון האולטימטיבי בו האגו המאוזן והבוגר שלנו מנחה אותנו למחוזות מופלאים מעבר למחשבותינו הבהירות ביותר. זהו השלב בו האמת מראה את עצמה בעצמה.

שבוע טוב ומבורך, נשימת בראשית


0 views

כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb