טיפול היולי

היולי הינו חומר טהור, ראשוני ובראשיתי ממנו נוצרו הגופים בטבע וארבעת היסודות. אנרגיה נשית האוגדת בתוכה איכויות של השכינה והאם האלוהית. יש בה עוצמה, רכות וחדות.
זוהי דרך טיפול העוזרת לחזור הביתה. מחברת לרצון הגבוה האמיתי, מזכירה לאדם מי הוא באמת ועוזרת בצמיחה ובהתפתחות הרוחנית, בפשטות ובנעימות.


היולי מביאה ריפוי ומטפלת בגוף האתרי, הפיסי, המנטאלי והרגשי. מאפשרת להגיע למקור של כל בעיה או קושי, גם כשמדובר על משהו שהתרחש בעבר הרחוק או בחיים קודמים. 
הריפוי מתרחש במימד הנשמות, בו אין מרחב של זמן ומקום כמו במימד הארצי. יש בו רק הווה נצחי בלבד, בו הכול קורה יחד. כך מתאפשר להביא את האנרגיה המרפאה הזו לעבר וגם לעתיד.

היולי מעלה בהתכוונות את התדר של כל דבר שעובדים עליו. היא מועברת דרך הקול, הדיבור, במדיטציה מונחית, דרך מילים כתובות, וכמובן דרך הידיים במגע ישיר לגוף, או בנפנוף סביב הגוף. 

ניתן לטפל בהיולי גם על רעיונות, פרויקטים ומשאלות לב, על מערכות יחסים מכל הסוגים ועוד.


הזרמת אנרגיית היולי עוברת בעזרת הכוונה דרך הידיים שלי אל המטופלים. ניתן להרגיש תחושה אמיתית של אחדות, זרמים של חום וקור, נשימה שמשתנה ונפתחת, תחושה של ציפה ונדנוד, עפעוף או מצמוץ של העפעפיים, צבעים ומראות וחוויות משתנות אחרות.
הצלחת הטיפול – פשוט להיות מוכנים לקבל. להיות מוכנים לוותר על הפחד ולקבל אהבה.

 

היולי מביאה שלווה ורגיעה תוך זמן קצר ונגישה בכל טיפול למה שזקוק לשינוי ולריפוי, החלפת מחשבות ואמונות . שינויים קורים בן-לילה, לעיתים קרובות. כל מאבק הופך להיות הרבה יותר קל באמצעות האנרגיה המופלאה הזו.


אני מזמינה אתכם לטעימה, הטיפול קצר ותמציתי (עד חצי שעה) במחיר קטן השווה לכל כיס. ניתן גם להזמין טיפול מרחוק.


בואו באהבה, רחלי