וורטקס הילינג – אנרגיית ריפוי אלוהית

וורטקס הילינג הינה אומנות ריפוי עוצמתי השייכת לשושלת מרלין, אשר עובדת עם האור והמודעות האלוהית.
היא מעוצבת להתמיר את שורשי המודעות הרגשית, לרפא את הגוף הפיסי ולהעיר את הרוח בתוך הלב האנושי.

 

האנרגיה מתועלת בטיפול בו-זמנית בכל הגופים: הפיסי, המנטאלי, הרגשי, הרוחני, הקארמטי. שילוב אנרגיית ריפוי טהורה ומודעות אינטליגנטית עצמאית מאפשרים טרנספורמציה של הדפוסים העמוקים ביותר.

 

אנו משתמשים ב-55 אורות וורטקס אלוהי, כשכל אחד מהם מעוצב לבצע תפקיד אחר ולהגיע ישירות לאן שצריך כדי לעזור למטופל בצורה הטובה ביותר.

בסל הטיפול הזה ישנם כלים נוספים העוזרים לשחרר התניות בכל הרמות. כולל תבניות רגשיות ומנטאליות שאנו צוברים במהלך השנים ומגלגולים קודמים וטיפול באמונות ובהרגלים שיצרו את התבניות הללו. כיצד זה עובד? המודעות האלוהית מכוונת את האור למקומות בהם אנו אוחזים בדפוסים ומשחררת אותם עבור המטופל.

 

טיפול זה עוזר גם להתעוררות רוחנית. הוא משחרר את ההתניות הקשורות בחוויות העבר, מנקה אותן גם מהגוף המנטאלי, מגיע לשכבות העמוקות ביותר של ההתניות ומאפשר את המרחב להתעוררות.

 

אנרגיית הוורטקס היא יעילה ביותר בכל מה שקשור לגוף הרגשי. היא מטפלת בדפוסים הרגשיים העמוקים ביותר, החל מחווית הנפרדות הראשונית כשהתחלנו לחוות את עצמינו כ-"אני", הוויה נפרדת משאר החיים.

 

הדפוסים הרגשיים והמנטאליים שלנו מוחזקים עמוק בהוויה שלנו ומלווים אותנו לעיתים תקופות חיים רבות. גם "קארמה" היא סוג של התניה המוחזקת ברמת ההוויה. אנרגיית הוורטקס מתירה קשרים קארמתיים אשר מוכנים להיפרם. אדם ממוצע נולד עם כ-500 קשרים כאלו.

 

לעיתים, מקור התחושות שלנו הוא עתיק יומין. הוורטקס מטפל בגוף הקרמתי, שם יושבים הדפוסים על ידי שחרור חווית הנפרדות.

וורטקס הילינג עובד אך ורק עם האור האלוהי והמודעות הקוסמית. הוא מגשר ומתעל את האנרגיה המופלאה הזאת לכל רמות ההוויה שלנו. אנרגיה המרחיבה את המודעות, מנתקת את ההזדהות ומפוגגת את הדפוסים זה אחר זה.