המלצות

רחלי המדהימה

הכרתי אותך לפני כחודש וכבר אז ידעתי שאת הכתובת. ראיתי אשת מקצוע קשובה וסקרנית שאוהבת את מה שהיא עושה והכל בחיוך. נתת לי להבין בפשטות את הדרך שבה אני צריכה להתמקד. הדברים נעשו ברורים ומובנים, עכשיו אני רואה את מה שמנע ממני להתבונן ולאפשר לעצמי להשתחרר מהקיבעון. ובעזרתך הצעד הבא התאפשר והחיים נפתחו ללא היכר.

סופי

רחלי היקרה.                                                                                                          

כשבאתי אליך, ידעתי שאני כמהה ובשלה לשינוי. חיפשתי את האדם שיעזור לי לעבור אותו. משום מה, מהמבחר הגדול של יועצים ומאמנים הרגשתי חיבור מיוחד אליך. בחרתי בך לאחר צפיות וחששות ומאוד שמחתי לגלות שהאינטואיציות שלי לא הטעו אותי. יש בך אנרגיות מיוחדות שיכולות לחדור ללב הלקוח ולהמיס את המגננות. המילים שלך חודרות לתובנה ומעלות להכרה את הדברים החשובים והנכונים. והכול נאמר בשקט, ברוך ועם חיוך. בסדרת טיפולים זו עשיתי עם עצמי פריצת דרך משמעותית ואין ספק שזה היה רק פתיח להמשך.. תודה על הכול, את מורת דרך נהדרת.

ענבל

רחלי היקרה

נפגשנו לפני כשבועיים, אבל חיכיתי להשראה שתגיע כדי לכתוב את הדברים מעומק הלב ולשתף מה עשית לי ומה קרה לי, עכשיו זה הגיע !!!

כשהגעתי אלייך לא כל כך ידעתי למה לצפות והייתי גם סקפטי, מה כבר יכול לעלות שם.....ציינת שכל מה שיעלה נשאר בחדר וחסוי לחלוטין אבל אני רוצה לשתף את כולם.

כבר בדקות הראשונות של הטיפול צללת לי לתוך הנשמה, בהדרכה מדהימה הגעתי למקומות שמעולם לא חשבתי שנמצאים בי, תירגע אמרת, אנחנו נגיע למה שגורם לך לחסימה, למה שעוצר אותך- רחלי מאז אני לא מאמין לאן הגענו, איך זה היה מושרש בי, אמונה חזקה שעצרה אותי מלהתקדם הלאה, רחלי אחרי הרבה שנים גרמת לי לבכות מתוך התרגשות, הבנה של הדברים והצפתם "לתוך הפנים" בלי מסכות אלא כמו שהם ובעוצמה אדירה. האסימונים לא מפסיקים לרדת מאז, הדברים הרבה יותר ברורים ואני מבין שאני חי קודם כל כדי להגשים את עצמי !!! רחלי המון תודה על מי שאת, אם מישהו היה יודע מה הוא מפסיד,הוא היה מייד רץ אלייך.את שחחרת אותי לחופשי ואני כל כך שמח על כך. תודה על התחלה נפלאה וללא ספק יהיה לזה המשך. יוסי.

יוסי

קראתי היום אסופת שירים פרי עטה של רחלי גנון. השירים נוגעים בנושאי הוויה, קיום אנושי, אהבה, הגשמה, תחושות לב, אמונה, קבלה, נפש ואור פנימי.
הכתיבה מעולה, המקצב מדויק והחריזה מוקפדת. הניסוחים חפים מטעויות תחביריות או לשוניות והתכנים נהירים. 
הכתיבה עצמה טובה ומכילה מאפייני שירה כגון דימויים ומטאפורות.  ממליצה להפיק את הספר במהדורה מסחרית (אורלי)

אורלי

רחלי אהובה
רגשת אותי בתבונתך וההתבוננות העמוקה בתדר הייעוד
כותבת מקסים נראה לי נפלא אם תפיצי זאת הלאה..
מחבקת באהבה ומודה לבריאה שחיברה אותנו ..שוב
לימי שמחה ואור אהבה והגשמת ייעודנו  , יום נפלא,  איילת

איילת

רחלי יקירה , תודה לך על טיפול מופלא ועוד מהעולם הזה.. דברייך והאנרגיה שאת מפיצה מעוררים השראה ואור גדול .. תענוג.  אכן ברכה לראותך שוב. יום מקסים ומלא שמחה ואור (הילית )

הילית