עבודה עם קלפי מודעות

קלפי מודעות הם כלי נפלא לקבלת מסרים כחלק מטיפול, יעוץ או תקשור.
הם מזמינים אותך לשיח עמוק המוביל לפתחם של תהליכים חדשים.

אנו משתמשים בקלפים בכדי להעלות תכנים שאינם מודעים לנו. מהעולם הפנימי שלנו אנו משליכים את רגשותינו והבעתנו ודמיוננו נוכח הקלף העומד מולנו. כך נפתחת דלת אל ה-תת-מודע, ובאמצעות תמונות ומילים מגיעה הידיעה.

זהו אמצעי נהדר לקבלת הדרכה מהקול ומהחוכמה הפנימית שלנו, להעלות למודעות את כל מה שנסתר מעינינו – חוזקות, אמונות, חולשות וכדומה.

 

אילו קלפים?

ישנם סוגים רבים של קלפים, כל סוג משפיע עלינו אחרת ומעיר צדדים אחרים בנו כגון: רגשות, זיכרונות, חיבור בין הביטוי הרגשי לביטוי המילולי חשיבתי.

 

הפירוש

אנו מפרשים את הקלפים מעולמינו הפנימי, על פי ראיית המציאות שהיא ייחודית לנו. הקלף הוא תמיד בסימן חיובי ובא לעודד ולעורר אותנו במודע, לבצע שינויים בתכנים שאינם משרתים אותנו יותר, לחזק אותנו בהחלטות חשובות כשאנו בצומת דרכים, לפתוח אותנו לדברים חדשים. הצמתים החשובים בחיינו בו ניתן להיעזר בקלפים: מערכות יחסים, התאמת מסגרת עבודה, עשייה נכונה, חשיבה חיובית, שיפור ומינוף מטרות וחזון, פיתוח היצירה והדמיון ועוד.

עבודה עם קלפים מאפשרת לנו פסק זמן בו אנו מבטאים רגשות ומחשבות ומתקשרים באופן פנימי וחיצוני ביתר קלות. זהו כלי משחק ידידותי היוצר קשר ואמון בין אנשים, מאחר ואין בו ביקורת, שיפוט או תחרות.

 

הפתעה

התשובות שמגיעות הן מפתיעות בדיוק ובמידע שבהן. החוכמה הפנימית שלנו מנתבת את הדברים בצורה הזו. כמתקשרת, אני מוסיפה מידע גם מזוויות וממקורות נוספים ההופכים את עצמם נגישים.

 

משך הסדנא – 3 שעות

למי היא מיועדת?

לכל אדם בכל גיל, המעוניין להעשיר, להרחיב ולהעמיק את עולמו. ניתן להשתמש בקלפים בצורה פרטנית או בקבוצה במסגרת הסדנא.