• נשימת בראשית

מקהלת הקריסטל


חזרתי ממקהלת הקריסטל, ממנה אין דרך חזרה וטוב שכך. הנה כמה אנקדוטות עבורכם, הנייר צר מלהכיל חוויה שכזו.......

ישבנו על מצבור הקריסטלים הגדול בתבל. (ישנו מצבור גדול נוסף אך הוא במעמקי האוקיינוס). כל הקריסטלים עברו תכנות מחדש באתר הזה, בו יש גישה לרשת היהלום, שהיא הבסיס לכל הרשתות ולכל השכבות המימדיות. רשת היהלום עברה שינוי רדיקלי מאחר והיא כמו ניר לבן וחלק, כמו בד הקנבס לצייר, ממנו נוצרות כל המציאויות. זוהי רשת המקור היושבת מתחת לרשת הקריסטל שאנו מכירים ומזינה אותה. ואנו יצקנו את הטונים הייחודיים לאירוע הזה, לתוכה, ישירות למקור.

שרנו צמדים ייחודיים של טונים, ארוכים ומורכבים וכל כך יפים. לכל צמד טונים כוונה מופלאה. כגון - קפיצה של אמונה ליצירת מימדים חדשים, התיישרות עם המקור והבריאה, מעברים בקלות ובשמחה, שרנו את שירת הגדילים (של ה-DNA ), הרמוניה ואלכימיות של האלוהות על הפלנטה, הזכרות בשלמות הנצחית דרך רשומות הנשמה, העצמת היכולות לברוא באמצעות המחשבה, איזון התדרים הרב-ממדיים, היכולת להיות בכל המקומות כל הזמן, חזרה לבראשית (הפליאדות) דרך הפעלת הפורטלים, הגברת היכולות לתקשר עם המאסטרים, וכל זאת בכדי שנהפוך כולנו להיות מאסטרים של הזמן וכבר לא עבדים שלו....ובעיקר.....פתיחת ליבה של החמלה בכל הרשתות כולל הרשת המאחדת של כולנו.

ביום ההוא, בשירה מרטיטה, נפתח תדר מיוחד בפלנטה המחבר אותנו למערכות הגלקטיות האינסופיות. לקחנו חלק בתכנות חדש לגמרי. זו הייתה הזדמנות חד-פעמית למחוק מהתת-מודע את כל סימני הטראומה, הסבל, הקושי והטרגדיות שהיו חלק מההיסטוריה שלנו. שכתבנו מחדש את הרשתות עם כוונה חדשה לשכתב את העתיד. וכך להפוך את התת-מודע למודע, מצב המאפשר ליצור מציאות חדשה לגמרי ומצבים משמעותיים של קוהרנטיות במוח ובלב. זו הייתה הזדמנות נדירה לתכנת שכבה מימדית שעדיין לא נוצרה ולעגן אותה היטב. שינוי זה יקל על ספיגת האינפורמציה הקוונטית הרב-ממדית ולמנף אותה ליכולות גבוהות הרבה יותר. כל האמונות הקולקטיביות משתנות כמו גם היכולות האישיות שהועצמו מאד. עוגנו בתוכנו כמויות אדירות של אור, אותו לקחנו עמנו לפזר אותו בכל הגלובוס. (משתתפי המקהלה מגיעים מ-50 מדינות שונות).

המימד החמישי הוא הגשר לכל ריבוי המימדים. בעבודה שלנו על רשת היהלום עברנו האצה מעבר למימד זה ונוצרו דרכים נוספות יעילות להתעלות אישית וקולקטיבית.

היהלום הוא חומר מימדי חדש עבור הפלנטה. דרכו ניתן לתכנת מחדש את כל המימדים ואת כל היכולות. כבר אין צורך באפוקליפסה נוספת ואפילו אין צורך לעבור לעולם שמעבר ולאבד את הגוף הפיסי שלנו בתהליך. זו הפעם הראשונה, הראשונה!!! שהאנושות חווה מעבר מסוג כזה ללא מוות פיסי.

נשברה מערכת האמונה החזקה ביותר שכולנו היינו שבויים בתוכה. זו הטוענת כי הזמן שלנו נעול ליניארית. אך לא כך המצב. האנושות בעידן החדש הולכת להיות כאן במשך זמן רב מאד. לכן, הצעד הבא הוא לחשוב מה נעשה למען האנושות, בזמן הרב העומד לרשותנו, כי כעת עומד לרשותנו זמן בלתי-מוגבל. זמן אינסופי.

וזה כבר לא אודותינו יותר. אמונת הקארמה נעלמה מן העולם. החתימה האנרגטית שלנו נקבעה ונטבעה ואנו מביאים איתנו את הידע וההבנה כי האנושות היא נצחית וכי כולנו גאונים. זו מערכת האמונה שתוכנתה, והיא תהפוך להיות גורפת עבור כל האנושות מחדש.

באנו לשחרר ולהשתחרר, אך תהליך זה אינו כבר אודותינו כלל. מאותו רגע ואילך זה הפך להיות חזון קולקטיבי. באנו הנה בכדי לאבד את מערכת האמונה הקולקטיבית והאישית ולהביא את התבנית המקורית חזרה לקדמת הבמה. אנו בהודיה גדולה. הכי גדולה. תודה למקור כל שישנו.

זה היה מסע משמעותי של היזכרות...... איזו זכות נפלה בחלקי.

על מקהלת הקריטסל / נשימת בראשית

יומן המסע שלי הוא נטול מילים......מקבץ של חוויות במרחבים אינסופיים, בו הלא-כלום וכל שישנו שילבו ידיים בשלוות הדממה של אלוהים. הייתי עם האהבה בכל מקום, בקרקעית הים וברקיע השביעי, הכול שר מתוכי. באותו רגע אחד בזמן, פעימות ליבי מתחת לחזה פעמו בקצב אחיד עם כל החיים. כמו קשת המגשימה את ההבטחה הצלולה והעמוקה ביותר שלה. וברגע ההוא רעם וברק בקע אותי לפיסות קטנות של אור, מכל ההוויות, מכל העולמות והגלקסיות הנעלמות. והחסד שטף אותי בזרמי אהבה, כמו נהר-עד ה...זורם בי, חופשי לתמיד.

זה היה עוד אחד מרגעי ההתעוררות הרבים, והוא לעולם נשאר איתי כאן. ליבי בהודיה על מפגש של נשמות עתיקות ויקרות מאד, שמצאו בתוכן את האומץ להיזכר ולהתחזק באהבה ללא פחד. ויחד בתדר ובקצב קמאי, הבינו את שפתו הייחודית המופלאה של הלב, התמזגו ונמסו בתוכו.

התינוקות שאנו שרו לאימהות שהפכנו להיות. התמימות שבליבנו, הזכירה נשכחות מתוך שלוות הליל ודממת האינסוף. במגדל השן שלי, שם על האולימפוס, בתוך השמש, אינני יכולה לראות לעולם עד כמה יפה היא זריחה או שקיעה. ושם, ממרחק, בינות ההרים ועצי העד, ממרחק, השתקפות אורם החוזר של אלפי קריסטלים הראתה לי את יופייה האינסופי. אהבה שאינה נגמרת, פלא של חיים.

וכבר מתנגן לו שיר ברדיו, מוצא עבורי את המילים...."בין האותיות, נמצאים החלומות, בין כל המילים שלחשת בלילות, מנגן קולך. זה הזמן שלך. ברגע שלם, כשאתה חולם ובקושי מבין מראות עיניך, אל תיעלם, זה אתה מתגשם, מתרגש ונושם את פסגות חייך. אל תסרב, תן לו ללב, להוביל אותך, עם הרבה אמונה, נגן לו עוד מנגינה" (דורון מדלי)

תודה, תודה, תודה, על הדרך שהיא הדרך, על בורא כל שישנו שאוהב אותי מעל לכל מידה, תודה למקור הנפלא שבתוכי המראה לי תמידית כי פסגת חיי היא תמיד לפניי. תודה לנשמתי ולמקדש גופי על התגלמות של חסד מופלא בגן הנשמות האלמותי.


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb