חרבות האור

חרבות האור

טיפול בחרבות האור הופך את הריפוי, ההילינג, לברור כשמש. עקרון המפתח של עבודה עם חרבות הוא לזכור כי כולנו ישויות של אור בעלי גוף פיסי.

ריפוי באמצעות קריסטלים הוא פרקטיקה עתיקת יומין הנמשכת עד היום על ידי המרפאים המודרניים מסביב לעולם. שילוב של הילינג וקריסטלים מגביר את התוצאות. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את האבן הנכונה בצורה הנכונה.

האבן העוצמתית ביותר למטפלים ברפואה האלטרנטיבית כיום היא ה-סלנייט. אבן נקייה שאינה רק חזקה מבחינה אנרגטית, אלא היא גם אחת מהאבנים הבודדות המסוגלת להתמיר את האנרגיות השליליות ביותר. סלנייט גם מגבירה את האפקטיביות והאינטנסיביות של כל צורות הריפוי, כאשר היא משתלבת בפרקטיקת הריפוי.

כשהאבן העוצמתית הזו מורכבת לחרב, היא מכוונת את האנרגיה ישר לתוך הגוף ולמערכת האנרגטית שלו בדיוק שאין שני לו, עוזרת להסיר חסימות שסומנו. חרבות הסלנייט נחשבות גם ל-"חרבות המודעות". הן עוזרות לחתוך את ההשערות ולקדם חיבור מחדש בין העצמי המודע ובין החלק המיסטי שבתוכי.

מעבר לכך, המבנה הפנימי של הקריסטל מתנהג כמו מערכת סיבים אופטית טבעית. הסלונייט עצמו, הוא הופך את צורת החרב לכל כך עוצמתית.

טום לדר הוא המאסטר והיוצר של חרבות אלה. הוא מסתובב איתן בכל העולם וחולק בתשוקה את כוחות הריפוי שלהם, ומלמד מרפאים כיצד להשתמש בחרבות באמצעות מערכת הצ'אקרות שלהם.זרם אנרגיה אחד שלא נחסם במישור הפיסי, מוביל לשמחה מוגברת ולאיזון בבריאותנו, באהבה ובכל פעולות החיים. חרבות הסלנייט עוזרות להשיג זאת מהר יותר ובעוצמה גדולה יותר.

לדברי טום לדר, הן עוזרות לגוף האנושי להיפתח למימד החמישי של האור האלוהי. חרבות האור שופכות תדר גבוה אל תוך הגוף הפיסי כדי להמיר אנרגטית אנרגיה שלילית וכדי לפתור נושאים הקשורים לבריאות. אם ניתן להיות בריאים ברמה האנרגטית, בעיות במישור הפיסי יכולות אף הן להירפא.

חרבות אלו פותחים ומאזנים צ'אקרות, מנקות את כל גופי האנרגיה, מעוררים וממריצים את המרידיאנים, מגדילות את הכוונות שלנו ומגבירות באופן דינמי את עוצמתן של כל שיטות הטיפול בהן אנו עוסקים.

לסלנייט כקריסטל, יש יכולת לאחוז בתדר גבוה ולהחזיק בתוכה אינפורמציה. לכל חרב יש ידית ייחודית הכוללת סט של מנטרות בעברית, הודית, בודהיסטית, מצרית, אנריות המתוכנות לצרכי ריפוי והתמרה. בידית יש גם מים קדושים מכל העולם: מנהר הגאנגס שבהודו, אגם מנסרובר בהר קאילש בטיבט, מפלי לורדס בצרפת, מהנהר הסודי מההרים בסיירה נבדה אשר בקולומביה, אגם טיטיקנה בגבול פרו ובוליביה, ומפלי הר הפוג'י שביפן.

בחרבות האור משתמשים כיום בכל רחבי אירופה, ארצות הברית, קנדה, מקסיקו, פרו, צ'ילה, וברזיל, אוסטרליה, ניו-זילנד, הודו ויפן, וכמובן בישראל, אצלי. הנכם מוזמנים לבוא ולחוות את הריפוי המבורך הזה.

רחלי גנון -

טיפולים משני תודעה בשילוב חרבות האור המאפשרים ריפוי עמוק וחיבור יקומי –

054-5739889