חיבור לאינסוף באמצעות מסיכת האור

על האינסוף
כל אחד מאיתנו מאמין בעצמו, באמונות שלו ובזיכרונות שלו. אך כל מחשבה, רגש, חלום או דמיון – הכול מושתת על העבר. על מה שהיה פעם. כל אמונה שלנו על החיים ועל העולם שייכת לזכרונות וניסיונות העבר. כאשר אנו מפסיקים להאמין בעברינו, נגלה בפנינו עולם אחר לחלוטין. השינוי כבר כאן ועמו החיבור לתדר האינסוף.
בעולם החדש, הבריאה משתנה וקוראת להתנהלות חדשה, למשהו חדש, לאמונות חדשות. וכמו בכל סרטי התלת-מימד עלינו להרכיב משקפיים מיוחדים כדי לצפות ולחוות את כל הרבדים החדשים.
סדנא מיוחדת זו מלמדת כיצד מרכיבים את המשקפיים האלו. זה דורש מאמץ ובחירה להביט דרכם. שימו בצד את החשדנות וחוסר האמון. התעלו מעל הספק. השתחררו מהאמונות הישנות הכוללות כאב, ציניות, חטטנות, חוסר אמון ופחד אינסופי.


מסיכת האור
כשהיא מורכבת אנו רואים את העולם מתוך תדר הנקרא – טוהר הלב, המאפשר לנו לחיות חיים מלאים ומופלאים. ככל שנתרגל את הרכבת המשקפיים – האמונות הישנות יתפוגגו.
זהו כלי מופלא, טכניקה של ניקוי וטהרה של התת-מודע שלנו.
נלמד בסדנא את טכניקת הרכבת מסיכת האור בשני שלבים. ככל שנרבה להשתמש בה, בהשקעה של כמה דקות ביום, כך נוכל להתכייל יותר ויותר לתדר האינסוף.

 

תדר הנצח
לכל אחד מאיתנו יש חוזה של נצחיות. תדר חיי הנצח הוא ההסכם שלנו על כל מה שיש. החיים לעולם אינם מסתיימים. הם תמיד כאן. יש שינויים, סיומות, התחלות ותחלופות אך החיים לעולם ממשיכים.
כאשר תדר חיי הנצח מתגלם בכדור הארץ – צורתו היא חד קרן. הקרן שלו היא גרעין הנצח והיא נוצרת ומתהווה ככל שמשתמשים יותר ויותר במסכת האור הסגול.
כאשר מתרגלים התהליך הוא קצר אך אפקטיבי ביותר. המסכה היא כלי העוז לכייל אותנו אל חוויית המציאות כפי שהיא כיום. מאמץ ופעולה של כמה דקות ביום מביאים עמם שגשוג והתחדשות.

 

מסיכת האור ניתנה לי בתחילת 2012 על ידי הרוח הגדולה. זהו כלי עוצמתי ומומלץ ביותר.
משך הסדנא: 4 שעות.