• רחלי גנון

יום הולדתי ה-55


יום הולדתי ה-55 – רחלי גנון

היום הוא יום אנרגטי מועצם עבורי, לנתינה ולברכה. אני מתחברת למקור המפיק הכי הרבה אור. יום למען. חגיגת החיים בהתגלמותם. האפשרויות הן אינסופיות בעת הזו בה המציאות נחווית בטריליוני צורות.....ואנו חומלים על כולן....הזמן בו אנו נדרשים לחתוך לחלוטין את הקשרים עם המכאובים הישנים ועם הכאב בכלל, בו כבר אין מקום אף לא למחשבה אחת על חושך. טוהר צרוף.

סערת הרגשות שלי לוקחת אותי לטיול בהווה בין העתיד לעבר, בין הגלוי לנסתר, הרי עכשיו מתחילים חיים חדשים, או אז הייתכן כי סופו של הזמן כבר לא יותיר לי שאריות של החיים? עדיין זוכרת ניגון שזנחתי בלב, עוד נותרה בו אהבה מלאה בכאב וסוד מופלא של הבריאה. קפסולת הזמן מעירה ומאירה בי כוח אינסופי, רוח מנשבת מתעצמת, אוהבת, חומלת, עוטפת את ליבי שבגר, אך נותר כה צעיר בימים.

לאן עפו להן כל השנים? האם חלום בן ליל הם או הבל הבלים? מהי המשמעות של המספר הזה? מהו גילי אל מול האינסוף? במונחי גלקסיות....אני ממש עוברית. כמו עץ זית עתיק, כמה חוויות עוטפות את טבעות הוותק שלי האינסופיות , המסתובבות כמו ספיראלה ללא ליאות.....נשמה עתיקה, כמה טבעות הן של סבל ועצב וכמה מהן של שמחה? בנקודה הזו בזמן ים הדמעות מתייבש ונכלם, אל מול השמחה הפורצת מתוך החיים עצמם.

התעלות, מה העלות? האתגר? להכיר בערך העצמי ללא הפרעת האגו...להאמין שהזיכרונות שהצטברו לי בדי אן איי במשך עידנים כבר לא יקומו לתחייה יותר. הם יישארו בתהום הנשייה לעולמי עד. ביום ההולדת הזה, אני נושאת בעוז את דגל הרוחניות שלי אשר אינו פחות חשוב מדגל הגאווה.....עומדת במערומי ללא פחד......ומזכירה לבני אדם מי הם, מאין באו ומהי עשייתם. אינני מביטה יותר לאחור כדי לשמור על עורפי, אינני מסתתרת יותר. אני זוכרת למה הגעתי הנה. לחגוג את סופו של מסע מוצלח בן עידני עידנים שאוצר בתוכו המשכיות הנוצרת בכל רגע מחדש....

זוהי שנת אובדן. הישן הלך לעולמו ואנו נותרנו חיים בתוך הקסם עצמו. הכול נמצא כאן בהישג ידינו. מציאות מוגשמת בכל רגע נתון, אוהבת, סולחת, שמחה, מתבדחת. בריאת עולמות מתבצעת בקלילות ובפשטות, כשמישהו מסבך – זה בכדי שיהיה לו אפשרות לפשט.... סודות היקום כולו בכף ידינו. העין עדיין לא רואה את כל התמונה – אך הלב כבר שם. מחובר לחלוטין ואנו אליו. הוא נרפא ועובר כיול מחדש אצל כולנו.

אני שמחה ששנתי ה-55 היא שנת החמלה. העולם נוטה לכיוונה. החמלה מעלה את התדרים ומהווה זרז הגורם להאצה ביקום. השנה נוצרת תזוזה ברשת הקריסטלית של הפלנטה שתוביל לתדר של שלום והבנה דרך החמלה שבלב.

רוצים לדעת מה היא חמלה?

"כמה נפלאה היא תפיסתך את המציאות, אותה אני חווה אחרת ממך. נקודת מבט מעניינת." – זוהי חמלה.

יבורכו המברכים,

באהבה, רחלי


כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Created by GoWeb